Haze je odrůda marihuany, která je synonymem pro prvotřídní zážitek z kouření a to díky vysokému obsahu THC a neustálé oblibě i u těch nejzkušenějších kuřáků. Haze se objevila v Kalifornii v průběhu 70. let, ale ke zvýšení oblíbenosti došlo, jakmile se dostala do Evropy. Situace se pro Haze začala rychle měnit jakmile se její hlavní genetika dostala poprvé do Nizozemí, kde došlo k vytvoření řady hybridních odrůd. Vše bylo ještě zajímavější, kdy jeden z Američanů žijících v zahraničí vzal jeden z těchto holandských hybridů a zkombinoval ho s původními semínky, a tak vytvořil Amnesia Haze, odrůdu, která se stala legendární a i v současnosti je stejně oblíbená jako v letech předcházejících.

Rostliny Amnesia Haze jsou velkého vzrůstu, a to při pěstování venku i uvnitř. Tato odrůda se nicméně zpravidla pěstuje uvnitř, neboť při venkovním pěstování vyžaduje horké podnebí, které není vždy v možnostech venkovních pěstitelů žijících mimo konkrétní zeměpisné oblasti. 

Ke květenství Amnesia Haze dochází poměrně po dlouhé době, a to ve 12. týdnu. To často mnoho pěstitelů odrazuje, jak ty malé, tak i ty velké, ale každý, kdo poznal vlastnosti této odrůdy ví, že se vyplatí počkat až do doby sklizně. Amnesia Haze lze snadno pěstovat v řadě různých sestav, včetně scrogů, běžné půdy a hydroponicky. Stojí za zmínku, že rostliny Amnesia Haze jsou známé jako celkem citlivé, takže pokud se rozhodnete pro jejich pěstování, bedlivě sledujte podmínky pěstování, eliminujte veškerý hmyz a zajistěte řádné zavlažování. Rovněž se vyplatí použít velmi kvalitní semínka.

Co se týká sklizně, Amnesia Haze je známá tím, že plodí velká množství té nejlepší kvality. Při pěstování uvnitř lze z jedné rostliny, při správném osvětlení a postupu, získat 70-80 gramů. Tyto rostliny mají také velkou výnosnost při pěstování venku, při běžné sklizni venkovních rostlin lze získat až 200 gramů na rostlinu. Díky této vysoké sklizni se delší čekání vyplatí a po několika týdnech sušení své sklizně budete nadšeni tím, jak silná a zábavná je vaše vypěstovaná Amnesia Haze. Je to jedna z těch odrůd, které si budete pamatovat navždy.

Amnesia Haze je dobře známá svými psychedelickými účinky. I kuřáci, kteří dlouho užívali silnou marihuanu a vytvořili si toleranci na její účinky, jsou její silou často překvapeni. Tato odrůda má extrémně vysoký obsah kanabinoidů a tvoří ji směs 80% sativy a 20% indicy. Její hutnost s ovocnou a květinovou vůní má na většinu uživatelů dvou až tří hodinový účinek. Díky této síle je tato odrůda často používaná k léčebným účelům. Většina uživatelů, kteří ji užívají k léčbě, zjistila, že je nejlepší pro snížení stresu a vnímání bolesti, a po dlouhou dobu jim přináší povznášející a euforický pocit. I když jsou možnosti kouření odrůdy Amnesia z bong, dýmek nebo jointu skvělé, mnoho uživatelů se pro dosažení těch nejlepších výsledků a chuti rozhodne pro vaporizaci.

Amnesia Haze Feminized

Amnesia Haze získala v roce 2004  vysoce prestižní High Times Cannabis Cup a byla oceněna jako jednička při zmírnění celkového napětí, což jen potvrdilo, co věděla řada uživatelů, a to že tato odrůda se dá srovnat pouze s velmi malým množstvím ostatních odrůd. Získání Cannabis Cup bylo skvělým mezníkem, neboť tato událost posílila její konkurenceschopnost a přilákala pozornost řady kuřáků i světových médií. V roce 2012 získala Amnesia High Times Sativa Cup, čímž pouze upevnila svoji pozici nejoblíbenější odrůdy na světě.

V tomto okamžiku byste už měli být nadšeni myšlenkou vypěstování si vlastní Amnesia Haze. Royal Queen Seeds vám mohou nabídnout všechna feminizovaná semínka, která potřebujete, takže budete vědět, že vaše pěstování bude úspěšné od samotného začátku. Měli byste důvěřovat pouze semínkům, o kterých víte, že budou dobře fungovat a zajistí vám co nejvyšší sklizeň a že Royal Queen Seeds vám mohou nabídnout  maximum coby jedna z nejúspěšnějších a nejrychleji rostoucích společností, které se zabývají prodejem semen konopí. To, že si zakouříte vítěze Cannabis Cup již není něco, o čem byste pouze snili. Můžete začít rychle se svou vlastní úrodou a získáte přístup k odrůdě, kterou si zcela jistě zamilujete. Tato odrůda je velmi univerzální, protože ji lze použít k prosté rekreační zábavě, stejně jako k léčebným účelům pro osoby trpící bolestmi, depresemi a širokou řadou dalších zdravotních problémů. Ať tak či onak, je jisté, že vás potěší a její pěstování se vyplatí.


Buy Feminized Amnesia Haze Cannabis Seeds

V době, kdy se do Holandska rozšířila genetika Haze a vzniklo několik hybridů, zkombinoval jeden nadšenec, původem z Ameriky, tyto hybridy se samčí rostlinou pocházející ze semen Haze ze staré školy, čímž vznikla Amnesia Haze.

KOUPIT AMNESIA HAZE SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.