5 SEMÍNEK ZDARMA navíc pro prvních 100 zákazníků, kteří použijí kód 22PCR5

Genetika Haze je jedna z nejoblíbenějších a nejznámějších v celém konopném světě. Odrůdy z této "konopné rodiny" jsou známé pro intenzivní cerebrální účinky, dobré výnosy a komplexní chuť. Amnesia Haze je jedna z nejznámějších odrůd z této rodiny a pochází z komplikovaného, avšak úchvatného rodokmenu. Tento sativa-dominantní hybrid pochází z původních sativ z Thajska, Havaje, Jamajky a Kambodže a také z indik z Jižní Asie a Afghánistánu.

Historie odrůdy Amnesia Haze

Tato směska genetik dala vzniknout vůbec první Haze odrůdě, která vznikla na Západním pobřeží USA v 70. letech minulého století. Na popularitě si tato genetika získala hlavně díky energetickým účinkům, díky čemuž byla také snadno rozpoznatelná. Netrvalo dlouho a semínka této odrůdy si našla cestu do konopné mekky Evropy: Amsterdamu.

Šlechtitelé z druhé strany Atlantiku začali experimentovat s odrůdou Haze a rychle vyšlechtili několik hybridů. Jakmile se k tomuto projektu přidal i americký emigrant, došlo ke zkřížení těchto hybridů s originální odrůdou Haze a vznikla tak odrůda Amnesia Haze. Výsledkem tohoto projektu byla odrůda, která si brzy podmanila celý konopný svět.

RELATED STORY

Účinky odrůdy Amnesia Haze

Existuje mnoho důvodů, proč je Amnesia Haze tak oblíbená a její účinky jsou pouze jedním dílkem skládačky. Jedná se o sativa-dominantní odrůdu, která má 70% genetiky ze sativy a 30% z indiky. Toto genetické složení z ní dělá spíše stimulační než sedativní odrůdu. Po pár potáhnutích začnete cítit nával energie ve vašem mozku. Začnou vám napadat nové a kreativní nápady, zatímco úzkost a obavy jsou rychle nahrazeny smíchem. Po krátké době přijdou na řadu filozofické diskuze.

Amnesia Haze může mít až 22% obsah THC, díky čemuž jsou účinky takřka okamžité a trvají několik hodin. Její květy produkují středně vysoké množství CBD, díky čemuž si můžete užít i relaxační, čisté a terapeutické účinky.

Stimulační a cerebrální účinky odrůdy Amnesia Haze z ní dělají skvělou odrůdu pro kouření během dne. Nebojte se odpálit jointa po snídani a pociťte nával motivace, která vám pomůže splnit všechny vaše úkoly a nebo si více užít vaše koníčky, jako je turistika, surfování a nebo jízda na skejtu.

Její euforické a povznášející účinky mají také terapeutické vlastnosti. Tyto účinky mohou pomoci od stresu a špatné nálady a údajně mohou také pomoci ulevit od bolesti.

Komplexní směs chutí

Květy odrůdy Amnesia Haze produkují širokou škálu terpenů, což jsou aromatické molekuly, které konopí propůjčují distinktivní chuť a vůni. Po otevření sklenice s touto odrůdou ihned v místnosti pocítíte aromatickou vůni ovoce, květin, země a citrusů. Jelikož tyto chutě jsou cítit při každém potáhnutí, jedná se i o skvělou odrůdu pro konopné zákusky.

Amnesia Haze

Amnesia Haze
Amnesia Haze
600 - 650 gr/m2
80 - 140 cm
10 - 11 týdnů
THC: 22%
Sativa 70% Indica 30%
650 - 700 gr/plant
175 - 210 cm
Konec října
Dlouhodobé, Silné, Tělesná uvolněnost

Koupit Amnesia Haze

Pěstitelské vlastnosti odrůdy Amnesia Haze

Amnesia Haze je středního vzrůstu a to v indooru i v outdooru. Jedná se o vysoce produktivní odrůdu, která vám nabídne skvělé výnosy i v malých pěstírnách a stanech. V indooru dosáhne výšky mezi 80–140 cm. Pokud chcete, aby byla menší, tak můžete využít některé pěstitelské techniky, kterými lze zmenšit její vzrůst. Výnosy v indooru se pohybují mezi 600–650 g/m² a doba kvetení je 9–11 týdnů.

Při pěstování v outdooru preferuje mírné klima. Ideálně se pěstuje v nadzemních záhonech či ve velkých květináčích a je schopná dosáhnout výšky až 210 cm a výnosů kolem 700 g/rostlinu v ideálních podmínkách. Sklizeň můžete očekávat koncem října.

Ocenění a uznání

Solidní výnosy, euforické účinky a příjemná chuť zajistili této odrůdě několik ocenění. Amnesia Haze byla zmíněna jako jedna z 25 nejlepších odrůd všech dob v magazínu High Times a získala první místo v High Times Cannabis Cup v roce 2004. Amnesia Haze také vyhrála High Times Sativa Cup v roce 2012.

Amnesia Haze Automatic: Amnesia za zlomek času

Odrůda Amnesia Haze Automatic kombinuje ty nejlepší vlastnosti originální odrůdy s efektivitou a jednoduchostí, se kterou se pěstují samonakvétací genetiky. Jakmile se stala odrůda Amnesia Haze populární, v RQS jsme se rozhodli udělat tuto odrůdu více dostupnou i pro domácí pěstitele.

Zkřížením odrůdy Amnesia s vysoce kvalitní rumištní odrůdou jsme vytvořili rostlinu, jejíž genetický profil se skládá z 50 % ze sativy, 20 % z indiky a z 30 % z rumištní genetiky. Jakmile jsme vyselektovali ty nejlepší vlastnosti, zrodila se odrůda Amnesia Haze Automatic a stala se spolehlivou a úchvatnou odrůdou, která je vhodná pro začátečníky i zkušené pěstitele.

Tato odrůda vyprodukuje husté palice plné trichomů, které vám navodí cerebrální a povznášející účinky. Tyto palice jsou ideální pro užívání během dne, jelikož vám dodají motivaci a podpoří vaši kreativitu. Během kouření pocítíte zemitou chuť s citrusovými tóny, díky čemuž je celá zkušenost osvěžující.

Amnesia Haze Automatic při pěstování v indooru vyroste maximálně do výšky 1 m. Využijte pěstitelských metod jako LST, abyste ji udrželi v diskrétní výšce 50 cm. Indoorové rostliny jsou schopné vyprodukovat až 400 g/m² a ke sklizni budou připraveny již za 8 týdnů od vyklíčení. Venkovní rostliny vyrostou do výšky mezi 100–120 cm a vyprodukují 130–180 g/rostlinu.

Amnesia Haze Automatic
Amnesia x Ruderalis
350 - 400 gr/m2
50 - 100 cm
7 - 8 týdnů
THC: 18%
Sativa 50% Indica 20% Ruderalis 30%
130 - 180 gr/plant
100 - 120 cm
11 - 12 weeks after sprouting
Čisté, Povznášející

Koupit Amnesia Haze Automatic

Je Amnesia Haze ta správná odrůda pro vás?

Amnesia Haze je ideální odrůdou pro ty z vás, kteří preferují energetické účinky. Jedná se o odrůdu, kterou si nejvíce užijí aktivní a dobrodružní huliči a také ti, kteří pracují na kreativních projektech. Její delikátní chuť z ní dělá oblíbence u kreativních konopných kuchařů. I když tato odrůda vyžaduje poměrně dost místa k dosažení svého plného potenciálu, její výnosy z toho dělají skvělou investici.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.