Haze; tento konkrétní kmen je bezpochyby velmi známý svými hlubokými psychedelickými účinky a specificky poukazuje na dominantní kmen sativa. Kmeny Haze mají vysoký obsah THC. Obsahují to tolik, že ho řada uživatelů někdy označuje jako "amfeta-trávu". Je tomu tak, protože má velmi energické a povznášející účinky. Mnoho lidí hlásilo, že po zapálení kmene Haze měli chuť vydat se do klubů a protančit celou noc nebo si začít povídat se svými kamarády. Kmeny Haze mívají mnohem delší období květenství, nicméně v některých případech může být dvojnásobné oproti době květenství kmene indica a zřídka je k vidění v čisté formě Haze. Pěstitelé se rozhodli, že na jejich základě vytvoří hybridní kmeny. Na trhu můžete najít mnoho podskupin kmene Haze; jedním z nich je Shining Silver Haze.

Shining Silver Haze je kříženec kmenů Northern Lights a Skunk. Jde o dokonalou kombinaci kvalitních kmenů s vyhledávaným výsledkem. “Stříbrný” v názvu odkazuje na velké množství velmi lesklých žlázek plných THC, které palice zcela pokrývají. Někteří říkají, má pěknou citrusovou vůni, zatímco ostatní ji přirovnávají k ovoci. Účinek je popisován jako velmi "znecitlivující", navozující klid a mír.

Coby pěstitel zjistíte, že vykvetení trvá v porovnání s běžnými čtrnácti týdny v případě čistého kmene Haze zhruba devět týdnů. Vzhledem k tomu, že u této rostliny je dominantní sativa, vytvářené palice nejsou považovány za husté ani vzdušné. Palice jsou pokryté lesknoucími se trichomy a jejich chuť se podobá chuti jahod, hnědého cukru a třešní. Při běžné sklizni získáte z jedné rostliny 35 gramů, někdy 45 gramů. Je považována za relativně nízkou rostlinu, ale při pěstování venku může dosáhnout více než 6 stop, v závislosti na lokalitě pěstování.

Ti kteří dávají přednost tomu, že nad pěstováním svých vlastních aromatických bylin mají naprostou kontrolu, mohou získat semínka Shining Silver Haze. Feminizovaná semínka lze zakoupit na řadě míst, v případě, že země, v které žijete, takový prodej nediskriminuje. Feminizované semínko je přesně to, co napovídá název. Semínka jsou navržena tak, aby z nich vyrostly samičí rostliny. Samičí rostlina je ideální pro většinu pěstitelů, protože to jsou právě samičí rostliny, které vytváří palice obsahují konopí, které se používá ke kouření.

Royal Queen Seeds je velmi oblíbená semenná banka specializující se na specifické konopné kmeny. Webová stránka obsahuje velmi podrobné popisy produktů a recenze zákazníků, takže máte dostatek informací,, abyste učinili to nejlepší rozhodnutí ohledně nákupu. Tak není třeba ztrácet čas pěstováním rostlin, abyste zjistili zda jde o samičí či samčí rostliny. Jednoduše si můžete objednat feminizovaná semínka. Uvědomte si, že i jediná samčí rostlina v místnosti dokáže vytvořit pyl, díky němuž začnou vaše samičí rostliny vytvářet semínka, místo toho, aby svoji energii věnovali produkci palic. Jste-li prodejce konopí, pravděpodobně již víte, že sáček plný semínek není to, co zákazník chce. Když se konopí prodává na hmotnost, semínka hmotnost zvyšují a váš zákazník chce získat danou hmotnost v konopí, ne v semínkách.

Super Shining Silver Haze feminizované rostlina konopí

Z lékařského pohledu, Shining Silver Haze je dokonalý kmen, který byste měli vyhledat v případě, že hledáte silné a příjemné účinky. V kmenu Shining Silver Haze je dominantní sativa. Díky tomu má více povznášejících a energizujících účinků než kmen s dominantní indicou, která má tendenci vyvolávat větší pocit ospalosti a únavy. Proto pacienti, kteří by mohli trpět bolestí, nevolnostmi, posttraumatickým stresovým syndromem, glaukomem, migrénami a úzkostmi, měli vyhledat Shining Silver Haze, která jim danou situaci zpříjemní.

Takže, pokud jde o vyvolání skutečně příjemného pocitu, nebo jste-li pěstitel, který chce vypěstovat skutečně krásnou a silnou rostlinu, Shining Silver Haze se zdá být moudrou volbou.

Super Silver Haze cannabis seeds

Od té doby, kdy dva bratři začali v 70. letech pěstovat konopí Sativa z celého světa, mají kuřáci konopí možnost ocenit existenci typů, které se označují jako Haze. Původně se jednalo o vrcholné odrůdy z doby pěstování tisíců semen z Kolumbie, Mexika, Thajska a jižní Indie.

KOUPIT SILVER HAZE SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.