Haze Berry byla poprvé syntetizovaná zkřížením dominantní sativy Shining Silver Haze a indicy Blueberry. Patří do stejné třídy kmenů jako Blue Dream, tj. kmenům, které vznikly zkřížením Blueberry a Haze. Kromě toho je nyní nejoblíbenějším kmenem léčebné marihuany, který se prodává do výdejen v rámci států, které legalizovali léčebné použití marihuany, např. v Kalifornii. Říká se, že kmen tvoří z 80% sativa a z 20% indica, i když se tento poměr může lehce měnit v závislosti na řadě faktorů růstu. Haze Berry bude v každém případě kmen s dominancí sativy.

Haze Berry má velmi sladkou chuť, kterou připomíná Blueberry a Blue Dream. Podobně jako Blue Dream má Haze Berry energizující účinky, které podporují kreativitu a snižují úzkost. Kouření je klidné a uvolňující, s téměř minimálními vedlejšími účinky. I u těžkých kuřáků může Haze Berry působit silně, protože obsah kanabinoidů v tomto případu překračuje 20 procent. Obsah kanabinoidů se také bude lišit v závislosti na tom, jak dobře se rostlina pěstuje a podmínkách, v jakých roste.

Během vegetačního období Haze Berry připomíná mnoho dalších kmenů sativa. Má dlouhé větve, které mohou dosáhnout do výšky 100 až 150 cm. Kromě toho je rodina charakteristická dlouhými a tenkými listy. V některých případech může mít Haze Berry i fialový nebo modrý odstín, ale to závisí na podmínkách, v nichž se pěstuje. Haze Berry má v průměru vysokou výnosnost na rostlinu, a to zhruba 40 až 50 gramů.

Má se za to, že Haze Berry vznikla, když došlo ke zkřížená Super Silver Haze z Nizozemí s rostlinou Blueberry, který pochází od DJ Shorts. I když historie vzniku není příliš jasná, výsledek je jednoznačný: kříženec vytvořil jednu z nejvíce povznášejících rostlin na trhu.

Haze Berry konopí
Vzhledem k tomu, že se účinky konopí mohou lišit v závislosti na člověku, je těžké určit přesný pocit, který vyvolává. Většina lidí je charakterizuje jako povznášející, euforické a zpočátku energizující. Po nějakém čase je účinek uklidňující a uvolňující. Většina lidí uvádí, že se při kouření Haze Berry také cítí šťastní a kreativní.

Ostatní uvedli, že účinek nejprve cítí v očích, poté se začne šířit po celém těle. Krátce po konzumaci lidé pociťují okamžitý ústup úzkosti a zvýšení chuti k jídlu. Při kouření z vaporizéru je chuť zvláštní. Někteří uživatelé uvedli, že chuť připomíná talíř se zákusky.

Z lékařského hlediska má Haze Berry nejlepší účinky na potlačení úzkosti, migrén a PMS.


Máte-li v plánu, že ji budete pěstovat, Haze Berry má vegetační období zhruba 9 až 10 týdnů. Vrchol sklizně nastává na konci října, takže většina lidí ji vysazuje v polovině léta. Lze ji pěstovat jak uvnitř, tak venku, i když venku pravděpodobně dosáhnete vyššího výnosu. Bez ohledu na vaši volbu místa pěstování vám Haze Berry přinese větší úrodu než jakékoli jiné rostliny. Díky této vysoké výnosnosti a účinnosti je Haze Berry jedním z nejlepších kmenů, které si v současnosti můžete koupit a pěstovat.

Haze Berry Feminized cannabis seeds

Haze Berry se těší značné oblibě v Kalifornii i v řadě dalších států, kde je možné marihuanu užívat pro léčivé účely. Pochází z křížence klasického Blueberry a povznášejícího strainu Haze s převažujícím zastoupením Sativa. Tento mix nabízí to nejlepší z obou světů; sladkou příchuť a účinek stoned s pozvolným, energizujícím high.

KOUPIT HAZE BERRY SEMEN

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.