Abychom vám pomohli, sestavili jsme tento seznam 10 nejlepších feminizovaných konopných kmenů, který vám pomůže rozhodnout se, která semínka budou ta pravá, aniž byste museli provádět náročný průzkum.

Royal Gorilla

Royal Gorilla

Naše Royal Gorilla je jedna z nejsilnějších odrůd, které jsou k dispozici od Royal Queen Seeds. Povedlo se nám sehnat tuto silnou konopnou odrůdu až ze Spojených Států - pouze tam byla až do teď k dispozici. S průměrným obsahem THC kolem 25% - dle fenotypu může obsah být až 30% - tato neskutečná bestie vás vezme do oblak a ještě výš... nebo budete přilepeni ke gauči!

Royal Gorilla

 

Feminized Moby Dick seeds

Royal Moby

Naše feminizovaná odrůda Royal Moby je jedním z nejlepších konopných kmenů pro pěstitele, kteří hledají velkou, silnou rostlinu s vysokou výnosností. Geneticky dominuje sativa, což znamená, že poroste hojně a snadno, a při pěstování uvnitř může dosáhnout výšky dvou metrů, nebo při pěstování venku až metrů tří. Ti, kteří ji pěstují uvnitř mohou počítač s výnosností 75 gramů na rostlinu Royal Moby. Tento kmen zabírá hodně místa a potřebuje dostatečnou výživu, nicméně se to vyplatí, neboť obsah THC je neuvěřitelně vysoký. 

Royal Moby

 

Power Flower feminized cannabis seeds

Power Flower

Power Flower je reinkarnací Power Plant, jednoho z nerozšířenějších a nejoblíbenějších kmenů v Amsterodamu. Je to vysoce výnosná odrůda, která se uvnitř  pěstuje relativně snadno, a proto je skvělou volbou pro rekreační uživatele i ty, kteří ji užívají z léčebných důvodů. Ti, kteří žijí v severních šířkách budou mít s pěstováním Power Flower určité problémy, ale ti, kteří ji budou pěstovat v teplejším klimatu, získají z jedné rostliny 65 až 85 gramů. Má příjemnou citrusovou chuť a příjemný povznášející účinek. 

Power Flower

 

Northern Light

Northern Light

Northern Light je v podstatě název domácí a pověst, kterou si získala během let, je výborná - přináší silné, intenzivní účinky. Naše feminizovaná Northern Light dosahuje při pěstování uvnitř výšky zhruba jeden metr, při pěstování venku výšky metrů dvou. Kvést začne po sedmi až osmi týdnech a pryskyřice, kterou jsou pupence pokryté, vytváří na konci vegetačního období nádherný zářící efekt. 

Northern Light

 

Skunk cannabis seeds

Skunk XL

Svojí genetikou položil základy pro řadu různých hybridů, je skutečně babičkou všech nejlepších semínek konopí, na která narazíte. Je to dominantní směs sativy pocházející z kolumbijských, mexických a afghánských kmenů a ze všech rostlin, které máme v nabídce naší banky semínek konopí, se pěstuje nejsnadněji. Komerční pěstitelé skunk milují a to díky obrovským sklizním a krátkému vegetačnímu období, a ti, kteří ho pěstují uvnitř mohou očekávat zhruba 65 až 75 gramů z jedné metrové rostliny. Ovocná chuť a okamžitý silný účinek činí skunk oblíbenou klasikou u všech typů kuřáků.

Skunk XL

 

Fruit Spirit cannabis zaden

Fruit Spirit

Fruit Spirit je sladká chutná záležitost, kterou si zasloužíte, toužíte-li po dezertu. Má ovocnou chuť a příjemné účinky a znalci ji upřednostňují díky lahodným pocitům, které sebou přináší. Je to skutečně to pravé pro hobby pěstitele, rostlina je při pěstování uvnitř nižší než jeden metru a při průměrné sklizni získáte zhruba 30 až 40 gramů. Naše feminizovaná Fruit Spirit miluje teplá, slunečná podnebí a během svého vegetačního období úžasně voní. Tato speciální záležitost má osmitýdenní vegetační období a po sklizni je třeba vyvinout trochu péče, abyste fantastickou ovocnou chuť dokázali uchovat. 

Fruit Spirit

 

OG Kush

O.G. Kush

V současnosti probíhá zuřivá debata o genetice, původu a dokonce skutečném významu názvu O.G. Kush, ale nikdo nepopírá fakt, že tento feminizovaný kmen je oblíbený již po desetiletí. Díky jeho síle a účinku jde o dobře vynaložené peníze a rostliny vytváří obrovské, husté hrozny palic pokrytých pryskyřicí. Je to dominantní indica a rostlina nedosahuje velké výšky, při sklizni získáte zhruba 50 až 60 gramů z jedné rostliny. 

O.G. Kush

 

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Vyvinutá americkým emigrantem z kmenů oblíbených v Holandsku, Amnesia Haze má psychedelické účinky vyšší než jiné odrůdy, které jsou jimi známé. Amnesia Haze se nejlépe pěstuje uvnitř a navzdory dlouhému vegetačnímu období je o jednu z rostlin nabízených Royal Queen Seeds, které přináší tu nejlepší úrodu. Můžete očekávat 70-80 gramů z jednoho metru vysoké rostliny a síla kouře plus ovocná chuť činí z úrody něco, na co se vyplatí počkat.

Amnesia Haze

 

White Widow

White Widow

White Widow, která byla poprvé vypěstovaná v Nizozemí, byla vyvinuta z hybridů čisté brazilské sativy a indické indicy. Její obliba vedla k tomu, že semínka naleznete po celém světě, a každá semenná banka má vlastní řadu této klasiky. Jsme na naši feminizovanou White Widow tak pyšní, že ji nabízíme jako doporučení pro prvopěstitele, neboť je velmi nenáročná na údržbu. Na rozdíl od ostatních kmenů ji lze pěstovat v chladnějším podnebí a piniová chuť a pocit čisté hlavy budou něčím, co si dozajista zamilujete.

White Widow

 

Critical cannabis

Critical

Critical má každou z vlastností, které u rostliny marihuany hledáte. Má bohatou sklizeň, snadnou péči a výraznou sílu, a my si myslím, že si ten uvolněný pocit, který se dostaví po jejím zakouření, zamilujete. Critical vyprodukuje v průměru 65 až 75 gramů na jeden metr rostliny a vegetační období trvá pouhých sedm týdnů. Pokud hledáte něco, co poroste rychle a zběsile, tou pravou rostlinou je Critical. 

Critical

 

Ať už se chystáme k prvnímu pěstování konopných semínek nebo jste zkušeným pěstitelem léčebného konopí, zjistíte, že naše semenná banka nabízí řadu feminizovaných kmenů konopí, které budou vyhovovat vašim potřebám. Nejen, že Royal Queen Seeds nabízí ta nejlepší semínka konopí na celém světě, ke každému kmeni poskytujeme potřebné informace, které vám pomohou rozhodnout se, jaká semínka chcete pěstovat.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.