Abychom vám pomohli, sestavili jsme tento seznam 10 nejlepších feminizovaných konopných kmenů, který vám pomůže rozhodnout se, která semínka budou ta pravá, aniž byste museli provádět náročný průzkum.

ROYAL GORILLA

Naše Royal Gorilla je jedna z nejsilnějších odrůd, které jsou k dispozici od Royal Queen Seeds. Povedlo se nám sehnat tuto silnou konopnou odrůdu až ze Spojených Států - pouze tam byla až do teď k dispozici. S průměrným obsahem THC kolem 25% - dle fenotypu může obsah být až 30% - tato neskutečná bestie vás vezme do oblak a ještě výš... nebo budete přilepeni ke gauči!

Royal Gorilla

Royal Gorilla

Royal Gorilla

Genetic background Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 90 - 160 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 27% (aprox.) / CBD: Low
Blend 50% Sativa, 50% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 550 - 600 g/per plant (dried)
Height outdoor 130 - 170 cm
Harvest time Middle of October
Effect Cerebral and relaxing
 

Buy Royal Gorilla

POWER FLOWER

Power Flower je reinkarnací Power Plant, jednoho z nerozšířenějších a nejoblíbenějších kmenů v Amsterodamu. Je to vysoce výnosná odrůda, která se uvnitř  pěstuje relativně snadno, a proto je skvělou volbou pro rekreační uživatele i ty, kteří ji užívají z léčebných důvodů. Ti, kteří žijí v severních šířkách budou mít s pěstováním Power Flower určité problémy, ale ti, kteří ji budou pěstovat v teplejším klimatu, získají z jedné rostliny 65 až 85 gramů. Má příjemnou citrusovou chuť a příjemný povznášející účinek. 

Power Flower

Power Flower

Power Flower Royal Queen Seeds

Genetic background South African Sativas
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Low
Blend 88% Sativa, 12% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time October
Effect Strong up high

Buy Power Flower

NORTHERN LIGHT

Northern Light je v podstatě název domácí a pověst, kterou si získala během let, je výborná - přináší silné, intenzivní účinky. Naše feminizovaná Northern Light dosahuje při pěstování uvnitř výšky zhruba jeden metr, při pěstování venku výšky metrů dvou. Kvést začne po sedmi až osmi týdnech a pryskyřice, kterou jsou pupence pokryté, vytváří na konci vegetačního období nádherný zářící efekt.

Northern Light

Northern Light

Northern Light

Genetic background Northern Light S1
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 100 - 160 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 0% Sativa, 100% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 575 - 625 g/per plant (dried)
Height outdoor 180 - 220 cm
Harvest time Late September
Effect A combination of stoned + high
 

Buy Northern Light

AMNESIA HAZE

Vyvinutá americkým emigrantem z kmenů oblíbených v Holandsku, Amnesia Haze má psychedelické účinky vyšší než jiné odrůdy, které jsou jimi známé. Amnesia Haze se nejlépe pěstuje uvnitř a navzdory dlouhému vegetačnímu období je o jednu z rostlin nabízených Royal Queen Seeds, které přináší tu nejlepší úrodu. Můžete očekávat 70-80 gramů z jednoho metru vysoké rostliny a síla kouře plus ovocná chuť činí z úrody něco, na co se vyplatí počkat.

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Genetic background Original Amnesia Haze
Yield indoor 600 - 650 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 10 - 11 weeks
THC strength THC: 22% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 70% Sativa, 30% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 650 - 700 g/per plant (dried)
Height outdoor 175 - 210 cm
Harvest time Late October
Effect Extremely high, long-lasting, body relaxing
 

Buy Amnesia Haze

 

WHITE WIDOW 

White Widow, která byla poprvé vypěstovaná v Nizozemí, byla vyvinuta z hybridů čisté brazilské sativy a indické indicy. Její obliba vedla k tomu, že semínka naleznete po celém světě, a každá semenná banka má vlastní řadu této klasiky. Jsme na naši feminizovanou White Widow tak pyšní, že ji nabízíme jako doporučení pro prvopěstitele, neboť je velmi nenáročná na údržbu. Na rozdíl od ostatních kmenů ji lze pěstovat v chladnějším podnebí a piniová chuť a pocit čisté hlavy budou něčím, co si dozajista zamilujete.

White Widow

White Widow

White Widow Royal Queen Seeds

Genetic background White Widow S1
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 50% Sativa, 50% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 150 - 190 cm
Harvest time Late October
Effect Extremely stoned
 

Buy White Widow

CRITICAL

Critical má každou z vlastností, které u rostliny marihuany hledáte. Má bohatou sklizeň, snadnou péči a výraznou sílu, a my si myslím, že si ten uvolněný pocit, který se dostaví po jejím zakouření, zamilujete. Critical vyprodukuje v průměru 65 až 75 gramů na jeden metr rostliny a vegetační období trvá pouhých sedm týdnů. Pokud hledáte něco, co poroste rychle a zběsile, tou pravou rostlinou je Critical

Critical

Critical

Critical Royal Queen Seeds

Genetic background Afghani x Skunk
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Low
Blend 40% Sativa, 60% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 180 - 220 cm
Harvest time Late September
Effect Stoned, physically and mentally
 

Buy Critical

FAT BANANA

Fat Banana je potomkem slavných odrůd Banana a OG Kush. Tato odrůda je plná chuti a má opravdu silné účinky. Tato indika dominantní odrůda má 70% indikové genetiky a 30% genetiky ze sativy. Její husté palice jsou plné pryskyříce a zvládnou vyprodukovat až 25% obsah THC. Tato odrůda má tropickou chuť a tělesné účinky, které vám pomohou se plně uvolnit. Stres a úzkost budou minulostí a nastane stav euforie. Její ovocná chuť z ní dělá skvělou přísadu do jídla obohaceného o konopí, jako je například banánový chléb či brownies.

Na odrůdu Fat Banana nebudete čekat dlouho. Její doba kvetení trvá 7-8 týdnů a můžete se těšit na úrodu dosahující až 400 g/m² v indooru, kde dosáhne výšky až 140cm. Rostliny pěstované venku nabídnout sklizeň dosahující 450-500 g/rostlinu a mohou se vytáhnout do výšky až dvou metrů. Venkovní rostliny budou připraveny ke sklizni koncem září.

Fat Banana

Fat Banana

Fat Banana

Genetic background Banana x OG Kush
Yield indoor 350 - 400 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 25% (aprox.) / CBD: Low
Blend 50% Sativa, 50% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 450 - 500 g/per plant (dried)
Height outdoor 170 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Relaxing and full of flavour
 

Buy Fat Banana

 

SWEET ZZ

Mnoho uživatelů konopí si vybírá odrůdu v závislosti na její síle. Ale lákadlo, jakým je odrůda Sweet ZZ, je o něčem jiném než o pouhém psychoaktivním účinku. Její obrovské a chutné palice si získali mnoho kuřáků po celém světě. Svou sladkou a ovocnou chuť zdědila po rodičích, kterými jsou odrůdy Grape Ape a Grapefruit. Každé potáhnutí z jointu vám omámí chuťové pohárky chutí citrusů. Sweet ZZ je indika-dominantní odrůda, která může mít až 22% THC. Její uklidňující tělesná zhulenost má rychlý nástup a vydrží až několik hodin.

Sweet ZZ je vysoce produktivní odrůda s relativně krátkou dobou kvetení, která dosahuje 7-9 týdnů. Pokud ji budete pěstovat v indooru, pak vám dokáže vyprodukovat až 600 g/rostlinu, zatímco si udrží výšku do 140 cm. Venkovní rostliny mohou vyprodukovat až 550 g/rostlinu a vytáhnout se do výšky dvou metrů. Sklizeň můžete očekávat koncem září.

Sweet ZZ

Sweet ZZ

Sweet ZZ

Genetic background Grape Ape x Grapefruit
Yield indoor 550 - 600 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 9 weeks
THC strength THC: 22% (aprox.) / CBD: Low
Blend 20% Sativa, 80% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Stoned, relaxed
 

Buy Sweet ZZ

 

PURPLE QUEEN

Purple Queen je opravdovou kráskou. Tato královská odrůda vládne v každé pěstírně i zahradě. Její nádherné palice mají temně zelený střed a fialové okraje a listy. Jiné listy mohou mít až křiklavě růžovou barvu a jsou opravdu nádherné. Tato unikátní barva je způsobena flavonoidy, které se jmenují antokyany, které produkují spektrum pigmentů od červené až po černé. Purple Queen je indika dominantní odrůda a je potomkem odrůd Hindu Kush a Purple Afghani. Jedná se o večerní odrůdu, jejíž sedativní účinky vás hezky uvolní a uspí. Její pestrobarevné palice dovedou vyprodukovat až 22% THC a její terpenový profil je definovaný chutí citrusů.

Purple Queen má delší dobu kvetení, která dosahuje 9-11 týdnů, ale její výnosy za to stojí. Indoorové rostliny dovedou vyprodukovat až 500 g/m² a vyrostou do výšky 80-120 cm. Venkovní rostliny vám vynesou královskou sklizeň dosahující až 700g/rostlinu a její rostliny mohou vyrůst do výšky 210 cm. Ke sklizni bude připravena během října.

Purple Queen

Purple Queen

Purple Queen

Genetic background Hindu Kush x Purple Afghani
Yield indoor 450 - 500 gr/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 22% (aprox.) / CBD: Low
Blend 25% Sativa, 75% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 450 - 500 g/per plant (dried)
Height outdoor 175 - 210 cm
Harvest time October
Effect Relaxed and Euphoric
 

Buy Purple Queen

 

GREEN GELATO

Její jméno již napovídá, že tato odrůda bude plná sladké chuti. Gelato je zmrzlina italského typu, která je slavná pro svou robustní chuť. Green Gelato má komplexní terpenový profil, který kombinuje sladkou, citrusovou a zemitou chuť. Její chuť ale není její jediná silná stránka. Green Gelato je také jedna z našich nejsilnějších odrůd a může mít obsah THC dosahující až 27%. Hladina tohoto kanabinoidu odpálí vaši mysl na oběžnou dráhu.

Pokud si vás nezíská její síla, pak se podívejte na její produktivitu. Indoorové rostliny mohou vyprodukovat až neskutečných 700 g/m² a to již za osm týdnů kvetení. Indoorové rostliny také nevyrostou výše, než do výšky 120 cm. Venkovní rostliny pak vyprodukují gigantických 800 g/rostlinu a vytáhnou se do výšky dvou metrů. Ke sklizni bude připravená v průběhu října.

Green Gelato

Green Gelato

Green Gelato

Genetic background Sunset Sherbet x Thin Mint Girl Scout Cookies
Yield indoor 500 - 700 gr/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 8 - 10 weeks
THC strength THC: 27% (aprox.) / CBD: Low
Blend 45% Sativa, 55% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 750 - 800 g/per plant (dried)
Height outdoor 150 - 200 cm
Harvest time Early October
Effect Physical, clear high
 

Buy Green Gelato

 

Ať už se chystáme k prvnímu pěstování konopných semínek nebo jste zkušeným pěstitelem léčebného konopí, zjistíte, že naše semenná banka nabízí řadu feminizovaných kmenů konopí, které budou vyhovovat vašim potřebám. Nejen, že Royal Queen Seeds nabízí ta nejlepší semínka konopí na celém světě, ke každému kmeni poskytujeme potřebné informace, které vám pomohou rozhodnout se, jaká semínka chcete pěstovat.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.