By Luke Sumpter

Chcete mít letos obrovské sklizně? Tak to jste na správném místě! Těchto 10 odrůd vás odmění skvělou sklizní a vy tak budete mít na týdny vystaráno. Bez ohledu na to, zda pěstujete v indooru či v outdooru, tyto odrůdy jsou vysoce produktivní a odmění vaši péči hromadou lepivých palic. Naši zkušení šlechtitelé se při šlechtění soustředili na maximální výnosy, ale tyto odrůdy se také mohou pochlubit skvělou chutí a různými psychoaktivními účinky, od povznášejících a euforických účinků po uvolňující a relaxační účinky. Níže naleznete ty nejproduktivnější odrůdy roku 2024.

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ FEMINIZOVANÉ KONOPNÉ ODRŮDY

1. ROYAL MOBY

Odrůda Royal Moby je španělskou klasikou. Tato úchvatná sativa může v indooru vyrůst do výšky 200 cm a venku dokáže v ideálních podmínkách vyrůst až do výšky 300 cm. Během růstu si vyvine dlouhé větve s velikým množstvím tlustých palic.

Díky své obrovské výšce dokáže vyprodukovat až 75 g na rostlinu a nebo 600 g/m² pod 600 W světlem. Pokud chcete využít plného potenciálu této rostliny, tak je nejlepší ji pěstovat venku v teplém prostředí jaké nabízí třeba Španělsko či Itálie. Nebuďte překvapeni, v takovém prostředí vás dokáže odměnit až skvělými 1000 g na rostlinu!

Indiková genetika propůjčuje odrůdě Royal Moby jednu z nejlepších vlastností, kterou je její krátká doba kvetení, která trvá 9-10 týdnů. Díky tomu se jedná o skvělou komerční sativu, jelikož má vysoké výnosy, ale krátkou dobu kvetení.

Odrůda Royal Moby má také jeden z nejvyšších obsahů THC, díky čemuž jsou zaručeny velice silné účinky. Díky svým skvělým vlastnostem a obrovským výnosům si Royal Moby zaslouží místo v našem seznamu top 10.

Royal Moby

2. PURPLE QUEEN

Purple Queen vládne z indikového trůnu nad svým královstvím silnou, ale klidnou rukou. Její genetika pochází z odrůd Hindu Kush a Purple Afghani, tak co jiného čekat? Tato odrůda může mít až 22% obsah THC, díky čemuž má velice silné účinky. Jedná se o indika dominantní odrůdu, takže se můžete těšit na uklidňující a relaxační účinky. Purple Queen má chutnou citrusovou chuť a jemné borovicové aroma, které ocení milovníci přírody.

Purple Queen se také velice dobře pěstuje. Tato odrůda je schopná vyrůst v indooru i outdooru a zvládne i teplejší klima. Odrůdy jako je Purple Queen vyžadují důkladnou péči, nicméně Purple Queen se snadno pěstuje a ke sklizení je připravená po 8-9 týdnech kvetení pod 12/12 světleným cyklem. Pokud pěstujete v outdooru, tak bude ke sklizni připravena na přelomu září a října. Její vzrůst je kompaktní a produkuje mnoho větví, nicméně její výška jen málokdy přesáhne 1 m. V indooru můžete očekávat výnosy kolem 450–500 g/m² a v outdooru je to kolem 650–700 g/rostlinu.

Purple Queen

3. GREEN GELATO

Pokud dáte mátové sušenky do sklenice se sorbetem, tak jistě vytvoříte chutný desert. Dává tedy smysl, že kombinace odrůd Thin Mint Cookies a Sunset Sherbet dala vzniknout jedné z nejchutnějších odrůd na světě - Green Gelato. Tato odrůda je původem ze San Francisco Bay Area a jedná se o úchvatného hybrida s ovocnou chutí a s vůní čerstvě upečených sušenek. Ujistěte se, že máte sušenky i doma, jelikož tato odrůda obsahuje až 25% THC a určitě na vás přijde "hulihlad". Green Gelato vypadá stejně skvěle jako chutná a může se pochlubit hustými palicemi, které mají krásné fialové a oranžové zbarvení.

Naštěstí nebudete muset dlouho čekat na sklizeň této odrůdy, jelikož bude připravena již po 8-9 týdnech. Zastřihávání vám pomůže zvýšit výnosy této odrůdy. Například metoda ScrOG společně s toppingem, fimmingem a LST dokážou divy. Tato odrůda místo dlouhých hlavních větví tvoří husté shluky větví, které jsou malé až středně velké. Pokud chcete, aby se u ní projevilo fialové zbarvení, tak ke konci fáze kvetení snižte na noc teplotu v místnosti.

Green Gelato

4. SHOGUN

Stejně jako staří šóguni, i odrůda Shogun je soustředěným, odhodlaným a silným válečníkem. V její genetice nalezneme odrůdy Amnesia Haze a Gorilla #4, což dává dohromady velice silnou, chutnou a produktivní odrůdu. Účinky Shogun jsou opravdu hodné jejího jména, jelikož se můžete těšit na soustředěnou a silnou zhulenost. Tato odrůda obsahuje až 25% THC a je často příliš silná pro nováčky. Nicméně pokud se dostanete do správného stavu, tak se připravte na maximální soustředěnost a touhu dodělat všechny úkoly. Pokud půjdete příliš daleko, tak můžete očekávat, že "vedení" převezme indika, která vás ukolébá do fyzické relaxace, zatímco vaše mysl se bude vznášet v oblacích.

Odrůda Shogun se velice snadno pěstuje a je tak vhodná pro začátečníky i veterány. Daří se jí v indooru i outdooru, ale jedná se o hladovou rostlinu, takže se ujistěte, že má dostatek živin. V ideálních podmínkách může vyprodukovat až 600 g/m² v indooru po 9-11 týdnech kvetení a nebo 750 g/rostlinu v outdooru.

Shogun

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ SAMONAKVÉTACÍ KONOPNÉ ODRŮDY

5. ROYAL CHEESE AUTO

Royal Cheese Auto je jedna z nejpopulárnějších samonakvétacích odrůd na trhu a to z dobrých důvodů. Milovníci konopí ji milují pro její chutnou a velice silnou sýrovou chuť, díky které se od ostatních odrůd odlišuje. Tato odrůda se také velice snadno pěstuje a potěší vás krátkým životním cyklem - pouhých 10 týdnů od semínka po sklizeň a z těchto 10 týdnů jich 7 stráví ve fázi kvetení.

Odrůda Royal Cheese Auto vyroste maximálně do výšky 100 cm, i když některé rostliny mohou vyrůst více a některé trochu méně. Odmění vás průměrně 160 g na rostlinu a 210 g v ideálních podmínkách.

Díky její skvělé sýrové chuti a silným, uklidňujícím účinkům je Royal Cheese Auto skvělou volbou pro všechny, kteří hledají samonakvétací odrůdu, která je nezklame.

Royal Cheese Auto

6. WHITE WIDOW AUTO

Stejně jako její velká sestra, i White Widow Auto roste do šířky a má temně zelené listy, které jsou obsypané pryskyřicí. Tato odrůda se zvládne dostat od semínka ke sklizni za pouhých 75 dnů.

White Widow Auto vyroste do výšky 50 cm, některérostliny až 100 cm, díky čemuž se jedná o skvělou odrůdu do limitovaného prostoru či pro diskrétní pěstování. I přes její malý vzrůst zvládne na samonakvétací odrůdu vyprodukovat velice decentní výnosy a můžete očekávat sklizně pohybující se v rozmezí 190 až 240 g na rostlinu.

Při kouření si všimnete příjemné sladkokyselé chuti, kterou skvěle doplňují citrusové tóny. Její účinky jsou podobné originální White Widow, ale s jemně silnějšími fyzickými účinky.

White Widow Auto

7. NORTHERN LIGHT AUTO

Tato indika dominantní odrůda je velice populární již od jejího uvedení na trh v 70. letech minulého století. Stejně jako jiné slavné odrůdy, i Northern Light se od pěstitelů dočkala v průběhu let nějakých vylepšení. Tato verze odrůdy je skvělým příkladem toho, když se to nejlepší z původní odrůdy smíchá s novými kvalitami.

Northern Light Automatic je odrůda, kterou můžete vypěstovat prakticky kdekoliv. Daří se jí v téměř jakémkoliv klimatu a nemá problém vyrůst v indooru či outdooru. Unikátní vlastností této odrůdy je velice časné kvetení. I přes snadnost, se kterou se tato odrůda pěstuje, se jedná o jednu z nejproduktivnějších samonakvétacích odrůd na trhu a její životní cyklus trvá pouze 9 - 10 týdnů.

Odrůda Northern Lights Automatic vyroste do výšky mezi 90 - 120 cm, díky čemuž je poněkud vyšší než mnoho dalších samonakvétacích odrůd a je to jeden z důvodů jejich velikých výnosů. V ideálních podmínkách je schopná vyprodukovat až 200 g, ale většina pěstitelů se bude muset spokojit s 90 g/rostlinu při pěstování v indooru.

Northern Light Automatic má skvělou sladkou chuť a uklidňující a příjemné účinky.

Northern Light Automatic

Northern Light Auto
23_genetic background_1 Northern Light x Ruderalis
33_Yield indoors_1 500 - 550 gr/m2
31_plant height outdoor_1 80 - 120 cm
25_flowering time_1 6 - 8 Týdnů
29_THC_1 THC: 14%
28_Type Blend_1 Sativa 0% Indica 80% Ruderalis 20%
34_yield outdoor_1 170 - 220 gr/plant
32_plant height outdoors_1 130 - 160 cm
27_harvest period_1 10-12 týdnů po vyrašení
22_Effect_1 Čisté, Povznášející

Koupit Northern Light Auto

8. NORTH THUNDERFUCK AUTOMATIC

Odrůda North Thunderfuck Automatic pochází z původní odrůdy North Thunderfuck a ze samčí rostliny konopí rumištního. Díky genům z konopí rumištního vznikla prémiová samonakvétací odrůda, která se velice snadno pěstuje. Rychlost a jednoduchá údržba jde ruku v ruce s vysokou produktivitou. Kromě toho má ale také tato odrůda vysoký obsah THC a jedná se tak o jednu z nejsilnějších samonakvétacích odrůd na trhu.Co tedy můžete očekávat od odrůdy North Thunderfuck Automatic? Pokud pěstujete v indooru, tak se dá tato odrůda poměrně snadno udržet ve výšce 90 - 140 cm (v závislosti na tom, zda použijete pěstitelské metody, jako je například LST). Po 10 - 12 týdnech od vyklíčení se můžete těšit na sklizeň dosahující až 550 g/m². V outdooru vyroste tato kráska do výšky až 150 cm a vyprodukuje kolem 140 g na rostlinu. Pěstování této odrůdy si můžete usnadnit vysazením rostlinných společníků v těsné blízkosti vašich rostlin, díky čemuž můžete přilákat prospěšný hmyz, který bude vaši zahrádku chránit před škůdci.

Po sklizni je čas nechat plody vaší práce uschnout a uzrát. Nicméně pak je čas na degustaci. Jakmile tuto odrůdu odpálíte, tak si jistě všimnete zemitých, limetkových a skunkových tónů na vašem jazyku. Poté se připravte na cestu do vesmíru, jelikož odrůda North Thunderfuck Automatic obsahuje 21% THC. Její povznášející účinky povznesou vaši mysl a umístí ji do kreativní nálady, zatímco vaše tělo bude plně uvolněno.

North Thunderfuck Auto
23_genetic background_1 North Thunderfuck x Ruderalis
33_Yield indoors_1 500 - 550 gr/m2
31_plant height outdoor_1 90 – 140 cm
25_flowering time_1 8 - 9 týdnů
29_THC_1 THC: 21%
28_Type Blend_1 45% Sativa, 50% Indica, 5% Ruderalis
34_yield outdoor_1 90 - 140 gr/plant
32_plant height outdoors_1 120 - 150 cm
27_harvest period_1 10-12 týdnů po vyrašení
22_Effect_1 Povznášející, Tělesná uvolněnost

Koupit North Thunderfuck Auto

TOP PRODUCTIVE CBD CANNABIS STRAINS

9. MEDICAL MASS

Medical Mass je perfektní konopná odrůda pro ty, kteří hledají odrůdu, která se snadno pěstuje. Tato odrůda vznikla zkřížením populární odrůdy Royal Medic s Royal Higness. Takto vznikla silná odrůda, která je skvělá pro léčbu chronických bolestí a dalších onemocnění bez psychoaktivních účinků THC.

Při pěstování můžete očekávat až 500–550 g na metr čtvereční v indooru. V outdooru v ideálních podmínkách může vyprodukovat mezi 500–550 g/rostlinu. Další výhodou je její krátká doba kvetení, která trvá 7–8 týdnů. Odrůdu Medical Mass můžete vypěstovat kdekoliv bez ohledu na to, kde žijete a její silný růst zaručí skvělou sklizeň.

Odrůda Medical Mass má komplexní a velice bohatou chuť, která kombinuje sladké tóny s květinovými. Jedná se o skvělý příklad CBD odrůdy, kdy pěstování těchto odrůd neznamená dělání kompromisů.

Medical Mass

Medical Mass
23_genetic background_1 Critical Mass x CBD dominant plant
33_Yield indoors_1 500 - 550 gr/m2
31_plant height outdoor_1 60 - 100 cm
25_flowering time_1 10 - 11 týdnů
29_THC_1 THC: 10%
28_Type Blend_1 Sativa 40% Indica 60%
34_yield outdoor_1 500 - 550 gr/plant
32_plant height outdoors_1 120 - 150 cm
27_harvest period_1 Konec září
22_Effect_1 Tělesná uvolněnost, Uklidňující

Koupit Medical Mass

10. PAINKILLER XL

Tato speciální odrůda byla vyšlechtěna za účelem vylepšení léčivého aspektu konopí. Painkiller XL je 1:1 odrůdou, což znamená, že obsahuje stejné množství THC a CBD (v tomto případě se jedná o 9%).

Doba kvetení je u odrůdy Painkiller asi 8 týdnů dlouhá a její výnosy se pohybují mezi 500–550 g/m² v indooru i oudooru, no rozdíl nalezneme v její výšce. V indooru se velikost rostlin pohybuje kolem 80 cm a v outdooru se mohou vytáhnout až do výšky 135 cm. Pokud pěstujete v outdooru, tak se na sklizeň můžete těšit na konci září.

Painkiller XL

Painkiller XL
23_genetic background_1 Respect 13 x Juanita la Lagrimosa
33_Yield indoors_1 500 - 550 gr/m2
31_plant height outdoor_1 60 - 100 cm
25_flowering time_1 8 - 9 týdnů
29_THC_1 THC: 9%
28_Type Blend_1 Sativa 75% Indica 25%
34_yield outdoor_1 500 - 550 gr/plant
32_plant height outdoors_1 120 - 150 cm
27_harvest period_1 Konec září
22_Effect_1 Čisté, Tělesná uvolněnost

Koupit Painkiller XL

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.