Samokvetoucí odrůda se liší od ostatních dvou tak, že vykvétá během dvou až čtyř týdnů a roste velmi rychle. Více informací získáte až se seznámíte s 10 nejlepšími konopnými kmeny, které jsou v případě samokvetoucí odrůdy k dispozici.

Sweet Skunk Autoflowering Cannabis

Sweet Skunk Automatic

Tento kmen je rychle vykvétajícím křížencem Green Poison a Big Devil #2. Vypěstování rostliny ze semínka do okamžiku sklizně trvá pouze osm týdnů, jde o velmi rychle rostoucí rostlinu. V závislosti na prostředí můžete očekávat výnosnost 40 až 50 gramů na rostlinu. Rostliny lze pěstovat na malém prostoru, např. v zahradách či na balkónech. Kmen je známý velmi silnou chutí a vůní a jisté je, že kouř bude hladký, uklidňující.

Buy Sweet Skunk Automatic

 

Cheese cannabis autoflowering

Royal Cheese Automatic

Tento kmen je pro milovníky sýra. Známý svým jedinečným, silným aroma a sýrovou chutí. Pěstuje se ze semínek, sklizeň nastává během pouhých 10 týdnů. Pěstuje se v optimálních podmínkách, můžete očekávat 135 gramů z rostliny, v průměru jde o 40 gramů z rostliny. Má silný fyzický a uklidňující účinek.

Buy Royal Cheese Automatic

 

Autoflowering critical cannabis seeds

Royal Critical Automatic

Kříženec kmenů Ruderalis, Indica a Sativa. Velmi oblíbený pro svůj silný růst a vysokou výnosnost. Připravený ke sklizni během pouhých devíti týdnů od zasazení. Získáte velmi silnou rostlinu s velkými a hustými palicemi. Z jedné rostliny můžete sklidit 70 až 80 gramů.

Buy Royal Critical Automatic

 

White Widow Autoflowering cannabis seeds

White Widow Automatic

K tomu, aby ze semen vyrostly rostliny s palicemi potřebuje pouhých 75 dnů. Tento kmen nabízí sladkokyselé aroma a chuť. V závislosti na okolních podmínkách můžete z jedné rostliny sklidit 40 až 160 gramů.

Buy White Widow Automatic

 

Jack herrer Autoflowering cannabis

Royal Jack Automatic 

Sklizeň lze provést po uplynutí pouhých 10 týdnů. Z jedné rostliny můžete získat 40 až 70 gramů na rostlinu. Nedosahuje příliš vysoké výšky, proto je ideální pro pěstování v menších prostorech. Tento kmen je známý jako silný kmen s povznášejícím, kreativním a uvolňujícím účinkem. Říká se, že chuť je svěží a jemná, s mírným nádechem koření.

Buy Royal Jack Automatic

 

Cream caramel autoflowering cannabis

Royal Creamatic

Ti, kteří mají chuť na sladkosti znají tento kmen díky jeho intenzivní, sladké karamelové chuti a vůni a silným, uvolňujícím fyzickým účinkům. Ideální pro pěstování v menších vnitřních zahradách. Z rostliny, kterou lze sklízet během pouhých osmi týdnů můžete získat 80 až 110 gramů.

Buy Royal Creamatic

 

Autoflowering Haze seeds

Royal Haze Automatic 

Tento kmen nabízí svěží chuť a povznášející účinek. Vzhledem k tomu, že je tato rostlina nízká, lze ji pěstovat na mnoha místech. Z rostliny pěstované v dobrých podmínkách  můžete sklidit 80 až 100 gramů. Sklizeň můžete provést během pouhých 10 až 12 týdnů.

Buy Royal Haze Automatic

 

AK 47 Automatic cannabis autoflowering AK

Royal AK Automatic

Tento silný hybrid kolumbijských, mexických, thajských a afghánských kmenů se snadno pěstuje téměř kdekoli. V závislosti na podmínkách lze z rostliny sklidit 70 až 120 gramů. Rostlinu lze sklízet po uplynutí devíti až 10 týdnů. Díky své silné, jemné chuti a pižmovému, nasládlému intenzivnímu aroma, slibuje šťastné a aktivní účinky.

Buy Royal AK Automatic

 

Royal Dwarf cannabis autoflowering

Royal Dwarf

Jde o jednu z nejkompaktnějších rostlin, které jsou k dispozici. To a silné palice, z ní činí rostlinu vhodnou pro pěstování venku i uvnitř na tom nejmenším možném prostoru. Nemáte-li k dispozici příliš mnoho prostoru, je to rostlina přesně pro vás. Z jedné rostliny můžete získat až 60 gramů a sklizeň může nastat po osmi až devíti týdnech. Tato rostlina má velmi silné aroma a její účinky jsou mírné a relaxační.

Buy Royal Dwarf

 

Northern Light Autoflowering

Northern Light Automatic

Tato rostlina začíná vytvářet květy téměř okamžitě a ke sklizni je připravená po uplynutí devíti až desíti týdnů. Velmi dobře se jí daří při pěstování uvnitř, ale v teplém klimatu ji lze pěstovat také venku. Je možné, že je to jedna z nejvýnosnějších rostlin současnosti. V některých případech pěstování venku ve Španělsku je známo, že dokázala vyprodukovat 200 gramů na rostlinu. Ti, kteří ji pěstují uvnitř získají zhruba 90 gramů z jedné rostliny. Tento kmen nabízí sladkou chuť a pohodlný fyzický účinek. Kromě toho je tato rostlina rovněž optimální pro uživatele léčebné marihuany.

Buy Northern Light Automatic

 

Mnozí pěstitelé získávají semínka konopí ze semenných bank. Ti, kteří si kupují semínka konopí se semenných bank, se zpravidla snaží získat ta nejlepší semínka za tu nejlepší cenu a dosáhnout těch nejlepších výsledků. S výsledky pěstování semínek konopí budete bezpochyby spokojeni, jestliže budete pracovat s některou z rostlin uvedených v tomto seznamu 10 nejlepších. Zcela jistě si to užijete, ať už si vyberete kteroukoli, neboť každá z uvedených rostlin nabízí něco speciálního. 

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.