• Orion F1
 • Orion F1
 • Orion F1
 • Orion F1
 • Orion F1
 • Orion F1

Orion F1

Blue Mammoth Auto x Blue Dream x Amnesia

Odrůda Orion F1 je jeden z našich nejproduktivnějších F1 kultivarů. Tato odrůda má hybridní sílu, díky které je odolnější vůči onemocněním, a také je více produktivní a může nabídnout silnější účinky. Průměrná výška této odrůdy je 70 cm a díky tomu se vejde i do těch nejmenších pěstíren. Jakmile usušíte její palice, tak se můžete těšit na příjemné uklidňující účinky a delikátně sladkou chuť.
(131)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.28
3x
€ 23.20
5x
€ 34.80
10x
€ 63.80
25x
€ 121.80
Výprodej!
Sleva!
€ 23.20

€ 40.00 (-42%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (90)
 • Fotografie od zákazníků (3)

Orion F1: Chutný a Uklidňující F1 Hybrid

Bez ohledu na to, kde žijete, vždy na noční obloze uvidíte souhvězdí Orion. Odrůda Orion F1 posune váš zážitek ze sledování noční oblohy na novou úroveň. Tato samonakvétací odrůda je revolucí v konopném průmyslu a vy si můžete plně užít její vitální růst. Díky své krátké době kvetení, delikátnímu terpenovému profilu a silným účinkům, se jedná o skvělou odrůdu, která si rozhodně zaslouží místo ve vaší pěstírně. Tato odrůda se může pochlubit skvělou genetickou linií, která obsahuje geny z odrůd Blue Mammoth Auto, Blue Dream a Amnesia. A pokud vás zatím nic nepřesvědčilo, tak vás jistě přesvědčí k vypěstování této odrůdy její obrovské výnosy.

Orion F1

Účinky, Aroma a Chuť Odrůdy Orion F1: Uklidňující Účinky se Sladkou Chutí

Díky genetickému profilu odrůdy Orion F1 si můžete vychutnat jedinečnou chuť, kterou těžko budete hledat u jiné odrůdy. Pokaždé, když si potáhnete z jointu, tak si budete moci vychutnat směs čerstvých a sladkých chutí. Její terpenový profil je tvořen vysokým obsahem mycenu, ocimenu a farnescenu. Co se účinků týče, tak odrůda Orion F1 navozuje euforické a uvolňující účinky. Vysoký obsah THC a nižší obsah CBG si skvěle rozumí s tímto unikátním terpenovým profilem a navozují příjemné uvolňující účinky.

Orion F1

Pěstování Odrůdy Orion F1: Kompaktní Rostliny s Obrovskými Výnosy

Odrůdě Orion F1 se skvěle daří v indooru i outdooru a roste jako typická indika. Tato rychlá samonakvétací odrůda vyroste do výšky mezi 64 - 80 cm a jedná se tak o ideální odrůdu pro diskrétní pěstitele. Můžete se také těšit na solidní sklizeň za 40 dnů kvetení a ke sklizni budete tato odrůda připravena již za 70 dní od vyklíčení.

Orion F1
Orion F1 data sheet
Odrůda: F1 Hybrid auto
Genetická Výbava: Blue Mammoth Auto x Blue Dream x Amnesia
THC: Velmi Vysoký Obsah
Výnos: XXL
Výška: 65 - 80 cm
Kvetení: 35 - 40 dní
Sklizeň: 65 - 70 dní od vyklíčení
Hlavní terpeny: Farnesen, Karyofylen, Myrcen, Ocimen
Účinek: Tělesná uvolněnost, Uklidňující, Vyklidněné
Chuť: Borovicová, Cukrová, Ovocná
Klima: Krátké Léto

  Od J. E. Dne 11/Apr/2024 :

  Titul : Fire🫠
  Komentáře : Beautiful smells!! Very strong but balanced smoke long lasting. Deserves as big a pot as possible. Thanks RQS.

  Od M. J. Dne 03/Apr/2024 :

  Titul : Huckepack
  Komentáře : Got 3 of these seeds last year during a promotion. They are everything RQS claims them to be. Fast and EASY grow and really potent. A bit more pricey than normal seeds, but definetly worth it.

  Od B. S. Dne 03/Apr/2024 :

  Titul : Sehr kräftige Jungpflanzen
  Komentáře : Sind alle sehr gut aufgegangen und wirken sehr kräftig

  Od C. M. Dne 27/Mar/2024 :

  Titul : MAGNIFICA PLANTA
  Komentáře : está teniendo un crecimiento ejemplar y muchos sitios con flores. Evaluaré de nuevo cuando coseche la planta. Saludos

  Od D. M. Dne 21/Mar/2024 :

  Titul : Gas but low yield at least for me maybe faulty seed
  Komentáře : Great bud growing but plant should have gotten 10x bigger I guess I’ll be happy with my gas qtr

  Od F. S. Dne 21/Mar/2024 :

  Titul : Fab
  Komentáře : Super bud bien ferme et bon goût et qualité aussi☆☆☆☆☆.

  Od B. M. Dne 18/Mar/2024 :

  Titul : Qualität
  Komentáře : Sehr Qualitative Samen muss man sagen. ;)

  Od S. W. Dne 18/Mar/2024 :

  Titul : Orion F1
  Komentáře : So I'm running 2 of these currently along with 4 others, we're on day 25 they're around 60cm (2ft) tall. Started preflower last night. They're currently double the size of the other 4 although they have a few weeks vegging left. So far they have to be the most hardy, fast growing auto beasts I've grown! Looking forward to the smoke.

  Od J. P. Dne 12/Mar/2024 :

  Titul : Orion review
  Komentáře : Wow! That really sums it up. This is my first time growing an F1 hybrid and I planted 3 seeds each of Orion and Epsilon. The explosive growth from day 7 was amazing. I transplanted them on day 8 and only 1 plant showed any stress from the repotting. That plant quickly recovered. I am only on day 13 but can hardly wait to see what they look like in another 2 weeks.

  Od L. M. Dne 12/Mar/2024 :

  Titul : Seeds of the future
  Komentáře : A very productive plant if you know how to use the right care , 3/3 seeds germinated successfully , they are growing a lot , they still remain at a low height perfect for a grow box . They resist well to any kind of stress,they start to flower very quickly if grown with proper care , can't wait to be able to try these three wonders, royal queen seeds is the best site. Recommended

  Od K. T. Dne 07/Mar/2024 :

  Titul : First time grow
  Komentáře : It came out really good for the first time! I only did it harm and it still yielded around 40gs per plant. Reccomend for all.

  Od J. J. Dne 06/Mar/2024 :

  Titul : Suosittelen
  Komentáře : En vielä kokeillut, mutta innolla odotan :)

  Od E. S. Dne 05/Mar/2024 :

  Titul : Orion F1
  Komentáře : Its my second time growing these seeds and im positively surprised how strong it really is. Great genetics though really easy to grow and relatively quick if you ask me

  Od D. S. Dne 28/Feb/2024 :

  Titul : Phinolagreen
  Komentáře : Ich hatte letztes Jahr 3 Pflanzen im Garten stehen, in 3L Töpfen, sie wurden im Schrank aufgezogen unter LED und sind dann in den Garten gewechselt. Dort gab es weniger Licht und sie schoss über 100 cm hoch. War jetzt nicht viel dran, 12g an 3 Pflanzen aber mich hätte mehr auch gewundert, da die klimatischen Bedingungen bei mir meist nicht ganz so nice sind in den Sommermonaten. Ich werde sie sicherlich nochmal drinnen machen später.

  Od A. V. Dne 26/Feb/2024 :

  Titul : Fast Germination
  Komentáře : Just after 4 days 3/3 germinated and they seems really strong can't wait to see them growing!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37756 recenzí

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.