• Shogun
 • Shogun
 • Shogun
 • Shogun
 • Shogun
 • Shogun

Shogun

Amnesia Haze x Gorilla Glue #4

Shogun je stimulující sativa, která nastartuje váš mozek a mysl. Připravte se na odpal.
(290) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 10.00
3x
€ 27.00
5x
€ 40.00
10x
€ 75.00
25x
€ 150.00
Výprodej!
Sleva!
€ 27.00

€ 27.00 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (232)
 • Fotografie od zákazníků (3)

Shogun: potomek odrůdy Amnesia a Gorilla

Shogun je potomkem dvou velice odlišných kultivarů. Naši šlechtitelé si vybrali odrůdu Amnesia Haze pro její vysoký obsah THC, vysokou produktivitu a sativovou dominanci. Tato odrůda je potomkem původní odrůdy Original Amnesia Haze a obsahuje středně vysokou hladinu CBD. Odrůda Shogun také obsabuje genetiku z odrůdy Royal Gorilla. Tato ultra silná odrůda může obsahovat až 25% THC a je perfektně vyváženou odrůdou. Royal Gorilla vznikla z odrůd Sour Dubb, Chem Sis a Chocolate Diesel. Odrůda Shogun se může pochlubit rovnováhou mezi těmito vlastnostmi všech těchto odrůd. Svojí sativovou dominanci zdědila po odrůdě Amnesia Haze a vysoký obsah THC dostala do vínku od obou rodičů.

Účinky, chuť a aroma

Shogun je pojmenován po starověkých japonských válečnících. Jedná se o ztělesnění jejich soustředění a neskonalé vůle. Tyto kognitivní účinky jsou něco jako brousek na samurajský meč. Tyto stimulační účinky zlepší vaši pozornost a koncentraci a umožní vám pracovat po delší dobu. Dalo by se říct, že tato odrůda vám nastolí úplný zen. Pokud musíte pracovat na vaší seminární práci či musíte dokončit ten pracovní projekt, na kterém pracujete již týdny, vezměte si k práci tuto odrůdu. Je to jako kdybyste vykouřili dvě espresa. Jedná se také o skvělou odrůdu, kterou si můžete vychutnat před fyzickou aktivitou jako je například bruslení či jiu-jitsu.

Její obrovský obsah THC z ní dělá i možnou terapeutickou odrůdu. Pokud máte problémy s bolestmi či špatnou náladou, pak byste možná měli vyzkoušet tuto odrůdu.

Odrůda Shogun má podobný terpenový profil jako její rodiče. Kouření této odrůdy vám připomene procházku skrze les plný jehličnanů. Každé potáhnutí je plné zemitých a borovicových chutí.

Pěstování odrůdy Shogun

Tato odrůda je relativně jednoduchá k pěstování a jedná se tak o vhodnou světločivnou odrůdu pro začátečníky. Zvládá měnící se podmínky a je vhodná jak pro indoor, tak i pro outdoor. Je potřeba si dát pozor na to, že tato odrůda vyžaduje větší přísun živin. Pokud plánujete pěstovat tuto odrůdu v indooru, pak se můžete těšit na výnosy dosahující 600g/m² po 9-11 týdnech kvetení. V outdooru se výnosy mohou vyšplhat až na 750g na rostlinu.

Shogun data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 25%
CBD: Medium
Yield Indoor: 550 - 600 gr/m2
Yield Outdoor: 650-750 gr/plant
Výška Indoor: 90 – 140 cm
Výška Outdoor: 150 - 190 cm
Kvetení: 9 - 11 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec října
Genetická Výbava: Amnesia Haze x Gorilla Glue 4
Typ: Sativa 70% Indica 30%
Účinek: Čisté, Navozující smích, Povznášející, Uklidňující
Klima: Dlouhé Léto
Chuť: Borovicová, Citrusová, Pichlavá, Zemitá

  Od T. G. Dne 30/Nov/2023 :

  Titul : Shogun
  Komentáře : 3/3 germinated and produced on average 50g each when in 10l soil and BioBizz nuts. VERRY STRONG and quite strong pungent smell when flowering

  Od T. R. Dne 22/Nov/2023 :

  Titul : Best sativa
  Komentáře : Big yield, nice sour scent and long active effect

  Od I. S. Dne 13/Nov/2023 :

  Titul : NAPROSTO DOPORUČUJI!!!
  Komentáře : Bohatá sklizeň kolem 120 gr na rostlinu. Stvořeno pro divoké večery. vřele doporučuji. Na spaní to není stvořené.

  Od G. L. Dne 06/Nov/2023 :

  Titul : Lulu
  Komentáře : 10/10 ont germes Belles plantes

  Od P. T. Dne 19/Sep/2023 :

  Titul : Shogun
  Komentáře : Easy to grow, but demands a lot more nutrients than what I expected. Had them outside for 2 months under the northern midnight sun before putting them under artificial light (can’t flower them this north). I got 63g per average from four plants, best plant producing 122g. Yield would’ve been much higher without extremely wet summer causing bud rot. I use cannabis for chronic pain and depression caused by it, and this strain is very good for that.

  Od C. C. Dne 18/Sep/2023 :

  Titul : ABSOLUT zu empfehlen!!!
  Komentáře : Genuß pur! Allein dem Anbau zuzusehen ist schon ein Genuß. Die Shogun bildet an einem Strang mehrere tannenzapfgroße Budds, harzig, kompakt, schwer und knautschig. Der Geschmack ist voll und kräftig, selbst beim vaporisieren katapultiert die Shogun was das betrifft einen in unerforschte Stratosphären. Die Wirkung kommt dabei auch nicht zu kurz. Sie inspiriert und motiviert, ideal für chillige Partyabende mit Freunden oder von der Muse geküssten künstlerische Soloabende. Eignet sich auch hervorragend gegen emotionale Downs. Meine absolut neuste Lieblingssorte. Eine Sorte die man sich definitiv auf Vorrat halten will! Hoffentlich gibt's die dann auch irgendwann als reguläre Sorte :-D

  Od B. F. Dne 10/Aug/2023 :

  Titul : JR
  Komentáře : Damn boi that stuff strong

  Od S. R. Dne 12/Jun/2023 :

  Titul : Mr. T
  Komentáře : 3/3 ont germées. Recolte abondante environ 120grs par pieds. Fait pour les soirées endiablées. Je recommande vivement. Elle nest ps faite pour dormir.

  Od J. M. Dne 15/May/2023 :

  Titul : Knockout Strain!
  Komentáře : Amazing plant with very tight uniformed buds packed full of flavour!

  Od S. L. Dne 20/Apr/2023 :

  Titul : Jackson
  Komentáře : Très bonne ,bon rendement je recommande

  Od P. S. Dne 14/Apr/2023 :

  Titul : Nice yield
  Komentáře : This strain is really tasty, but also really strong. 2 out of 3 have grown and it was my first strain, however u have to take care of it pretty well if growing outdoors and dont let the mold on it.

  Od S. R. Dne 03/Apr/2023 :

  Titul : Sebastian
  Komentáře : Sehr gut gewachsen, sehr starke Wirkung. Insgesamt auch sehr wetterbeständig. Wächst Outdoor schnell über 150cm!

  Od K. V. Dne 21/Feb/2023 :

  Titul : Kimi
  Komentáře : Hyvää on

  Od M. K. Dne 20/Feb/2023 :

  Titul : Famer17
  Komentáře : War mein erster grow, demzufolge auch der ein oder andere Fehler unterlaufen. Aber das Baby verzeiht echt gut und kommt mit viel zurecht. Am Ende war der Eintrag deutlich mehr wie erwartet und die Wirkung ist schon sehr sehr bemerkenswert. 👍🏼👍🏼👍🏼 10von10

  Od L. V. Dne 17/Feb/2023 :

  Titul : Hat mich umgehauen!
  Komentáře : Ich hatte einen Samen von dieser schönen Pflanze und war begeistert! Sie ist schön groß geworden und hatte einen super Ertrag. Habe sie in einem Gewächshaus wachsen lassen, hat perfekt funktioniert. Die Wirkung war auch mega. Kann ich nur empfehlen!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 32655 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.