Proč Nakupovat u RQS?

Proč nakupovat vše potřebné pro pěstování konopí u Royal Queen Seeds? Inu, proč ne? Jsme nejlepší seed bankou v Evropě a v naší nabídce toho naleznete mnohem více než jen pouhá semínka.

Dárky zdarma s každou objednávkou: Všechny objednávky obdrží semínka zdarma. Můžete si také vybrat z široké nabídky eko a udržitelných dárků.


Doprava zdarma: Diskrétní doprava zdarma během 3-5 dnů. Částečné či úplné vrácení objednávky bez udání důvodu do 14 dnů je také zdarma.


VIP zákaznická podpora: Kontaktujte náš tým expertů emailem či po telefonu. Rádi vám pomohou s vaším problémem. Naše služby využili tisíce spokojených zákazníků!

Pokročilá genetika: Jsme hlavní seed bankou v Evropě a máme k dispozici vysoce kvalitní genetiku. Každý rok vydáváme nové odrůdy a udáváme trendy v našem průmyslu.


RQS Growers Club: Staňte se členy naší pěstitelské komunity a získejte přístup k dárkům a promoakcím, které jsou dostupné pouze u nás.

Váš konopný hub: Jsme experti na pěstování konopí. O naší oblíbené rostlině naleznete na našem webu články v 17 jazycích a můžete odebírat náš newsletter pro novinky přesně na míru.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.