Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

 • Bio Flowering Booster
 • Bio Flowering Booster

Bio Flowering Booster

Vypadají vaše kvetoucí rostliny trochu použitě? Očekáváte obrovské palice a místo toho máte malé paličky? RQS Bio Flowering Booster vám pomůže vyřešit všechny vaše problémy! Využijte vitamíny, makronutrienty a stopové prvky k vypěstování větších, chutnějších a lepivějších květů.
(2) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 14.95

€ 14.95 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 15 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Otázky (0)
 • Recenze (1)

Bio Flowering Booster: Pro Větší a Chutnější Květy Plné Pryskyřice

Náš Bio Flowering Booster vám pomůže vypěstovat neskutečné květy. Připravte se na více pryskyřice, větší výnosy a lepší chuť. Tento zcela veganský produkty obsahuje tři stimulační produkty v tekuté formě (3 x 75 ml).

Tlustší Palice

Konopné rostliny jsou během fáze kvetení poměrně hladové a produkt Thicker Flowers jim pomůže tento hlad utišit. Tento zcela 100% veganský zdroj fosforu a draslíku pomáhá zvýšit tvorbu kanabinoidů během fáze kvetení. Fosfor zlepšuje zdraví kořenového systému a tvorbu květů, zatímco draslík pomáhá zvýšit odolnost vůči škůdcům a zvyšuje velikost květů.

Tento produkt aplikujte po přepnutí světelného cyklu na 12 hodin světla a 12 hodiny tmy v indooru a nebo jakmile začnou venkovní rostliny kvést. Pokud používáte Netopýří Trus či produkty Easy Bloom, tak aplikujte v menších dávkách, jelikož použití všech tří produktů může vést k problémům s přehnojením. Podávejte každý den s vodou a začněte s dávkou 0,1 ml na litr. Každý týden tuto dávku zvyšujte o 0,1 ml. Během 7. týdne kvetení snižte dávku na 0,5 ml a pokračujte ve snižování dávky po 0,1 ml až do proplachu.

Větší Květy

Produkt Bigger Flowers obsahuje řadu enzymů, vitaminů a stimulantů růstu, které jsou nezbytné pro optimální růst palic. Díky přidané kyselině fulvové a kyselině huminové mají rostliny k dispozici stopové prvky, které zvyšují produkci květů a signifikantně tak zvyšují výnosy.

Tento produkt je kompatibilní se všemi RQS produkty. Aplikujte jej během celého růstu. Během vegetativní fáze použijte 0,5 ml na litr každý den a nebo 1 ml každý druhý den až do druhého týdne kvetení. Během třetího týdne kvetení aplikujte 0,8 ml a 1 ml po zbytek kvetení až do proplachu.

Sladší Květy

Produkt Sweeter Flowers využívá směs aminokyselin a draslíku ke zvýšení biosyntézy terpenů. Jednoduše řečeno to vede k chutnějším a voňavějším květům!

Tento produkt je kompatibilní se všemi RQS hnojivy. Aplikujte jej během posledních čtyř týdnů kvetení před proplachem. Aplikujte 0,4 ml na litr během 5. týdne kvetení, 0,7 ml během 6. týdne, 0,8 ml během 7. týdne a 1 ml během 8. týdne.

Všechny tři produkty skladujte na chladném a tmavém místě, kde teplota nepřekročí 10 °C. Držte mimo dosah dětí a zvířat. Před použitím protřepte.


  Od P. N. Dne 28/Apr/2022 :

  Titul : Pascal Niro
  Komentáře : excellant produit le résultat est formidable


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili