• Feminizované mix
 • Indoor Mix
 • Feminizované mix

Feminizované mix

Nemůžete se rozhodnout, jaké strainy konopí pěstovat indoor? Pokusíme se Vám volbu semen usnadnit naším Indoor Mix. V každém balení naleznete dva z našich nejlepších indoor strainů, Critical a  Critical, Bubble Gum Xl, Fruit Spirit, ICE . Vzhledem k tomu,
(125) Napsat recenzi
Počet semen:
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
Výprodej!
Sleva!
€ 21.50

€ 21.50 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 22 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Nemůžete se rozhodnout, jaké strainy konopí pěstovat indoor? Pokusíme se Vám volbu semen usnadnit naším Indoor Mix. V každém balení naleznete dva z našich nejlepších indoor strainů,  Critical, Bubble Gum Xl, Fruit Spirit, ICE a White Widow. Vzhledem k tomu, že se jedná o dva z našich nejoblíbenějších druhů feminizovaných semen, považovali jsme za svou povinnost nabídnout obě tyto semena ve speciálním smíšeném balení.

Palice Plné Pryskyřice

Dalším důvodem, proč jsme tyto dva strainy vybrali, je jejich odlišnost, takže lze snáze poznat, který je který. Critical vyroste do mnohem menší výšky, možná dokonce jen do poloviční v porovnání s White Widow. Velikost rostliny je samozřejmě nejvýznamnějším faktorem, který pomůže oba strainy odlišit, je zde ovšem další rozdíl, a tím je doba kvetení.

Po sedmi týdnech kvetení budou rostliny Critical téměř připravené ke sklizni, pokud ne dříve. To zjistíte nejen podle obsahu pryskyřice po celých listech, ale také podle vůně pryskyřičných žláz. Když se pryskyřičné žlázy vytvoří, jsou čiré, později ovšem během kvetení se v určitém okamžiku zakalí a získají mléčný charakter. Tato změna barvy pryskyřičných žláz nastává u Critical o dva týdny dříve než u White Widow.

Ideální Pro Začátečníky i Pokročilé Pěstitele

Obě rostliny se pěstují snadno, vyžadují menší údržbu a jsou vhodné do půdy i pro hydro, pro pěstování v moři / mříži zeleně. Tato kombinace White Widow a Critical Vám bezesporu poskytne vše, co od pěstování indoor můžete očekávat, ať už pěstujete konopí poprvé nebo již máte bohaté zkušenosti.

Feminizované Mix

3 Seed RQS Feminized Mix5 Seed RQS Feminized Mix


  Od C. S. Dne 13/Sep/2021 :

  Titul : Muito bom
  Komentáře : Sementes de muita qualidade 🔝

  Od S. S. Dne 02/Jul/2021 :

  Titul : top quality
  Komentáře : very satisfied with my plants... and delivery was fast too. p.s. Critical seeds I got for free as the bonus are also of good quality with 100% germination... 5/5 in my case.

  Od V. B. Dne 30/Jun/2021 :

  Titul : Super bien
  Komentáře : Reçu très rapidement , en attente de résultats qui promettent

  Od G. P. Dne 01/Jun/2021 :

  Titul : Top
  Komentáře : Good

  Od L. C. Dne 17/May/2021 :

  Titul : Good mix
  Komentáře : I really like the choice of seeds in this pack. So far I’ve got critical , white widow and bubblegum started all doing well with 2 sets of leaves. Delivery and quality as always excellent.

  Od Q. F. Dne 19/Apr/2021 :

  Titul : parfait
  Komentáře : bien reçu ont toutes germées

  Od A. L. Dne 29/Mar/2021 :

  Titul : Nono
  Komentáře : J ai reçu mes graines avec un peu de retard tte planté et tte germé !

  Od A. L. Dne 19/Mar/2021 :

  Titul : Au top !
  Komentáře : Colis reçu rapidement! Les graines ont bien germées

  Od J. P. Dne 15/Mar/2021 :

  Titul : Perfect as always
  Komentáře : Nice collection pack.

  Od C. M. Dne 26/Feb/2021 :

  Titul : Herr
  Komentáře : Erstklassige Teile

  Od C. F. Dne 17/Feb/2021 :

  Titul : Semi non identificabili
  Komentáře : Ho gia acquistato altri semi qui sul sito e mi sarei aspettato di trovare il nome scritto su ogni seme come nelle precedenti spedizioni, sono arrivati i semi ma nella confezione c è scritto solo mix e non saprei proprio capire a quale pianta appartengono. Migliorare quest aspetto. Per il resto tutto ok

  Od S. V. Dne 01/Feb/2021 :

  Titul : Eine Alternative wenn man sich nicht entscheiden kann
  Komentáře : 4 Sterne für die Möglichkeit einen Samenmix zu bekommen. Das ist gerade für unentschlossene wie mich eine Alternative. Davon würde ich mir mehr wünschen und 5 Sterne vergeben.

  Od R. J. Dne 01/Feb/2021 :

  Titul : Excellent 3 seeds
  Komentáře : Got the 3 seeds package, on the balcony and they did great. All together yield 300Gr. Took a cutting (in the grow phase) of all 3 for continuation inside, under 100Watt of growleds for approx. 4 months and also a fairly good yield, 140Gr. . Now ordering the 5 seeds package. Oh yeah, they all tasted & worked very good, especially tastewise much better then what you can get in the shop.

  Od A. I. Dne 29/Jan/2021 :

  Titul : Adon ismael
  Komentáře : Super produit

  Od M. W. Dne 11/Jan/2021 :

  Titul : 100% Germination
  Komentáře : 100% germination, nice mix of seeds, would recommend this product to add some variety. Always had 100% germination with RQS, 10/10.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie

Royal Queen Seeds Reviews with ekomi.co.uk

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.