• Chocolate Haze
 • Chocolate Haze
 • Chocolate Haze
 • Chocolate Haze

Chocolate Haze

Když milovníci čokolády vypěstují semínka konopné odrůdy Chocolate Haze, budou nadšeni a překvapeni. Fenotyp kmene Chocolope, tento odolný kmen přináší sladké a šťastné pocity, kuřákovy pocity jsou povznesené, prosluněné a zářící. Tento jedinečný kmen vykvete po 8-10 týdnech, tudíž se o něj budete moci již krátce poté podělit s přáteli.
(151) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.00
3x
€ 23.00
5x
€ 35.00
10x
€ 65.00
€ 23.00
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (4)
 • Recenze (130)
 • Fotografie od zákazníků (10)

Tento chutný genetický zázrak se sklízí skutečně brzy. Pěstitelé budou nadšeni jednoduchostí a rychlostí produkce. Základ tohoto kmene, rostlina OG Chocolate Thai, je pečlivě zkřížena s úžasnou Cannalope Haze. Tyto hybridní druhy mají nízkou odolnost vůči plísním, proto se o ně v raném stádiu dobře starejte. Semena jsou feminizovaná, sklizeň je tak jistá.

Kmen se nejlépe kouří odpoledne, uvolněná mysl dosáhne maximálních duševních výsledků. Nákup semínek chocolope vám přinese velkou úrodu a silné výsledky. Energický pocit euforie trvá 1-2 hodin, potom uživatele opouští, a ten je vnímavý ke svému okolí. Při požití o samotě se mohou objevit otázky a inspirace. Kmeny Haze jsou obecně označovány za nejsilnější konopí”

Léčebný kmen pro ty, kteří trpí chronickou depresí, Chocolate Haze vás povznese, rozjasní vám mysl, lze ho použít i při různých dalších zdravotních potížích. Při pravidelném užívání tohoto kmen dochází k výraznému zmírnění problémů spojených s artritidou, ADD/ADHD, bolestmi kloubů, stresem, migrénami.

Rostlina má genetické kořeny v Thajsku, rychle vykvétá. Semanům Chocolate Haze se bude dařit při pěstování ve vodě a v půdě, ale mějte na mysli, že budete potřebovat velký prostor. Rostliny mohou potěšit nejen při konzumaci, ale je na ně i krásný pohled! Porostou všemi směry, zaberou veškerý prostor ve vaší pěstírně.

Člen rodiny Haze, Chocolate Haze, je dominantní sativa. Z 95 procent ji tvoří sativa, z 5 procent indica. Kmeny Haze byly původně vytvořeny v sedmdesátých letech  minulého století v Kalifornii, poté se dostaly do zbytku světa a v Amsterodamu získaly na velké oblibě. Semana Chocolate Haze mají až 20 procent obsahu THC a účinek je opravdu silný, i pro ty nejzkušenější kuřáky.

Zkušení pěstitelé získají z rostliny při pěstování venku 450-500 gramů, po usušení. Tato plodina se snadno pěstuje venku, ke sklizni je připravená v říjnu a listopadu. Vzhledem k obrovské velikosti nedoporučujeme pěstování uvnitř, o tuto velkou, listnatou rostlinu se nejlépe postarají sezónní zahradníci, kteří zachytí jakékoli zárodky plísně. Uvnitř dosáhne výšky 160 cm, venku až 200 cm.

Kouř z tohoto kmene lze popsat jako ovocný, lehký se silnou čokoládovou chutí. Bude prodlévat ve vzduchu a tančit místností. Uživatelé popsali pocity k nostalgii osmdesátých let minulého století, kdy nechaly své plíce nasáknout jemným kouřem a na patře jim tančila čokoládová chuť.

Chocolate Haze data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 20
CBD: Nízký
Yield Indoor: 475 - 525 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Výška Indoor: 90 - 160 cm
Výška Outdoor: 150 - 200 cm
Kvetení: 9 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec října
Genetická Výbava: OG Chocolate Thai x Cannalope Haze
Typ: Sativa 95% Indica 5%
Účinek: Velmi high
Klima: Mírný
Chuť: Chocolate, Sladký, Zemitý

  Od M. A. Dne 09/Sep/2020 :

  Titul : Bon high
  Komentáře : 100% de germination, j’ai eu des graines sur certains bourgeons. Malgré cela super high et détente qui dure longtemps.

  Od M. P. Dne 20/Jul/2020 :

  Titul : Chocolope
  Komentáře : Love the chocolope flavour!

  Od N. J. Dne 03/Jul/2020 :

  Titul : Elle tue
  Komentáře : Propre

  Od T. P. Dne 29/Jun/2020 :

  Titul : My favourite so far
  Komentáře : Just finished a 4 month grow and tried it before fully curing. Even slightly damp it has produced one of the most clear highs I have had in my life. Long lasting, uplifting and calm with a few unobtrusive giggles here and there it it was perfect for midsummer. Thank you RQS for your prompt delivery and for producing these seeds on the market. I have had one hermaphrodite from 4 feminised seeds, everything so far was perfect.

  Od H. P. Dne 25/Jun/2020 :

  Titul : Schlee diskret
  Komentáře : Super schnelle Lieferung und in der CD Hülle, top sicher

  Od A. P. Dne 25/Jun/2020 :

  Titul : 🌻🌻🌻🌻
  Komentáře : Amazing product!

  Od C. S. Dne 18/Jun/2020 :

  Titul : Opinión
  Komentáře : me encanta lo haze

  Od L. A. Dne 11/Jun/2020 :

  Titul : choco
  Komentáře : Nickel

  Od C. Z. Dne 08/Jun/2020 :

  Titul : ottimo prodotto
  Komentáře : si raccomanda

  Od M. C. Dne 08/Jun/2020 :

  Titul : Great seeds planted 2 weeks ago no problem germinating growing well
  Komentáře : Easy to germinate growing fast 3 inch tall already only 2 weeks old nó supplimenst very surprised can't wait to see the yield

  Od M. D. Dne 08/Jun/2020 :

  Titul : chocolate haze, un regalo de los dioses
  Komentáře : especie muy energitica con fortaleza que da un buen rendimiento en exterior o balcon. Es facil de crecer y la cosecha AMAZING.

  Od L. A. Dne 03/Jun/2020 :

  Titul : Exellent
  Komentáře : Gout super je recommande

  Od F. M. Dne 25/May/2020 :

  Titul : C. H.
  Komentáře : Excellente !! Un régal !!

  Od C. S. Dne 25/May/2020 :

  Titul : RQS
  Komentáře : First time ordering and everything went smoothly with good customer service communication. Delivery was within 2 days. Will check back to let you know how they grow. Thanks RQS

  Od A. H. Dne 25/May/2020 :

  Titul : Top seed
  Komentáře : This seed is top easy to germinate in 2 days


  Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

  Log in / sign up
Od Emil | 2018-05-25 18:30:04

Hallo, Ich wollte mal fragen wie es ausschaut ob ich die Pflanze in Bayern (also Deutschland) selber blühen lassen kann? Weil sie für Mildes Klima gemacht ist ? Oder wird es Ende Oktober zu kalt für sie ?

Royal Queen Seeds Team

Hey!, please check out the following article for information about the perfect strain for your climate: https://www.royalqueenseeds.com/content/175-selecting-the-best-outdoor-marijuana-seeds-for-your-climate

Od Fanon | 2018-05-18 14:49:32

Hi, how much time does it spend in the vegetative stage before flowering stage?

Royal Queen Seeds Team

Please note that this will depend on the type of setting you are using and the light schedule, for more information please read the following article: https://www.royalqueenseeds.com/content/43-the-growth-or-veg-phase

Od Obi | 2018-02-07 10:05:28

Hey, wie sehr steckt sich die Chokolate Haze im Durchschnitt bei Einleitung der Blüte? Wollte sie gern in nem Scrog ziehen und weiß nicht ob der platz reicht.

Royal Queen Seeds Team

You can check this information the product Data Sheet. Height Indoor: 90 - 160 cm Height Outdoor: 150 - 200 cm

Od AirMel | 2017-10-30 17:08:48

On the data sheet it says flowering is 9-10 weeks. Does that include vegetative?

Royal Queen Seeds Team

No, this is after vegetative stage.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.