Chocolate Haze

Když milovníci čokolády vypěstují semínka konopné odrůdy Chocolate Haze, budou nadšeni a překvapeni. Fenotyp kmene Chocolope, tento odolný kmen přináší sladké a šťastné pocity, kuřákovy pocity jsou povznesené, prosluněné a zářící. Tento jedinečný kmen vykvete po 8-10 týdnech, tudíž se o něj budete moci již krátce poté podělit s přáteli.
 4.5/5 (103) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.00
3x
€ 23.00
5x
€ 35.00
10x
€ 65.00
€ 23.00 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (4)
 • Recenze (87)
 • Fotografie od zákazníků (7)

Tento chutný genetický zázrak se sklízí skutečně brzy. Pěstitelé budou nadšeni jednoduchostí a rychlostí produkce. Základ tohoto kmene, rostlina OG Chocolate Thai, je pečlivě zkřížena s úžasnou Cannalope Haze. Tyto hybridní druhy mají nízkou odolnost vůči plísním, proto se o ně v raném stádiu dobře starejte. Semena jsou feminizovaná, sklizeň je tak jistá.

Kmen se nejlépe kouří odpoledne, uvolněná mysl dosáhne maximálních duševních výsledků. Nákup semínek chocolope vám přinese velkou úrodu a silné výsledky. Energický pocit euforie trvá 1-2 hodin, potom uživatele opouští, a ten je vnímavý ke svému okolí. Při požití o samotě se mohou objevit otázky a inspirace. Kmeny Haze jsou obecně označovány za nejsilnější konopí”

Léčebný kmen pro ty, kteří trpí chronickou depresí, Chocolate Haze vás povznese, rozjasní vám mysl, lze ho použít i při různých dalších zdravotních potížích. Při pravidelném užívání tohoto kmen dochází k výraznému zmírnění problémů spojených s artritidou, ADD/ADHD, bolestmi kloubů, stresem, migrénami.

Rostlina má genetické kořeny v Thajsku, rychle vykvétá. Semanům Chocolate Haze se bude dařit při pěstování ve vodě a v půdě, ale mějte na mysli, že budete potřebovat velký prostor. Rostliny mohou potěšit nejen při konzumaci, ale je na ně i krásný pohled! Porostou všemi směry, zaberou veškerý prostor ve vaší pěstírně.

Člen rodiny Haze, Chocolate Haze, je dominantní sativa. Z 95 procent ji tvoří sativa, z 5 procent indica. Kmeny Haze byly původně vytvořeny v sedmdesátých letech  minulého století v Kalifornii, poté se dostaly do zbytku světa a v Amsterodamu získaly na velké oblibě. Semana Chocolate Haze mají až 20 procent obsahu THC a účinek je opravdu silný, i pro ty nejzkušenější kuřáky.

Zkušení pěstitelé získají z rostliny při pěstování venku 450-500 gramů, po usušení. Tato plodina se snadno pěstuje venku, ke sklizni je připravená v říjnu a listopadu. Vzhledem k obrovské velikosti nedoporučujeme pěstování uvnitř, o tuto velkou, listnatou rostlinu se nejlépe postarají sezónní zahradníci, kteří zachytí jakékoli zárodky plísně. Uvnitř dosáhne výšky 160 cm, venku až 200 cm.

Kouř z tohoto kmene lze popsat jako ovocný, lehký se silnou čokoládovou chutí. Bude prodlévat ve vzduchu a tančit místností. Uživatelé popsali pocity k nostalgii osmdesátých let minulého století, kdy nechaly své plíce nasáknout jemným kouřem a na patře jim tančila čokoládová chuť.

 • THC: 20
 • CBD: Low
 • Yield Indoor: 475 - 525 gr/m2
 • Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
 • Výška Indoor: 90 - 160 cm
 • Výška Outdoor: 150 - 200 cm
 • Kvetení: 9 - 10 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Konec října
 • Genetická Výbava: OG Chocolate Thai x Cannalope Haze
 • Typ: Sativa 95% Indica 5%
 • Účinek: Velmi high
 • Chuť: Chocolate, Sladký, Zemitý
 • Klima: Mild

  By A. P. on 17/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Growing very well
  Comment : I ordered other seeds a couple of months ago, among them I also ordered one seed of Chocolate Haze, which turned out to be dead. Well, shit happens. I ordered a new seed and this one is growing extremely good. I'm very excited to vape this and I'll return with more opinions when I've tried it.

  By L. P. on 03/Jun/2019 :
  (4)

  Title : Chocolate Haze
  Comment : 1 semana depois de ter posto em vaso começou a cair, espero ir ainda a tempo de a recuperar. De qualquer das maneiras vou encomendar mais uma semente para o caso de correr mal.

  By M. A. on 03/Jun/2019 :
  (3)

  Title : Increible
  Comment : Solo tengo quejas con la germinación. He comprado estas semillas en dos ocasiones y una fue todo perfecto, en la segunda ocasión alguna no ha germinado y otra se quedó muy pequeña pero de sabor excelente y colocón increíble, mucha felicidad, alegría y euforia.

  By H. B. on 30/May/2019 :
  (5)

  Title : Once again great !
  Comment : Everythink went okay. Beginning from the delievery to the growing. More to come........

  By G. U. on 23/May/2019 :
  (5)

  Title : Perfección
  Comment : He plantado una de estas semillas sin nada de experiencia y no la he cuidado mucho más que ponerle agua y algun que otro fertilizante y en una simple maceta obtuve 140 gramos de una calidad increible con un subidon violento y una euforia magnifica. Si quieres ser feliz compra una de estas

  By S. H. on 13/May/2019 :
  (5)

  Title : Chocolate Haze
  Comment : Very good strain

  By A. M. on 06/May/2019 :
  (4)

  Title : Perfekt!
  Comment : Alle Samen sind gemeint. Jetzt abwarten und schauen was raus kommt. Werde dann später noch was dazu schreiben

  By S. R. on 23/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Ottimi semi
  Comment : Ho piantato mesi fa questa chocolate, ora è in fioritura e sta producendo cime belle resinose e grosse. La pianta è diventata molto alta, per cui fatevi bene i conti prima di piantarla indoor!

  By M. L. on 18/Apr/2019 :
  (4)

  Title : Fast Delivery / Fast Sprouting
  Comment : My seeds came very quickly and all the seeds sprouted quickly - I'll reserve one star until I see the buds, but I'm super excited about seeing this plant in my yard....

  By L. B. on 16/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Super
  Comment : 3/3 sind wie immer aufgegangen ich finde die Premium Sorten top wenn ich fertig bin gibt es ne neue Bewertung.

  By D. W. on 10/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Chocohaze is insane
  Comment : Choco is a beautiful Strain with an exelant taste

  By K. S. on 09/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Super!!!
  Comment : SWIETNY WYBÓR. Zapach i piekny kwiatostan.Polecam zdecydowanie.

  By T. C. on 01/Apr/2019 :
  (4)

  Title : Très bonne
  Comment : Je suis ravi de cette commande et récompense rqs pour ces qualité


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Emil | 2018-05-25 18:30:04

Hallo, Ich wollte mal fragen wie es ausschaut ob ich die Pflanze in Bayern (also Deutschland) selber blühen lassen kann? Weil sie für Mildes Klima gemacht ist ? Oder wird es Ende Oktober zu kalt für sie ?

Royal Queen Seeds Team

Hey!, please check out the following article for information about the perfect strain for your climate: https://www.royalqueenseeds.com/content/175-selecting-the-best-outdoor-marijuana-seeds-for-your-climate

Od Fanon | 2018-05-18 14:49:32

Hi, how much time does it spend in the vegetative stage before flowering stage?

Royal Queen Seeds Team

Please note that this will depend on the type of setting you are using and the light schedule, for more information please read the following article: https://www.royalqueenseeds.com/content/43-the-growth-or-veg-phase

Od Obi | 2018-02-07 10:05:28

Hey, wie sehr steckt sich die Chokolate Haze im Durchschnitt bei Einleitung der Blüte? Wollte sie gern in nem Scrog ziehen und weiß nicht ob der platz reicht.

Royal Queen Seeds Team

You can check this information the product Data Sheet. Height Indoor: 90 - 160 cm Height Outdoor: 150 - 200 cm

Od AirMel | 2017-10-30 17:08:48

On the data sheet it says flowering is 9-10 weeks. Does that include vegetative?

Royal Queen Seeds Team

No, this is after vegetative stage.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

All cannabis seeds sold at Royal Queen Seeds are solely for personal use. We do not supply seeds to large scale or commercial growers. We reserve the right to refuse sale if we suspect this term is being breached.