• Chocolate Haze
 • Chocolate Haze
 • Chocolate Haze
 • Chocolate Haze

Chocolate Haze

Když milovníci čokolády vypěstují semínka konopné odrůdy Chocolate Haze, budou nadšeni a překvapeni. Fenotyp kmene Chocolope, tento odolný kmen přináší sladké a šťastné pocity, kuřákovy pocity jsou povznesené, prosluněné a zářící. Tento jedinečný kmen vykvete po 8-10 týdnech, tudíž se o něj budete moci již krátce poté podělit s přáteli.
 4.5/5 (148) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 9.00
3x
€ 23.00
5x
€ 35.00
10x
€ 65.00
€ 23.00
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Tento chutný genetický zázrak se sklízí skutečně brzy. Pěstitelé budou nadšeni jednoduchostí a rychlostí produkce. Základ tohoto kmene, rostlina OG Chocolate Thai, je pečlivě zkřížena s úžasnou Cannalope Haze. Tyto hybridní druhy mají nízkou odolnost vůči plísním, proto se o ně v raném stádiu dobře starejte. Semena jsou feminizovaná, sklizeň je tak jistá.

Kmen se nejlépe kouří odpoledne, uvolněná mysl dosáhne maximálních duševních výsledků. Nákup semínek chocolope vám přinese velkou úrodu a silné výsledky. Energický pocit euforie trvá 1-2 hodin, potom uživatele opouští, a ten je vnímavý ke svému okolí. Při požití o samotě se mohou objevit otázky a inspirace. Kmeny Haze jsou obecně označovány za nejsilnější konopí”

Léčebný kmen pro ty, kteří trpí chronickou depresí, Chocolate Haze vás povznese, rozjasní vám mysl, lze ho použít i při různých dalších zdravotních potížích. Při pravidelném užívání tohoto kmen dochází k výraznému zmírnění problémů spojených s artritidou, ADD/ADHD, bolestmi kloubů, stresem, migrénami.

Rostlina má genetické kořeny v Thajsku, rychle vykvétá. Semanům Chocolate Haze se bude dařit při pěstování ve vodě a v půdě, ale mějte na mysli, že budete potřebovat velký prostor. Rostliny mohou potěšit nejen při konzumaci, ale je na ně i krásný pohled! Porostou všemi směry, zaberou veškerý prostor ve vaší pěstírně.

Člen rodiny Haze, Chocolate Haze, je dominantní sativa. Z 95 procent ji tvoří sativa, z 5 procent indica. Kmeny Haze byly původně vytvořeny v sedmdesátých letech  minulého století v Kalifornii, poté se dostaly do zbytku světa a v Amsterodamu získaly na velké oblibě. Semana Chocolate Haze mají až 20 procent obsahu THC a účinek je opravdu silný, i pro ty nejzkušenější kuřáky.

Zkušení pěstitelé získají z rostliny při pěstování venku 450-500 gramů, po usušení. Tato plodina se snadno pěstuje venku, ke sklizni je připravená v říjnu a listopadu. Vzhledem k obrovské velikosti nedoporučujeme pěstování uvnitř, o tuto velkou, listnatou rostlinu se nejlépe postarají sezónní zahradníci, kteří zachytí jakékoli zárodky plísně. Uvnitř dosáhne výšky 160 cm, venku až 200 cm.

Kouř z tohoto kmene lze popsat jako ovocný, lehký se silnou čokoládovou chutí. Bude prodlévat ve vzduchu a tančit místností. Uživatelé popsali pocity k nostalgii osmdesátých let minulého století, kdy nechaly své plíce nasáknout jemným kouřem a na patře jim tančila čokoládová chuť.

 • Druh Odrůdy: Feminizovaná
 • THC: 20
 • CBD: Nízký
 • Yield Indoor: 475 - 525 gr/m2
 • Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
 • Výška Indoor: 90 - 160 cm
 • Výška Outdoor: 150 - 200 cm
 • Kvetení: 9 - 10 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Konec října
 • Genetická Výbava: OG Chocolate Thai x Cannalope Haze
 • Typ: Sativa 95% Indica 5%
 • Účinek: Velmi high
 • Klima: Mírný
 • Chuť: Chocolate, Sladký, Zemitý

  Od N. J. on 03/Jul/2020 :
  (5)

  Nadpis : Elle tue
  Komentář : Propre

  Od T. P. on 29/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : My favourite so far
  Komentář : Just finished a 4 month grow and tried it before fully curing. Even slightly damp it has produced one of the most clear highs I have had in my life. Long lasting, uplifting and calm with a few unobtrusive giggles here and there it it was perfect for midsummer. Thank you RQS for your prompt delivery and for producing these seeds on the market. I have had one hermaphrodite from 4 feminised seeds, everything so far was perfect.

  Od H. P. on 25/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Schlee diskret
  Komentář : Super schnelle Lieferung und in der CD Hülle, top sicher

  Od A. P. on 25/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : 🌻🌻🌻🌻
  Komentář : Amazing product!

  Od C. S. on 18/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Opinión
  Komentář : me encanta lo haze

  Od L. A. on 11/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : choco
  Komentář : Nickel

  Od C. Z. on 08/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : ottimo prodotto
  Komentář : si raccomanda

  Od M. C. on 08/Jun/2020 :
  (4)

  Nadpis : Great seeds planted 2 weeks ago no problem germinating growing well
  Komentář : Easy to germinate growing fast 3 inch tall already only 2 weeks old nó supplimenst very surprised can't wait to see the yield

  Od M. D. on 08/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : chocolate haze, un regalo de los dioses
  Komentář : especie muy energitica con fortaleza que da un buen rendimiento en exterior o balcon. Es facil de crecer y la cosecha AMAZING.

  Od L. A. on 03/Jun/2020 :
  (5)

  Nadpis : Exellent
  Komentář : Gout super je recommande

  Od F. M. on 25/May/2020 :
  (4)

  Nadpis : C. H.
  Komentář : Excellente !! Un régal !!

  Od C. S. on 25/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : RQS
  Komentář : First time ordering and everything went smoothly with good customer service communication. Delivery was within 2 days. Will check back to let you know how they grow. Thanks RQS

  Od A. H. on 25/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : Top seed
  Komentář : This seed is top easy to germinate in 2 days

  Od Y. L. on 15/May/2020 :
  (3)

  Nadpis : Mauvaise germination
  Komentář : Je suis déçus de la faible proportion de plants ayant germé. Uniquement 1 graine sur 3. Je ne suis pas expert ni novice non plus. Reste à voir l'évolution de la plante.

  Od G. R. on 14/May/2020 :
  (5)

  Nadpis : Tip top
  Komentář : Réception super rapide malgré le confinement, graines qui germent 3 jours après.. C'est parfait. On verra pour la suite.


  Nemůžete vložit recenzi, jelikož nejste přihlášeni jako zákazník

  Přihlásit se / Založit účet
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Všechna konopná semínka od Royal Queen Seeds jsou určena pouze pro osobní užití a pouze dospělým osobám (starším 18-ti let). Komerčním pěstitelům semínka nedodáváme. Vyhrazujeme si právo odmítnout prodej našich produktů, pokud zjistíme, že tato podmínka byla porušena.