• Pink Mist

Pink Mist

Purple Thai x Black Haze

Hledáte klasickou genetiku s moderním nádechem? Seznamte se s odrůdou Pink Mist, nejnovějším výtvorem zkušených šlechtitelů společnosti Royal Queen Seeds. Feminizovaná semena Pink Mist, která pocházejí z jedinečné thajské landrace a speciální odrůdy Haze, vyrůstají v rostliny s dominancí sativy plné THC a komplexní zemitě-jahodové vůně. Nalákali jsme vás?
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
Výprodej!
Sleva!
€ 21.50

€ 21.50 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Pink Mist: Moderní sativa s klasickou genetikou

Pink Mist je exkluzivní produkt společnosti RQS, takže tento hybrid jinde nenajdete. Naši zkušení šlechtitelé vytvořili pomocí klasické genetiky jedinečnou sativu plnou exotických chutí a povznášejících, kreativních účinků. Nejlepší ze všeho je, že ačkoli se této vznosné královně mimořádně daří ve velkých venkovních prostorách, lze ji stejně snadno pěstovat i v menších prostorách, aniž by to bylo na úkor velikosti nebo kvality jejích výnosů. Pokud jste tedy hledali životaschopnou sativu pro svůj pěstební stan nebo místnost, považujte své hledání za ukončené a pořiďte si semínka Pink Mist ještě dnes.

Semena konopí Pink Mist: Potomek Purple Thai a Black Haze

Landrace, neboli původní kmeny, přinášejí moderním hybridům nepřekonatelnou sílu a málokterá odrůda to dokazuje tak dobře jako Pink Mist. První v jejím genofondu je Purple Thai, kříženec odrůd Chocolate Thai a Highland Oaxacan Gold, který svádí i ty nejvybíravější huliče sytě fialovými odstíny květů a sladkou, hroznově-květinovou vůní. Další v řadě je Black Haze, jedinečná směs genů kolumbijské landrace a Purple Haze, která se může pochlubit oříškovým, kořeněným aroma a klasickými energetickými haze účinky. Naše feminizovaná semena Pink Mist kombinují to nejlepší z obou těchto klasik v kombinaci 70 % sativy, která je sladká, ovocná a mimořádně silná.

Chuť a účinky odrůdy Pink Mist

Pink Mist vytváří dlouhé, nadýchané květy s hustou strukturou a vynikající produkcí trichomů. Aroma odrůdy Pink Mist, které připomíná svého rodiče Purple Thai, má sladký nos s ovocnými tóny bobulí, hroznů a třešní. Po usušení a uzrání se v jejích dlouhých květech objevují také složitější zemité podtóny, přičemž si zachovává onen ikonický pepřový nádech, který najdeme u odrůd Haze. Zapalte si ji a Pink Mist vám poskytne podobné chutě, které vaše chuťové buňky zalijí prvotní ovocnou sladkostí (připomínající kandované ovoce), zemitými podtóny a pikantním nádechem při výdechu. Díky 20 % THC a mnoha terpenům přináší Pink Mist účinky, které můžete pocítit téměř okamžitě. Očekávejte rychlý příliv mozkové energie, který ve vás zanechá pocit štěstí, společenského života a soustředění. Ve správné dávce je tato sativa skvělým povzbuzením během dne, stejně jako perfektním strainem pro předávání na večírcích a jiných společenských akcích.

Pěstování konopných semen Pink Mist

Stejně jako její rodiče Purple Thai a Black Haze je Pink Mist sativa dominantní odrůdou. Venku může tato vysoká královna dosáhnout maximální výšky 200 cm a být připravena ke sklizni koncem října, přičemž vyprodukuje až 400 g/rostlinu. V interiéru stačí trochu tréninku, aby se výška těchto rostlin pohybovala mezi 80-120 cm. Navzdory menšímu vzrůstu mohou indoorové rostliny Pink Mist již po 9-10 týdnech kvetení přinést výnosy až 450-500 g/m².

Pink Mist data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
Genetická Výbava: Purple Thai x Black Haze
THC: 20
CBD: Nízký
Kvetení: 9 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Konec října
Typ: Sativa 70% Indica 30%
Výška Indoor: 80 - 120 cm
Výška Outdoor: 160 - 200 cm
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 350-400 gr/plant
Účinek: Euforické, Kreativní, Povznášející
Chuť: Borůvková, Cukrová, Ovocná, Zemitá
Klima: Dlouhé Léto
    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.