5 extra semínek zdarma pro prvních 100 zákazníků, kteří použijí u pokladny WW22

 • Wedding Gelato
 • Wedding Gelato
 • Wedding Gelato
 • Wedding Gelato
 • Wedding Gelato

Wedding Gelato

Wedding Gelato je výsledkem milostného trojúhelníku, který skutečně fungoval. Žádný boj o titul nejdominantnější odrůdy. Místo toho si odrůda Wedding Gelato bere to nejlepší ze všech svých rodičů a zaručí vám silný a chutný zážitek. Vdechněte cukernatou chuť odrůdy Gelato a vydechněte peprné tóny odrůdy Wedding Cake.
(265) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 13.50
3x
€ 32.50
5x
€ 49.50
10x
€ 90.00
25x
€ 180.00
Výprodej!
Sleva!
€ 32.50

€ 32.50 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (213)
 • Fotografie od zákazníků (6)

Wedding Gelato: Výsledek spletité romance mezi odrůdami Wedding Cake, Gelato a Gelato 33

Wedding Gelato se může pochlubit komplikovaným, ale fascinujícím rodokmenem. Je totiž dítětem několika odrůd, které společně fungují v harmonii. Každý člen této rodiny přináší své unikátní vlastnosti. Výsledkem je neskutečně bohatá a odměňující chuť, kterou doprovází vyvážený stav. Milostný trojúhelník začíná splynutím odrůd Triangle Kush a Animal Mints. Výsledkem je odrůda Wedding Cake. Poté se přidala odrůda Gelato 33, aby trochu okořenila toto partnerství. Obsah THC, který dosahuje 20-25%, pochází z odrůdy Gelato 33, zatímco genetická různorodost odrůdy Wedding Cake je důvodem skvělé chuti odrůdy Wedding Gelato.

KRÉMOVÁ SMĚS CHUTÍ

Wedding Gelato je "zatraceně sladké" se zemitými podtóny. Chuť citronů, špetky máty a vanilky se vám v puse bude točit jako sklenice horkého mléka. Geneticky je spíše indikou, ale tato rovnováha se ukáže na účincích, díky kterým bude vaše mysl spíše euforická. Vlny povznášející energie se vás rychle chytnou a nepustí, tak na to buďte připraveni. Jakmile z vás očistí veškerý stres, přesune se tento stav do vašich svalů. Jemně je uklidní, ale nepřivede vás do stavu totální paralýzy, takže si budete moci vyjít i na procházku!

Palice jsou silné a kompaktní. Připomínají malé nugetky koncentrované síly. Jediný vizuální náznak její síly jsou sytě oranžové chloupky. V kontrastu se sytě zeleným pozadím zbytku palice vypadá nádherně a nikdo se na vás nebude zlobit, pokud budete obdivovat její krásu několik hodin. Wedding Gelato si můžete vychutnat po celý den. Nicméně, abyste si naplno užili její složitou genetiku, je dobré si udělat volno. Potřebuje totiž celé a nepřerušované odpoledne k pročištění vaší mysli od stresu všedního života.

MÁ OPRAVDU SÍLU

Rozhodnete-li se pěstovat tuhle krásku venku, tak bude připravená ke sklizni na začátku října. Uvnitř je doba kvetení přibližně 60 dní. Výnosy jsou střední, kolem 350-400g/m². Naštěstí její menší výnosy jsou plně vykompenzovány její silou a chutí.

Wedding Gelato data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 25%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 350-400 gr/plant
Výška Indoor: 60 - 100 cm
Výška Outdoor: 130 - 200 cm
Kvetení: 8 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Genetická Výbava: Wedding Cake x Gelato x Gelato 33
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Účinek: Euforické, Povznášející, Tělesná uvolněnost, Uklidňující
Klima: Dlouhé Léto
Chuť: Bylinná, Citrusová, Ovocná, Zemitá

  Od L. S. Dne 09/Jun/2022 :

  Titul : Magnifica!!
  Komentáře : Big buds e tanto profumo zuccherino.. da ripetere assolutamente

  Od M. W. Dne 23/May/2022 :

  Titul : Slayer
  Komentáře : Sehr lecker und unheimlich schön im Geruch und Wirkung

  Od I. R. Dne 05/Apr/2022 :

  Titul : Best
  Komentáře : Best quality on the market

  Od R. P. Dne 05/Apr/2022 :

  Titul : Excited
  Komentáře : Curious to see how it goes, beautiful green and purpleish accents

  Od S. W. Dne 03/Apr/2022 :

  Titul : magically beautiful
  Komentáře : My favorite seed after trying some seeds from this shop. Unfortunately I mixed up the plants Wedding Gelato and Sherbet Queen but it think it was Wedding with a light blue color after drying. After trying some seeds from this shop, Wedding was the plant with the longest flowering-time but biggest cola I´ve ever seen and not how described with lower harvest. When I cutted it after 3,5 - 4 month it still had no brown hairs. I dryed it quite fast (without large leaves, these were removed) to avoid any! bud rode and molde because of an allergy. Although this is not recommended the outcome is fine, tasty and has absolutely no brown spots on the stems of the flowers. It looks like "freeze dried". My experience, I leave the plants longer in flowering than the cannabis world recommends :), also when they produce brown hairs, then plants start to produce denser flowers. One can see the greener new output on the flowers. Have done this 3 times and I am conviced that plants need to mature to get better taste and turn toward "indica". I don't want to promote the seed to make it even more expensive. But this plant makes a peculiar beautiful magical mood. Is it the indica effect or the high amount of THC (don't worry nobody falls over)? You feel like you are in another world, like there's a memory that wants to come up soon. It´s quite magic. I become very balanced and calm and have no need for anything. Can work very concentrated for hours with a good outcome. The light is somehow different. The atmosphere is calm. It´s really nice. In my oppinion, this plant could be listed for a medical care use in terms of psychological and physical calming. Of course, this is not a recommendation for you guys, just a report about my experience ;).

  Od M. B. Dne 31/Mar/2022 :

  Titul : B B
  Komentáře : top product ! ik rook er nu nog van !

  Od J. V. Dne 16/Mar/2022 :

  Titul : favorite strain
  Komentáře : low yielder, BUT -beautiful candylike smell -wonderful purple colors -beautiful looking compact flower

  Od S. V. Dne 16/Mar/2022 :

  Titul : Wedding gel
  Komentáře : Had 3 of those babies,..I ment to say beasts as they were massive. Big yield, great taste but heavy stoned!

  Od D. V. Dne 23/Feb/2022 :

  Titul : Come sempre
  Komentáře : Pacco arrivato come sempre nei tempi previsti. Semi già seminati Aspetto in fretta il risultato :)

  Od M. C. Dne 09/Feb/2022 :

  Titul : M c
  Komentáře : Bonne productive, strech moderé, un goût et un parfum surprenant. C’est fruité et sucré ! Un high très puissant qui nous laisse parfois des minutes entières à discuter seul avec soi même 😅. Attention tout de même aux insomnies si fumée juste avant d’aller dormir...

  Od L. M. Dne 30/Jan/2022 :

  Titul : Dreamy berries(Wedding Gelato)
  Komentáře : It was the perfect mix of strains in one and taste was very intense and it was nice candidate for rosin.Taste 10/10 Growing skills needed 7/10 rosin production 10/10 yield 8/10 and health and condition of cropp 8/10.Very aromatic smell kinda like strawberries.

  Od A. T. Dne 06/Dec/2021 :

  Titul : Mex
  Komentáře : Excellente qualité gros rendement en extérieur

  Od P. J. Dne 26/Nov/2021 :

  Titul : P.P
  Komentáře : Fast service. germinated 10 out of 10. Growing so far very nice

  Od P. H. Dne 18/Nov/2021 :

  Titul : WOW
  Komentáře : This was amazing to grow. The result was great, solid quality nugs, the purple colour was the best thing for me. Only thing I had a problem with was catching covid 19 straight after I flipped it so I know I'd of done even better with it

  Od L. G. Dne 15/Nov/2021 :

  Titul : Top
  Komentáře : il massimo davvero gusto meraviglioso


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

RQS Gelato Genetiku

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 19801 recenzí

RQS Gelato Genetiku

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.