• Watermelon
 • Watermelon
 • Watermelon
 • Watermelon
 • Watermelon

Watermelon

alias Watermelon OG, Watermelon Kush

Šlechtitelé z Royal Queen Seeds využili Watermelon OG S1 k vytvoření našich vlastních feminizovaných semen odrůdy Watermelon. Jedná se o skvělou odrůdu, kterou si zamilují uživatelé, kteří preferují uklidňující a euforické účinky. Tuto odrůdu ale nepodceňujte, jelikož s 22% obsahem 
(70) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 12.00
3x
€ 29.00
5x
€ 44.00
10x
€ 80.00
25x
€ 160.00
Výprodej!
Sleva!
€ 29.00

€ 29.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (55)
 • Fotografie od zákazníků (3)

Semena Watermelon: Kultivar, který vás zhulí

Co očekáváte od konopné odrůdy? Pokud vás zaujala intenzivní ovocná chuť a vysoké množství THC, pak musíte vyzkoušet kmen Watermelon. Tato indika-dominantní odrůda má vysoký obsah THC a spoustu uklidňujících terpenů, které společně navodí silné fyzické účinky, které uklidní vaše tělo a dopřejí vám euforii a vnitřní klid.

Genetika odrůdy Watermelon: Potomek odrůdy Watermelon OG S1

Odkud pochází kmen Watermelon? Šlechtitelé ze společnosti Royal Queen Seeds začali s odrůdou Watermelon OG S1. Jakmile si s ní chvíli pohráli, tak se jim podařilo vyšlechtit speciální fenotyp, který je chutnější a ovocnější než většina odrůd v naší kompletní nabídce.

Aroma, chuť a účinky odrůdy Watermelon

Připravte se na několik hodin absolutního klidu, zvýšené chuti k jídlu a nulového pohybu. Tato odrůda zvládne vyprodukovat až 22% obsah THC a její terpenový profil připomíná chuť vodního melounu. Pokud se rozhodnete tuto odrůdu vyzkoušet, tak si udělejte volno na celý večer a připravte se na hlubokou relaxaci. Pokud rádi z konopí vaříte, tato odrůda se skvěle hodí do řady receptů, kterým propůjčí jedinečnou ovocnou chuť.

Pěstitelské vlastnosti konopných semen Watermelon

Feminizovaná konopná semínka Watermelon se dobře uplatní jak v pěstebních stanech, tak na zahradě. Indoorové rostliny vyrostou do výšky 80 - 130 cm a vyprodukují mezi 450 - 500 g/m² po 7 - 8 týdnech kvetení. Využijte různé pěstitelské techniky ke zvýšení produktivity. Pokud se rozhodnete tuto odrůdu pěstovat venku, tak se připravte na to, že rostliny se vytáhnou až do výšky 200 cm a vyprodukují mezi 400 - 500 g na rostlinu. Ke sklizni je tato odrůda připravená v říjnu.

Watermelon data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 22%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Výška Indoor: 80 - 130 cm
Výška Outdoor: 150 - 200 cm
Kvetení: 7 - 8 týdnů
Měsíc Sklizně: říjen
Genetická Výbava: Watermelon OG S1
Typ: Sativa 20% Indica 80%
Účinek: Tělesná uvolněnost, Uklidňující, Uspávající
Klima: Krátké Léto
Chuť: Ovocná, Watermelon

  Od D. S. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Simon
  Komentáře : Top Qualität

  Od M. J. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Top notch
  Komentáře : Just nice

  Od J. A. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Sr ne
  Komentáře : A semente chegou 2 dias apos a confirmação do pagamento, sexta feira as 13:00. as 14:00 coloquei as sementes para germinar e no domingo plantei, Super rapido confiavel, ansioso para a floração das cepas. :)

  Od J. E. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : My favorite so far !
  Komentáře : Beautiful plant. I grew one from seed straight to flower just for fun wow what an amazing strain. Tastes is incredible and the high is perfect. 😍

  Od M. R. Dne 16/May/2024 :

  Titul : Keimrate
  Komentáře : 10/10 Top

  Od S. A. Dne 09/May/2024 :

  Titul : Weddibizz
  Komentáře : Wachsen unheimlich Strong, ihre breite und Blüten sind enorm. Kann man jedem nur empfehlen. Absolut Delicious 👌

  Od A. L. Dne 09/May/2024 :

  Titul : A.L
  Komentáře : Sind sehr gut gekeimt egal ob Substrat oder Universal Bio Erde, sehen auch gesund und munter aus und die Terpene sind auch wirklich angenehm im Geruch und Geschmack.

  Od C. L. Dne 09/May/2024 :

  Titul : Watermelon
  Komentáře : very nice strain

  Od M. E. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Virkelig flotte frø
  Komentáře : Alle 3 frø er blevet til planter. Og de vokser så flot. Leveringen af frøene var hurtig kom efter et par dage og de er sendt til Danmark.

  Od F. K. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Hammer Geil
  Komentáře : Die Pflanze wächst und wächst das ist unglaublich, ohne vor Erfahrung. wächst wie Unkraut sieht super Gesund aus

  Od J. G. Dne 21/Mar/2024 :

  Titul : Beginner friendly?
  Komentáře : 3 seeds purchased. 3 seeds started beautifully. 1 seed was placed in damp soil 1/4” deep and kept moist and dark for 2-3 days. 1 seed placed in 3 wet paper towels for 2-3 days between two plates to keep dark. 1 seed, placed in a cup of warm water and covered to prevent any light entering cup. All 3 seeds came to life with very strong looking tap roots! Very impressed by the quality of packaging, discreetness and the clear strong genetics of these seeds. Excited to order more!

  Od R. D. Dne 08/Mar/2024 :

  Titul : Watermelon Feminized
  Komentáře : Really good product

  Od J. A. Dne 26/Feb/2024 :

  Titul : Watermelon
  Komentáře : Would highly recommend 👌

  Od M. N. Dne 23/Feb/2024 :

  Titul : Bought Watermelon photo, got unknown autoflower
  Komentáře : So bought watermelon photo seeds among others. All doing fine. Except one turned out to be autoflower, not sure if it's watermelon auto or something else. To make a long story short, almost killed her with nitrogen. By the time I figured out it's autoflower, all leaves turned dark green and curled (nitrogen abundance). Bottom line, treated her as photoperiod and somehow she survived. Looking nice despite the curled leaves. Should be ready for harvest in couple of weeks. But I'd like to know what strain I'll be smoking! I'll send pictures if needed.

  Od N. S. Dne 12/Feb/2024 :

  Titul : Watermelon
  Komentáře : Sehr schöne Pflanze, mit wirklich tollen Blättern und Blüten, hätte sie gerne länger gehabt, 10/10 raucherlebnis und geschmack wird beim nächsten mal eingekauft


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37823 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.