• Tropical Mirage
 • Tropical Mirage
 • Tropical Mirage
 • Tropical Mirage
 • Tropical Mirage

Tropical Mirage

Forbidden Zkittlez x Melonade

Odrůda Tropical Mirage byla vytvořena kreativci pro kreativce. Tato odrůda vznikla v rámci jedinečné spolupráce mezi RQS a DJem a producentem Henrym Saizem a byla vytvořena na míru tak, abyste se mohli ponořit do stavu tvůrčí energie. Osvoboďte se z okovů konformity s Tropical Mirage, povznášející, cerebrální odrůdou, která rozezní vaši mysl a rozproudí vaši představivost.
Pack:
Pack 1
€ 55.00
Pack 2
€ 75.00
Pack 3
€ 100.00
Výprodej!
Sleva!
€ 55.00

€ 55.00 (--1%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (0)

Tropical Mirage (Limitovaná Edice): Symfonie Inspirace a Kreativity

Jste připraveni vypěstovat si odrůdu Tropical Mirage v pohodlí svého domova? Tak si pospěšte! Semínka této limitované edice se rychle prodávají. Objednejte si je ještě dnes a vyberte si jedno z následujících balení:

 • Balení 1 - obsahuje speciálně navržené balení 5 semen + 2 exkluzivní plakáty.
 • Balení 2 - obsahuje speciálně navržené balení 5 semen + 2 exkluzivní plakáty + 1 tričko + samolepky + krabičku.
 • Balení 3 - obsahuje speciálně navržené balení 5 semen + 2 exkluzivní plakáty + 1 tričko + samolepky + krabičku + 1 exkluzivní vinylovou desku se skladbou DJ Henryho Saize Tropical Mirage, která vznikla pod vlivem naší odrůdy.

Odrůda Tropical Mirage se zrodila z vášně pro kreativitu a svobodu. Ať už jste profesionální hudebník, výtvarný umělec, nebo prostě jen chcete ve volném čase uvolnit svou vnitřní kreativitu, Tropical Mirage je dokonalým společníkem, který se může pochlubit ovocnými tropickými vůněmi a povznášejícím, energickým opojením, které svede vašeho uměleckého ducha a pomůže vám překročit tvůrčí hranice.

Video id: 881698258

Jaké to je kouřit odrůdu Tropical Mirage

Tropical Mirage, vyšlechtěná z odrůd Forbidden Zkittlez a Melonade, je super aromatický a vysoce potentní kmen. Dankzij de unieke combi van exotische terpenen brengt Tropical Mirage “je naar een tropisch paradijs, waar je wordt getrakteerd op aroma's van rijp fruit met een citrusachtige frisheid en een vleugje mentol”, aldus medebedenker DJ Henry Saiz.

S 24 % obsahem THC má pořádnou sílu a dodává svou povznášející, kreativní energii během několika minut po prvním šluku. Ať už se věnujete jakékoli kreativní činnosti, Tropical Mirage rozproudí vaši představivost a nechá vás hýřit novými nápady a motivací. “Cannabis is de perfecte aanvulling op mijn creatieve proces”, aldus Saiz. S Tropical Mirage vás Henry a tým RQS zvou, abyste uvolnili svou mysl, spojili se se svou duší a vyjádřili se způsobem, který je vám nejbližší.

Pěstování odrůdy Tropical Mirage

Tropical Mirage je stejně příjemné pěstovat jako kouřit. Het telen van Tropical Mirage is net zo'n genot als het roken van deze wiet. “Het is een plant met een elegante structuur, boordevol compacte, smaragdgroene toppen”, benadrukt Saiz.

Tato odrůda s dominancí 60 % indiky dorůstá v interiéru do zvládnutelné výšky 60-90 cm, zatímco venkovní rostliny šplhají do výšky 120-150 cm. Díky svému bujnému vegetativnímu růstu a expresní době kvetení udělá Tropical Mirage dojem i na ty nejzarputilejší pěstitele. V indooru rostliny vykvetou za zhruba 8-9 týdnů, než jsou připraveny ke sklizni, zatímco venkovní rostliny Tropical Mirage jsou obvykle zralé ke sklizni v polovině října. Díky své odolnosti vůči stresu, škůdcům a nepříznivým podmínkám prostředí je Tropical Mirage navíc ideální odrůdou pro pěstitele žijící v mírných oblastech.

Daaraan wil Saiz nog een belangrijk punt toevoegen: “Tijdens de groei en bloei verspreidt de strain een nauwelijks waarneembaar aroma; ideaal voor een discrete thuiskweek. De aroma's komen vooral tot uiting in de laatste bloeiweken en tijdens het curen.”

Limitovaná edice Tropical Mirage: K dispozici pouze do vyprodání zásob

Tropical Mirage data sheet
CBD: Nízký
Klima: Krátké Léto
Účinek: Euforické, Kreativní, Povznášející, Uklidňující
Chuť: Borůvková, Bylinná, Citrusová, Dieselová
Kvetení: 8 - 9 týdnů
Měsíc Sklizně: Polovina října
Výška Indoor: 60 - 90 cm
Výška Outdoor: 120 - 150 cm
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 24 %
Typ: Sativa 40% Indica 60%
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 650-750 gr/plant
Genetická Výbava: Forbidden Zkittlez x Melonade
  Nobody has posted a review yet


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.