Critical Kush

Ve světě pěstování konopí se jedněmi z nejoblíbenějších odrůd staly hybridy, které v sobě spojují to nejlepší z obou kmenů. Právě takový hybrid je i Critical Kush. Hybridizací Critical Mass s OG Kush, se podařilo pěstitelům vytvořit tento kmen s vysokým obsahem THC, který má plnou a bohatou chuť a přináší vynikající zážitek.
 4.5/5 (138) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
€ 21.50 vč. DPH Na skladě
Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (2)
 • Recenze (114)
 • Fotografie od zákazníků (13)

Skvělé výnosy na středně velkou rostlinu

Tato směs kush je kmen s dominantní indicou, která roste do střední výšky, a je ideální pro pěstování v mírně omezeném prostoru. Nicméně, produkuje vynikající sklizeň, v průměru získáte z jednoho metru čtverečního  500-550 gramů. Tato sklizeň je vysoká zejména díky vysokému počtu květů na rostlině, díky kterým získáte vyšší počet palic. Čas kvetení přichází zhruba po 55 až 60 dnech, je to zázračně rychlý hybrid, který umožňuje rychlý obrat.

Semena Critical Kushod Royal Queen Seeds vytvoří konopí vhodné pro okamžiky uvolnění. Vysoký obsah THC je vynikající jak pro zklidnění těla, tak i duše, a současně přináší úlevu od stresu a bolesti. Nicméně, tento kmen není tak silný, tudíž nepůsobí příliš dlouhou dobu. Spíše pomůže uvolnit napětí a stres, uživatele nechá dostatečně bdělého, aby mohl provádět úkoly, které ho ve zbytku dne čekají. Rovněž je skvělé si ho zakouřit než půjdete spát, zajistí vám noc plnou pokojného spánku.

Critical Kush nabízí vynikající chuť a tento příjemný, i když ne přehnaně silný, účinek. Kouř je spíše zemitý s aromatickým a kořeněným podtónem. Některé kmeny jsou prostě příliš pižmovité, než abyste si užili potěšení z kouření, ale tento je přesně tou pravou směsí se silnou chutí a jemnými komplexnostmi, díky čemuž vás čeká skutečně příjemný zážitek.

Bohatá, chutná a aromatická záležitost

Pokud se zajímáte o pěstování tohoto vzrušujícího hybridu, můžete si semínka Critical Kush koupit přímo u Royal Queen Seeds. Tento hybrid se skutečně liší od ostatních hybridních kmenů kush. I když přináší silný, uspokojující účinek, nezůstanete po něm na gauči po zbytek dne. Rovněž má bohatý, lahodný a aromatický kouř, který dozajista uspokojí vaše chuťové pohárky. Díky střední velikosti a vysoké sklizni se hodí do malého prostoru nebo pro pěstování uvnitř, kdy můžete získat co nejvyšší úrodu.

Takže, hledáte-li nový kmen, který byste si v klidu užili, s uspokojivým a trvalým účinkem, nebo chcete svoji sklizeň jednoduše zvýšit, tento hybrid je to, co hledáte. Royal Queen Seeds nabízí semínka, která potřebujete, za rozumnou cenu.  Začněte experimentovat s tímo vynikajícím kmenem kush ještě dnes, získáte vysokou a kvalitní sklizeň konopí s vysokým obsahem THC, které si budete moci usušit a zakouřit během několika týdnů.

 • THC: 20
 • CBD: Medium
 • Yield Indoor: 500 - 550 gr/m2
 • Yield Outdoor: 500 - 550 gr/plant
 • Výška Indoor: 60 - 100 cm
 • Výška Outdoor: 100 - 140 cm
 • Kvetení: 7 - 8 týdnů
 • Měsíc Sklizně: Konec září
 • Genetická Výbava: Critical x OG Kush
 • Typ: Sativa 20% Indica 80%
 • Účinek: Mimořádné omámení, dlouhodobé a uvolňující tělo
 • Chuť: Zemitý, Pronikavý, Pine
 • Klima: Mild

  By T. S. on 06/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Red is the color of love
  Comment : I'm in week four of flower and my CK is getting red. Yes, red. I got that seed for free and can’t believe how great it looks.

  By T. M. on 03/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Perfect
  Comment : Perfect plants, 100% germination, 10/10 would buy again

  By H. S. on 29/May/2019 :
  (5)

  Title : Critical
  Comment : strong and powerfull.

  By S. A. on 21/May/2019 :
  (5)

  Title : Cool
  Comment : Au top rien à dire !

  By M. T. on 03/May/2019 :
  (4)

  Title : Graine critical kush
  Comment : Sur 10graines 8 ont germé

  By P. M. on 29/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Very impressed!
  Comment : I started my first Critical Kush grow under a 150w dual spec HPS and vegged her for 9 weeks. Manifold and topped to create 16 tops. Flip to 12/12 under a 100w LED exactly 7 weeks ago and I chopped her today. I was so surprised with how quickly she flowered and I have a 2nd CK nearly 5 weeks in flower, she looks set to finish in a similar time too. She was vegged for 5 weeks only. Today's CK gave me 200g wet weight (210g including the sample smoke) so dry weight I anticipate close to 2oz, which is fantastic for me! Initial testings are a thumbs up too :) This strain is definitely a keeper.

  By V. G. on 22/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Belle variété
  Comment : Croissance et flo sans problème . plante robuste. attention à ne pas trop la tailler pour qu'elle puisse bien fleurir

  By A. G. on 17/Apr/2019 :
  (4)

  Title : 😍
  Comment : The seeds went well to germinate and so far all went well.

  By C. C. on 16/Apr/2019 :
  (4)

  Title : Powerful plant
  Comment : Overal 9 of the 10 seem to be doing well; let's see how the next few months go!

  By A. C. on 08/Apr/2019 :
  (5)

  Title : Critical Kush
  Comment : Very nice. 7/10

  By L. D. on 05/Apr/2019 :
  (5)

  Title : nice
  Comment : i love this

  By M. F. on 03/Apr/2019 :
  (5)

  Title : WOW
  Comment : Mega


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od Big budz | 2017-11-16 22:57:07

What food would you recommend for this strain to get the best results ?

Royal Queen Seeds Team

There are several nutrients out there, however we can only recommend our products. In this case, please take a look at our line of nutrients and boosters Vertafort. https://www.royalqueenseeds.com/growing/334-vertafort-organic-nutrition-.html https://www.royalqueenseeds.com/growing/355-vertafort-growth-booster-tablets.html https://www.royalqueenseeds.com/growing/356-vertafort-bloom-booster-tablet.html

Od Nicola Nervo | 2017-11-05 21:36:29

Does this weed smell a lot ? I mean, if I grow this strain , is my room going to smell Critical Kush ?

Royal Queen Seeds Team

There is no one good answer for this, the smell of your plants depends on different factors. What is sure is that if the plants are healthy and happy their smell intensity will increase as they get closer to the harvest time. The below link contains some tips on how to control the smell. https://www.royalqueenseeds.com/blog-how-to-control-the-smell-of-cannabis-n224

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

All cannabis seeds sold at Royal Queen Seeds are solely for personal use. We do not supply seeds to large scale or commercial growers. We reserve the right to refuse sale if we suspect this term is being breached.