• Strawberry Cough

Strawberry Cough

Strawberry Fields x Haze

Co si nezamilovat na Strawberry Cough s povznášejícími účinky a sladkou jahodovou vůní? Tato odrůda, kterou zpopularizoval Kyle Kushman v roce 2000, když se přestěhoval z New Yorku do Kalifornie, je dnes považována za skutečnou konopnou klasiku. Nyní si můžete tuto královnu sativy s bobulovitými plody vypěstovat doma, když si zakoupíte feminizovaná semena Strawberry Cough od Royal Queen Seeds.
Počet semen:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
Výprodej!
Sleva!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Strwaberry Cough: Oblíbenec Kyla Kushmana

Odrůdu Strawberry Cough zpopularizoval Kyle Kushman, pravděpodobně jeden z nejoblíbenějších pěstitelů konopí na světě. Vytvořil ji nejmenovaný pěstitel v Connecticutu a Kushman obdržel svůj první řez „The Cough“ jako dárek za to, že zmíněnému pěstiteli pomohl vylepšit jeho zahradu. Když si malý klon prohlédl doma v Brooklynu, Kylea okamžitě ohromilo silné jahodové aroma, které z něj vyzařovalo. Když se Kyle v roce 2004 přestěhoval z New Yorku do Kalifornie, měl v kufru svého pronajatého Buicku zásobník s klony Strawberry Cough a rozdával je pěstitelům v každém státě, kterým projížděl. Zbytek je historie.

Konopná semínka Strawberry Cough: Strawberry Fields a Haze, navždy

Strawberry Cough pochází z všemocné odrůdy Haze a méně známé (ale neméně působivé) odrůdy Strawberry Fields. Strawberry Fields, vyšlechtěná na severu státu New York, byla pěstována na jahodových plantážích, aby se zamaskovalo její vlhké aroma. Podle konopného folklóru rostliny nějakým způsobem začaly asimilovat aroma svých doprovodných rostlin. Ačkoli tato tvrzení nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, souhlasíme s Kylem Kushmanem: „Určitě to není ten nejdivnější nápad, jaký jsme kdy slyšeli!“. Díky kombinaci indikové genetiky odrůdy Strawberry Fields a sativových vlastností odrůdy Haze se naše Strawberry Cough může pochlubit výrazným aroma, 75% genetikou sativy a povznášejícím povzbuzením.

Účinky a vůně konopí Strawberry Cough

Než sklidíte, usušíte a necháte uzrát své květy odrůdy Strawberry Cough, získají tyto květy lahodné aroma kombinující tóny čerstvých jahod a džemu se zemitými podtóny odrůd Haze. Strawberry Cough od Royal Queen Seeds obsahuje vysoké koncentrace myrcenu, pinenu a karyofylenu a také 20 % THC, a vyvolává takřka okamžitý sativa headrush - přesně takový, jaký byste měli při inhalaci klasiky, jako je odrůda Neville's Haze. Během několika minut byste se měli cítit jasně naladění, soustředění a společenští, což je ideální pro denní užívání, tvůrčí činnosti nebo víkendová posezení s přáteli.

Pěstování semen Strawberry Cough

Vysejte semena Strawberry Cough a brzy vám vyrostou statné rostliny se spoustou zdravých listů a silných postranních větví. Jen mějte na paměti, že se po vstoupení do fáze květu může zdvojnásobit. Venku se Strawberry Cough nejlépe vysazuje na začátku sezóny na velkých plochách, kde můžete plně využít její velikost. V závislosti na stylu pěstování očekávejte, že pokojové rostliny Strawberry Cough dosáhnou výšky až 150 cm a během 9-10 týdnů poskytnou vynikající výnosy až 500 g/m². Venkovní rostliny jsou mezitím obvykle připraveny ke sklizni začátkem října, dosahují výšky 200 cm a snadno vyprodukují až 650 g na rostlinu. Objednejte si semena u RQS a nenechte si ujít příležitost pěstovat tuto oblíbenou odrůdu Kylea Kushmana!

Strawberry Cough data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
Genetická Výbava: Strawberry Fields x Haze
Typ: Sativa 75% Indica 25%
THC: 20
CBD: Nízký
Kvetení: 9 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Výška Indoor: 100 - 150 cm
Výška Outdoor: 160 - 200 cm
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
Yield Outdoor: 600 - 650 gr/plant
Účinek: Motivující, Povznášející, Uklidňující
Chuť: Borůvková, Cukrová, Ovocná
Klima: Dlouhé Léto
    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.