• Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic

Blue Cheese Auto

Blueberry x Cheese x Ruderalis

Semena konopí Blue Cheese Auto jsou křížencem Blueberry Automatic a Cheese Automatic, který byl zdokonalován po dobu pěti let křížení a pečlivého výběru. Výsledkem je feminizovaný, samonakvétací kmen s vynikajícím výnosem, chutí a účinky než kterýkoli z jeho význačných rodičovských kmenů.
(331) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
25x
€ 120.00
Výprodej!
Sleva!
€ 21.50

€ 21.50 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (274)
 • Fotografie od zákazníků (4)

Blue Cheese Automatic: Využijte dobře svůj prostor s potomkem odrůd Blueberry, Cheese a Ruderalis

Blue Cheese Automatic je přizpůsobivá rostlina pro indoor i outdoor, které díky dědictví po Blueberry, Cheese a ruderalis prospívají umírněné, slunné podmínky. Jelikož je to rostlina malá, je perfektní na balkón, terasu nebo jiné nenápadné pěstitelské prostředí. Pokud jsou noci před sklizní studené, vyvine se u ní fialové zbarvení, ale vzhledem k tomu, že má časné období sklizně, je to vzácné. Výtěžek z vnitřních rostlin je mezi 325-375 g/m2 a z venku pěstovaných mezi 60-110 g/rostlinu. Květy jsou těžké, kompaktní a plné lepkavé pryskyřice.

I když jsou specifikace rostliny rozhodně plusem, mnoho pěstitelů si chce kmen Blue Cheese Auto koupit pro jeho gurmánské aroma a chuť. Když do půdy přidáte 30% kokosu zlepší se provzdušnění a tak se zvýší růst kořenů, což umožní rozvinutí maximálního potenciálu rostliny. Stejně jako u všech samokvetoucích rostlin, i tuto je třeba zalévat často, ale malým množstvím vody a zajistit jí dostatek dobrého světla. Blue Cheese auto je rostlina vhodná pro pěstitele, která nemá žádné speciální potřeby a péče o ní není přehnaně komplikovaná.

Blue Cheese Auto Strain: Od semínka ke sklizni za pouhých 10 týdnů!

Rostliny vykvétají zhruba po sedmi až osmi týdnech a ke sklizni jsou připraveny zhruba po deseti týdnech, což umožní venkovním pěstitelům úrodu sklidit ještě než začnou noční mrazíky. Díky krátkému období pěstování je tato rostlina oblíbená u těch, kteří žijí v chladnějším prostředí, neboť i krátké léto stačí na to, abyste vypěstovali vynikající palice Blue Cheese světové úrovně. Dospělá rostlina je malá, ale nenechte se její velikostí zmást. Rostliny Blue Cheese Auto sklízíte s těžkými palicemi plnými THC.

I když výhody rostliny definitivně převažují, mnoho pěstitelů si kupuje Blue Cheese automatic pro lahodnou vůni a chuť. Tento kmen nabízí dokonalou směs původních rostlin. Palice jsou vysoce aromatické a ucítíte je i přes celou místnost. Všimnete si silné, sladké, ovocné vůně, s příjemnou připomínkou skunku ze starých rostlin. Chutná po bobulích a koření, s mírnými podtóny smetanového sýra. Rostlina má vysoký obsah THC a nízký obsah CBD, s vlhkým, bohatým, aromatickým kouřem, který není nijak suchý. Vysoký obsah pryskyřice a THC  z ní učiní oblíbence i těch, kteří mají rádi hašiš.

Chuť, vůně a účinky


Lidé, kteří kouří Blue Cheese Auto hlásí uvolněný, povznášející účinek. Tato rostlina se často nazývá cerebrální nebo kosmická, a to díky účinkům na kreativitu a rozpoznávání. Je dokonalá pro odpočinek po dlouhém dni nebo pro vychutnání intimního sociální prostředí. Tato malá kráska nemá žádné špatné vlastnosti.

Tato oceňovaná rostlina je radostí každého pěstitele, a to díky bohaté, sýrové chuti a flexibilním podmínkám pěstování. Její krásné, zářící palice mají mezi znalci skutečně dobrou pověst. Blue Cheese automatic je oceňovaná rostlina, a je dokonalá pro milovníky konopí.

Blue Cheese Auto data sheet
Druh Odrůdy: Samonakvétací
THC: 16%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 325 - 375 gr/m2
Yield Outdoor: 60 - 110 gr/plant
Výška Indoor: 40 - 70 cm
Výška Outdoor: 60 - 110 cm
Kvetení: 6 - 7 Týdny
Měsíc Sklizně: 10–11 týdnů po vyrašení
Genetická Výbava: Blueberry x Cheese x Ruderalis
Typ: Sativa 35% Indica 40% Ruderalis 25%
Účinek: Čisté, Povznášející
Klima: Dlouhé Léto
Chuť: Ovocná, Peprná, Sýrová, Zemitá

  Od E. S. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : My second grow ever, Yield 550g fom 3 Plants
  Komentáře : Setup: 80×80 cm Tent (Amazon) 100W Spiderfarmer 1000D 200W Philizon Grow Light (Amazon) BioBizz Bio-Grow, Fish MIx, Bio-Bloom, Top-Max Biobizz LIGHT_MIX 11L Fabric bags from Amazon Some Vents I made from, old PC Vents 120 mm also got two Solar Panels, so the Grow cost me almost nothing on Electricity (€40 calculated) Very Robust Plant. 3 Seeds, all of them germinated. Repotted only once. Feeding by BioBizz Schedule. The plant grew up to 140 cm in the Bloom. Only Lollipopping. NO LST or Topping. 18 hours of Light continuously. From seed start to the end 12 Weeks. Yield 550 g Buds. (Around 300 g Top Shelf Buds.) And it smells like Blue Cheese, a little Peppery in Aftertaste. Very nice Relaxing High with Munchies. Very Sticky! Comes Recomended.

  Od A. N. Dne 11/Jun/2024 :

  Titul : Best of both blueberry and cheese
  Komentáře : Grow: indoors, buffered coco, 100w LED, canna a&b for nutes. 2/3 seeds popped; plant 1 took 12 weeks to harvest & plant 2 took 15. Sweet & earthy aroma; small but dense buds. Word of warning... listing says it usually gets 1-2' in size which I wanted & didn't do much LST initially because of that.. one got to almost 4' tall & the other was a literal tree at over 6'.. normally that'd be a "yay!" but given my small setup it forced me to prune about 2/3 off the bottom so it looked like a ficus (if not it would have filled my 4x4 tent..wish I could post a pic cuz that's not an exaggeration..lost a lot of potential buds & wasn't happy) & once it hit 5' I had to supercrop & bend a bunch of branches. I took a star off for this, but it's a 5 star product. Smoke: sweet and smooth. Very pleasant. Smoke in the morning & tackle the day, or at night & relax and/or pass right out. Great strain.

  Od F. C. Dne 30/May/2024 :

  Titul : Seedseed123
  Komentáře : Samen alle gekeimt

  Od R. L. Dne 21/May/2024 :

  Titul : Leslie roels
  Komentáře : Très bonne variété, elle a vite germée. Une très jolie plante avec de magnifiques fruits.

  Od R. L. Dne 16/May/2024 :

  Titul : Eccellente!!
  Komentáře : Un aroma senza precedenti!!

  Od F. A. Dne 16/May/2024 :

  Titul : Blue cheese Auto
  Komentáře : all seeds popped without any problems. Even though as beginner they had hard times they still survived till today (bought 27.03.24)

  Od L. P. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Bavaricus
  Komentáře : Sehr schöne kleine robuste Pflanze die richtig dicke Buds macht.

  Od A. R. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Beginner Friendly
  Komentáře : First grow with autos and everything went smoothly. Healthy plants and solid yield. Would 100% purchase again.

  Od L. P. Dne 25/Apr/2024 :

  Titul : Love this Strain
  Komentáře : Very simple to grow! This was my very first attempt at growing myself, this plant LOVED dry nutes and water! She is what I call vodka bud! Don’t hit right away, but when it does…. It’s fire!!! Large colas, frosty, smell super skunky 10/10 highly recommend!!

  Od J. M. Dne 13/Apr/2024 :

  Titul : Impressive little gal
  Komentáře : Bought Dec 2023, planted indoor, sprouted on Jan 1, 2024. Used LST at a minimum, just wanted to let the girl grow naturally to see how it went (bought 3 seeds, so still gave 2 more). Didn't grow a lot of fan leaves, but it grew very well. Flowering stage was fun. Blue Cheese consumed a little more water during flowering (about 1ltr/day half way through flowering). Flowers were spread out, fat and fluffy. Lots of trichomes, the sugar leaves were strong and about as potent as the flower. I let her grow until I found about 3% trichomes turning amber. Watered up until clipping to hang dry, played music for her, had quartz crystals in the pot, and visited with her several times a day. After drying, and a short curing process (was ready to give the ol girl a taste), the taste test and effect curiosity was ready to burn. I'm a lightweight, doesn't take much uplift my mentality, and I was disappointed at first after my first (I use a little, little, even brand new, bowl) bowl. So I packed another, thinking maybe I didn't grow her right, maybe the music was not her style, I just did a whoops? I was wrong. Halfway through the 2nd bowl, the first one started creeping up on me. I'm feeling a little euphoria, and it was a moderate creeper: about 20 minutes after I finished the 2nd bowl, I felt it. Babe Ruth busted in and hit a home-run. I completely forgot I was living for a few minutes, and suddenly I'm like, 'hory-sheet' I'm a living, breathing life form: this is kinda weird. I played several games of billiards, quite focused as well, and with a giggly attitude. I will be growing Blue Cheese again, and with the intent of increasing yield. Since I didn't do much LST, my final dry was less than 30grams, but I'm certain I can achieve over 50 with good training. If you haven't had this, it's worth the growing. Especially if you pick your trichome harvest time to fit the type of effect you want.

  Od B. K. Dne 03/Apr/2024 :

  Titul : Growquide
  Komentáře : Also bei der Sorte war ich echt überrascht wie robust und geil die gewachsen sind….3 Samen mit Low Budget Ausstattung und Biobizz Dünger ca 180g….da würde noch was gehen denke ich aber ich bin begeistert👍👍

  Od M. H. Dne 21/Mar/2024 :

  Titul : Unbelievable smell and taste!
  Komentáře : First time popping a Blue Cheese Auto from RQS. It is absolutely beautiful and the smell and taste is mind blowingly incredible. Very loud smell of just raw dankness. Funky and juicy. The buds are as big around as a beer can. She liked her nutes early on and fairly strong. It says the purple color can come out if it gets colder towards end of flowering, and as a test I dropped temps to 64 lights off and I was not disappointed! This strain is one of the most colorful strains I have ever grown. Deep purple with neon red hairs intertwined within the bud. Jaw dropping. The high is as everyone says. Very clean and heady. Makes you wanna go out and do stuff. Energizing. This is one of my top 3 strains from RQS!

  Od A. G. Dne 12/Mar/2024 :

  Titul : Blue Cheese Auto
  Komentáře : nice plant to grow. end result is an easy daytime toke. you can still get on with day to day tasks with this one.

  Od S. S. Dne 29/Feb/2024 :

  Titul : Dense buds good genetics
  Komentáře : Very happy with my decision to go with these seeds. Incredible colors and smells density is crazy. Probably some.of the best herbs I've ever grown. Can't tell it's an auto!

  Od R. P. Dne 26/Feb/2024 :

  Titul : Surprised.
  Komentáře : I currently have 5 of these that are about to get chopped, they aren't real tall but the main colas have clusters of dense buds that are as big around as a football. Very pleased with how they are turning out!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37823 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.