GZískejte 20% SLEVU na veškerý náš sortiment s kódem FLASH20 ⏤

 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic

Blue Cheese Automatic

Semena konopí Blue Cheese automatic jsou křížencem Blueberry Automatic a Cheese Automatic, který byl zdokonalován po dobu pěti let křížení a pečlivého výběru. Výsledkem je feminizované, samokvetoucí semeno s vynikající sklizní, chutí a účinky stejnými jako mají původní rostliny.
(273) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
25x
€ 120.00
Výprodej!
Sleva!
€ 21.50

€ 21.50 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (226)
 • Fotografie od zákazníků (12)

Blue Cheese Automatic: Využijte dobře svůj prostor s potomkem odrůd Blueberry, Cheese a Ruderalis

Blue Cheese Automatic je přizpůsobivá rostlina pro indoor i outdoor, které díky dědictví po Blueberry, Cheese a ruderalis prospívají umírněné, slunné podmínky. Jelikož je to rostlina malá, je perfektní na balkón, terasu nebo jiné nenápadné pěstitelské prostředí. Pokud jsou noci před sklizní studené, vyvine se u ní fialové zbarvení, ale vzhledem k tomu, že má časné období sklizně, je to vzácné. Výtěžek z vnitřních rostlin je mezi 325-375 g/m2 a z venku pěstovaných mezi 60-110 g/rostlinu. Květy jsou těžké, kompaktní a plné lepkavé pryskyřice.

Samokvetoucí feminizované rostliny Blue Cheese milují sluneční světlo, takže při pěstování venku ji zasaďte v polovině května nebo na začátku června. Když do půdy přidáte 30% kokosu zlepší se provzdušnění a tak se zvýší růst kořenů, což umožní rozvinutí maximálního potenciálu rostliny. Stejně jako u všech samokvetoucích rostlin, i tuto je třeba zalévat často, ale malým množstvím vody a zajistit jí dostatek dobrého světla. Blue Cheese auto je rostlina vhodná pro pěstitele, která nemá žádné speciální potřeby a péče o ní není přehnaně komplikovaná.

Připravte se sklízet již po deseti týdnech

Rostliny vykvétají zhruba po sedmi až osmi týdnech a ke sklizni jsou připraveny zhruba po deseti týdnech, což umožní venkovním pěstitelům úrodu sklidit ještě než začnou noční mrazíky. Díky krátkému období pěstování je tato rostlina oblíbená u těch, kteří žijí v chladnějším prostředí, neboť i krátké léto stačí na to, abyste vypěstovali vynikající palice Blue Cheese světové úrovně. Dospělá rostlina je malá, ale nenechte se její velikostí zmást. Rostliny Blue Cheese Auto sklízíte s těžkými palicemi plnými THC.

I když výhody rostliny definitivně převažují, mnoho pěstitelů si kupuje Blue Cheese automatic pro lahodnou vůni a chuť. Tento kmen nabízí dokonalou směs původních rostlin. Palice jsou vysoce aromatické a ucítíte je i přes celou místnost. Všimnete si silné, sladké, ovocné vůně, s příjemnou připomínkou skunku ze starých rostlin. Chutná po bobulích a koření, s mírnými podtóny smetanového sýra. Rostlina má vysoký obsah THC a nízký obsah CBD, s vlhkým, bohatým, aromatickým kouřem, který není nijak suchý. Vysoký obsah pryskyřice a THC  z ní učiní oblíbence i těch, kteří mají rádi hašiš.

Chuť, vůně a účinky


Lidé, kteří kouří Blue Cheese Auto hlásí uvolněný, povznášející účinek. Tato rostlina se často nazývá cerebrální nebo kosmická, a to díky účinkům na kreativitu a rozpoznávání. Je dokonalá pro odpočinek po dlouhém dni nebo pro vychutnání intimního sociální prostředí. Tato malá kráska nemá žádné špatné vlastnosti.

Tato oceňovaná rostlina je radostí každého pěstitele, a to díky bohaté, sýrové chuti a flexibilním podmínkám pěstování. Její krásné, zářící palice mají mezi znalci skutečně dobrou pověst. Blue Cheese automatic je oceňovaná rostlina, a je dokonalá pro milovníky konopí.

Blue Cheese Automatic data sheet
Druh Odrůdy: Samonakvétací
THC: 16%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 325 - 375 gr/m2
Yield Outdoor: 60 - 110 gr/plant
Výška Indoor: 40 - 70 cm
Výška Outdoor: 60 - 110 cm
Kvetení: 6 - 7 Týdny
Měsíc Sklizně: 10–11 týdnů po vyrašení
Genetická Výbava: Blueberry x Cheese x Ruderalis
Typ: Sativa 35% Indica 40% Ruderalis 25%
Účinek: Čisté, Povznášející
Klima: Dlouhé Léto
Chuť: Ovocná, Peprná, Sýrová, Zemitá

  Od R. L. Dne 14/Nov/2022 :

  Titul : Top 10
  Komentáře : All season grow without any problems at all very good development of seeds! My favourite bank seed continues to be RQS

  Od J. N. Dne 31/Oct/2022 :

  Titul : Super Auto
  Komentáře : First time growing an auto very efficient and good yield, and big bonus a very enjoyable smoke definitely recommend

  Od C. F. Dne 28/Oct/2022 :

  Titul : ottimi semi
  Komentáře : Tutti i semi germogliati in una notte fantastici qualita' ottima....

  Od G. R. Dne 21/Oct/2022 :

  Titul : blue cheese
  Komentáře : da provare.

  Od A. S. Dne 21/Oct/2022 :

  Titul : TOP
  Komentáře : Good product!! 10+++

  Od J. B. Dne 16/Oct/2022 :

  Titul : Bonne découverte
  Komentáře : 2 grandes plantes en intérieur (presque 1m20), facile, et belles a voir grandir, que des gros bourgeons, bien collants, résultat sec: 85g. Pour moi le ressenti est sucré, avec un léger goût fromage, je ne connaissais pas, un vrai plaisir, bavardage garanti. Aussi bien pour le jour que le soir. À refaire

  Od M. C. Dne 14/Oct/2022 :

  Titul : Blue Cheese
  Komentáře : Honestly, ive smoked a lot of blue cheeses... not sure if it was because it was homegrown but for sure one of the strongest, potent, tasty and cosiest blue cheeses ive had. Had this as my first plant ever and it yielded 70g which for a the conditions is amazing. Cant wait to grow it again and actually see its full potential. So far so great.

  Od D. N. Dne 13/Oct/2022 :

  Titul : Thrilled
  Komentáře : First time I use Blue Cheese A. seeds and I'm really excited. It germinated so quickly and grows fast and bushy! I definitely reccomend it. Thanks RQS!

  Od E. M. Dne 05/Oct/2022 :

  Titul : Growing beautifully
  Komentáře : First time testing royal queens seeds after using their booster tablets this year. The seed sprouted in less than 24hrs and the plant is growing beautifully. Super happy with my purchase!

  Od B. C. Dne 29/Sep/2022 :

  Titul : Avaliação
  Komentáře : Por enquanto tudo5*

  Od M. S. Dne 27/Sep/2022 :

  Titul : Very good
  Komentáře : Nice germination easy , grow fast and no problems I love it.

  Od C. D. Dne 26/Sep/2022 :

  Titul : Very nice
  Komentáře : Im curious about it

  Od S. G. Dne 07/Sep/2022 :

  Titul : All germinated
  Komentáře : 3/3 germimated and all look to be doing well so far - 4 weeks since seed and starting to move into flowering stage now so looking good

  Od M. B. Dne 05/Sep/2022 :

  Titul : Blu cheese
  Komentáře : Veloce e feroce

  Od B. D. Dne 30/Aug/2022 :

  Titul : Tofudu14
  Komentáře : Encore une très bonne variété proposée par RQS !


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Pěstitelský Deník Blue Cheese Auto

Strain Family Cheese

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 19801 recenzí

Pěstitelský Deník Blue Cheese Auto

Strain Family Cheese

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.