• Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic
 • Blue Cheese Automatic

Blue Cheese Auto

Blueberry x Cheese x Ruderalis

Semena konopí Blue Cheese Auto jsou křížencem Blueberry Automatic a Cheese Automatic, který byl zdokonalován po dobu pěti let křížení a pečlivého výběru. Výsledkem je feminizované, samokvetoucí semeno s vynikající sklizní, chutí a účinky stejnými jako mají původní rostliny.
(311) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 8.50
3x
€ 21.50
5x
€ 32.50
10x
€ 60.00
25x
€ 120.00
Výprodej!
Sleva!
€ 21.50

€ 21.50 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (259)
 • Fotografie od zákazníků (4)

Blue Cheese Automatic: Využijte dobře svůj prostor s potomkem odrůd Blueberry, Cheese a Ruderalis

Blue Cheese Automatic je přizpůsobivá rostlina pro indoor i outdoor, které díky dědictví po Blueberry, Cheese a ruderalis prospívají umírněné, slunné podmínky. Jelikož je to rostlina malá, je perfektní na balkón, terasu nebo jiné nenápadné pěstitelské prostředí. Pokud jsou noci před sklizní studené, vyvine se u ní fialové zbarvení, ale vzhledem k tomu, že má časné období sklizně, je to vzácné. Výtěžek z vnitřních rostlin je mezi 325-375 g/m2 a z venku pěstovaných mezi 60-110 g/rostlinu. Květy jsou těžké, kompaktní a plné lepkavé pryskyřice.

Samokvetoucí feminizované rostliny Blue Cheese milují sluneční světlo, takže při pěstování venku ji zasaďte v polovině května nebo na začátku června. Když do půdy přidáte 30% kokosu zlepší se provzdušnění a tak se zvýší růst kořenů, což umožní rozvinutí maximálního potenciálu rostliny. Stejně jako u všech samokvetoucích rostlin, i tuto je třeba zalévat často, ale malým množstvím vody a zajistit jí dostatek dobrého světla. Blue Cheese auto je rostlina vhodná pro pěstitele, která nemá žádné speciální potřeby a péče o ní není přehnaně komplikovaná.

Připravte se sklízet již po deseti týdnech

Rostliny vykvétají zhruba po sedmi až osmi týdnech a ke sklizni jsou připraveny zhruba po deseti týdnech, což umožní venkovním pěstitelům úrodu sklidit ještě než začnou noční mrazíky. Díky krátkému období pěstování je tato rostlina oblíbená u těch, kteří žijí v chladnějším prostředí, neboť i krátké léto stačí na to, abyste vypěstovali vynikající palice Blue Cheese světové úrovně. Dospělá rostlina je malá, ale nenechte se její velikostí zmást. Rostliny Blue Cheese Auto sklízíte s těžkými palicemi plnými THC.

I když výhody rostliny definitivně převažují, mnoho pěstitelů si kupuje Blue Cheese automatic pro lahodnou vůni a chuť. Tento kmen nabízí dokonalou směs původních rostlin. Palice jsou vysoce aromatické a ucítíte je i přes celou místnost. Všimnete si silné, sladké, ovocné vůně, s příjemnou připomínkou skunku ze starých rostlin. Chutná po bobulích a koření, s mírnými podtóny smetanového sýra. Rostlina má vysoký obsah THC a nízký obsah CBD, s vlhkým, bohatým, aromatickým kouřem, který není nijak suchý. Vysoký obsah pryskyřice a THC  z ní učiní oblíbence i těch, kteří mají rádi hašiš.

Chuť, vůně a účinky


Lidé, kteří kouří Blue Cheese Auto hlásí uvolněný, povznášející účinek. Tato rostlina se často nazývá cerebrální nebo kosmická, a to díky účinkům na kreativitu a rozpoznávání. Je dokonalá pro odpočinek po dlouhém dni nebo pro vychutnání intimního sociální prostředí. Tato malá kráska nemá žádné špatné vlastnosti.

Tato oceňovaná rostlina je radostí každého pěstitele, a to díky bohaté, sýrové chuti a flexibilním podmínkám pěstování. Její krásné, zářící palice mají mezi znalci skutečně dobrou pověst. Blue Cheese automatic je oceňovaná rostlina, a je dokonalá pro milovníky konopí.

Blue Cheese Auto data sheet
Druh Odrůdy: Samonakvétací
THC: 16%
CBD: Nízký
Yield Indoor: 325 - 375 gr/m2
Yield Outdoor: 60 - 110 gr/plant
Výška Indoor: 40 - 70 cm
Výška Outdoor: 60 - 110 cm
Kvetení: 6 - 7 Týdny
Měsíc Sklizně: 10–11 týdnů po vyrašení
Genetická Výbava: Blueberry x Cheese x Ruderalis
Typ: Sativa 35% Indica 40% Ruderalis 25%
Účinek: Čisté, Povznášející
Klima: Dlouhé Léto
Chuť: Ovocná, Peprná, Sýrová, Zemitá

  Od R. . Dne 20/Feb/2024 :

  Titul : Blue Cheese Auto
  Komentáře : This strain was easy to grow and produced a nice compact plant. The buds are compact with plenty of red coloring. In my two years of growing this is the most colorful strain I have grown. When I open and smell my curing jar it has a very good aroma. It is a good strain to grow if you have limited space in your tent, like mine: 2'x4'x5'.

  Od J. R. Dne 02/Feb/2024 :

  Titul : Foolproof Grow
  Komentáře : got 1 seed, and she grew fast with power bloom! super juicy buds!

  Od G. A. Dne 28/Dec/2023 :

  Titul : Labaltringue
  Komentáře : 3/3 graines ont germé, mais à cause d'une infestation de moucherons de terreau qui ont dévasté les racines, 1plan de 7cm, 1 plan de 12cm et 1 de 20cm en fin de floraison. Le parfum n'en demeure pas moins sublime, fromage myrtille, hatte de tester quand l'affinage sera terminé. J'en reprendrai pour culture dans de meilleures conditions.

  Od O. H. Dne 27/Dec/2023 :

  Titul : Great
  Komentáře : I got 3 seeds and 2 popped

  Od M. C. Dne 02/Nov/2023 :

  Titul : Solid trichome production!
  Komentáře : The trichomes on this plant are very dense Almost looked like they were stacking on top of each other. I ran this side by side with a fat banana plant both look solid only problem is the blue cheese is significantly smaller. The blue cheese dried has only produced around 8 g but it’s a very solid smoke. The fat banana is still in soil, but I assume it will be around 2 ounces or more

  Od A. S. Dne 25/Sep/2023 :

  Titul : Blue Cheese Auto
  Komentáře : Great plant to grow Its have a sweet strawberry/blue berry tast Very clean and pleasant high Buds are very compact and nice looking Love to buy some more of this strain Used the mars hydro TS600 LED (100watt) and harvested 132 Grams one plant Got one new one already in week 7 flower lets see if i can do same with only one plant

  Od K. V. Dne 07/Sep/2023 :

  Titul : Great all-round autoflower!
  Komentáře : Planted 2 remaining seeds from last year in 7L fabric containers in late spring. After 2-3 weeks pregrow under a 90W LED growlight both topped at the 4th internode, 1 was moved to the greenhouse untill harvest, the other remained under the LED, and when the weather permitted it, enjoyed the sunlight on my balconny during the day. The one in the greenhouse took about 2 weeks longer to fully ripen, grew 20-30 cm taller and produced a bit lesser dense buds compared to the one that stayed a consistent 18h light regime. But both plants produced a nice harvest of aboit 35g dried buds each, decent potency and a strong unmistakable aroma and taste of its Cheese genes with a tiny fruity hint to its taste.

  Od S. S. Dne 31/Aug/2023 :

  Titul : Ryu
  Komentáře : Tried 3 Blue Cheese Auto for my first serious microgrow. Fist one stayed a bit to small, but that was my fault, it still looked and tasted beautiful and had the best Phenotype i witnessed so far from that Strain. Second seed went perfect, yielded an ounce dried from a grow space of only 0,08m² (yep, no joke, its a microgrow). Sadly the third seed seemed to had a defect and didn't really grow bigger than 10cm. But i cant tell if that was the seed or the enviorment. All in all, nice and easy strain with good flavour. And because of the size perfect for a Microgrow. Mine grew to about 45cm height in a 7L Pot and as i said yielded about an ounce both times.

  Od T. E. Dne 23/Aug/2023 :

  Titul : Easy Grow
  Komentáře : I planted 2 seeds on 6/12/23, they aren’t growing at the same rate but they are growing nicely. I’ve had an easy time with water and nutrient schedule and despite the heat and humidity you generate in a tent, I’ve had no issue with powdery mildew. They’re planted in grow bags, they’re bottom watered and I set them on an elevated crate to keep good airflow. I expect to harvest one in a couple of weeks so I’ve started flushing her. For the ease of the grow, it’s great. Will update when sampling time hits!

  Od L. K. Dne 21/Aug/2023 :

  Titul : oce
  Komentáře : plant is growing nicely, all seeds sprouted

  Od M. M. Dne 21/Aug/2023 :

  Titul : Endlich Bubatz legal
  Komentáře : Absolut überzeugt! Meine Blue Cheese hatte einen schweren Start, wurde zweimal von meiner Katze ausgebuddelt, Sonnenlicht war mäßig, habe sie immer hin und hergetragen, Drainage war in meinem Topf auch sehr schlecht und es war mein erster Versuch. Dennoch mit stattlichen 90 Gramm trocken entlohnt worden, die es wirklich in sich haben! Klare Empfehlung für alle die sich mit der kommenden legalisierung mal ausprobieren wollen und die kleine einfach ohne Training wachsen lassen wollen :)

  Od R. M. Dne 18/Aug/2023 :

  Titul : Blue Cheese!
  Komentáře : Fantastic strain and easy to grow! Left me feeling amazing. Will order again!

  Od M. B. Dne 14/Aug/2023 :

  Titul : Very good
  Komentáře : A metà giugno ho messo due semi che sono usciti e stanno finendo la fioritura mentre a fine luglio ne ho messo un terzo ancora piccola ma cmq ne sono uscite tre su tre..adesso non vedo l'ora di assaggiare.

  Od S. A. Dne 07/Aug/2023 :

  Titul : Amazing
  Komentáře : Very good and easy to grow

  Od F. V. Dne 03/Aug/2023 :

  Titul : Dikke vette toppen
  Komentáře : 1 april: 3 zaden van de 4 zijn ontkiemd, en geplant in een kas buiten. Vandaag zijn we 2 augustus en de planten staan 90cm hoog, met dikke vette toppen als beloning voor het wachten...


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 36328 recenzí

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.