By Ryan Najjar

White Widow je dítě Nizozemska a Green House Seeds. Poprvé se na konopné scéně objevila v průběhu 90. let. Již od počátku se vědělo, že se jedná o něco extra. Možná největší nápovědou byl High Times Cannabis Cup v roce 1995, kde White Widow absolutně dominovala.

Bylo to opravdu něco, ale možná si říkáte:"Vždyť se to událo již před dvaceti lety! Konopný výzkum postupuje rychleji než kdy dřív. Co tento úspěch znamená dnes?". I když je dnes na trhu mnoho zajímavých odrůd, White Widow je obrovskou konkurencí i pro ty nejlepší z nich.

GENETICKÁ HISTORIE ODRŮDY WHITE WIDOW

I když neznáme přesná jména odrůd, z nichž vznikla White Widow, tak i přesto víme, odkud se vzala. White Widow je potomkem brazilské sativy a jihoindické indiky. Tyto dvě původní odrůdy z obou konců světa se sešly v Nizozemsku, kde daly vzniknout odrůdě White Widow.

CHUŤ AROMA A ÚČINKY ODRŮDY WHITE WIDOW

I když se jedná o poměrně velkou odrůdu, chuť je poměrně jemná. Pocítíte jasné náznaky citrusů, bylinek a dokonce i pepře. Tyto tóny jsou jasně zřetelné i ve vzduchu, kdy jemně poškádlí váš nos, ale nejsou tak silné, aby se v místnosti s rostlinou nedalo prakticky dýchat.

Pokud však hodnotíte sílu materiálu podle jeho chuti a vůně, tak vás White Widow jistě překvapí. Tato odrůda může obsahovat až 19% THC a i když se jedná o poměrně vyváženého hybrida, jistě pocítíte převážně cerebrální a povznášející účinky, které jsou typické pro sativa-dominantní odrůdy.

White Widow

White Widow

White Widow Royal Queen Seeds

Genetic background White Widow S1
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 50% Sativa, 50% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 150 - 190 cm
Harvest time Late October
Effect Extremely stoned
 

Buy White Widow

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY WHITE WIDOW

Možná si říkáte, že pěstování takové legendy je vhodné pouze pro ty nejlepší pěstitele. V tom případě vám jistě udělá radost, že White Widow si může vypěstovat skoro každý. Nejdůležitější je dopřát této odrůdě opravdu hodně světla. Vzhledem k tomu, že tato odrůda získala popularitu v Nizozemsku, tak zvládne i trochu chladnější klima.

Lze ji pěstovat v indooru i v outdooru, ale rozdíl ve vzhledu je zřejmý. Outdoorové rostliny se vytáhnou do výšky 2 metrů a zvládnou průměrně vyprodukovat mezi 550 - 600 g/rostlinu. V indooru budou rostliny přibližně o polovinu menší a výnosy dosahují kolem 450–500 g/m². Ať už se rozhodnete tuto odrůdu pěstovat kdekoliv, tak doba kvetení je přibližně devět týdnů. Pokud chcete maximalizovat její růst, tak vyzkoušejte pěstitelské metody ScrOG a nebo SOG.

White Widow je známá pro obrovskou produkci pryskyřice. Až se pustíte do sklízení a zastřihávání palic, tak vás jistě překvapí obrovské množství trichomů. Pečujte o palice opatrně, abyste zbytečně nepřišli o pryskyřici. Tato odrůda je vhodná pro výrobu vysoce kvalitního hašiše a koncentrátu!

White Widow Auto

White Widow Automatic

White Widow Automatic Royal Queen Seeds

Genetic background White Widow x Ruderalis
Yield indoor 400 - 450 g/m2
Height indoor 40 - 80 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 14% (aprox.) / CBD: Low
Blend 40% Sativa, 40% Indica, 20% Ruderalis
Yield outdoor 190 - 240 g/per plant (dried)
Height outdoor 50 - 110 cm
Harvest time 10 - 12 weeks after germination
Effect Physically stoned
 

Buy White Widow Automatic

 

WHITE WIDOW AUTOMATIC

Pokud máte málo času a nechcete jej ztrácet standardním pěstováním, tak zbystřete, neboť existuje i White Widow Automatic. Zkřížením klasické odrůdy s tím nejlepším konopím rumištním jsme získali samonakvétací legendu, která je připravená ke sklizni za 10-12 týdnů od vyklíčení.

Obsah THC je u této odrůdy kolem 14% a jedná se tak o perfektní odrůdu pro příležitostné huliče, kteří hledají chillovací odrůdu. I když jste pravidelným huličem, tak vás účinky této odrůdy příjemně nakopnou, ale nevyřadí vás ze zbytku dne. Zajímavé je, že účinky samonakvétací odrůdy jsou spíše indika-dominantí a zanechají vás tedy příjemně vyklidněnými. Vzhledem k síle a účinkům této legendy doporučujeme vyzkoušet oba dva typy. Každý je trochu odlišný, ale oba dva dělají svou práci na jedničku.

ZÁVĚREM: IKONA ŽIJE DÁL

White Widow je jedna z nejznámějších konopných odrůd na světě. Kromě vysoké produkce pryskyřice a vyvážených účinků se tato odrůda snadno pěstuje a její účinky jsou vysoce příjemné. Konec konců se jedná o skvěle delikátní zkušenost, která je plná chutných tónů, díky čemuž se opravdu jedná o jedinečnou odrůdu.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.