Mezi tisíci odrůd marihuany, které byly v průběhu času oblíbené, jednoznačně vede bílá vdova. Bílá vdova již dávno získala legendární postavení v širokém sortimentu marihuanových jointů. Tato prvotřídní odrůda byla původně vypěstována v Nizozemsku, ale mnoho lidí si neuvědomuje její holandské kořeny. Tato odrůda je na prvním místě v nabídce v téměř každé kavárně po celém Amsterdamu. Bílá vdova původně vznikla kombinací šedesáti procent brazilské odrůdy sativa a čtyřiceti procent hybridní odrůdy indica, pocházející z Indie. Stejně jako u mnoha různých druhů marihuanových cigaret se diskutuje o tom, kdo skutečně tuto odrůdu vytvořil.

Jaká je?
Společnost Royal Queen Seeds může velmi dobře patřit mezi ty zdroje semen, kde prvotřídní odrůdu bílá vdova najdete. Bílá vdova zanechává charakteristický dlouhotrvající pocit díky své velké síle a bílým trichomům.  Tato odrůda se nazývá bílá vdova, protože je pokrytá trichomy s bílými krystaly, které vytvářejí „zasněžený“ efekt a přinášejí sílu. Množství krystalů připomíná chuchvalce chutného cukru. Bílou vdovu lidé často popisují jako neuvěřitelně uvolňující odrůdu, která může vést k intenzívní touze ochutnat. Tato odrůda nemusí nutně způsobit, že se budete cítit líní, ale složka sativa často zlepšuje náladu po inhalaci. Mnoho znalců věří tomu, že se může jednat o nejsilnější odrůdu marihuany v současném světě.

Úspěšná odrůda
Uvedení bílé vdovy do světa kouření marihuany způsobilo poprask. Některé odrůdy bílé vdovy mají hladinu THC kolem 20%; odrůda zvítězila v roce 1995 v soutěži High Times Cannabis Cup. V komerčním sektoru se velmi rychle stala úspěšnou odrůdou. Bílá vdova byla v poslední době využita také k vytvoření několika nových odrůd. Tato odrůda se poprvé objevila na trhu počátkem 90. let, do roku 1994 začala sbírat ocenění po celém světě. Mnoho lidí si bílou vdovu oblíbilo, protože se dá pěstovat v chladnějším klimatu, pokud má dostatek slunečního svitu. O bílé vdově se tvrdí, že při hoření má piniovou nebo citrusovou vůni.

Nejvyšší kvalita
Protože je tak vysoce ceněná, je bílá vdova obvykle jedním z nejdražších druhů, které jsou na trhu dostupné. Nejlepší dobou pro sklizeň palic bílé vdovy je počátek září. Tento druh dobře roste v místnosti a obvykle dorůstá do výšky méně než jeden metr. Tento druh je typický pro pěstitele nebo nadšence, kteří již mají určité zkušenosti. Doba kvetení bílé vdovy trvá průměrně dva měsíce. Tento druh může mít výnos až 450 g na metr čtvereční. Někdy je na rostlině tolik bílých krystalů THC, že květy málem není vidět. Není pochyb o tom, že bílá vdova je prvotřídní materiál.

Bílá vdova má silné a pevné palice, které mají někdy oranžová vlákna kolem bohatého množství trichomů.   Navzdory velké hustotě má bílá vdova jemnou, hladkou, ale přesto kořenitou chuť a všichni, kdo ji ochutnají, chtějí další. Mnoho nadšenců se nemůže nabažit vůně, kterou tento velmi kvalitní materiál vydává, když roste a poté se sklízí kompaktní palice. I nejzkušenější kuřáci tvrdí, že účinky kouření tohoto druhu často trvají celý den. Bílá vdova je popsána jako psychedelický pocit, který někdy přetrvává od tří do devíti hodin. Pěstitelé po celém světě neustále pracují na tom, aby vyvinuli nové variety tohoto pozoruhodného druhu.

White Widow feminizovaná konopná semínka

Lékařské využití
Kromě rekreačního využití je bílá vdova také populární v oblasti léčebného využití marihuany. Vzorek více než 1 200 lidí vyhodnotil bílou vdovu 8,6 body z 10, pokud jde o léčebné účinky. Hlavní využití odrůdy bílá vdova pro léčebné účely je úleva od napětí. Tuto odrůdu využívají také pacienti k úlevě od bolesti, úzkosti, deprese a nespavosti. Pacienti prožijí euforii a uvolňující vlivy této silné odrůdy, na rozdíl od jiných vysoce účinných rostlin, které někdy způsobují pocit paranoie nebo dezorientace. Mnoho nadšenců se domnívá, že je bílá vdova nejlepším hybridem, který je na trhu k dostání.

Není pochyb o tom, že existují různé historky o původu této odrůdy marihuany, ale její místo mezi skvělými odrůdami je neoddiskutovatelné. Chuť a vůně této odrůdy je zcela unikátní a liší se od všeho, co je v současné době na trhu.  Kolují divoké historky, popisující účinky kouření bílé vdovy. Všichni významní zábavní umělci, kteří jsou nadšenci marihuany, kouří tuto odrůdu, kdykoliv je k tomu příležitost. Zdá se, že nejlepším způsobem, jak využít vysoký obsah THC obsažený v tomto unikátním hybridu, je použití vaporizéru.  Vliv kouření tohoto druhu marihuany je ideální jak pro zkušené, tak i pro začínající kuřáky. Avšak i nejzkušenější kuřáci říkají, že se často cítí legračně přemoženi účinkem valorizace tohoto speciálního druhu marihuany.

White Widow feminizovaná konopná semínka

V průběhu let jsme byli postupně svědky objevů, pěstování a kouření tisíců strainů marihuany. Přitom žádný z nich se ani zdaleka neproslavil tolik jako legendární White Widow. Původ tohoto strainu zůstává až do dnešní doby sporný, jisté je alespoň to, že původní White Widow je holandská klasika, která byla poprvé vypěstována přímo zde, v Nizozemsku.

KOUPIT WHITE WIDOW SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.