5 SEMÍNEK ZDARMA navíc pro prvních 100 zákazníků, kteří použijí kód 22PCR5

Venkovní pěstování konopí se vyplatí, zejména kvůli velkým výnosům a nízkým provozním nákladům. Mnoho odrůd od Royal Queen Seeds lze pěstovat venku, jelikož se jim dobře daří pod přirozeným slunečním světlem. Pokud se bavíme o venkovním pěstování, pak je velice důležité vybrat si tu správnou odrůdu. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili seznam pěti nejlepších odrůd pro venkovní pěstování, které lze sklidit na konci září.

S odrůdami v tomto seznamu se můžete snadno vyhnout potížím s deštěm a mrazem, které se objevují v říjnu a listopadu. Zatímco jiní pěstitelé budou muset sledovat, zda jejich rostlinky neplesniví, vy se budete věnovat starostlivosti, sušení a plnění vašich sklenic. Pokud hledáte pět nejlepších odrůd pro chladnější a teplejší klima, pak se podívejte na naše další články!


PROČ JE DŮLEŽITÉ SI VYBRAT TU SPRÁVNOU ODRŮDU PRO VENKOVNÍ PĚSTOVÁNÍ

Při výběru konopné odrůdy pro pěstování v outdooru by rychlost neměla být vaší jedinou obavou. Je také důležité myslet na produktivitu dané odrůdy, její aroma a také je dobré vzít v potaz její účinky.

Zde je seznam vlastností, které by vaše outdoorová odrůda měla mít:

  • Měla by rychle kvést, abyste porazili podzimní déšť
  • Měla by být odolná vůči plísním a škůdcům
  • Měla by mít dobré výnosy
  • Skvělá síla, chuť a aroma
  • Výjimečné účinky

TOP 5 RYCHLE ROSTOUCÍCH KONOPNÝCH ODRŮD PRO VENKOVNÍ PĚSTOVÁNÍ

Když už tedy víme, jak poznat tu nejlepší odrůdu pro pěstování venku, pojďme se podívat na některé doporučené odrůdy. Níže naleznete 5 nejlepších, rychle kvetoucích odrůd, které se skvěle hodí pro pěstování venku.

1. HONEY CREAM FAST FLOWERING

Odrůda Honey Cream Fast Flowering je jeden z našich novějších favoritů. Tato odrůda je velice oblíbená ve Španělsku kvůli svému sladkému, krémovému aroma a také kvůli tomu, že ji můžete vypěstovat prakticky kdekoliv v Evropě.

Tato odrůda má velice krátkou dobu kvetení, která trvá pouze 6–7 týdnů, co z ní dělá skvělou odrůdu pro pěstování v regionech, ve kterých lze očekávat ošklivý podzim. Nicméně pokud ji vypěstujete v červenci a srpnu, tak budete mít k dispozici dostatek slunečního světla, díky kterému Honey Cream vyroste do ideální výšky. Tímto způsobem můžete v září sklidit vyhovující množství sladkých a silných palic.

Kromě toho, že má Honey Cream krátkou dobu kvetení, tak se také může pochlubit skvělou chutí. Její silné indika pozadí pozůstává z odrůd BlueBlack (kříženec Blueberry a Black Domina), Maple Leaf Indica (100% indika z Afghánistánu) a White Rhino. Tyto tři odrůdy dali odrůdě Honey Cream FF indika dominantní genetický profil, ale obsahuje i dostatek sativových genů z odrůdy White Widow, což je předchůdce odrůdy White Rhino. Pokud jde vše jak po másle, tak tato odrůda vyroste do výšky 180–250 cm a dokáže vyprodukovat až 675 g na rostlinu.

Honey Cream

Honey Cream (Fast Flowering)
BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
7 - 8 týdnů
THC: 16%
Sativa 35% Indica 65%
625 - 675 gr/plant
180 - 250 cm
Začátek října
Psychedelické

Koupit Honey Cream (Fast Flowering)

2. SPEEDY CHILE FAST FLOWERING

Dále je na řadě odrůda Speedy Chile. Tato odrůda obsahuje genetiku z odrůd Early Skunk a také z několika indika odrůd původem z Chile. Její krátká doba kvetení pochází ze samonakvétacích odrůd a díky tomu má velice krátkou dobu kvetení, která trvá pouhých 6 týdnů (42 dní!).

Nenechte se ale zmást. Odrůda Speedy Chile je stále světločivnou rostlinou, která začne kvést podle délky světla za den. Dalo by se říct, že rychle kvetoucí odrůdy jsou další evolucí po samonakvétacích genetikách. Tyto odrůdy dokážou vyprodukovat veliké množství THC a také mají extrémně krátkou dobu kvetení.

Odrůda Speedy Chile Fast Flowering je ideální odrůdou pro nováčky i venkovní pěstitele. Díky své krátké době kvetení ji stihnete sklidit začátkem září a vyhnete se tak nejistému podzimnímu počasí a problémům s plísněmi. Nabídne vám také skvělou sklizeň, jelikož všechny její palice budou produkovat skvělou chuť a vůni připomínající ovoce a borovici a obsah THC dosáhne až 16%.

Speedy Chile

Speedy Chile (Fast Flowering)
Early Skunk x Skunk x Chile Indica
475 - 525 gr/m2
60 - 100 cm
7 - 8 týdnů
THC: 16%
Sativa 30% Indica 70%
450 - 500 gr/plant
100 - 170 cm
Počátkem září
Navozující smích, Uklidňující

Koupit Speedy Chile (Fast Flowering)

3. CRITICAL KUSH

Pravděpodobně jste již někdy na své pěstitelské cestě slyšeli o odrůdě Critical. Aby ne, jedná se o jednu z nejproduktivnějších odrůd, kterou doporučujeme indoor i outdoor pěstitelům, kteří hledají ten nejlepší poměr mezi výnosem a dobou kvetení.

Odrůda Critical se také dostala do našeho seznamu **5 nejlepších odrůd pro chladnější podnebí a jedná se o rychle kvetoucí indiku, která si svou pověst zaslouží. Nicméně zkřížením odrůdy Critical s proslulou odrůdou OG Kush se síla dostala na úplně novou úroveň.

Odrůda Critical Kush má silné cerebrální a sativové účinky odrůdy OG Kush společně s velice silnými fyzickými účinky odrůdy Critical. Pěstitelé, kteří hledají odolnou, silnou a výnosnou odrůdu již mohou přestat hledat, jelikož Critical Kush to má všechno. Na konci září se budete moci těšit na velikou sklizeň, kdy každá rostlina vyprodukuje až do 550 g na rostlinu a finální produkt bude mít průměrnou úroveň THC 20%.

Critical Kush

Critical Kush
Critical x OG Kush
500 - 550 gr/m2
60 - 100 cm
8 - 10 týdnů
THC: 20
Sativa 20% Indica 80%
500 - 550 gr/plant
100 - 140 cm
Konec září
Dlouhodobé, Silné, Tělesná uvolněnost

Koupit Critical Kush

4. SWEET ZZ

Sweet ZZ je naše verze legendární odrůdy Zkittlez. Se svým ovocným aroma a šťavnatou chutí je skvělou volbou pro pěstitele, kteří milují konopné odrůdy se sladkou chutí.

Tato odrůda je potomkem odrůd Grape Ape a Grapefruit a jedná se o indika dominantního hybrida, který kvete pouhých 7–9 týdnů a tudíž ji venku s klidem sklidíte na konci září. Jakmile se pustíte do sklizně, tak si připravte pořádný pytel, jelikož v ideálních podmínkách zvládne vyprodukovat až 600 g na rostlinu.

I když je odrůda Sweet ZZ indika dominantní, její účinky jsou silně cerebrální a nikoliv tělesné. Během kouření si budete moci užívat povznášející a příjemné účinky, které skvěle doplní chuť citrusů, lesních plodů a cukroví. Dobrou zprávou je, že se nejedná o příliš silnou odrůdu a obsah THC bude dosahovat 15–20%. Díky tomu si tuto odrůdu budete moci vychutnat po dlouhou dobu a nebudete se muset obávat příliš silných účinků.

Sweet ZZ

Sweet ZZ
Grape Ape x Grapefruit
550 - 600 gr/m2
80 - 140 cm
7 - 9 týdny
THC: 22%
Sativa 20% Indica 80%
500 - 550 gr/plant
160 - 200 cm
Konec září
Uklidňující, Vyklidněné

Koupit Sweet ZZ

5. FAT BANANA

Odrůda Fat Banana je výsledkem naší snahy vyšlechtit ten největší a nejtlustší fenotyp odrůdy Banana OG. Tato odrůda z rodiny Kush vás svede svou ovocnou chutí a díky svým silným účinkům vás posadí na zadek.

Tato odrůda se skvěle hodí pro venkovní pěstování a její doba kvetení dosahuje pouhých 7–8 týdnů. Pokud vše půjde podle plánu, tak se můžete těšit na sklizeň a výnosy kolem 500 g na rostlinu ve středu září.

Odrůda Fat Banana patří mezi odrůdy, které budete chtít kouřit pomalu. Její účinky navodí jemnou vlnu euforie, kterou doprovází příjemná ovocná chuť, kvůli které budete chtít víc a víc. Kvůli tomu lze snadno zapomenout, že tato odrůda je velmi silná, obsahuje až 25% nebo více THC. Po chvíli budou následovat silné tělesné účinky, které vás doslova přilepí na gauč a vy se budete moci plně uvolnit.

Fat Banana

Fat Banana
Banana x OG Kush
350 - 400 gr/m2
80 - 140 cm
8 - 10 týdnů
THC: 25%
Sativa 30% Indica 70%
450 - 500 gr/plant
170 - 200 cm
Konec září
Uklidňující

Koupit Fat Banana

CHCETE PĚSTOVAT SKVĚLÉ KONOPÍ V ROCE 2020?

Pokud chcete vypěstovat skvělé konopí, pak si prohlédněte nabídku v našem online obchodu. U Royal Queen Seeds naleznete mnoho typů konopných odrůd, které se hodí pro indoorové a outdoorové pěstování. Navštivte naši stránku a vyberte si z feminizovaných konopných semínek, samonakvétacích semínek a CBD semínek!

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.