By Max Sargent

Venkovní pěstování konopí se vyplatí, zejména kvůli velkým výnosům a nízkým provozním nákladům. Mnoho odrůd od Royal Queen Seeds lze pěstovat venku, jelikož se jim dobře daří pod přirozeným slunečním světlem. Pokud se bavíme o venkovním pěstování, pak je velice důležité vybrat si tu správnou odrůdu. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili seznam pěti nejlepších odrůd pro venkovní pěstování, které lze sklidit na konci září.

S odrůdami v tomto seznamu se můžete snadno vyhnout potížím s deštěm a mrazem, které se objevují v říjnu a listopadu. Zatímco jiní pěstitelé budou muset sledovat, zda jejich rostlinky neplesniví, vy se budete věnovat starostlivosti, sušení a plnění vašich sklenic. Pokud hledáte pět nejlepších odrůd pro chladnější a teplejší klima, pak se podívejte na naše další články!


PROČ JE DŮLEŽITÉ SI VYBRAT TU SPRÁVNOU ODRŮDU PRO VENKOVNÍ PĚSTOVÁNÍ

Při výběru konopné odrůdy pro pěstování v outdooru by rychlost neměla být vaší jedinou obavou. Je také důležité myslet na produktivitu dané odrůdy, její aroma a také je dobré vzít v potaz její účinky.

Zde je seznam vlastností, které by vaše outdoorová odrůda měla mít:

  • Měla by rychle kvést, abyste porazili podzimní déšť
  • Měla by být odolná vůči plísním a škůdcům
  • Měla by mít dobré výnosy
  • Skvělá síla, chuť a aroma
  • Výjimečné účinky

TOP 5 RYCHLE ROSTOUCÍCH KONOPNÝCH ODRŮD PRO VENKOVNÍ PĚSTOVÁNÍ

Když už tedy víme, jak poznat tu nejlepší odrůdu pro pěstování venku, pojďme se podívat na některé doporučené odrůdy. Níže naleznete 5 nejlepších, rychle kvetoucích odrůd, které se skvěle hodí pro pěstování venku.

1. HONEY CREAM FAST FLOWERING

Odrůda Honey Cream Fast Flowering je jeden z našich novějších favoritů. Tato odrůda je velice oblíbená ve Španělsku kvůli svému sladkému, krémovému aroma a také kvůli tomu, že ji můžete vypěstovat prakticky kdekoliv v Evropě.

Tato odrůda má velice krátkou dobu kvetení, která trvá pouze 6–7 týdnů, co z ní dělá skvělou odrůdu pro pěstování v regionech, ve kterých lze očekávat ošklivý podzim. Nicméně pokud ji vypěstujete v červenci a srpnu, tak budete mít k dispozici dostatek slunečního světla, díky kterému Honey Cream vyroste do ideální výšky. Tímto způsobem můžete v září sklidit vyhovující množství sladkých a silných palic.

Kromě toho, že má Honey Cream krátkou dobu kvetení, tak se také může pochlubit skvělou chutí. Její silné indika pozadí pozůstává z odrůd BlueBlack (kříženec Blueberry a Black Domina), Maple Leaf Indica (100% indika z Afghánistánu) a White Rhino. Tyto tři odrůdy dali odrůdě Honey Cream FF indika dominantní genetický profil, ale obsahuje i dostatek sativových genů z odrůdy White Widow, což je předchůdce odrůdy White Rhino. Pokud jde vše jak po másle, tak tato odrůda vyroste do výšky 180–250 cm a dokáže vyprodukovat až 675 g na rostlinu.

Honey Cream

Honey Cream (Fast Flowering)
BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
7 - 8 týdnů
THC: 16%
Sativa 35% Indica 65%
625 - 675 gr/plant
180 - 250 cm
Začátek října
Psychedelické

Koupit Honey Cream (Fast Flowering)

2. SPEEDY CHILE FAST FLOWERING

Dále je na řadě odrůda Speedy Chile. Tato odrůda obsahuje genetiku z odrůd Early Skunk a také z několika indika odrůd původem z Chile. Její krátká doba kvetení pochází ze samonakvétacích odrůd a díky tomu má velice krátkou dobu kvetení, která trvá pouhých 6 týdnů (42 dní!).

Nenechte se ale zmást. Odrůda Speedy Chile je stále světločivnou rostlinou, která začne kvést podle délky světla za den. Dalo by se říct, že rychle kvetoucí odrůdy jsou další evolucí po samonakvétacích genetikách. Tyto odrůdy dokážou vyprodukovat veliké množství THC a také mají extrémně krátkou dobu kvetení.

Odrůda Speedy Chile Fast Flowering je ideální odrůdou pro nováčky i venkovní pěstitele. Díky své krátké době kvetení ji stihnete sklidit začátkem září a vyhnete se tak nejistému podzimnímu počasí a problémům s plísněmi. Nabídne vám také skvělou sklizeň, jelikož všechny její palice budou produkovat skvělou chuť a vůni připomínající ovoce a borovici a obsah THC dosáhne až 16%.

Speedy Chile

Speedy Chile (Fast Flowering)
Early Skunk x Skunk x Chile Indica
475 - 525 gr/m2
60 - 100 cm
7 - 8 týdnů
THC: 16%
Sativa 30% Indica 70%
450 - 500 gr/plant
100 - 170 cm
Počátkem září
Navozující smích, Uklidňující

Koupit Speedy Chile (Fast Flowering)

3. NORTHERN LIGHT

Naprostá klasika v konopném světě. Odrůda Northern Light je indika, která byla vyšlechtěná z jedenácti různých rostlin nesoucích geny Afghan a Thai. Po vyšlechtění a hybridizaci je přesné genetické složení této odrůdy zahaleno tajemstvím. Nicméně odrůda Norther Light je velice oblíbená a cenami ověnčená odrůda.

Tato odrůda skvěle roste pod sluníčkem a zvládne vyrůst až do výšky 2 metrů. Jakmile přijde sklizeň, tak budete oceněni hustými palicemi, které jsou plné pryskyřice. Výnosy jsou úchvatné. Za předpokladu, že bude mít dostatek světla a živin, tak zvládne tato rostlina vyprodukovat mezi 575 - 625 g/rostlinu a ke sklizni bude připravená koncem září (8 - 9 týdnů kvetení v indooru).

Odrůda Northern Light je legendou z nějakého důvodu. Tato silná indika vás velice rychle připoutá ke gauči. Jedná se o ideální odrůdu na dobrou noc, díky které se budete moci uvolnit a krásně usnout. Během kouření či vapování si můžete plně vychutnat bohatou chuť citrusů, koření a ovoce.

Northern Light

Northern Light
Northern Light S1
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 0% Indica 100%
575 - 625 gr/plant
180 - 220 cm
Konec září
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit Northern Light

4. SWEET ZZ

Sweet ZZ je naše verze legendární odrůdy Zkittlez. Se svým ovocným aroma a šťavnatou chutí je skvělou volbou pro pěstitele, kteří milují konopné odrůdy se sladkou chutí.

Tato odrůda je potomkem odrůd Grape Ape a Grapefruit a jedná se o indika dominantního hybrida, který kvete pouhých 7–9 týdnů a tudíž ji venku s klidem sklidíte na konci září. Jakmile se pustíte do sklizně, tak si připravte pořádný pytel, jelikož v ideálních podmínkách zvládne vyprodukovat až 600 g na rostlinu.

I když je odrůda Sweet ZZ indika dominantní, její účinky jsou silně cerebrální a nikoliv tělesné. Během kouření si budete moci užívat povznášející a příjemné účinky, které skvěle doplní chuť citrusů, lesních plodů a cukroví. Dobrou zprávou je, že se nejedná o příliš silnou odrůdu a obsah THC bude dosahovat 15–20%. Díky tomu si tuto odrůdu budete moci vychutnat po dlouhou dobu a nebudete se muset obávat příliš silných účinků.

Sweet ZZ

Sweet ZZ
Grape Ape x Grapefruit
550 - 600 gr/m2
80 - 140 cm
7 - 9 týdny
THC: 22%
Sativa 20% Indica 80%
500 - 550 gr/plant
160 - 200 cm
Konec září
Uklidňující, Vyklidněné

Koupit Sweet ZZ

5. GREEN CRACK PUNCH

Tato odrůda je potomkem odrůd Purple Punch a Green Crack a jedná se tak o skvělý příklad toho, kdy se přitahují protiklady. Odrůda Purple Punch je indika dominantní odrůda, která má silné relaxační a uvolňující účinky, zatímco odrůda Green Crack je odrůdou, která vás udrží na nohách a pomůže vám s motivací.

Výsledkem je tedy vyvážený hybrid s až 20% obsahem THC, který vás nabudí a inspiruje. Eventuálně se tyto účinky přenesou do příjemně uvolňujících fyzických účinků. Odrůda Green Crack Punch hraje atraktivními růžovými a oranžovými barvami, které doprovází jemný kouř a ovocná chuť.

Tato odrůda je skvělou volbou pro začátečníky, kteří chtějí pěstovat v outdooru. Jedná se o rostlinu, která nevyžaduje příliš náročnou údržbu a dokáže tolerovat malé chyby v hnojení či osvětlení. Tato odrůda přežije různé klimatické podmínky a ke sklizni bude připravena na konci září (7 - 8 týdnů kvetení v indooru) a odmění vás 550 - 600 g na rostlinu.

Green Crack Punch

Green Crack Punch
Green Crack x Purple Punch
450 - 500 gr/m2
90 - 160 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 60% Indica 40%
550 - 600 gr/plant
180 - 220 cm
Konec září
Euforické, Uklidňující

Koupit Green Crack Punch

CHCETE PĚSTOVAT SKVĚLÉ KONOPÍ V ROCE 2022?

Pokud chcete vypěstovat skvělé konopí, pak si prohlédněte nabídku v našem online obchodu. U Royal Queen Seeds naleznete mnoho typů konopných odrůd, které se hodí pro indoorové a outdoorové pěstování. Navštivte naši stránku a vyberte si z feminizovaných konopných semínek, samonakvétacích semínek a CBD semínek!

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.