Byť je většina samokvetoucích konopných kmenů navržena tak, aby se pěstovaly snadno, naše Easy Bud se pěstuje tak snadno, že jsme ji pojmenovali na počest jejích jedinečných schopností. Feminizovaná semínka konopí jsou dokonalá pro začátečníky, ale rostliny konopí jsou také skvělou možností pro zkušené pěstitele, kteří chtějí svoji zahrádku oživit a mít přístup k čerstvě sklizenému konopí a to v průběhu celého roku. Easy Bud je kříženec kmenů Cannabis Ruderalis a Cannabis Indica. Rostliny Cannabis Ruderalis obvykle začínají kvést během několika týdnů a pěstitelé nemusí měnit cykly osvětlení, aby tak své rostliny donutily přejít do fáze kvetení. Jedinou nevýhodou kmene Cannabis Ruderalis je nedostatečný účinek. Proto jsme naši Easy Bud zkřížili s účinným kmenem Cannabis Indica, který končenému produktu dodává sílu, chuť a kvalitu a ten kuřákům přináší vynikající účinky.

Naše Easy Bud se podobá našemu kmenu White Dwarf a rostlina začne automaticky kvést po několika týdnech. Jakmile zasadíte feminizovaná semínka, budete odměněni úrodou během pouhých osmi týdnů. Rostlina si také uchovává menší vzrůst, díky čemuž je skvělou volbou jak pro ty, kteří ji chtějí pěstovat venku nebo uvnitř. Průměrná výška je 50 až 60 cm a proto jsou ideální pro partyzánské pěstitele marihuany, kteří chtějí zůstat nepovšimnutí. Vzhledem k tomu, že hotové rostliny začnou kvést během velmi krátkého období, lze je míchat i s dalšími odrůdami, takže neustále máte úrodu čerstvého konopí, které si můžete vychutnat vy i vaši přátelé.

Easy Bud Buds

I když je Easy Bud malá vzrůstem, přináší dostatečné výnosy a v ideálních podmínkách mohou pěstitelé sklidit až 45 gramů z jedné rostliny. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený pěstitel, to, co Easy Bud přinese do vaší zahrady oceníte v obou případech. Když budete Easy Bud v rané fázi přidávat dusíkatá hnojiva, můžete vytvořit rostlinu konopí, která má silný základ a vytvoří boční větve, které vaši celkovou úrodu ještě zvýší. Rostlina se podobá spíše odrůdě Cannabis Sativa a má klasický profil vánočního stromku, který celkovou úrodu ještě zvyšuje.

Easy Bud

Easy Bud Royal Queen Seeds

Genetic background White Indica x Ruderalis
Yield indoor 275 - 325 g/m2
Height indoor 50 - 60 cm
Flowering time 5 - 7 weeks
THC strength THC: 12% (aprox.) / CBD: Low
Blend 15% Sativa, 55% Indica, 30% Ruderalis
Yield outdoor 30 - 80 g/per plant (dried)
Height outdoor 60 - 110 cm
Harvest time 8- 9 weeks after germination
Effect Physical
 

Buy Easy Bud

 Se skvělou chutí a vynikajícími účinky je Easy Bud vhodná pro každého, kdo si chce užít čerstvých palic v pohodlí svého domova nebo na zahrádce. Ti, kteří konopí pěstují uvnitř, by měli teplotu udržovat zhruba na 20C, a tak si zajistí maximální sklizeň. Easy Bud je také tolerantní vůči změnám teploty a dokáže přežít jak ve velkém teple, tak i chladu. Vzhledem k tomu, že tato rostlina je odolná vůči plísním, je ideální volbou pro pěstitele, kteří mají obavy z dešťů na začátku jara nebo během pozdního podzimu. Rázné rostliny vyžadují pouze málo pravidelné péče a mnoho pěstitelů Easy Bud jednoduše zasadí a vrátí se po několika týdnech, aby sklidili konečný produkt. Jsme hrdí, že můžeme našim klientům nabídnout širokou řadu cenově dostupných samičích semínek konopí. Naše samokvetoucí Easy Bud je jedním z našich vlastních oblíbenců.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.