By Ryan Najjar

Pěstování konopí může být někdy náročným koníčkem, obzvláště tehdy, když pěstujete úplně poprvé. Jelikož musíte vzít v potaz řadu enviromentálních faktorů, tak se může zdát, že toho je zkrátka až příliš mnoho. Pěstování však nemusí být tak náročné. Pokud hledáte odrůdu, kterou můžete vypěstovat snadno a rychle prakticky v jakémkoliv prostředí a přesto budete mít velice kvalitní sklizeň, pak jste ji právě našli. Seznamte se s odrůdou Easy Bud.

GENETIKA ODRŮDY EASY BUD

Easy Bud je potomkem dvou silných odrůd. Prvním rodičem je silná odrůda White Indica. Tato odrůda je poměrně vzácná a její předci nejsou známí, ale spekuluje se, že pochází z původních odrůd z Afghánistánu a Pákistánu. Jak napovídá její jméno, White Indica produkuje veliké množství bílé pryskyřice. Její obsah THC může dosahovat až 20% a její účinky jsou narkotické a velice silné.

Druhým rodičem odrůdy Easy Bud je robustní konopí rumištní. Tento druh konopí pochází ze Střední/Východní Evropy a Ruska. Konopí rumištní lze úspěšně zkřížit se světločivnými odrůdami, kterým pak propůjčí schopnost automatického kvetení. A přesně toto je případ odrůdy Easy Bud, kde konopí rumištní posloužilo k vyšlechtění velice silné samonakvétací odrůdy.

• Odrůdy Easy Bud je genetickým křížencem odrůd White Indica a konopí rumištního.

ÚČINKY ODRŮDY EASY BUD

Vzhledem k tomu, že odrůda White Indica má obsah THC až 20% a konopí rumištní v jednotkách procent, odrůda Easy Bud má obsah THC kolem 12%. Tato odrůda je z 55% indika, ze 30% ruderalis a z 15% sativa a díky tomu jsou její účinky uklidňující a vy si budete připadat jakože plavete v moři u západu slunce. Pokud jste příležitostný kuřák a nechcete být dolů po několika potáhnutích, pak je tato odrůda přesně pro vás. Také je skvělou večerní odrůdou v případě, že máte problémy se spaním.

Easy Bud je skvělou odrůdou pro ty momenty, kdy si chcete vychutnat svůj klid. Hledáte způsob, jakým můžete prohloubit své meditace? Potáhněte si párkrát z odrůdy Easy Bud. Chcete vypustit po náročném pracovním dni? Easy Bud vám s tímto taktéž pomůže.

• Easy Bud má uklidňující účinky.

CHUŤ A AROMA ODRŮDY EASY BUD

Stejně jako účinky, i chuť čerstvého citrónu je velice uklidňující záležitostí. Náznak bylinek dopřává citrónové chuti komplexnost a dotek pikantnosti. Vůně je skunková a mějte na paměti, že pokud chcete pěstovat diskrétně, tak vás tato výrazná vůně může snadno prozradit. Správná ventilace a uhlíkové filtry by s tímto problémem měly pomoci.

• Chuť odrůdy Easy Bud je mixem citrusové a bylinné chuti, její aroma lze popsat jako skunkové.

Easy Bud

Easy Bud
23_genetic background_1 White Indica x Ruderalis
33_Yield indoors_1 275 - 325 gr/m2
31_plant height outdoor_1 50 - 60 cm
25_flowering time_1 5 - 7 týdny
29_THC_1 THC: 12%
28_Type Blend_1 Sativa 15% Indica 55% Ruderalis 30%
34_yield outdoor_1 30 - 80 gr/plant
32_plant height outdoors_1 60 - 110 cm
27_harvest period_1 9-10 týdnů po vyrašení
22_Effect_1 Tělesná uvolněnost

Koupit Easy Bud

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY EASY BUD

Easy Bud není pouze jméno. Jedná se také o skvělý popis celého pěstitelského procesu! Díky rumištní genetice přechází tato odrůda z vegetativní fáze do fáze kvetení během několika týdnů. Rumištní genetika jí propůjčuje i další znak, a to sice odolnost. Ať už chcete pěstovat v indooru nebo v outdooru, v pěstírně či skleníku, Easy Bud si poradí se vším snadno a rychle, jelikož bude připravená ke sklizni již za 5-7 týdnů kvetení.

V průběhu růstu si Easy Bud udržuje středně velký vzrůst, co je také důvodem, proč se může snadno adaptovat na jakékoliv prostředí. V indooru vyroste do výšky 50-60 cm, zatímco venkovní rostliny zvládnou vyrůst do výšky 60-110 cm. Výnosy poté dosahují v indooru 275–325 g/m² a v outdooru 30-80 g/rostlinu.

• Odrůda Easy Bud se velice snadno pěstuje a zvládne přežít několik různých prostředí.

ZÁVĚREM - EASY BUD JE KAMARÁD DO NEPOHODY

Pro příležitostného huliče a pěstitele a pro ty, kteří hledají jemnou a uklidňující zkušenost, je Easy Bud skvělou volbou. Bez ohledu na podnebí, ve kterém žijete, či na vaši pěstitelskou situaci, pokud potřebujete kvalitní odrůdu pro domácí pěstování, tak je Easy Bud přesně pro vás. Koukněte se také na další semínka od RQS!

• Easy Bud je perfektní volbou pro příležitostné huliče a pěstitele, ale jistě má co nabídnout i ostatním!

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.