Bubble Kush Automatic

Pečlivě navržený kmen, který v sobě kombinuje ty nejlepší kvality různých kmenů sativa, indica a ruderalis. Výsledkem je odrůda, která přináší jedinečný zážitek – a to i zkušeným kuřákům.
 4.5/5 (252) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 6.65
3x
€ 17.50
5x
€ 26.25
10x
€ 49.00
Sleva!
€ 17.50 vč. DPH Na skladě

€ 25.00 vč. DPH (-30%)

Přidat do zapamatovaných produktů

Platební metody: Visa, Master Card, Bank transfer, BitcoinCash

Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (5)
 • Recenze (196)
 • Fotografie od zákazníků (10)

Skvělá genetika k vaší dispozici

Jde o některé z odrůd, který tvoří genetiku tohoto odborně vyvinutého kmene.

Bubble Gum
Od svých počátku v Indianě po pozdější vývoj v Nizozemí, byl tento proslulý kmen indica vyvíjen pro výrazné povznášející účinky. Výrazná sladká chuť a vůně tohoto oceňovaného konopí přináší podobnou, a ještě sladší chuť, jako Bubble Kush Automatic.

OG Kush
Tento mimořádně oblíbený kmen má kvality jak indicy, tak sativy a proto jeho intenzivní a dlouhotrvající účinky hrály nemalou roli v jeho rozšíření po celém světě.

Royal Critical Automatic
Royal Critical Automatic je oblíbený u pěstitelů díky svému rychlému a snadnému pěstování a velkým sklizním. Nicméně tento hybridní kmen je také oblíbený u kuřáků díky své úžasné chuti a uspokojujícímu účinku.

Tato odrůda byla vyšlechtěna tak, aby v sobě spojila ty nejlepší prvky všech vynikajících kmenů a vznikla rostlina, která se snadno pěstuje a vytváří fantastický konečný produkt. Tento kmen má příjemně nasládlou chuť, se zemitými podtóny a přináší silný, uklidňující, pozitivní účinek.

Pokud jde o pěstování, tato semínka jsou samo kvetoucí. Na rozdíl od tradičních feminizovaných semínek, např. tradičních feminizovaných kmenů Bubba Kush a Bubble Kush, si pěstitelé v případě samo kvetoucích semínek nemusí dělat starosti se zajištěním 12 hodin přímého světla denně. Díky prvkům ruderalis, které se nachází v genetice tohoto kmen, rostliny vykvetou během pěti až sedmi týdnů, stejně jako Bubble Gum Automatic nebo Bubba Kush Automatic, které jsou pěstiteli oblíbené díky velké výnosnosti a snadnému pěstování.

Skvělé načasování, skvělý vzrůst, skvělé výnosy

Při pěstování venku lze Bubble Kush Automatic sklízet během sedmi až osmí týdnů. Při pěstování uvnitř jsou dospělé rostliny 40-80 cm vysoké, při pěstování venku dosáhnou výšky 60-100 cm. Pěstitelé mohou očekávat zdravou úrodu 120-170 g na venkovní rostlinu po usušení.

Po sklizení obsahuje tato odrůda 16% THC. Dominantním účinkem tohoto kmene je euforie, a proto ji mnozí uživatelé používají k uvolnění stresu. Vzhledem k tomu, že tento kmen tvoří z 60% indica, dostavují se typické účinky indicy, včetně zvýšené chuti k jídlu a fyzického uvolnění. Pomáhá těm, kteří nemohou usnout, ale při dobrém dávkování se uživatelé nebudou cítit letargičtí či ospalí.

Tato semínka jsou ideální pro pěstitele, kteří vyžadují rychlé pěstování a automaticky kvetoucí rostliny, které nevyžadují takové úsilí jako feminizované rostliny. Tento hybridní kmen si neustále získává své fanoušky nejen díky jednoduchému pěstování, ale také díky příjemné chuti a silným účinkům.

 • THC: 16%
 • CBD: Low
 • Yield Indoor: 350 - 400 gr/m2
 • Yield Outdoor: 120 - 170 gr/plant
 • Výška Indoor: 70-100 cm
 • Výška Outdoor: 100 - 140 cm
 • Kvetení: 5 - 7 týdny
 • Měsíc Sklizně: 7-8 týdnů po vyrašení
 • Genetická Výbava: Bubble Gum x O.G. Kush x Critical Automatic
 • Typ: Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
 • Účinek: Relaxační s plnou chutí
 • Chuť: Zemitý, Sladký
 • Klima: Warm

  By H. L. on 17/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Perfect
  Comment : Nice one

  By M. D. on 17/Jun/2019 :
  (4)

  Title : Top
  Comment : Je ne serais donner un avis elle est tjrs en phase de croissance. Mais tjrs commander ici . Tout est tjrs de qualités . Commande tjrs propre . Tjrs nickel . Service au top 100% . Petit truc qui ferais plaisir se serais les loupes x30 x50 en commande chez vous . Sa pourrais être cool . Sinon rien à redire .

  By S. K. on 14/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Absolutelly recommend 100%!
  Comment : Fast free delivery, highest quality product. As a gift have got free "WhiteWidow" seed. Fantastic!!! Absolutelly recommend 100%!

  By M. A. on 12/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Au top !
  Comment : Pousse très bien sans avoir beaucoup d'entretien. Je recommande vivement pour les débutant qui veulent une bonne plante et qui pousse facilement.

  By A. S. on 10/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Recommend!
  Comment : I'm a first time grower and even though I made a few begginer mistakes, 2 of the 3 seeds are growing and healthy! Totally recommend RQS! Good quality and very fast delivery with everything a company should be! I will order from them from now on!

  By M. B. on 06/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Come da descrizione
  Comment : Ottima pianta, nati due semi su tre. Crescita rapida in outdoor con una buona rendita (nonostante il clima avverso del 2018)

  By Á. U. on 04/Jun/2019 :
  (5)

  Title : First seeds
  Comment : Very good seeds. 10/10

  By T. W. on 03/Jun/2019 :
  (5)

  Title : Beautyfull
  Comment : groath, size, smell, time, germination rate 100% ....... very vell roundet product. RQS will definitly stay my choice in the feature.

  By R. M. on 30/May/2019 :
  (3)

  Title : Germination
  Comment : Hey guys, just got my first bubble kush auto, any tips on best was to sprout these girls, thanks ricky ✌️

  By N. A. on 30/May/2019 :
  (5)

  Title : Bubble Kush
  Comment : ⭐⭐⭐⭐⭐

  By A. C. on 23/May/2019 :
  (5)

  Title : super strain
  Comment : Look lovely, grows lovely, smells lovely and smokes lovely and guess what? Makes you high lovely as well ; )

  By D. O. on 23/May/2019 :
  (5)

  Title : bubble kush
  Comment : ottimo prodotto spedizione veloce e discreta.

  By V. J. on 21/May/2019 :
  (4)

  Title : Bubble
  Comment : Small plant but hq weed

  By W. E. on 20/May/2019 :
  (5)

  Title : Fast & good
  Comment : Dropped one seed i a glass of water , after 24 hours i already saw that the shell was cracked .Another 12 hours later a small root popped out . Now a couple weeks later and with some minor problems the plant is strong but tiny ( my own fault ). RQS FTW !


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Od riccardo | 2018-06-07 11:39:13

temperatura e umidità se coltivata indoor grazie

Royal Queen Seeds Team

Please refer to the following article for more information: https://www.royalqueenseeds.com/blog-growing-cannabis-indoors-n99

Od Cédric | 2017-11-30 18:27:55

Bonjour combien d heure de lumière on t elle besoin après être sortie de terre ?

Royal Queen Seeds Team

Please check out the below link to for a more accurate information regarding this matter. https://www.royalqueenseeds.com/blog-cannabis-cultivation-tips-how-to-set-up-indoor-grow-lights-n670

Od Rob | 2017-11-08 20:36:26

Hi, I'm hoping to grow this in a small greenhouse in the UK in early spring. Do you think this strain would be suitable for that, or too cold?, Thanks

Royal Queen Seeds Team

As long as the plant is not expose to very low temperatures it should be fine. However there are other strains known for being more resistant to cold temperatures. Please take a look at the link below: https://www.royalqueenseeds.com/blog-top-5-autoflowering-strains-for-cold-climates-n469

Od Newbie Grower | 2017-10-01 16:15:55

Hi, mine was a bit slow to start flowering, so although im in week 8 overall, I'm only in week 5 of flowering. The data sheet says 7-8 wks from seed, and 5-7 weeks flowering. Which time period should i go with please? I.E. do i have another 2 weeks i could flower for, or will the plant suffer if it grows for too long and would i best harvesting now? Thanks

Royal Queen Seeds Team

The information in the Data Sheet is approximate, it is not 100% accurate. The below link will give some guidance on what are the best times to harvest. http://bit.ly/HarvestRQS

Od Elmar Singer | 2017-09-26 21:59:02

Hi! I am growing one of this plants indoor and i just wanted to know how long i should wait since i start the flowering-phase.

Royal Queen Seeds Team

Between 5 and 7 weeks. You can check this information in the Data sheet of each strain ;)

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

All cannabis seeds sold at Royal Queen Seeds are solely for personal use. We do not supply seeds to large scale or commercial growers. We reserve the right to refuse sale if we suspect this term is being breached.