A nejzlejší Banana kush: Fat Banana

UPRAVENÉ KONOPÍ

V blízké budoucnosti bude konopná kultura transformována novým, všemocným hybridem. Fat Banana je zábleskem té krásné utopie. Abychom dosáhli tohoto záblesku, museli naši RQS mistři šlechtitelé vyhledat tu nejlepší genetiku a investovat čas k vytvoření Royal dankness. A tak započal rigorózní, výběrový program k identifikaci těch nejsilnějších a nejvýnosnějších Banana OG jedinců. Výzvou bylo spojit ty nejvíce žádané charakteristiky a eliminovat pár nedostatků, které pocházely z Banana OG linie. Opatrné křížení, vylepšování a stabilizování genomu v šílené honbě za lepivou a zelenou dokonalostí. Fat Banana je nejkvalitnější sinsemillou a vaše pěstování by mělo být plně ekologické.

Fat Banana

VYSOCE-ÚČINNÁ KULTIVACE

Při pěstování venku, v teplejších klimatech, očekávejte nateklé, sukulentní palice, které se budou třpytit po pryskyřici. Nezastřihnuté rostliny mohou vyrůst trochu výš, než průměrná, keřovitá indika, ale hlavní palice je opravdu úžasná. Na druhou stranu, Fat Banana je všestranná rostlina a dobře si rozumí s různými pěstitelskými technikami.

Kvetení v indooru bude vcelku rychlé a zběsilé. Doba kvetení trvá pouze 8 týdnů a vyžaduje standardní 12-12 světelný režim. Venkovní pěstitelé konopí by se měli připravit na to, že budou muset podepřít obrovské hlavní palice a vedlejší větve. V průběhu září můžete očekávat impozantní sklizeň.

Doporučujeme ekologické pěstování. Kromě dobře načasovaných dávek látek podporujících růst květu, nepotřebuje Fat Banana zhola nic navíc. Většina rostlin se má nejlépe v lehce až středně silných, nutričních roztocích. Nicméně, mimořádné výnosy mohou být vaše i když použijete hydroponii, jen si dejte záležet na proplachu.

ZEVLÍCÍ ÚČINKY

Lidé sdílí se šimpanzi přibližně 95-98 % stejné DNA, alespoň to tvrdí genetici. Podobně je na tom i Fat Banana, který udělal obrovský, evoluční skok kupředu a zanechal za sebou všechny odrůdy OG Banana. Obsah THC snadno přesáhne 25%. Z pytle na vás vyskočí silné ovocné a klasické "kushové" aroma. Třpytivé a lepivé palice vypadají jako tekuté trichomy.

Pár tahů bude stačit na to, aby příležitostného kuřáka poslaly rovnou to země snů, zatímco konopní znalci s vyšší tolerancí budou mít krátkou příležitost si vychutnat plnou banánovou chuť, než dorazí těžké, fyzické účinky. Pokud zvládnete zůstat při vědomí, tak čekejte neutišitelný hlad. Nechutenství a insomnie vás již nebude trápit. Odpor je marný. Naplňte ledničku, připravte si seriál a udělejte si pohodlí. Fat Banana je novou supervelmocí!

Fat Banana

Fat Banana je prvotřídní odrůda Kushe. Její genetická minulost sahá až k odrůdám OG Kush x Chiquita Banana. Toto genetické dědictví má v sobě opravdu mnoho silných účinků a je tak základem skvělé odrůdy Fat Banana.

Buy Fat Banana

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.