• Tangie

Tangie

California Orange x Skunk

Milujete sativy? Pak by odrůda Tangie neměla ve vaší zahradě chybět. Tento hybrid vznikl zkřížením odrůd California Orange a Skunk a produkuje veliké rostliny, které jsou plné skvělé citrusové chuti a aroma. Pokud si koupíte semínka odrůdy Tangie od RQS, tak se můžete také těšit na obrovskou sklizeň prvotřídních sativových palic, které vám navodí příjemné povznášející účinky.
Počet semen:
1x
€ 10.00
3x
€ 27.00
5x
€ 40.00
10x
€ 75.00
Výprodej!
Sleva!
€ 27.00

€ 27.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

  • Více informací
  • Parametry
  • Otázky (0)
  • Recenze (0)

Tangie: Jedinečná konopná královna sativ

Tangie se pyšní svěžími tóny pomerančů, mandarinek a citronů a v mnoha ohledech vzdává hold oblíbené odrůdě Tangerine Dream z 90. let. Tento sativový zázrak však navozuje povznášející, kreativní náladu a má vynikající růstové vlastnosti, které z něj činí zcela jedinečnou odrůdu, jež si zaslouží místo v konopné zahrádce každého milovníka sativy.

Konopná semínka Tangie: Potomek odrůd California Orange a Skunk

Tangie se zrodila z odrůd California Orange a Skunk a okamžitě se stala hitem v holandských coffeeshopech. Její vzestup slávy se tím však nezastavil; dnes je Tangie oblíbená po celém světě pro svůj typický sativový high a zářivé citrusové aroma a chuť. Díky úsilí našich zkušených šlechtitelů nemůže být pěstování této mocné sativové královny jednodušší než s našimi feminizovanými semeny Tangie.

Účinky a chuť odrůdy Tangie

Jak napovídá její jméno, Tangie vytváří květy s mimořádně silnou vůní a chutí. Již od počátku svého kvetení se tento kmen pyšní svůdnými vůněmi, které kombinují citrónový kousavý nádech čerstvých pomerančů, citronů a kůry pomela s jemnějšími tóny zralého ananasu a cukrkandlovým závěrem. Stejně lahodná je i její chuť, která omývá chuťové buňky bohatou směsí ovocných a sladkých tónů. Kromě toho Tangie obsahuje více než 20 % THC, takže vyvolává silné opojení, které okamžitě povznáší mysl do stavu pozitivity, kreativity a bezstarostné blaženosti - ideální pro denní užívání nebo vychutnávání s přáteli!

Pěstování konopných semen Tangie

Tangie je klasika všech dob, a to z dobrého důvodu. Je to lahůdka pro pěstování jak v interiéru, tak venku, ačkoli velké venkovní zahrady jsou preferovaným prostředím této vznosné sativy. Rostliny Tangie, které jsou připraveny ke sklizni v říjnu a venku dosahují maximální výšky 190 cm. Její dlouhé, těžké větve jsou schopny poskytnout výnos až 700 g/rostlinu! V interiéru Tangie neustále roste do výšky, ale dobře reaguje na tréninkové techniky, které pomáhají kontrolovat její roztažnost, a obvykle tak dosahuje maximální výšky 120 cm. Rostliny Tangie pěstované v místnostech nebo stanech mohou být připraveny ke sklizni po 9-10 týdnech kvetení a vyprodukují až 550 g/m². Co víc si můžete přát? Objednejte si konopná semínka odrůdy Tangie ještě dnes a vypěstujte si doma jednoduše špičkovou sativu!

Tangie data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
Genetická Výbava: California Orange x Skunk
THC: 20
CBD: Nízký
Typ: Sativa 70% Indica 30%
Kvetení: 9 - 10 týdnů
Měsíc Sklizně: říjen
Výška Indoor: 80 - 120 cm
Výška Outdoor: 150 - 190 cm
Yield Indoor: 450 - 500 gr/m
Yield Outdoor: 650 - 700 gr/plant
Klima: Dlouhé Léto
Účinek: Na soustředění, Povznášející
Chuť: Ananasová, Citrusová, Cukrová, Ovocná
    Nobody has posted a review yet


    Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.