• Sundae Driver
 • Sundae Driver
 • Sundae Driver

Sundae Driver

alias Sunday Driver

Odrůda Sundae Driver je potomkem odrůd Fruity Pebbles OG a Grape Pie a jedná se o skvěle vyváženého hybrida s rychlým kvetením, skvělými výnosy a vysokým obsahem terpenů a THC.
(9) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 13.50
3x
€ 32.50
5x
€ 49.50
10x
€ 90.00
Výprodej!
Sleva!
€ 32.50

€ 32.50 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (7)

Sundae Driver: Exploze Ovocných Terpenů a THC

Hledáte extra ovocnou odrůdu, kterou byste letos vysadili? Pak jste ji našli! Odrůda Sundae Driver je naší novou odrůdou, která se může pochlubit vysokým obsahem THC a super ovocnou chutí.

Sundae Driver: Potomek odrůd Fruity Pebbles OG a Grape Pie

Odrůda Sundae Driver má perfektně vyváženou genetiku, díky čemuž se jedná o odrůdu s všestrannými pěstitelskými vlastnostmi, vysokou odolností a delikátním aroma. Naši šlechtitelé tuto odrůdu vyšlechtili zkřížením odrůd Fruity Pebbles OG (FPOG) a Grape Pie. Díky tomu má Sundae Driver dekadentně sladké ovocné aroma, vysokou produkci pryskyřice a vyvážené účinky.

Účinky a Chuť odrůdy Sundae Driver

Stejně jako americké odrůdy, ze kterých pochází, i odrůda Sundae Driver má bohaté aroma, které perfektně vyvažuje sladkou chuť s ovocným aroma, které doprovází zemité a vanilkové tóny. Tato odrůda obsahuje asi 24% THC a jakmile ji ochutnáte, tak se budete cítit povznešeně a motivovaně. Užijte si ji v malých dávkách s ranní kávou a pusťte se do kreativní práce s plnou vervou. Na večer si dejte klidně větší dávku a užijte si klid před spaním.

Pěstitelské Vlastnosti odrůdy Sundae Driver

Odrůda Sundae Driver je perfektně vyvážený hybrid. Tato odrůda má typickou hybridní strukturu se širokými a temně zelenými listy. V indooru vyroste do výšky 90 - 140 cm, zatímco v outdooru se zvládne vytáhnout až do výšky 180 cm. Díky své genetice má odrůda Sundae Driver velice vitální růst během vegetativní fáze a také velice rychle kvete, ke sklizni je připravena za 8 - 10 týdnů kvetení. Jakmile přijde čas sklizně, tak se můžete těšit na veliké množství hustých palic plných pryskyřice. Podle vašich zkušenností a vybavení se můžete těšit na sklizeń dosahující 400 - 450 g/m² v indooru a až na 500 g na rostlinu v outdooru.

Sundae Driver data sheet
Druh Odrůdy: Feminizovaná
THC: 23%
CBD: Nízký
Genetická Výbava: Fruity Pebbles OG x Grape Pie
Typ: Sativa 50% Indica 50%
Yield Indoor: 400 - 450 gr/m2
Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Výška Indoor: 90 – 140 cm
Výška Outdoor: 130 - 170 cm
Kvetení: 9 - 11 týdnů
Měsíc Sklizně: Začátek října
Klima: Dlouhé Léto
Účinek: Euforické, Motivující, Vyvážené
Chuť: Borůvková, Ovocná, Vanilková, Zemitá

  Od B. D. Dne 22/Nov/2023 :

  Titul : Very nice first grow ever!
  Komentáře : Wish I could send pics!.....everyone I gave this away to said some of the best they ever had. Feels good that I picked an honest and most advanced seed company.

  Od S. F. Dne 21/Sep/2023 :

  Titul : Wow!
  Komentáře : 5stars all the way around. Easy grow. One of my plants smell like grape welches!

  Od P. M. Dne 19/Sep/2023 :

  Titul : Wonderful plant to grow
  Komentáře : I grew my apple fritter with these wonderful seeds from royal queen. From germination to flower genetics were spot on and grew wonderfully. The harvest and drying was fun and tasty. A must try grow wonderful flavor and aroma.

  Od D. D. Dne 21/Aug/2023 :

  Titul : Insane growth
  Komentáře : The experience with this cultivar has been nothing but pleasant! Super fast growth, found to be a lighter feeder than most strains I've dealt with. In my 4th week of flower and I'm nothing but impressed! Bought a 3 pack and all 3 germinated. Highly recommended.

  Od L. G. Dne 10/Jul/2023 :

  Titul : Fast Germination!
  Komentáře : I used the paper towel method and seed sprouted in 2 days, very happy so far!

  Od M. R. Dne 29/May/2023 :

  Titul : Awesome service!
  Komentáře : Fastest shipping I’ve ever received and I live in NY! Overall great experience and I’m super pleased. Love the gift aswell!

  Od J. L. Dne 18/May/2023 :

  Titul : Monsieur
  Komentáře : Excellente variété . Le parfait mélange entre arôme et puissance . Faire attention néanmoins , je ne recommande pas pour les cultivateurs novice car : La plante est quand même assez sensible à la sur nutrition , sous arrosage / sur arrosage . Ensuite ce n’est clairement pas une plante qui se démarque par la quantité de fleur , mais par la qualité . Donc en gros c’est super intéressant si vous avez la possibilité de la faire pousser dans de bonnes conditions environnementales.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.