By Luke Sumpter

Genetika Kush přináší radost všem milovníkům indiky po celém světě. Silné sedativní účinky jsou skvělé pro tělesnou zhulenost, odstranění stresu a také mohou pomoci s léčbou některých symptomů. Odrůda Special Kush #1 je skvělým přírůstkem do rodiny Kush a může se pochlubit všemi nejlepšími znaky této genetiky, společně s některými unikátními osobnostními jevy.

SPECIAL KUSH #1: GENETICKÁ ANALÝZA

Special Kush #1 je indika dominantní odrůda. Obsahuje 80% indikových a 20% sativových genů. Tato odrůda vznikla díky kombinaci dvou legendárních konopných genetik: Kush a Afghani. Obě dvě tyto genetiky jsou známé pro své silné sedativní účinky a lepivé palice.

Genetika Kush pochází z pohoří Hindúkuš, které se nachází na hranici mezi Afghánistánem a Pákistánem. Většina odrůd Kush je plná terpenů, které mají zemité, peprné a citrusové aroma. Není raritou, že tyto květy jsou zbarveny do oranžové, bronzové či fialové barvy.

Genetika Kush je dobrým základním kamenem pro vznik odrůdy Special Kush #1, ale v Royal Queen Seeds jsme chtěli větší dominanci indikových genů.

Nejprve jsme tedy začali klíčit semínka odrůdy Afghani, abychom našli ty nejlepší jedince pro další křížení. Rostliny odrůdy Afghani jsou téměř stoprocentní indiky, jelikož jejich čistota se pohybuje mezi 90-100%. Původní odrůda také pochází z pohoří Hindúkuš.

Není zcela jisté, jak se tato odrůda dostala na západ, ale říká se, že lovci odrůd přivezli několik divokých semínek z tohoto pohoří před sovětskou invazí v roce 1979.

Kromě jejich čistoty navozují rostliny odrůdy Afghani příjemnou relaxační zhulenost a její chuť připomíná hašiš a koření.

Po několika kříženích byli šlechtitelé spokojeni s výsledkem. Potomek byl téměř celý indika dominantní, měl opravdu husté palice a skvělou produkci pryskyřice.

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY SPECIAL KUSH #1

Special Kush #1 vám poskytne bohatý výnos v indooru i v outdooru. Její genetika z pohoří Hindúkuš jí umožňuje tolerovat vcelku příjemné rozmezí teplot od teplého rovníkového léta až po chladnější léto severních zemí.

Odrůda Special Kush #1 roste skvěle v indooru, kde vyroste do výšky kolem 1m. V indooru můžete očekávat výnosy mezi 425–475 g/m² po krátké 7-8 týdenní době kvetení.

Venkovní rostliny nepřipomínají svým vzrůstem indiku a mohou se vytáhnout až do výšky 270 cm. Připravte se na sklizeň dosahující 500-550 g/rostlinu. Sklizeň přijde koncem září.

Special Kush #1 má vysoké a husté palice. Každá z těchto palic je plná trichomů, které produkují kanabinoidy.

Tato odrůda má keřovitý vzrůst s bohatou korunou. Tento růst můžete kontrolovat občasným zastřiháváním. Díky tomu umožníte dopad světla na místa, která by byla zastíněna velkými listy.

Special Kush 1

Special Kush 1

Special Kush 1

Genetic background Afghan x Kush
Yield indoor 425 - 475 gr/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 17% (aprox.) / CBD: Low
Blend 20% Sativa, 80% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 200 - 270 cm
Harvest time Late September
Effect Clear and energetic

Buy Special Kush 1

ÚČINKY ODRŮDY SPECIAL KUSH #1

Odrůda Special Kush #1 vám navodí úžasnou indikovou zkušenost. Její účinky uvolní vaše svaly, sníží napětí a dočasně uleví od bolesti. Její účinky jsou efektivní a rychlé.

Obsah THC dosahuje až 17% a poskytne vám zhulenost, která je někde na pomezí mezi lehkou a silnou zhuleností. Vaše tělo bude dostatečně uvolněno, aby došlo k navození medicinálních účinků, ale vaše mysl bude čistá a funkční. Tuto odrůdu si můžete vychutnávat v průběhu dne a nemusíte mít starost o funkčnost vaší mysli.

Muzikanti a další kreativní lidé si genetiku Kush nemohou vynachválit a považují ji za zdroj své inspirace. Mnoho umělců rapuje či zpívá o účincích této odrůdy a spisovatelé si užívají, jak je její účinky uzavřou do kreativního stavu. Odpalte jointa před vaším dalším kreativním projektem a nechte se inspirovat touto odrůdou!

CHUŤ A AROMA

Odrůda Special Kush #1 vám pohladí jazýček svou delikátní chutí, která připomíná borovici, mátu, pepř a koření. Díky těmto chutím se tato odrůda skvěle hodí do konopného jídla.

Odrůda Special Kush #1 zdědila svůj terpenový profil od obou rodičů. Odrůda Kush poskytla vysokou hladinu proti-zánětlivého terpenu karyofylenu a sedativního myrcenu, kdežto odrůda Afghani poskytla vysokou hladinu pinenu a ocimenu.

SPECIAL KUSH #1: LEPIVÁ, VOŇAVÁ A SILNÁ

OdrůdaSpecial Kush #1 jistě potěší každého milovníka indik. Její skvělé účinky poskytují všechny benefity, které indikové odrůdy mohou nabídnout, bez sedace, která by mohla být nad vaše síly a díky její chuti se budete těšit na každou další session.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.