To, zda se marihuana (konopí) bude legalizovat nebo ne, je tématem debaty, která probíhá nejen roky a desetiletí, ale celá staletí. Ve skutečnosti, nařízení týkající se prodeje marihuany byla poprvé vydána už v 16. století. I když svět učinil od té doby mnoho ústupků, jde stále o téma probírané se zákonodárci jak na národní, tak i na celosvětové úrovni. Co to značně ztížilo je, že některé státy ji zlegalizovaly, a jiné nikoliv. Některé státy nebo země ji chtějí zlegalizovat pro léčebné účely, další ji chtějí zlegalizovat k rekreačnímu použití. Nicméně, další mají pocit, že by mělo jít o období legalizace bez jakýchkoli omezení. Zde jsou některé z mnoha důvodů proč by se měla marihuana legalizovat po celém světě.

Marihuana užívaná ze zdravotních důvodů
Po celá léta byla marihuana úspěšně používaná na pomoc lidem s vážnými zdravotními potížemi, zejména pacienty s rakovinou. Pacienti s rakovinou by nemuseli cestovat, kde je použití marihuany legální, a kde se jim dostane léčby, která zlepší jejich životy a umožní jim, aby se cítili lépe. Vzhledem k stigmatu, které se s marihuanou pojí, se užívání marihuany řada nemocných obává. Kromě toho, legalizace marihuany umožní nemocným pacientům její užívání strastiplnou cestu, kterou musí podstoupit, chtějí-li ji užívat pro léčebné účely. Je prokázáno, že marihuana má zdravotní přínos nejen u pacientů s rakovinou.


Medical Cannabis Oil for cancer treatment
Cestování bez stresu
Pokud dotyčná osoba žije ve státě, kde je marihuana legalizovaná k léčebným nebo rekreačním účelům, nemusí se obávat uvěznění, ani nemusí cestovat do jiných států. Legalizace marihuany by z cestování s marihuanou učinila bezpečnou záležitost bez jakéhokoli napětí.


Smoking Cannabis in the car
Bezpečnější než alkohol a legální léky na předpis
Zatímco alkohol a léky na předpis jsou zodpovědné za téměř 200 000 úmrtí ročně, užívání marihuany je bezpečné a nezabije Vás. Aby byla marihuana nebezpečná, člověk by musel zkonzumovat více než je vůbec možné.

Stoned vs Drunk

Legální prodej by byl užitečný pro mladší dospělé
Marihuanu každoročně užívá více než 25 miliónů lidí a toto číslo se každoročně zvyšuje, zejména mezi dospívajícími a mladšími dospělými. Při nelegálním nákupu marihuany mají dospívající přístup k mnohem škodlivějším a nelegálním drogám. Legalizace marihuany by tento nebezpečný problém eliminovala.

Úspora na soudních výlohách
Každý den jsou uvězněny tisíce osob za užívání nebo držení marihuany, což má za následek přeplněné soudy a zvýšené soudní výlohy. Legalizace marihuany eliminuje soudní výlohy a umožní soudům, aby se zaměřily na vážné právní případy.

Méně přeplněné věznice
S takovým množstvím zatýkání a uvěznění, které souvisí s tresty udělenými za užívání nebo držení marihuany, jsou naše věznice přeplněné. Náklady na stravu a péči o tyto vězně stojí daňové poplatníky hodně peněz. Kromě toho jsou třeba další peníze na stavbu nových a větších věznic, které budou sloužit na umístění těchto vězňů.

 

Drugs arest for cannabis


Doplňující příjmy
Ať už jde o města, kraje nebo země, příjem je vždy důležitý. Marihuana má velkou úrodnost a legalizace marihuany by přinesla do oblasti nebo země více pracovních příležitostí. Více pracovních příležitostí se rovná více zisků, což pomůže zmírnit pokles ekonomiky. Jen si představte daně, které by mohly být na prodej marihuany uvaleny. Tento typ velkého příjmu může výrazně pomoci se zaplacením řady vládních programů. Legalizace marihuany udrží příjmy ve vaší vlastní zemi, kde mohou pomocí jejím obyvatelům.


Tax for cannabis


Produkt s mnoha způsoby využití
Jednu z forem marihuany, konopí, lze použít k různým praktickým účelům, např. k výrobě tkanin, lan nebo dokonce podestýlky pro zvířata. Využití konopí je téměř nekonečné.

Plné nutriční hodnoty
Semínka konopí jsou vysoce výživná a bohatá na omega 3, vápník a železo. Konopí se používá v mnoha potravinách, včetně salátových zálivek, nutričních tyčinek a chipsech.

Osobní hygiena a zdravotní účely
Konopí lze také použít jako produkt osobní hygieny a používá se v některých přísadách do koupele, šampónech, hydratačních krémech a mýdlech. Oleje obsažené v těchto produktech nejsou dobré pouze pro naši pokožku, ale dokážou předcházet srdečním problémům.


Cannabis Health Products

Snadné pěstování a šetrnost k životnímu prostředí
Na rozdíl od mnoha jiných plodin, které k růstu vyžadují použití hnojiv a chemických látek, konopí vyžaduje velmi malé množství hnojiv nebo chemických látek. Je také odolné vůči škůdcům, což znamená, že se do půdy nedostanou žádné škodlivé insekticidy, a to je pro životní prostředí velmi dobré. Ve skutečnosti se v některých oblastech konopí používá k čištění půdy.

Buy Autoflowering Cannabis SeedsBuy Feminized Cannabis SeedsBuy Medical Cannabis Seeds

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.