Feminizovaná semínka Kali Dog jsou považována za semínka jednoho z nejsilnějších kmenů, v jehož chuti převládá citrónový podtón a kouření vyvolává značně utlumení.

Jde o křížence mezi OG Kush a Sour Diesel se silným účinkem sativy, která se v genetice tohoto kmene objevuje. Kali Dog je 60% sativa se zřejmými stopami indicy.
Tento kmen má při kouření extrémně silnou citrónovou chuť, téměř až příliš silnou, kterou často připomíná kmen Sour Diesel. Silná, ostrá chuť a vůně jsou téměř dostatečným důvodem k tomu, aby někdo od kouření tohoto kmene upustil.

Účinky kouření nicméně chuť a vůni překonají. Hledáte-li pocit silného utlumení, potom je tento konopný kmen přesně pro vás. Během utlumení dojde k naprostému uvolnění celého těla a zmírnění stresu. Mnozí uživatelé tohoto kmene se na něj spoléhají při utlumení bolestí. Svaly se uvolní a následně se zdá, jako by se bolesti rozplynuly.
Kali Dog snadno vstřebává veškeré živiny a hnojiva, které jí poskytujete. A proto snadno vyroste do výšky 90-130 cm. Je to extrémně hustá a kompaktní rostlina i když díky genetice sativy má během několika prvních týdnů kvetení snahu vytáhnout se co nejvýše. Tomu snadno předejdete pečlivým prostřiháváním.

koupit Chemdawg semen konopí
Semínka Kali Dog mají dobu kvetení zhruba devět až deset týdnů a na konci období kvetení vyprodukuje rostlina Kali Dog 600 g/m2 velkých, krásně hustých a voňavých palic. Nicméně, vzhledem k značné hustotě rostliny může být problémem vlhkost. Chcete-li se vyhnout problémům s hnilobou a plísněmi, musí být úroveň vlhkosti zachována na nízké úrovni, abyste tak předešli jakýmkoli problémům.
I když existuje málo informací o pěstování těchto semínek venku, bylo prokázáno, že při pěstování uvnitř jsou jasnými vítězi. Výnosnost, chuť, vůně a účinky zůstávají konstantní a proto je snadné pochopit, proč tento kříženec sativy a indicy vyvolal tolik povyku.

Objednání semínek je bezpečné, spolehlivé a protože doba kvetení je relativně krátká, je jisté, že půjde o oblíbený kmen v kterékoli zahradě. Ať už hledáte nový kmen, který chcete použít pro léčebné účely nebo jednoduše chcete vyzkoušet nový konopný kmen, Kali Dog vás nezklame a stane se oblíbencem ve vaší soukromé zahradě.

Uživatelům, kteří se zajímají o další feminizované kmeny konopí, které se dobře hodí ke Kali Dog, doporučujeme:
*Royal cheese
*Royal Moby
*Fruit Spirit
Nestyďte se a vyzkoušejte tyto konopné kmeny, a možná že mezi nimi naleznete nového oblíbence.

Kali Dog Feminized cannabis seeds

Kali Dog je elitním příkladem silné genetiky, která pochází od pěstitelů z USA. Převažuje v ní sice zastoupení Sativa, současně ale vykazuje výrazný vliv Indica pocházející z jedinečné genetiky tohoto strainu – a tudíž zajímavé vlastnosti, jako jsou velké a husté palice, silná vůně po Skunku, plná chuť a výrazný nástup účinku.

KOUPIT KALI DOG SEMEN

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.