By Adam Parsons

Co se týče konopí, tak někteří lidé jej zkrátka mají rádi silnější. Kali Dog od RQS je odrůdou, která je vyšlechtěná ze silných genetik z USA a není žádnou lehkou váhou. Tato odrůda navozuje povznášející cerebrální účinky, které vás odpálí ještě předtím, než jste si stihli vychutnat prvního páva. Zkušení kuřáci si jistě vychutnají její aromatický kouř, který je plný citrusových a dieselových podtónů. Kali Dog je skvělým příkladem amerických genetik.

GENETICKÝ PŮVOD ODRŮDY KALI DOG: CHEMDAWG A SOUR DIESEL

Při šlechtění odrůdy Kali Dog jsme se rozhodli pro přímočarý, ale efektivní přístup. Šlechtitelé zkrátka zkřížili dvě celosvětově oblíbené odrůdy, a to sice OG Kush a Sour Diesel. Výsledkem je Kali Dog, což je velice silná odrůda, která se může pochlubit citrusovým terpenovým profilem s náznakem dieselu.

Kali Dog má obsah THC mezi 17-20% a i když je lehce indika dominantní (60% indika, 40% sativa), tak má spíše sativové vlastnosti. Po dobu více než 20 let je tato odrůda považována za jednu z nejlepších párty odrůd, ale také se jedná o oblíbenou medicinální odrůdu.

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY KALI DOG: SILNÁ TRÁVA, KTERÁ POTŘEBUJE HROMADU ŽIVIN

Papírově se může zdát, že Kali Dog je průměrným, indika-dominantním hybridem. O to větší překvapení je fakt, že roste spíše jako sativa. Tato odrůda vám venku vyroste do pořádné výšky! Pokud ji budete pěstovat v indooru, tak zde bude spíše růst jako indika, bude kratší a keřovitější. Tato odrůda velice ráda roste a v případě omezeného prostoru bude potřebovat nějaké zastřihávání či toping.

Kali Dog je silná odrůda i z jiného hlediska, než je síla účinků. Tato odrůda vyžaduje opravdu velké množství živin. Podle úhlu pohledu se může jednat i o dobrou věc, jelikož si nebudete muset lámat hlavu, pokud ji přehnojíte a konečně budete moci využít ten stimulátor květu, který se vám válí v koutě!

Nechceme tvrdit, že Kali Dog je "obtížná" na pěstování, ale pokud si máte na něco dávat pozor, pak je to vysoká hladina vlhkosti. Její kompaktní palice jsou ideálním místem na tvorbu plísně a tudíž není vhodné ji pěstovat venku ve vlhkém a deštivém podnebí. Pokud snad žijete v takovéto lokalitě, pak je lepší ji pěstovat v indooru, kde si můžete hladinu vlhkosti snadno pohlídat. Dále doporučujeme dobrou filtraci během kvetení, jelikož její zápach může přitáhnout nechtěnou pozornost.

V indooru kvete odrůda Kali Dog po dobu 9-10 týdnů a můžete se těšit na výnosy dosahující až  500 g/m². Venku bude připravená ke sklizni koncem října a pokud ji pěstujete v ideálních podmínkách, tak vás může odměnit výnosem až 650 g na rostlinu.

Kali Dog

Kali Dog

Kali Dog

Genetic background Chemdawg x Sour Diesel
Yield indoor 450 - 500 gr/m2
Height indoor 90 - 160 cm
Flowering time 9 - 10 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Low
Blend 40% Sativa, 60% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 175 - 210 cm
Harvest time Late October
Effect Cerebral and uplifting

Buy Kali Dog

POVZNÁŠEJÍCÍ, SATIVOVÉ ÚČINKY

Vzhledem k tomu, jaké má rodiče, tak není žádným překvapením, že odrůda Kali Dog je velice silnou odrůdou. Jakmile si z ní poprvé potáhnete, tak vám to vše bude jasné. Co je ale překvapivé je fakt, že takovéto účinky byste neočekávali od indika-dominantního hybrida. Tato odrůda vám poskytne cerebrální, povznášející účinky, díky kterým se budete smát na celé kolo.

Její účinky nespadají mezi účinky navozující letargii, ale místo toho vás příjemně "navnadí" a dodají vám potřebnou motivaci a kreativitu k dokončení práce či k osvojení nové aktivity. Po následujících několik hodin vás čeká čistá hlava a příjemná soustředěnost. Poté, co jste si do syta užili jejích povznášejících účinků, se dostaví silná relaxace, která si podmaní vaše tělo. Perfektní konec skvělého zážitku!

Díky jejím energetickým a cerebrálním účinkům není odrůda Kali Dog pro každého. Ti z vás, u kterých se během hulení dostaví paranoia či úzkost, by měli s touto odrůdou nakládat opatrně.

LÉKAŘSKÉ VYUŽITÍ

Díky 20% obsahu THC je Kali Dog ideální odrůdou pro ty z vás, kteří využívají THC k terapeutickému využití. Uživatelé tvrdí, že tato odrůda jim pomáhá s chronickou bolestí či s bolavými svaly. Tato odrůda je prý také dobrá pro úlevu od stresu, deprese, PTSD a dalších poruch nálad. Kali Dog navozuje hulihlad a tudíž vám může pomoci s chutí k jídlu.

AROMA A CHUŤ

Kali Dog je známá pro své intenzivní aroma, které splétá citrusové a dieselové tóny s náznakem zemitosti. Tyto tóny jsou znatelné i v její chuti a díky tomu se jedná o velice silnou a bohatou zkušenost.

SILNÁ GENETIKA PRO MILOVNÍKY SILNÉHO KONOPÍ

Pokud zkombinujete dvě úžasné konopné legendy jako je OG Kush a Sour Diesel, pak výsledek musí být zkrátka jedinečný. V Royal Queen Seeds provedli skvělou práci, když zkřížili tyto oblíbené americké genetiky do odrůdy, která je naprosto úchvatná. Líbí se nám, že Kali Dog má v sobě ty nejlepší aspekty ze sativy i indiky. Poměrně snadno se pěstuje a má plnou chuť, kterou jen tak někde nenajdete. Tato chuť si skvěle rozumí s povznášejícími účinky, které jsou zkrátka skvělé a jistě si je užijete s partou přátel.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.