Od objevení konopného kmene, který lze použít pro farmakologické účely, se objevila řada pokusů vytvořit jiné hybridní formy, které mají různé chutě a účinky. Nyní jsme vytvořili samokvetoucí semena konopí, která mohou růst a palice jsou připravené sklizni během 6 až 8 týdnů, v závislosti na typu samokvetoucího konopí. Jeden z těchto nových samokvetoucíh kmenů konopí je známý jako Royal Dwarf. Má stejný genetický základ jako Easy Bud, ale byl zkřížen se skunkem a vytvořil nový samokvetoucí feminizovaný druh.

JAKÝ JE KONOPNÝ KMEN ROYAL DWARF?

Je to velmi zhuštěná rostlina, která vytváří husté palice, a to během několika týdnů. Royal Dwarf je vytvořen základním samokvetoucím kmenem hybridizovaným se samičí rostlinou skunku - ten je skřížený se samokvetoucími rostlinami - aby si zachoval svoji pozoruhodnou samokvetoucí schopnost.

VŮNĚ

Konopný kmen Royal Dwarf vydává velmi silnou vůni a vytváří palice pokryté pryskyřicí podobně jako většina hybridů skunku. Tato rostlina během vegetačního období vydává středně silné aroma. Během procesu zrání vydává Royal Dwarf mírně nasládlou vůni.

RŮST A SKLIZEŇ

Tento konopný kmen je malý, ale roste velmi rychle. Může dosáhnout střední výšky 40 až 60 cm a sklizeň lze provést během pouhých 8 až 9 týdnů. Sklidit lze až 60 gramů na rostlinu. Royal Dwarf lze pěstovat buď uvnitř nebo venku, na malém prostoru, a proto je snazší najít místo pro pěstování. Díky nízké výšce a velmi snadnému pěstování je tato rostlina skvělým řešením pokud hledáte jiné samokvetoucí konopí.

Royal Dwarf Buds

CHUŤ A ÚČINEK

Všichni zkušení kuřáci skunku účinek Royal Dwarf zcela jistě ocení. Podobá se ostatním odrůdám skunku, ale liší se mírným účinkem a uvolněním, nicméně nenavodí pocit ospalosti - to závisí na tom, jak ho tělo přijme a jak vysokou dávku užijete. Skunk zkřížený do Royal Dwarf poskytne velmi jedinečnou melounovou chuť, která se od ostatních samokvetoucích rostlin značně liší. Začnete-li s malou dávkou, účinek začnete zpravidla pociťovat po 10 až 15 minutách. Pokud užijete vyšší dávku, účinek nastoupí během 5 minut.

ODPAŘOVÁNÍ NEBO SPALOVÁNÍ ROYAL DWARF

Pro mnoho z těch, kteří kouří, je mezi spalováním a odpařováním velký rozdíl. Jste-li jedním z těch, kteří si odpařování již vyzkoušeli, víte, že jde o čistší variantu využití rostliny. Odpařování konopí snižuje respirační symptomy a množství toxinu oxidu uhelnatého. Při odpařování navodí Royal Dwarf při vdechování velmi hladký pocit. V závislosti na vysokém účinku, o který usilujete, vám k uvolnění stačí pouze malá dávka, ale při jejím zdvojnásobení se dostaví rychleji a silněji. Účinek odpařování je stejný jako př klasickém spalování, a vaše tělo není nijak zatíženo. Chuť Royal Dwarf zůstane melounová, ale při vdechování je pocit mnohem jemnější než při klasickém spalování. Odpařování je nejbezpečnější způsob použití konopí máte-li respirační problémy nebo plicní problémy.

Koupit Royal Dwarf Feminized cannabis semena

Genetické pozadí tohoto strainu je podobné našemu Easy Bud, který byl s cílem získat novou samonakvétací, feminizovanou varietu zkřížen se Skunkem. Tuto samonakvétací varietu ve stylu bonsaje jsme nazvali Royal Dwarf.

KOUPIT ROYAL DWARF SEMENA

Košík

Zahrnuje položky ZDARMA

Žádné zboží

Poštovné € 0.00
Celkem € 0.00

K pokladně