By Max Sargent

Malá, rychlá diskrétní. Tato slova přesně popisují odrůdu Royal Dwarf. Ať už jste začátečníkem či zkušeným pěstitelem a hledáte rychle rostoucí odrůdu, pak je Royal Dwarf přesně pro vás. Je skvělým řešením pro ty pěstitele, kteří mají problém s místem a nebo chtějí zůstat diskrétní.

GENETIKA ODRŮDY ROYAL DWARF

Royal Dwarf nese všechny požadované znaky odrůdy Skunk v kompaktním a samonakvétacím balíčku. Chtěli jsme pěstitelům poskytnout rychlou a snadno rostoucí verzi této legendární odrůdy. Skunk je jednou z nejznámějších odrůd díky své jedinečné genetice. Mezinárodní konopná komunita se nemůže nabažit silných sativových a terapeutických účinků.

Šlechtitelům se podařilo přivést na svět odrůdu Skunk koncem 70. let minulého století. Podařilo se jim to díky genetice z odrůd Afghani, Acapulco Gold a Colombian Gold. Odrůda Skunk poté vzala konopný svět útokem a získala respekt díky několik vyhraným cannabis cupům. Od té doby využívají šlechtitelé genetiku odrůdy Skunk jako základ pro vyšlechtění mnoha hybridních odrůd a Royal Dwarf je součástí Skunkové rodiny.

Šlechtitelé v RQS se snažili zkombinovat vysoce výnosné Skunkové jedince s tou nejlepší rumištní genetikou. Po selektivním šlechtitelství a procesu stabilizace se jim povedlo úspěšně vytvořit odrůdu Royal Dwarf. Jedná se o indica dominantní odrůdu, jejíž geny jsou ze 10% sativa, z 60% indika a z 30% ruderalis.

POVZNÁŠEJÍCÍ A ČISTÉ ÚČINKY

Royal Dwarf zvládne vyprodukovat asi 13% THC. Není tak silná jako její předchůdce, ale její účinky si i tak užijete. Dominance sativových genů poskytne čisté a lucidní účinky, které pozvednou vaši náladu a zvýší vaši chuť k úspěchu. Jen tak sedět a pohulovat není s touto odrůdou možné. Po pár potáhnutích pocítíte touhu se zvednout a začít něco dělat! Její střední síla znamená, že tuto krásku si můžete vychutnávat v průběhu celého dne bez strachu, že ke konci dne budete úplně zničeni.

Royal Dwarf - podobně jako její legendární předchůdce - může také nabídnout medicinální účinky. Její příjemné účinky pomohou od stresu, úzkosti a špatné nálady. Jedná se o skvělou odrůdu k povzbuzení chuti k jídlu a také pomůže od chronické bolesti.

KOMPLEXNÍ A DELIKÁTNÍ CHUŤ A AROMA

Kompaktní květy odrůdy Royal Dwarf jsou plné delikátních chutí a aromat. Její zemitý terpenový profil produkuje sladké a citrusové vůně a chutě. Tuto chuť si vychutnáte při každém potáhnutí z bongu či jointu. Její palice můžete použít i k výrobě konopného jídla, které bude příjemně chutnat po těchto terpenech a pozvednout vaše výtvory na novou úroveň.

Royal Dwarf

Royal Dwarf
Skunk x Ruderalis
150 - 200 gr/m2
40 - 70 cm
6 - 7 Týdny
THC: 13%
Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
30 - 80 gr/plant
50 - 90 cm
9-10 týdnů po vyrašení
Kreativní, Motivující

Koupit Royal Dwarf

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY ROYAL DWARF

I když je tato odrůda relativně malá, zvládne vyprodukovat úchvatnou sklizeň. Rostliny pěstované v indooru zvládnou vyprodukovat 150–200 g/m² a vyrostou do výšky maximálně 70 cm. Pokud je vaší prioritou diskrétnost či máte málo prostoru, můžete její růst pomocí zastřihávání udržet na uzdě. Pokud pěstujete venku, tak můžete očekávat výnosy kolem 30 - 80 g na rostlinu. Vyroste do výšky 50-90 cm.

Royal Dwarf má krátký životní cyklus, který trvá 8-9 týdnů, z čeho 6-7 týdnů kvete. Zkrátka za chvíli máte sklizeň doma!

ROYAL DWARF: TÉMĚŘ DOKONALÉ USPOKOJENÍ

Royal Dwarf si okamžitě získá srdce pěstitelů, kteří hledají odrůdu, která jim dodá slibné výnosy za co nejkratší dobu. Nemáte příliš mnoho místa k pěstování? Bez obav, tuto rychlou krásku můžete vypěstovat i v malé skříni. Užijte si její energetické účinky a zemitou chuť již za dobu několika týdnů!

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.