Od objevení konopného kmene, který lze použít pro farmakologické účely, se objevila řada pokusů vytvořit jiné hybridní formy, které mají různé chutě a účinky. Nyní jsme vytvořili samokvetoucí semena konopí, která mohou růst a palice jsou připravené sklizni během 6 až 8 týdnů, v závislosti na typu samokvetoucího konopí. Jeden z těchto nových samokvetoucíh kmenů konopí je známý jako Royal Dwarf. Má stejný genetický základ jako Easy Bud, ale byl zkřížen se skunkem a vytvořil nový samokvetoucí feminizovaný druh.

JAKÝ JE KONOPNÝ KMEN ROYAL DWARF?

Je to velmi zhuštěná rostlina, která vytváří husté palice, a to během několika týdnů. Royal Dwarf je vytvořen základním samokvetoucím kmenem hybridizovaným se samičí rostlinou skunku - ten je skřížený se samokvetoucími rostlinami - aby si zachoval svoji pozoruhodnou samokvetoucí schopnost.

VŮNĚ

Konopný kmen Royal Dwarf vydává velmi silnou vůni a vytváří palice pokryté pryskyřicí podobně jako většina hybridů skunku. Tato rostlina během vegetačního období vydává středně silné aroma. Během procesu zrání vydává Royal Dwarf mírně nasládlou vůni.

RŮST A SKLIZEŇ

Tento konopný kmen je malý, ale roste velmi rychle. Může dosáhnout střední výšky 40 až 60 cm a sklizeň lze provést během pouhých 8 až 9 týdnů. Sklidit lze až 60 gramů na rostlinu. Royal Dwarf lze pěstovat buď uvnitř nebo venku, na malém prostoru, a proto je snazší najít místo pro pěstování. Díky nízké výšce a velmi snadnému pěstování je tato rostlina skvělým řešením pokud hledáte jiné samokvetoucí konopí.

Royal Dwarf Buds

CHUŤ A ÚČINEK

Všichni zkušení kuřáci skunku účinek Royal Dwarf zcela jistě ocení. Podobá se ostatním odrůdám skunku, ale liší se mírným účinkem a uvolněním, nicméně nenavodí pocit ospalosti - to závisí na tom, jak ho tělo přijme a jak vysokou dávku užijete. Skunk zkřížený do Royal Dwarf poskytne velmi jedinečnou melounovou chuť, která se od ostatních samokvetoucích rostlin značně liší. Začnete-li s malou dávkou, účinek začnete zpravidla pociťovat po 10 až 15 minutách. Pokud užijete vyšší dávku, účinek nastoupí během 5 minut.

ODPAŘOVÁNÍ NEBO SPALOVÁNÍ ROYAL DWARF

Pro mnoho z těch, kteří kouří, je mezi spalováním a odpařováním velký rozdíl. Jste-li jedním z těch, kteří si odpařování již vyzkoušeli, víte, že jde o čistší variantu využití rostliny. Odpařování konopí snižuje respirační symptomy a množství toxinu oxidu uhelnatého. Při odpařování navodí Royal Dwarf při vdechování velmi hladký pocit. V závislosti na vysokém účinku, o který usilujete, vám k uvolnění stačí pouze malá dávka, ale při jejím zdvojnásobení se dostaví rychleji a silněji. Účinek odpařování je stejný jako př klasickém spalování, a vaše tělo není nijak zatíženo. Chuť Royal Dwarf zůstane melounová, ale při vdechování je pocit mnohem jemnější než při klasickém spalování. Odpařování je nejbezpečnější způsob použití konopí máte-li respirační problémy nebo plicní problémy.

Koupit Royal Dwarf Feminized cannabis semena

Genetické pozadí tohoto strainu je podobné našemu Easy Bud, který byl s cílem získat novou samonakvétací, feminizovanou varietu zkřížen se Skunkem. Tuto samonakvétací varietu ve stylu bonsaje jsme nazvali Royal Dwarf.

KOUPIT ROYAL DWARF SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.