5 SEMÍNEK ZDARMA navíc pro prvních 100 zákazníků, kteří použijí kód 22PCR5

Díky novým legislativním předpisům, které souvisí s legalizací marihuany, byla vznesena řada otázek ohledně toho, jaké léčebné účinky tato droga skutečně má. Vzhledem k řadě provedených výzkumů, které se zaměřily na marihuanu, bylo prokázáno, že pomáhá s řadou různých onemocnění, od pacientů s rakovinou, kteří prochází chemoterapií, at po pacienty s HIV, kteří se musí vypořádat s celoživotním onemocněním. V případě, že i nadále probíráte pozitivní účinky, které marihuana může v rámci léčby mít, zde jsou uvedeny další informace, které byste měli vzít v úvahu.

Úleva od bolesti
U některých pacientů s HIV zahrnuje jejich denní režim užívání hrstí pilulek, které by měly regulovat bolesti, které je trápí. Mezi léky na předpis patří opiáty, které mohou být pro některé orgány velmi škodlivé. Kromě toho, zatímco tyto léky na předpis pomáhají s některými symptomy, zdá se, že nejsou tak účinné jako marihuana.

Ronald J. Ellis, M.D., Ph.D. je profesorem neurologie na University of California San Diego School of Medicine. Dr. Ellis se staral o 28 pacientů, kteří užívali léky na předpis, zpravidla opiáty, a zkoumal jejich medikaci a zejména výsledky. Jeho závěrem bylo, že v porovnání s těmi, kteří kouřili placebo došlo u těch, kteří kouřili marihuanu k 30% snížení bolesti. Při kombinaci marihuany s léky na předpis byl přínos pro snížení bolesti ještě větší.

Cannabis and Aids/HIV

Zlepšená funkce imunitního systému
Existuje řada vtipů na téma hladu, který se dostaví po kouření marihuany. Nicméně, tento stereotyp nemusí být v případě pacientů s HIV ničím špatným. Co se týká medikace uvedené v první části tohoto článku, řada z takových drog má negativní vliv na stravovací návyky pacientů s HIV. Kromě toho, imunitní systém jako celek je při HIV oslabený, proto je těžší získat a udržet si zdravou váhu je těžší.

Lynn Zimmer, Ph. D. je doktor a autor knihy Mýty o marihuaně, fakta o marihuaně, která se zaměřuje na obecné nepochopení užívání konopí pro léčebné účely. Když se jeho studie zaměřily na účinky marihuany na pacienty s HIV, zjistil, že marihuana se nezdá být pro pacienty s HIV nebezpečnou, zejména v případě CD4 a CD8. Tyto úrovně RNA umožnily pacientům, aby během klinických testů přibrali průměrně čtyři libry nebo více.

Pozitivní přístup
Bolest, jaká vás zachvátí v okamžiku zjištění, že jste HIV pozitivní je pravděpodobně něco, do můžeme pochopit pouze pokud se to stane skutečně vám. Nutnost změnit celý životní styl, začít novou léčbu a říct lidem kolem vás co se děje není nikdy snadné a může vést k velkým frustracím, ba i depresím. I když marihuana nemůže trvale vyléčit všechny problémy, je třeba říci, že marihuana může mít pozitivní účinky na nálady a přístup k věci. Konopí je nyní důležitým průmyslovým odvětvím, a je pěstováno, testováno a dodáváno různě. Dokonce i když ho nechcete kouřit, můžete najít konopí, které lze jít. A také můžete najít konopí, které ovlivní vaši náladu v závislosti na požadovaném účinku - buď jde o sativu nebo indicu. Oproti znecitlivujícím a tlumícím účinků opiátů a jiných drog může dát marihuana pacientům s HIV nový život.

stop the war on drugs start treating people!

Marihuana prošla během let značnou přeměnou. Ale vzhledem k tomu, jak se výzkum stává pokročilejším a vědci účinky zkoumají podrobněji, potvrzuje se, že konopí je rostlinou, která zachraňuje životy. Jste-li pacient s HIV, který není zcela spokojen s předepsanými léky, zvažte, že do léčebného režimu přidáte i marihuanu.

Pěstovat své vlastní lékařské marihuany

Lékařské prohlášení:
Uvedené, odkazované informace na této webové stránce slouží pouze pro všeobecné vzdělávací účely a nepředstavují odbornou lékařskou či právní radu. Royal Queen Seeds neomlouvá, neobhajuje ani nepropaguje nezákonné užívání drog. Royal Queen Seeds Cannot nenese zodpovědnost za materiál z odkazů na našich stránkách nebo na stránkách, na něž byly uvedené odkazy, které omlouvají, obhajují nebo propagují nezákonné užívání drog nebo nezákonné aktivity.
Než užijete jakékoli produkty/způsoby uvedené nebo odkazované na této webové stránce, obraťte se na svého lékaře/poskytovatele zdravotní péče.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.