Sour Diesel je jedním z nejslavnějších konopných kmenů a jde o velmi žádané osivo, které pěstitele odmění vynikající úrodou a palicemi té nejvyšší kvality. Palice Sour Diesel mají silné citrusové aroma a účinek je známý výraznou euforií, díky čemuž jde o skvělou volbou pro kuřáky, kteří mají rádi výrobek vhodný pro celodenní použití. Hybrid je také známý jako Sour D a pravděpodobně jde o křížence neblaze proslulého 91 Chemdawg a Northern Lights x Super Skunk. 91 Chemdawg byl původně nalezen v sáčku, který se prodával na show Grateful Dead a tento kmen se na začátku 90. let rozšířil po Západním pobřeží. Sour Diesel spojuje ty nejlepší vlastnosti sativy se správným množstvím afghánské indicy a dosahuje tak vysoké výnosnosti, která je ideální pro pěstování jak venku, tak uvnitř. Hotové palice jsou známé svým vysokým účinkem, který navozuje příjemné sny.

Sour Diesel má jednu z nejvyšších cen na trhu, což může být částečně způsobeno delším květenstvím, který je třeba při pěstování uvnitř. Jakmile se osvětlovací harmonogram změní tak, aby se vyvolalo kvetení, může trvat zhruba 8 až 10 týdnů než palice dozrají a začnou se lesknout zlatými trichomy, které z nich činí jednu z neúčinnějších odrůd konopí na planetě. I když doba květenství je delší, Sour Diesel nabízí vynikající sklizně a ti, kteří ho pěstují uvnitř, mohou z jedné rostliny získat více než půl libry palic. V menších pěstírnách je třeba Sour Diesel zastřihávat, protože během prvních čtyř týdnů kvetení má tendenci vytahovat se. Proto mnozí pěstitelé preferují použití metod, které zvýší celkový počet palic. Rostlinám se také daří, mají-li během vegetativní fáze zajištěno vysoké množství dusíku a Sour Diesel je vhodný jak pro začátečníky, tak i zkušené pěstitele. Zkušení pěstitelé marihuany mohou vyladit živiny ve své zahrádce tak, aby dosáhli dokonalého růstu.

Sour diesel strain

Sour Diesel je také ideální volbou pro venkovní pěstitele, kteří chtějí sklidit vynikající konopí léčebné kvality. Vzhledem k tomu, že kmen tvoří z 90% sativa, preferuje teplé podnebí, např. takové jaké nalezneme ve Španělsku nebo na kalifornském pobřeží. Jsou-li zajištěny správné podmínky, rostlina dokáže při pěstování venku snadno vyprodukovat více než pět liber palic, ale pouze má-li přístup k dostatku slunečního světla, živin a vody. Pěstitelé venkovní marihuany budou odměněni rychle rostoucí rostlinou, jejíž výška snadno přesáhne 10 stop. Během posledních týdnů kvetení budou palice pokryty trichomy a na severní polokouli lze sklizeň provést v říjnu.

Sour D je také oblíbencem mnoha celebrit a rostlina byla zmíněna v řadě písniček, které velebí jeho silnou vůni a neuvěřitelně silný účinek. Sour Diesel vytváří palice, které jsou ideální pro pacienty užívající marihuanu a rostlina je často jednou z těch, které si vybírají ti, kteří trpí úzkostmi nebo depresemi. Vzhledem k tomu, že palice Sour Diesel jsou na trhu velmi vzácné, je běžné, že kuřáci konopí platí za produkt, který splňuje požadavky na třídění AAA, tu nejvyšší cenu.

Koupit Sour Diesel Feminized cannabis semena

Světoznámý Sour Diesel lze nyní od Royal Queen Seeds získat ve formě feminizovaných semen. Tento vybraný konopný strain jsme do naší sbírky přidali s patřičnou hrdostí. Mohl by se stát nejznámějším strainem celé planety a možná také i jedním z nejsilnějších.

KOUPIT SOUR DIESEL SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.