Fruit Spirit je proslulá směsice kmenů Cannabis Indica a Cannabis Sativa a konečný produkt je známý svými mimořádnými povznášejícími účinky a výjimečnou chutí, která připomíná zralé plody a letní sluníčko. Rostlina má spíše účinek kmene Sativa a je to trvalý oblíbenec milovníků konopí, kteří se rádi povznesou, protože jim umožňuje během dne vykonávat práci. Fruit Spirit je vynikající volbou pro začínající pěstitele marihuany, a to díky snadnému pěstování, a i odborníci mohou vyladit obsah živin tak, aby dosáhli nejlepšího růstu a co nejvyššího obsahu THC.

Ideální pro pěstitele marihuany venku i uvnitř, semínka konopí Fruit Spirit vykvetou pouhých osm týdnů po změně světelného plánu na 12 hodin tmy. S výškou, která je 50 až 60 centimetrů, se Fruit Spirit odmění pěstitelům vysokou sklizní s produkcí 50 až 60 gramů na metr čtvereční, díky čemuž je tento kmen konopí ideální volbou pro ty, kteří hledají vysokou úrodu palic plných THC. Rostlina má tendenci se díky odkazu sativy natahovat a mnoho pokročilých pěstitelů se spoléhá na zaštipování, které pomáhá v případě, že je výška problémem.

Fruit Spirit je plně feminizovaná samičí rostlina, takže nikdy nedojde k tomu, že vykvetou samčí květy, díky nimž by se venkovní nebo vnitřní zahrada změnila na pouhou hromadu semen. Kmen má také vynikající mateřské rostliny a pěstitelé mají velký výběr z klonů, které zakoření během pouhých dvou týdnech. Vzhledem k tomu, že tento kmen má dominantní charakteristiku sativy, během prvních čtyř týdnů růstu se vytahuje. Feminizovaná semínka Fruit Spirit nabízí neuvěřitelně vysoký obsah THC, který může dosáhnout více než 20 procent. Rostlina je také vynikající možností pro venkovní zahrady, je odolná vůči plísni, a proto je dokonalou volbou pro vlhké podzimy.

Royal Queen Seeds nabízí vynikající feminizovaná semínka kmene Fruit Spirit, který odvozuje svůj název od jemného kouře sladké chuti. Rostlina je oblíbencem zkušených kuřáků marihuany, kteří si konečný produkt užívajíc co do chuti, vůně a povznášejícího účinku. Tento konkrétní kmen má své kořeny v raném křížení mezi Blueberry a White Widow, a fanoušci konopí najdou ve Fruit Spirit stopy obou kmenů. Díky hybridní síle se mladé klony nebo sazeničky rychle ujmou, a to jak venku, tak uvnitř. Tento pozoruhodný kmen v sobě kombinuje to nejlepší ze dvou nejoblíbenějších odrůd marihuany na světě.

Odrůda marihuany Blueberry se objevila zhruba na konci 70. let a na začátku 80. let, kdy ji vypěstoval jeden z nejslavnějších pěstitelů konopí na světě - DJ Short. Blueberry je původně křížencem tří kmenů, horské Thai, fialové Thai a samčí rostliny Afghani. Blueberry získala svůj název díky charakteristické chuti a namodralému odstínu na hotových palicích a vějířovitých listech. Kmen Blueberry je vítězem Cannabis Cup a rostlina produkuje palice s vynikajícími léčivými účinky, které jsou známé vyvoláním značné euforie, a proto jsou skvělou volbou pro relaxaci na konci dne. Ve Fruit Spirit lze zaznamenat vliv Cannabis Sativa, a rostlina má stejně vysoké povznášející účinky a načervenalé odstíny, které závisí na podmínkách pěstování.

Dokonale doplňuje duševní a bezprostřední účinky Blueberry, do směsi Fruit Spirit byla přidána odrůda White Widow, a tak byl zajištěn neuvěřitelně vysoký obsah THC. White Widow je jednou z nejslavnějších odrůd konopí, která v roce 1995 získala Cannabis Cup. Rostlinu původně vyšlechtil Shantibaba a říká se, že jde o křížence brazilské sativy a indiky, které pěstitel získal při cestě do Indie. Během návštěvy Indie se Shantibaba setkal s pěstitelem, který pěstoval rostliny s nejvyšším obsahem trichomu a zpět do Amsterodamu si odvezl pro účely pěstování několik semen. White Widow je známá optimální produkcí pryskyřice a dodává plnost chuti a vysoký účinek Fruit Spirit.

Fruit Spirit Feminized
Pěstitelé konopí uvnitř si mohou svoje rostliny Fruit Plants vypěstovat jako malé a kontrolují, aby ve výsledku nepřesáhla 1 metr výšky. Když je to prováděno tímto způsobem, sklizeň marihuany bude 30 až 40 gramů z jedné rostliny. Pod osvětlením 600 wattů ve stanu nebo skříni lze získat až 400 gramů z metru čtverečního. Fruit Spirit také funguje dobře i při pěstování venku, kde může snadno dosáhnout výšky až 2 metry. Při venkovním pěstování marihuany produkuje Fruit Spirit výbornou sklizeň a zkušení pěstitelé mohou snadno sklidit více než jeden kilogram z rostliny. 

Milovníci gandžy, kteří tuto rostlinu konopí s dominantním kmenem sativa, ocenili její neuvěřitelnou chuť a ovocné palice, které jsou plné trichomů. Vzhledem k tomu, že Fruit Spirit roste stejně dobře pod umělým světlem jako na slunci, je vynikající volbou, která pěstitele odmění vysokými výnosy konopí pro léčebné účely. Při hydroponickém pěstování rostlina dobře reaguje na zvýšené dávky hnojiva v průběhu pátého a šestého týdne vegetace a rychle přibývá na objemu.


Koupit Feminized Fruit Spirit Cannabis

Fruit Spirit představuje soudobý výsledek nekonečné snahy o vývoj nových příchutí, které roztančí Vaše chuťové pohárky při každém jointu / bongu. Tento strain marihuany je jedním z nejsladších Skunků, na něž jsme kdy narazili.

KOUPIT FRUIT SPIRIT SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.