By Luke Sumpter

Fruit Spirit je lehce indica-dominantní odrůda, která byla vyšlechtěna kvůli dvěma cílům: chuti a síle. Šlechtitelé, kteří stojí za vznikem této unikátní odrůdy, slaví naprostý úspěch, jelikož jejich výtvor je plný delikátní chutě a také vyvážených účinků. Vznik takové odrůdy byl možný jenom díky zkřížení dvou legendárních odrůd a to sice White Widow a Blueberry.

RODOKMEN ODRŮDY FRUIT SPIRIT: BLUEBERRY V KOMBINACI S WHITE WIDOW

White Widow je jednou z nejznámějších konopných odrůd všech dob. Její jméno zná prakticky každý. Tato cenami ověnčená odrůda byla vyšlechtěna v roce 1994 a její minulost je zahalena tajemstvím a kontroverzí. Několik šlechtitelů se snažilo prosadit, že jejich znalosti a práce stojí za vznikem odrůdy White Widow. Jedním z těchto šlechtitelů je Shantibaba z Green House Seeds. Věří se, že právě on vytvořil tohoto mistrného hybrida zkombinováním původní brazilské sativy s hybridem z Jižní Indie. Bez ohledu na pravý původ této odrůdy, její euforický a kreativní účinek si získal srdce mnohých.

Druhý rodič odrůdy Fruit Spirit je odrůda Blueberry, což je chutná a silná indika. Blueberry se na celosvětovou konopnou scénu dostala poté, co vyhrála High Times Cannabis Cup v roce 2000 v kategorii Nejlepší Indika. I přes tento rychlý nával popularity byla Blueberry již nějakou chvíli oblíbená díky svým jemným účinkům a neskutečné chuti. Americký šlechtitel DJ Short je zodpovědný za vznik této odrůdy, která vznikla z experimentování s původními afghánskými a thajskými odrůdami.

NESKUTEČNÉ ÚČINKY ODRŮDY FRUIT SPIRIT

Vyvážená genetika odrůdy Fruit Spirit vede k účinkům, které stejnou měrou ovlivňují tělo i mysl. Sativový element katalyzuje energetické a motivující účinky - barvy jsou sytější, vaše soustředění a motivace jsou rovněž zvýšeny. Díky těmto účinkům je Fruit Spirit skvělou odrůdou před prací či jinou aktivitou.

Na druhou stranu je zde i indiková část, jejíž účinky ovlivní vaše svaly, které budou zrelaxovány jako po masáži. Fruit Spirit v nich uvolní napětí a také úzkost a stres. Tento kontrastní a přesto příjemný účinek přináší zcela jinou zkušenost. Vaše mysl bude soustředěná a zároveň bude vaše tělo v příjemném stavu relaxace.

Díky této unikátní kombinaci účinků si můžete tuto odrůdu užít kdykoliv během dne. Pokud budete chtít a mít náladu, můžete si vykouřit Fruit Spirit k snídani a připravit se tak lépe na den a nebo si jej můžete užít večer před spaním.

Fruit Spirit zvládne vyprodukovat až 18% THC a je tedy příjemně silnou odrůdou. V jejich palicích také naleznete středně vysoké množství CBD, které přináší řadu potenciálních terapeutických účinků.

BOUŘE CHUTÍ: CHUŤ ODRŮDY FRUIT SPIRIT

Odrůda Blueberry předala odrůdě Fruit Spirit jen to nejlepší. Její distinktivní aroma plné ovoce a lesních plodů je zřetelné i v květech odrůdy Fruit Spirit. Každé potáhnutí z bongu či jointu je plné chuti, ale nejvíce si tuto chuť užijete při vaporizaci.

Dalo by se polemizovat o tom, zda Fruit Spirit nemá lepší chuť než její rodič. Zvládne totiž vyprodukovat intenzivně sladkou chuť, kterou si budete chtít užívat pořád dokola. Pokud jste nadšenec do vaření, můžete tuto odrůdu použít k přípravě skvělých brownies a sušenek.

Fruit Spirit

Fruit Spirit
23_genetic background_1 Blueberry x White Widow
33_Yield indoors_1 375 - 425 gr/m2
31_plant height outdoor_1 80 - 120 cm
25_flowering time_1 9 - 10 týdnů
29_THC_1 THC: 18%
28_Type Blend_1 Sativa 30% Indica 70%
34_yield outdoor_1 475 - 525 gr/plant
32_plant height outdoors_1 175 - 220 cm
27_harvest period_1 Začátek října
22_Effect_1 Čisté

Koupit Fruit Spirit

KOMPAKTNÍ PALICE PLNÉ PRYSKYŘICE: PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY FRUIT SPIRIT

Téměř vyváženou genetiku odrůdy Fruit Spirit lze pozorovat i v průběhu růstu. V indooru vyroste do střední výšky, ale v outdooru se jedná o vyšší rostlinu. Rostliny produkují kompaktní květy na různých místech. Nejedná se o obrovské palice, ale jsou plné pryskyřice bohaté na kanabinoidy.

Indoorové rostliny vyrostou do výšky mezi 80-120 cm. Pod správným světlem můžete očekávat výnosy dosahující 375-425g/m² a sklizeň nastane po 8-10 týdnech kvetení. Outdoorové rostliny se mohou vytáhnout až do výšky 220cm a vyprodukovat úchvatné výnosy dosahující 525g/rostlinu.

Venkovním rostlinám se daří spíše v teplejších klimatech a nejlépe rostou v zemích jako je Brazílie či Řecko. Na sklizeň se můžete připravit na začátku října.

FRUIT SPIRIT JE IDEÁLNÍ ROSTLINOU PRO KONOPNÉ ZNALCE

Jakékoliv konopí vás může zhulit, ale pouze několik málo odrůd vám dokáže připravit smyslnou senzaci plnou delikátních aromat, chutí a vyvážených účinků, které ovlivní vaše tělo i mysl. Fruit Spirit je přesně takovou odrůdou, kterou si vychutná každý konopný znalec. Užívejte si ji tak, jak byste si užívali archivní víno.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.