Samokvetoucí rostliny konopí jsou ideální volbou pro pěstitele, kteří hledají rychlou sklizeň v jakémkoli typu klimatických podmínek. Naše samokvetoucí rostlina Quick One je jedním z prvních kmenů, které byly uvolněny do prodeje a je jednou z nejrychleji rostoucích rostlin konopí na planetě. Quick One, odvozující svůj původ od některých nejlepších kanadských genetik, pochází z jedné skutečně původně samokvetoucí rostliny, Lowryder. Náš konopný kmen Quick One byl poprvé vytvořen ze směsi Williams Wonder, Cannabis Ruderalis a Northern Lights. Williams Wonder je starý konopný kmen, který je známý obrovskou úrodou a vynikajícími palicemi, které jsou pro znalce jednoznačným potěšením. Při zkřížení s Northern Light si mohou pěstitelé užít kmen typu indica, jehož účinky jsou ideální pro odpočinek.
Quick One Konopí Sklizeň jen 2 měsíce!
Vzhledem k tomu, že jsme našim semínkům Quick One přidali vlastnosti Cannabis Ruderalis, rostliny pokvetou samy, bez ohledu na harmonogram osvětlení rostlin. Marihuana zpravidla vyžaduje minimálně 12 hodin tmy, poté se začnou vytvářet kvetoucí hormony, ale naše Quick One pokvete automaticky, bez jakékoli změny režimu osvětlení. Díky tomu je Quick One ideální volbou pro venkovní pěstitele, kteří chtějí sklízet palice marihuany v kterémkoli ročním období. Naše semínka Quick One jsou také feminizovaná, takže si nikdy nebudete muset dělat starosti, že by vám vyrostla samčí rostlina, díky níž by samičí rostliny začaly produkovat semínka. Kromě toho si můžete být jisti, že každé semínko, které zasadíte, má schopnost vytvořit palice té nejvyšší kvality.

Quick One je navržena tak, aby rostla rychle a pěstitelé mohli sklízet finální produkty během osmi týdnů, i kdy v méně ideálních podmínkách může vypěstování rostlin trvat až 10 týdnů. Rostliny Quick One jsou neuvěřitelně silné a sklizně jsou jedny z nejlepších co se samokvetoucích konopných kmenů týká. Při pěstování v optimálních podmínkách může být sklizeň až 45 gramů na rostlinu. Finální produkty jsou rovněž neuvěřitelně kompaktní, díky čemuž jsou ideální pro venkovní i vnitřní pěstitele, kteří mají obavy z bezpečnosti a dostatečného prostoru. Než lze rostliny Quick One sklízet dosáhnou  zpravidla výšky 40 až 60 cm. Palice mají bylinné aroma, s jemnou citrusovou vůní. Jemná chuť je vynikající a palice přináší povznášející účinky, které jsou známé svojí schopností uvolnit jak tělo, tak mysl.
Quick One Konopí Sklizeň jen 2 měsíce!
Použili jsme dva z nejlepších kmenů - Williams Wonder a Northern Lights, abychom zvýšili celkový obsah THC a vytvořili tak palice, které mají vysokou účinnost, již kuřáci konopí hledají. Rostlina je ideální pro celodenní kuřáky a při použití vaporizéru je chuť jednoduše neuvěřitelná. Máte-li zájem o vysoce potentní konopný kmen, jehož čas sklizně přijde záhy, Quick One je rostlinou, kterou hledáte.

 

Quick One Konopí Sklizeň jen 2 měsíce!

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.