By Max Sargent

PŘIPRAVIT: PŘEDSTAVENÍ QUICK ONE

Stačí mrknout a propásnete to! OK, možná neroste až tak rychle, ale Quick One nezískala své jméno tím, že by byla pomalá.

Se vzrůstající popularitou samonakvétacích a rychle rostoucích rostlin zůstává Quick One vyzkoušeným favoritem postaveným na legendární genetice. Jelikož je to robustní, nízko-údržbová rostlina, mohou pěstitelé všech úrovní zažít, jaké to je pěstovat samonakvétací zázrak. Potřebujete kompaktní rostlinu, kterou můžete pěstovat prakticky kdekoliv? Tak se pojďme podívat, proč by Quick One mohla být rostlinou přesně pro vás.

POZOR: GENETIKA QUICK ONE

Quick One je samonakvétací konopná odrůda s převahou druhu indika (60 % indika, 30 % ruderalis, 10 % sativa) odvozená od odrůdy Lowryder, známé jako původní komerční samonakvétací odrůda. Ikonický je slovo, které se objeví v mysli při rekapitulaci významu, který má Lowryder ve světe pěstování konopí.

Když se podíváme blíže na její genetické základy, kombinuje Quick One odrůdy Northern Lights, William’s Wonder a Mexican ruderalis, čímž zajišťuje dokonalé, jednoduché automatické kvetení.

Spojující nepopiratelný vliv indiky Northern Light a William’s Wonder se samonakvétací vlastností Mexican ruderalis, Quick One je navržena pro rychlost a praktičnost, ať už pěstujete venku nebo uvnitř.

Pěstitelé z Royal Queen Seeds vzali své úsilí opravdu vážně a vytvořili spolehlivého dříče, který se nevyhýbá žádným svým povinnostem.

RŮST: PĚSTOVÁNÍ QUICK ONE

Jak již jméno naznačuje, Quick One byla zrozena k rychlosti. Jak rychlá ale je? Od chvíle, kdy vám semínka vyklíčí, by to mělo trvat pouze 8-9 týdnů, než se se před vašima očima objeví klenba zralých květů. V porovnání s jinými odrůdami, dokonce i s ostatními samonakvétacími odrůdami, je to super-rychlý růstový cyklus.

Když byla Quick One poprvé puštěna do oběhu, byla nejrychlejší samonakvétací odrůdou, co na trhu kdy existovala – úplně rozdrtila i ty nejlepší výsledky.

Díky tomu, že je Quick One samonakvétací, přesouvá se hladce z vegetativní fáze do fáze kvetení. Již po několika krátkých týdnech, jakmile je její predeterminovaná vegetativní fáze u konce, její vnitřní hodiny jí dají signál k přesunu do fáze kvetení. Takto se pěstitelé nemusí strachovat o upravování světelných cyklů v závislosti na jednotlivých fázích.

Pěstování Quick One venku má své výhody, jelikož sluneční záření umožní růst větších palic a tím i potenciál vyšší návratnosti. Tím, že je životní cyklus Quick One tak krátký, je také vystavena menšímu riziku napadení škůdci a patogeny. Navíc, mazaný pěstitel si může naplánovat načasování tak, aby dosáhl několika sklizní za sezónu.

S velkým úspěchem můžete Quick One pěstovat i uvnitř. Pokud jde o světelné cykly, lze ji jednoduše nechat pod světlem po 18-20 hodin denně v každé fázi.

Díky svému malému, nenápadnému vzrůstu, dosahujícímu 50-60 cm uvnitř a 60-100 cm venku, nepotřebuje Quick One k plnému výkvětu příliš prostoru. Je schopná výtěžku až 325 g/m2 při pěstování uvnitř a 150 g/rostlinu venku.

Quick One

Quick One

Quick One Royal Queen Seeds

Genetic background Strong Indica x Ruderalis
Yield indoor 275 - 325 g/m2
Height indoor 50 - 60 cm
Flowering time 5 - 6 weeks
THC strength THC: 13% (aprox.) / CBD: Low
Blend 10% Sativa, 60% Indica, 30% Ruderalis
Yield outdoor 100 - 150 g/per plant (dried)
Height outdoor 60 - 100 cm
Harvest time 8 - 9 weeks after germination
Effect Physical
 

Buy Quick One

 

CHUŤ, AROMA A ÚČINKY QUICK ONE

Jelikož palice dozrávají během fáze kvetení, Quick One přebírá svěží, bylinné aroma s citrusovým podtónem. Tato vůně je mírně zesílena kvalitním sušením, což spolehlivě zajistí povzbuzující smyslový zážitek.

To se výborně přenáší na chuťové pohárky, se svou vyrovnanou, příjemnou a mírnou chutí. Quick One vás opatrně uvolní do relaxačního tělesného rauše. Přesto to není uspávací varianta; se svým 13% obsahem THC je potentní přesně tak akorát, aby vás kouřením během dne neodrovnala.

Quick One nabízí celkovou relaxaci těla i mysli s euforickými podtóny navrženými k uvolnění stresu, deprese a ke zvýšení kvality spánku.

SHRNUTÍ O QUICK ONE: ODVĚKÝ RYCHLÝ DÉMON

Díky své univerzálnosti, nízkým nárokům na údržbu a rychlému kvetení za produkce krásných květů, není mnoho věcí, čeho by Quick One nebyla schopná. Je ideální pro nováčky, prahnoucí po úspěšné sklizni, ale stejně tak i pro ty, kteří vyžadují rychlý obrat, tudíž je odůvodněné, že Quick One pokračuje ve své dominanci na scéně samonakvétacích rostlin.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.