Existuje mnoho různých konopných kmenů, které každému jedinci poskytují jedinečný zážitek, nicméně je velmi důležité, abyste si udělali svůj vlastní průzkum a vybrali konopí, které vám dává vše, co potřebujete, ať už si chcete sednout a sledovat film, dobře si v noci odpočinout nebo užít si večírek se svými přáteli. Jsem tady, abych vám poskytl základní informace o konopí Bubble Kush, odkud pochází, jaký typ kmene to je, jak roste, jak chutná a voní, jak se nejlépe kouří, jakož i jeho pozitivní a negativní účinky.

Co je Kush
Bubble Kush je kmen konopí Kush. Pochází z Afghánistánu, severní části Pákistánu a západní Indie. Název je odvozen od pohoří Hindúkuš, kde se pěstuje již řadu let. Je součástí rodiny indica a zejména se používá k léčebnému využití. OG Kush byl oblíbeným kmenem distribuovaným zejména v Kalifornii a je známý svojí silnou účinností a dlouhotrvajícími psychoaktivními účinky.

Jak se Bubble Kush pěstuje
Stejně jako mnoho dominantních rostlin indica je vhodný k pěstování při nízké hustotě, což rostlině umožní využít teplo vycházející z půdy - výsledkem je rostlina s výnosností zhruba 500 gramů na metr čtvereční. Je tomu tak pouze v případě, že rostlinu pěstujete uvnitř. Pokud ji pěstujete venku, výnosnost se bude lišit v závislosti na klimatu. Této rostlině se nejlépe daří v suchých klimatech, protože vlhké počasí umožňuje, aby na palicích vznikala hniloba nebo plíseň. Doba květu trvá 8-9 týdnů. Výsledná rostlina bude keřovitá, světle a tmavě zelená, pokrytá hustými trichomy s nádechem jantarové barvy. Po stranách a v horní části rostliny se objevují světle oranžové a žluté chloupky. 

Chuť a vůně
Hlavní aroma, které ucítíte, je pinie a citrus, s konečným nádechem čerstvého citrónu. Jde o slabý skunk, ale váš domov svojí vůní nezahltí. Chuť trochu připomíná borovici, na patře zanechává tóny zemité půdy a citrusů. Trochu podobná je i vůně, která vás při vdechnutí nutí ke kašli. 

 

Bubble Kush
Nejlepší způsoby kouření
Vzhledem k tomu, že tento specifický typ konopí  neposkytuje dlouhotrvající účinek, nejlepší konzumace je přes bong. Účinek trvá až 2 hodiny. Nejste-li fanouškem drsného škrábání v hrdle, zkuste použít vaporizér, protože i v tomto případě dosáhnete uvolněného pocitu.

Pozitivní účinky
Bubble Kush je méně účinný kmen než  běžný OG Kush, což je skvělé při léčbě úzkostí a dokonce i migrén. Rovněž vám dá spoustu energie, a vy se budete cítit euforicky, kreativně a ke všemu budete přistupovat celkově pozitivně. 

Doufám, že tento příspěvek byl užitečný pro všechny milovníky konopí a pokud se vám tato nádherná rostlina dostane do rukou, užijte si ji!

 

Buy Bubble bubba kush cannabis seeds

Košík

Zahrnuje položky ZDARMA

Žádné zboží

Poštovné € 0.00
Celkem € 0.00

K pokladně