By Ryan Najjar

Ze všech známých odrůd na světě je odrůda Bubba Kush jedna z těch nejvíce rozeznatelných odrůd. S každým potáhnutím můžete cítit její charakter a sílu. Tato odrůda má řadu fanoušků, ale rozhodně není pro každého. Věda nás zavedla daleko a velice rádi vám něco povíme o jednom z nejkvalitnějších potomků odrůdy Bubba Kush. Náš výtvor se jmenuje Bubble Kush a rozhodně vám zvedne náladu.

GENETIKA ODRŮDY BUBBLE KUSH

Bubble Kush byl vyšlechtěn ze známé odrůdy Bubba Kush, ale to není celý příběh. Již jméno Bubble Kush naznačuje původ této odrůdy a jejího známého předka. Konkrétně je Bubble Kush hybridem odrůdy OG Kush, což je další slavný člen rodiny Kush a odrůdy Bubble Gum, která byla vyvinuta v Nizozemí, ale vyšlechtěna v Indianě. S takovýmto královským rodokmenem je jasné, proč má odrůda Bubble Kush takovou reputaci.

Bubble Kush

Bubble Kush

Bubble Kush

Genetic background Bubble Gum x O.G. Kush
Yield indoor 550 - 600 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Low
Blend 20% Sativa, 80% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 600 - 650 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Stoned, physically and mentally

Buy Bubble Kush

PĚSTITELSKÉ VLASTNOSTI

Stejně jako jiné indika-dominantní odrůdy, i Bubble Kush roste nejlépe osamotě. To umožňuje, aby rostlina naplno využila všechno teplo z půdy a vyrostla tak do krásného keře. Plně dospělá rostlina má brilantně tmavě zelenou barvu a mnoho červených chlupů. Díky lupě mohou šlechtitelé zjistit, zda už jsou trichomy mléčně zbarvené s nádechem jantarové barvy. Pokud tomu tak je, nastala sklizeň. Doba kvetení trvá asi 8-10 týdnů a se správnou péčí a dobrými podmínkami můžete očekávat indoorové výnosy kolem 600g/m².

Pokud však pěstujete venku, budou se výnosy pohybovat v závislosti na podnebí, ve kterém žijete. Tato rostlina má nejradši suché podnebí a vlhkost zásadně inhibuje její růst. Další riziko je fakt, že vlhké prostředí zvyšuje šanci na propuknutí plísně.

CHUŤ

Díky jejímu různorodému původu se můžete těšit i na různorodou chuť. Žvýkačkové tóny jsou nejzřetelnější a zaručeně se jedná o odrůdu, která vám pomůže se dostat skrz náročné dny. Ke sladké žvýkačkové chuti si přidejte i jemné náznaky zemité a borovicové chuti, které tvoří příjemný kontrast.

ÚČINKY

Jak jsme již zmínili, jedná se o indika-dominantní odrůdy (kolem 80% indiky a pouze 20% sativy). Tato odrůda vás hezky uklidní, ale budete se nacházet spíše ve snovém stavu než v polovičním spánku. Obsah THC může dosáhnout až 19% a vy se tedy budete moci pustit do odpočinku, který vás totálně neodrovná. Bubble Kush není vhodnou odrůdou na soustředění, ale rozhodně vám pomůže s kreativitou.

OBLÍBENOST ODRŮDY BUBBLE KUSH

Pokud chcete vědět, jak se k vám Bubble Kush bude chovat, stačí se zeptat lidí, kteří ji pěstují a užívají! Tato odrůda má na našich stránkách hodnocení 4,5/5 ze 139 recenzí a prakticky se jedná pouze o kladné recenze. Nemůžeme tedy říct, že tato odrůda nemá vaše uznání.

BUBBLE KUSH AUTOMATIC

I když je Bubble Kush vcelku snadnou světločivnou odrůdou, někteří lidé preferují, když ke všemu dochází tak nějak samo. Zkřížením odrůdy Bubble Gum, OG Kush a Royal Critical Automatic se nám povedlo vyšlechtit odrůdu Bubble Kush Automatic.

Tato odrůda je stále indika dominantní (60% indiky) a zachovává si i své uklidňující účinky. Obsah THC dosahuje 16% a nakopne vás lehkou euforií. Podobně jako u světločivného protějšku, i tato odrůda chutná sladce s jemným náznakem zemitosti.

Bubble Kush Automatic je malá a podsaditá odrůda, která roste velice rychle. Od vyklíčení až ke sklizni jí to zabere asi osm týdnů. V indooru vyroste do výšky jednoho metru, venku až do 140 cm a zvládne vyprodukovat až 400g/m² v ideálních podmínkách. V ideálních venkovních podmínkách se můžete těšit až na 170 gramů na rostlinu.

Bubble Kush Automatic

Bubble Kush Automatic

Bubble Kush Automatic Royal Queen Seeds

Genetic background Bubble Gum x O.G. Kush x Critical Automatic
Yield indoor 350 - 400 g/m2
Height indoor 40 - 80 cm
Flowering time 5 - 7 weeks
THC strength THC: 16% (aprox.) / CBD: Low
Blend 10% Sativa, 60% Indica, 30% Ruderalis
Yield outdoor 120 - 170F g/per plant (dried)
Height outdoor 60 - 100 cm
Harvest time 7-8 weeks after sprouting
Effect Relaxing and full of flavour

Buy Bubble Kush Automatic

ZÁVĚREM

Bubble Kush i Bubble Kush Automatic jsou ideální odrůdy pro relaxační večer. Světločivná verze vás uvolní do snového stavu, zatímco samonakvétací odrůda vám navodí i trochu euforie. Obě dvě odrůdy mají sladkou chuť se zemitým nádechem a také zvládnou vyprodukovat decentní výnosy. Pokud jste však ve spěchu, pak vám doporučujeme vybrat samonakvétací odrůdu. Bez ohledu na váš výběr se můžete těšit na skvělou sklizeň!

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.