Existuje mnoho různých konopných kmenů, které každému jedinci poskytují jedinečný zážitek, nicméně je velmi důležité, abyste si udělali svůj vlastní průzkum a vybrali konopí, které vám dává vše, co potřebujete, ať už si chcete sednout a sledovat film, dobře si v noci odpočinout nebo užít si večírek se svými přáteli. Jsem tady, abych vám poskytl základní informace o konopí Bubble Kush, odkud pochází, jaký typ kmene to je, jak roste, jak chutná a voní, jak se nejlépe kouří, jakož i jeho pozitivní a negativní účinky.

Co je Kush
Bubble Kush je kmen konopí Kush. Pochází z Afghánistánu, severní části Pákistánu a západní Indie. Název je odvozen od pohoří Hindúkuš, kde se pěstuje již řadu let. Je součástí rodiny indica a zejména se používá k léčebnému využití. OG Kush byl oblíbeným kmenem distribuovaným zejména v Kalifornii a je známý svojí silnou účinností a dlouhotrvajícími psychoaktivními účinky.

Jak se Bubble Kush pěstuje
Stejně jako mnoho dominantních rostlin indica je vhodný k pěstování při nízké hustotě, což rostlině umožní využít teplo vycházející z půdy - výsledkem je rostlina s výnosností zhruba 500 gramů na metr čtvereční. Je tomu tak pouze v případě, že rostlinu pěstujete uvnitř. Pokud ji pěstujete venku, výnosnost se bude lišit v závislosti na klimatu. Této rostlině se nejlépe daří v suchých klimatech, protože vlhké počasí umožňuje, aby na palicích vznikala hniloba nebo plíseň. Doba květu trvá 8-9 týdnů. Výsledná rostlina bude keřovitá, světle a tmavě zelená, pokrytá hustými trichomy s nádechem jantarové barvy. Po stranách a v horní části rostliny se objevují světle oranžové a žluté chloupky. 

Chuť a vůně
Hlavní aroma, které ucítíte, je pinie a citrus, s konečným nádechem čerstvého citrónu. Jde o slabý skunk, ale váš domov svojí vůní nezahltí. Chuť trochu připomíná borovici, na patře zanechává tóny zemité půdy a citrusů. Trochu podobná je i vůně, která vás při vdechnutí nutí ke kašli. 

 

Bubble Kush
Nejlepší způsoby kouření
Vzhledem k tomu, že tento specifický typ konopí  neposkytuje dlouhotrvající účinek, nejlepší konzumace je přes bong. Účinek trvá až 2 hodiny. Nejste-li fanouškem drsného škrábání v hrdle, zkuste použít vaporizér, protože i v tomto případě dosáhnete uvolněného pocitu.

Pozitivní účinky
Bubble Kush je méně účinný kmen než  běžný OG Kush, což je skvělé při léčbě úzkostí a dokonce i migrén. Rovněž vám dá spoustu energie, a vy se budete cítit euforicky, kreativně a ke všemu budete přistupovat celkově pozitivně. 

Doufám, že tento příspěvek byl užitečný pro všechny milovníky konopí a pokud se vám tato nádherná rostlina dostane do rukou, užijte si ji!

 

Buy Bubble bubba kush cannabis seeds

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.