By Adam Parsons

Ať už máte nekvalitní materiál a nebo máte příliš vysokou toleranci, zde je 7 důvodů, kterými můžete zesílit intenzitu vaší zhulenosti. 


7 Způsobů Jak Zvýšit Intenzitu Vašeho Stavu

1. Pečlivě Si Vyberte Vaši Odrůdu

Snad máte dobrý zdroj vašeho konopí. Tento krok lze poměrně snadno vyřešit za předpokladu, že žijete v zemi, kde je legální prodávat konopí pro rekreační účely. Pokud však žijete v zemi, kde máte limitované možnosti, tak se alespoň snažte zjistit název odrůdy, která je vám nabízena.

Jméno odrůdy vám stačí k získání dodatečných informací na naší stránce. Zde si můžete přečíst o unikátních účincích dané odrůdy způsobených jejím fytochemickým profilem, včetně dominantních kanabinoidů a terpenů. Různé poměry těchto molekul mohou navodit různé účinky, od lehkých a čistých účinků až po silnou tělesnou zhulenost. Díky těmto informacím si také můžete zjistit přibližný obsah THC. Všechny tyto faktory však budou ve finále záviset na tom, kdo danou odrůdu vypěstoval a také z jakých semínek. Nejlepší je experimentovat do té doby, dokud nenaleznete odrůdu, která vám navodí ty nejlepší možné účinky.

2. Správné Skladování

Jakmile si donesete svou trávu domů, kde ji skladujete? Pokud používáte plastový pytlíček nebo nádobu, ve které jste ji dostali, tak se jedná o nesprávné skladování a to se může velice rychle podepsat na síle vašeho konopí. Plast může vytvořit elektrický náboj, který může usmažit na THC bohaté trichomy na vašich květech. Tomuto problému se snadno vyhnete skladováním v kvalitní skleněné či ocelové nádobě.

Existují i nádoby, které mohou kontrolovat vlhkost. Pokud takovouto nádobu nemáte, tak můžete na 2 až 3 hodiny vložit k vašemu konopí slupku z pomeranče, citrónu či limetky. Díky tomu vaše konopí nebude rychle schnout a nedojde tak ke snížení jeho síly. Pro zachování co nejlepší kvality skladujte vaše konopí na temném a chladném místě.

SPRÁVNÉ SKLADOVÁNÍ

3. Změňte Vaši Rutinu

Možná máte k dispozici kvalitní trávu, o kterou navíc správně pečujete. Proč tedy máte pocit, že účinky nejsou tak silné? Nadměrné užívání čehokoliv je ze samotné definice špatné. Pokud nadměrně kouříte konopí, tak si vybudujete toleranci. Vaše tělo se přizpůsobí vyššímu množství kanabinoidů ve vašem těle a vaše tolerance konopí se zvýší.

Pouvažujte tedy nad tím, jak můžete změnit vaše užívání konopí. Navykli jste si na kouření hned po ránu? Zkuste tedy vydržet do večera a nebo alespoň do 16:20. Pokud spíše hulíte večer, tak vyzkoušejte hulit dříve. Přestaňte hulit po každém jídle a zkuste pozorovat, jak vás hulení v různých částech dne ovlivňuje. Tímto experimentováním můžete překvapit vaše tělo a navodit si tak silnější účinky.

4. Změňte Metodu Užívání

Další věc, kterou můžete změnit, je metoda, kterou se zvyknete zhulit. Někteří lidé rádi kouří jointy, ale účinky konopí budou při každé metodě odlišné. Každý člověk je jiný a někteří lidé zkrátka preferují kouření, vaporizaci či bongy. Jiná metoda užívání konopí vám samozřejmě také nemusí vyhovovat. Každý člověk je zkrátka jedinečný.

Můžete také experimentovat s edibles. Obecně platí, že edibles a dabs jsou metody, které vám navodí ty nejsilnější účinky, buďte tedy opatrní.

Vaporizers from Royal Queen Seeds

5. Konzumujte Správné Potraviny

Existuje několik příjemných jídel, které si rozumí s konopím a které mohou zvýšit jeho sílu. Šálek černého či zeleného čaje obsahuje katechin, což je antioxidant, který se váže na receptory CB1 ve vašem mozku. Tato sloučenina pomůže zesílit uklidňující účinky kanabinoidů.

Hořká čokoláda má dost podobný efekt, pokud obsahuje 72% a více kakaa. Nejenže hořká čokoláda funguje jako antioxidant, ale také pomůže zpomalit rozpad anandamidu, což je endokanabinoid, který je pojmenován po slovu pro "blaho" ze Sanskrtu. Tímto způsobem můžete prodloužit účinky vašeho konopí.

Potraviny bohaté na omega-3 mastné kyseliny také účinně syntetizují endokanabinoidy a kanabinoidní receptory. Dále se můžete podívat i po potravinách, které obsahují terpeny, jako je například myrcen, který může zesílit účinky THC, či pinen, který zvyšuje stav. Pinen můžeme nalézt v šalvěji, tymiánu či v jiných bylinkách, zatímco myrcen lze nalézt v mangu, brokolici a oříšcích. Pokud vše zklame, pak můžete použít nějaký multivitaminový přípravek, které zlepší buněčnou absorpci a průchod vaší oběhové soustavy, což ve finále pomůže s tokem THC.

6. Cvičení

Je také dobré se podívat na to, zda máte obecně zdravé návyky. Můžete zkusit upravit váš jídelníček, ale většina THC se ukládá a absorbuje ve vašem tělesném tuku. Někdy se může stát, že je THC pomalu uvolňováno a tím trpí i kvalita vaší zhulenosti. Zkuste tedy zlepšit váš jídelníček a naučit se pravidelně cvičit, jelikož snížit množství tělesného tuku je rozumné.

Bude to ale dost možná znamenat, že musíte vyměnit zmrzlinu za kvalitní hořkou čokoládu. Důležité je však také začít cvičit. Nejenže vám cvičení pomůže k lepšímu zdraví, ale studie naznačují, že pravidelné cvičení ovlivňuje váš mozek podobným způsobem jako konopí. Nejenže vám cvičení zvedne náladu, ale může tak spustit uvolnění uloženého THC ve vašem tuku. Studie z roku 2013 zjistila, že pravidelné kardio cvičení může zvýšit koncentraci THC v krvi až o 15%.

CVIČENÍ

7. Dejte Si Pauzu

Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto rady a stále nepociťujete dostatečně silné účinky, cítíme s vámi. Možná je tedy na čase si sednout a zamyslet se, proč se chcete tak moc zhulit. Konopí může zlepšit životy mnoha lidí, ale rozhodně nevyřeší závažné a hluboké emocionální potíže. Buďte k sobě upřímní a zamyslete se nad tím, kolik konopí užíváte. Pokud jste poslední dobou užívali nadměrné množství konopí, tak je dost možná problém ve vysoké toleranci.

Je naprosto v pořádku dát si toleranční pauzu od konopí. Vyzkoušejte, zda vydržíte alespoň měsíc bez jakéhokoliv konopí. Čím déle vydržíte, tím silnější budou účinky po této pauze. Odhaduje se, že stačí jeden měsíc k tomu, aby vaše tělo opustily všechny kanabinoidy. Pokud se vám tento nápad nelíbí, tak si najděte podporu a oporu ve svých blízkých. Vyzkoušejte, jaký je život bez konopí a pokud zjistíte, že konopí má stále rozumné místo ve vašem životě, tak jej znova vyzkoušejte a pociťte silnější účinky jako dřív.

Podpora zodpovědného užívání konopíRQS zdůrazňuje význam zodpovědné konzumace konopí.

Zatímco mnoho osob užívá konopí často a bez komplikací, někteří mohou být náchylní k rozvoji nežádoucího chování. Jsme přesvědčeni, že tato bylina by měla život člověka obohacovat a ne naopak.

Zodpovědné užívání zahrnuje omezení konzumace pouze na dospělé osoby, odmítnutí řízení automobilů nebo strojů pod vlivem a snahu bránit se zneužívání.

Stay Cultivated.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.