Black Friday Hangover —Slevy ještě nekončí! Ušetřete Teď

By Steven Voser

Skrývání vůně konopí může být nezbytnou aktivitou, díky které se vyhnete legálním a nebo sociálním následkům pěstování marihuany. Existují diskrétní pěstírny, které mají uhlíkové filtry, ale i tyto metody mohou někdy zklamat. Vše záleží na tom, kolik peněz a prostoru můžete investovat. Pokud je to možné, je také lepší ventilovat přefiltrovaný vzduch směrem pryč od vašich sousedů. Pokud pěstujete pouze pár rostlin, pak vám může pomoci i otevřená sklenice s RQS gelem, který dokáže neutralizovat pachy po dobu 4-6 týdnů.

Pokud jste připraveni vypěstovat si konopí u vás doma, tak se připravte na to, jak moc může takové konopí zapáchat, obzvláště během kvetení. Práce s konopím vás obvykle obrní vůči zápachu. Zkrátka si na něj zvyknete a nemusíte si jej všimnout ani na vašem oblečení či ve vlasech. Aby váš dům byl pořád čerstvý a čistý, tak je dobré mít svou pěstírnu velice dobře větranou. Pokud se pokusíte zamaskovat vůni konopí jinou vůní, tak akorát riskujete tvorbu dvou silných zápachů.

Další možností je pěstovat odrůdy, které mají slabší aroma. Co se týče odrůd, které nemají silné aroma, tak máte překvapivě docela na výběr. Nicméně i přesto budou tyto odrůdy mít nějaké aroma, se kterým musíte počítat. Pokud máte strach, že odrůdy se slabším aroma mají i slabší účinky, nemusíte mít obavy. Jediný rozdíl je, že tyto odrůdy nepřitáhnou tolik pozornosti během svého růstu. Níže jsme pro vás připravili 5 odrůd z RQS katalogu, které mají slabší aroma než většina jiných odrůd.

1. Northern Light

Pěstování této klasiky v indooru je poměrně jednoduché i pro začátečníky. Kořeněné a zemité aroma odrůdy Northern Lights má občas při kouření i ovocné podtóny. Při pěstování je její vůně spíše generická. Pokud se rozhodnete ji pěstovat diskrétně, tak i přesto se můžete těšit na skvělou sklizeň. Obsah THC dosahuje více než 20% a její indika účinky jsou silně relaxační. Kromě skvělých výnosů za 7-9 týdnů kvetení se jedná i o skvělou mateřskou rostlinu a vy si tak můžete zaručit další potomky pro nepřetržitou kultivaci této odrůdy.

Northern Light

Northern Light
Northern Light S1
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 0% Indica 100%
575 - 625 gr/plant
180 - 220 cm
Konec září
Čisté, Vyklidněné, Vyvážené

Koupit Northern Light

2. Blue Mystic

Tato skvělá zemitá odrůda je křížencem Northern Light a Blueberry. Flavonoidy a terpeny Blueberry se dostaly i do chuti odrůdy Blue Mystic a vy se tak můžete těšit na borůvkové aroma s náznakem levandule. K této chuti a vůni se skvěle hodí její silné, indikové účinky. Ovocná chuť této odrůdy pomůže zamaskovat typický konopný zápach po dobu 8-10 týdnů kvetení.

Blue Mystic

Blue Mystic
Oregon Blueberry x Northern Light
375 - 425 gr/m2
60 - 100 cm
8 - 9 týdnů
THC: 18%
Sativa 20% Indica 80%
400 - 450 gr/plant
180 - 220 cm
říjen
Vyklidněné

Koupit Blue Mystic

3. Royal Jack Auto

Odrůdu Royal Jack Auto můžete sklidit již za 70 dní od vyklíčení. Jedná se o samonakvétací verzi odrůdy Jack Herer, která je pojmenovaná po konopném aktivistovi, který do konce života neúnavně bojoval za legalizaci konopí. Stejně neúnavná je i tato odrůda, která vám navodí příjemně povznášející sativové účinky. Díky rumištní genetice se tato odrůda pěstuje daleko jednodušeji. Její vůně je v porovnání s dalšími odrůdami také slabší a je ovocnější a sladší s náznakem jemné karamelové chuti. Tato odrůda také vděčí za svůj genetický materiál nesmrtelné odrůdě White Widow.

Royal Jack Automatic

Royal Jack Automatic
Jack Herer x Ruderalis
350 - 400 gr/m2
40 - 80 cm
7 - 8 týdnů
THC: 16%
Sativa 40% Indica 30% Ruderalis 30%
70 - 120 gr/plant
60 - 80 cm
11 - 12 weeks after sprouting
Kreativní, Motivující

Koupit Royal Jack Automatic

4. Royal Creamatic

Odrůdu Royal Creamatic lze popsat jako všestrannou odrůdu pro indoorové pěstování, jelikož je kompaktní a má nenápadnou vůni. Díky genetice z odrůdy White Rhino má tato odrůda sladké a senzační (i když slabší) aroma, díky kterému nedojde k prozrazení vaší pěstírny. Při kouření si však budete moci užít její chuť naplno. Royal Creamatic je samonakvétací odrůda, která bude připravena ke sklizni již za 8 týdnů od vyklíčení. Možná ještě úchvatnější je její schopnost vyprodukovat až 450 g/m² při ideálních podmínkách.

Royal Creamatic

Royal Creamatic
Cream Caramel x Ruderalis
400 - 450 gr/m2
60 - 80 cm
8 - 9 týdnů
THC: 15%
Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
115 - 165 gr/plant
80 - 100 cm
12 - 13 after sprouting
Tělesná uvolněnost, Uklidňující

Koupit Royal Creamatic

5. Quick One

Odrůda Quick One je variací odrůdy Lowryder, která je slavná díky tomu, že má rychlý čas kvetení a jemnou vůni. Díky rumištní genetice má tato odrůda krátký vzrůst a je tedy diskrétní a zvládnutelná. Jen zřídka vyroste výše než 75 cm, což je vcelku malá výška. Od vyklíčení bude připravena ke sklizni již za úchvatných 6-7 týdnů a jedná se o odolnou odrůdu, kterou lze pěstovat i v chladnějším prostředí. Tato odrůda má jednu z nejjemnějších vůní ze všech konopných rostlin. Její distinktivní a ovocné aroma vás zkrátka neprozradí. Vyzkoušejte si vypěstovat tuto skvělou indiku!

Quick One

Quick One
Lowryder 1 x Old School Indica
275 - 325 gr/m2
50 - 60 cm
5 - 6 Týdny
THC: 13%
Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
100 - 150 gr/plant
60 - 100 cm
9-10 týdnů po vyrašení
Tělesná uvolněnost

Koupit Quick One

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.