🤯 Auto Šílenství: Až 50% sleva na semínka a potřeby  ⏤ KOUPIT TEĎ 🔥

 🤯 Auto Šílenství: Až 50% sleva
na semínka a potřeby ⏤ KOUPIT TEĎ 🔥

 • Epsilon F1
 • Epsilon F1
 • Epsilon F1
 • Epsilon F1
 • Epsilon F1

Epsilon F1

Blue Dream x Blueberry x Amnesia Lemon Haze x Black Domina

Epsilon F1 je jeden z prvních kultivarů z naší unikátní nabídky F1 konopných semínek. Tato odrůda kombinuje genetiku z inbredních linií, které pocházejí z odrůd Blue Dream, Blueberry, Amnesia a Black Domina. Odrůda Epsilon F1 se může pochlubit uniformním růstem, delikátním aroma a vysokým obsahem kanabinoidů. Kromě toho se jedná o nejrychlejší samonakvétací odrůdu z celé naší F1 nabídky.
(20) Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 26.00
3x
€ 62.00
5x
€ 94.00
10x
€ 170.00
Výprodej!
Sleva!
€ 62.00

€ 62.00 (--1%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (16)

Epsilon F1: Silná, Chutná a Rychle Rostoucí Odrůda

Epsilon F1 je nejrychleji rostoucí odrůdou z celé naší nabídky F1 konopných semínek a kombinuje genetické vlastnosti těch nejslavnějších konopných odrůd, jako je Blue Dream, Blueberry, Amnesia Lemon Haze a Black Domina. Můžre se pochlubit delikátním aroma, vysokým obsahem kanabinoidů a také bezkonkurenční stabilitou a uniformním růstem, který je typický pro všechny RQS F1 semínka. Kromě toho se jedná o samonakvétací odrůdu s extra rychlým kvetením, díky čemuž je odrůda Epsilon F1 ideální volbou pro pěstitele, kteří chtějí co nejrychleji sklízet.

Epsilon F1

Účinky, Chuť a Aroma Odrůdy Epsilon F1: Citrusové, Bylinné a Borůvkové Tóny s Uvolňujícími Účinky

Díky jedinečnému aromatickému profilu rodičovských odrůd se odrůda Epsilon F1 může pochlubit bohatým aroma, které kombinuje tóny čerstvých bylinek a citrusů, společně se zemitými tóny a s náznakem borůvek a levandule. Odrůda Epsilon F1 je středně silnou odrůdou, která konzistentně produkuje solidní obsah THC a jejíž terpenovému profilu dominuje myrcen, farnascen, ocimen a limonen. Nejenže tyto terpeny ovlivňují delikátní aroma této odrůdy, ale také se podílejí na jejích účincích a zaručí dlouhotrvající a uvolňující účinky, které uleví celému tělu (vliv myrcenu, linaloolu a farnescenu), co skvěle doplňuje povznášející a motivační účinky (účinek limonenu).

Epsilon F1

Pěstování Odrůdy Epsilon F1: Malé, Uniformní Rostliny s Extra Rychlým Časem Kvetení

Odrůda Epsilon F1 se může pochlubit skvělou vitalitou a odolností. Rostliny této odrůdy jsou malé a kompaktní a všechny dosahují podobné výšky a struktury (krátké, s několika vedlejšími větvemi), díky čemuž zaručí uniformní výpěstek. Kromě toho je odrůda Epsilon F1 samonakvétací a začne tedy kvést bez ohledu na světelný cyklus a její palice začnou produkovat aroma až těsně před sklizní. V kombinaci s 30denní dobou kvetení (stačí pouhých 60 dní od vyklíčení ke sklizni) se jedná o ideální odrůdu pro diskrétní pěstitele.

Epsilon F1
Epsilon F1 data sheet
Odrůda: F1 Hybrid auto
Genetická Výbava: Blue Dream x Blueberry x Amnesia Lemon Haze x Black Domina
THC: Velmi Vysoký Obsah
Výnos: XXL
Výška: 50 - 70 cm
Kvetení: 30 - 40 dní
Sklizeň: 60 dní od vyklíčení
Hlavní terpeny: Farnesen, Karyofylen, Myrcen, Pinen
Chuť: Borůvková, Bylinná, Citrusová, Levandulová, Limetka
Účinek: Dlouhodobé, Tělesná uvolněnost, Uklidňující
Klima: Krátké Léto

  Od W. G. Dne 25/May/2023 :

  Titul : Great so far! Order some and see!
  Komentáře : I planted these straight to moist soil, three days later all 3/3 sprouted! So far so good! Let’s see what she produces for us! Don’t skip out order yours soon!

  Od A. V. Dne 15/May/2023 :

  Titul : Gusty
  Komentáře : Ein Samen eingepflanzt (Indoor. 100W-LED). Sie hat grade mit der Blühte angefangen und ist größer als das angegeben Maximum. Jetzt grade 74cm - wird bestimmt noch größer werden.

  Od F. B. Dne 09/May/2023 :

  Titul : Fab Bre
  Komentáře : j+50 and they are monsters full of buds... indoor setup 18/6 lighting (with biogrow & biobloom) it's just incredible guys i never saw something like that , can't upload a picture i don't know why but i can tell you one thing... THAT'S THE FUTUR !

  Od L. D. Dne 08/May/2023 :

  Titul : Dams
  Komentáře : Bonne germination, plante vigoureuse

  Od M. H. Dne 05/May/2023 :

  Titul : EPSILON F1
  Komentáře : Wow what excellent seeds these are planted 3 seed 2 week ago and they are shooting up rapidly all three pop at the same time never in my growing have I seen that happen to any of my grows super looking little plants as well had their first dose of bigger flower and they loved it praying hard can’t wait an till these babies are ready and is going to be my seed of choice in the future all I can say is royal queen seeds you have done an excellent job with these many thank you my favourite seed company would recommend epsilon f1 to any who wants a rapidly growing cannabis plant well done royal queen seeds ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  Od M. L. Dne 24/Apr/2023 :

  Titul : Great start
  Komentáře : germinated with no problem and is getting bigger everyday I check on it in the morning and by the evening it looks like a completely different plant I cant get over how fast its growing. top marks to RQS for this one if you're considering buying it I say go for it you wont regret it Im 2 weeks in now hopefully all goes well for the plant from now til harvest Thanks again for this strain

  Od J. P. Dne 11/Apr/2023 :

  Titul : Joel
  Komentáře : Bonjour a tous,bon sa fait un bout de temps que je cultive,la vraiment rien a dire graines au top, petit souci de germination,mais rqs ma renvoyé en un temps record le 2 graines sur 3 qui n avais pas germer,donc déjà bravo car ont peut vraiment avoir confiance, ensuite que dire oui c'est un peu plus cher,mais alors 55 jours du début à la fin,en placard intérieur aucune odeur, vraiment très faible..en plus super facile a cultiver,j adore du top de top bravo à toute l équipe rqs....

  Od B. T. Dne 03/Apr/2023 :

  Titul : Blaise
  Komentáře : commencer 3 x 3. Je vous informerai du résultat dans environ "50 jours" j'espère

  Od M. B. Dne 30/Mar/2023 :

  Titul : Pensavo meglio.
  Komentáře : 2 germinate su 3. Il seme non germinato era di un colore diverso (2 marroni. 1 verde.). Le due nate, dopo 25gg, sono una piu alta e una piu bassa (a pari condizioni). Forse sono stato sfortunato, ma questa "uniformità genetica" io non l ho notata. Dovrei dare meno, ma do comunque 4 stelle per non rovinare la media. E consiglio maggior attenzione nella selezione dei semi.

  Od B. Z. Dne 27/Mar/2023 :

  Titul : Good Quality
  Komentáře : Seeds germinated fast!

  Od T. M. Dne 27/Mar/2023 :

  Titul : Epsilon F1
  Komentáře : I germinated 3 seeds with great success, 2 have grown exactly the same so far but the third is a monster. They are all growing beautifully and are started to get frosty. I cannot wait to harvest andf try them. I would highly recommed Epsilon to growers at all levels.

  Od B. O. Dne 09/Mar/2023 :

  Titul : Can't wait to try her
  Komentáře : She is growing rapidly like her sisters. Good size and full of bud sites!

  Od J. P. Dne 09/Mar/2023 :

  Titul : Epsilon F1
  Komentáře : Nätisti kasvaa, kukinta alkanut juuri. Ei malttaisi odottaa!

  Od M. L. Dne 23/Feb/2023 :

  Titul : Maxime
  Komentáře : Achat de 10 graines, premières salves en cours. Du top produit, ça promet du très bon 😍

  Od M. D. Dne 20/Feb/2023 :

  Titul : Max
  Komentáře : 3 graines plantées,3 graines germées, que du bon chez RQS...👍


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie

eKomi silver seal
4.7 z 5
z 24111 recenzí

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.