• Epsilon F1
 • Epsilon F1
 • Epsilon F1
 • Epsilon F1
 • Epsilon F1

Epsilon F1

Blue Dream x Blueberry x Amnesia Lemon Haze x Black Domina

Epsilon F1 je jeden z prvních kultivarů z naší unikátní nabídky F1 konopných semínek. Tato odrůda kombinuje genetiku z inbredních linií, které pocházejí z odrůd Blue Dream, Blueberry, Amnesia a Black Domina. Odrůda Epsilon F1 se může pochlubit uniformním růstem, delikátním aroma a vysokým obsahem kanabinoidů. Kromě toho se jedná o nejrychlejší samonakvétací odrůdu z celé naší F1 nabídky.
(68)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 13.18
3x
€ 32.30
5x
€ 48.45
10x
€ 89.25
25x
€ 178.50
Výprodej!
Sleva!
€ 32.30

€ 38.00 (-15%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (52)
 • Fotografie od zákazníků (4)

Epsilon F1: Silná, Chutná a Rychle Rostoucí Odrůda

Epsilon F1 je nejrychleji rostoucí odrůdou z celé naší nabídky F1 konopných semínek a kombinuje genetické vlastnosti těch nejslavnějších konopných odrůd, jako je Blue Dream, Blueberry, Amnesia Lemon Haze a Black Domina. Můžre se pochlubit delikátním aroma, vysokým obsahem kanabinoidů a také bezkonkurenční stabilitou a uniformním růstem, který je typický pro všechny RQS F1 semínka. Kromě toho se jedná o samonakvétací odrůdu s extra rychlým kvetením, díky čemuž je odrůda Epsilon F1 ideální volbou pro pěstitele, kteří chtějí co nejrychleji sklízet.

Epsilon F1

Účinky, Chuť a Aroma Odrůdy Epsilon F1: Citrusové, Bylinné a Borůvkové Tóny s Uvolňujícími Účinky

Díky jedinečnému aromatickému profilu rodičovských odrůd se odrůda Epsilon F1 může pochlubit bohatým aroma, které kombinuje tóny čerstvých bylinek a citrusů, společně se zemitými tóny a s náznakem borůvek a levandule. Odrůda Epsilon F1 je středně silnou odrůdou, která konzistentně produkuje solidní obsah THC a jejíž terpenovému profilu dominuje myrcen, farnascen, ocimen a limonen. Nejenže tyto terpeny ovlivňují delikátní aroma této odrůdy, ale také se podílejí na jejích účincích a zaručí dlouhotrvající a uvolňující účinky, které uleví celému tělu (vliv myrcenu, linaloolu a farnescenu), co skvěle doplňuje povznášející a motivační účinky (účinek limonenu).

Epsilon F1

Pěstování Odrůdy Epsilon F1: Malé, Uniformní Rostliny s Extra Rychlým Časem Kvetení

Odrůda Epsilon F1 se může pochlubit skvělou vitalitou a odolností. Rostliny této odrůdy jsou malé a kompaktní a všechny dosahují podobné výšky a struktury (krátké, s několika vedlejšími větvemi), díky čemuž zaručí uniformní výpěstek. Kromě toho je odrůda Epsilon F1 samonakvétací a začne tedy kvést bez ohledu na světelný cyklus a její palice začnou produkovat aroma až těsně před sklizní. V kombinaci s 30denní dobou kvetení (stačí pouhých 60 dní od vyklíčení ke sklizni) se jedná o ideální odrůdu pro diskrétní pěstitele.

Epsilon F1
Epsilon F1 data sheet
Odrůda: F1 Hybrid auto
Genetická Výbava: Blue Dream x Blueberry x Amnesia Lemon Haze x Black Domina
THC: Velmi Vysoký Obsah
Výnos: XXL
Výška: 50 - 70 cm
Kvetení: 30 - 40 dní
Sklizeň: 60 dní od vyklíčení
Hlavní terpeny: Farnesen, Karyofylen, Myrcen, Pinen
Chuť: Borůvková, Bylinná, Citrusová, Levandulová, Limetka
Účinek: Dlouhodobé, Tělesná uvolněnost, Uklidňující
Klima: Krátké Léto

  Od O. C. Dne 12/Feb/2024 :

  Titul : Katy
  Komentáře : Ça pousse comme dans un rêve et en 24 24 c'est parfait. Je vais essayer de faire un peu plus la prochaine fois

  Od A. M. Dne 12/Feb/2024 :

  Titul : PS
  Komentáře : Todella nopea ja hajuton.

  Od F. T. Dne 12/Feb/2024 :

  Titul : So goood
  Komentáře : easy to grow, very good harvest. smelless: incredible

  Od A. P. Dne 08/Feb/2024 :

  Titul : F1
  Komentáře : Coltivata due volte sono molto tra di loro reggono bene lo stress , 3 piante 240 g do 4 stelle

  Od B. C. Dne 07/Feb/2024 :

  Titul : Crazy fast germination
  Komentáře : Sowed the seed into a rapid rooter plug then placed in germination tray with humidity dome and heat mat on Saturday then Monday night she sprouts with cotyledons. Can’t wait to see how she turns out. Thanks RQS

  Od M. H. Dne 22/Jan/2024 :

  Titul : Light 24h
  Komentáře : Im surprised exacly 60fays. Now is my 3th season. I love it, strong and fast. So its creazy promotion IBought 10x. Yeld its arround 35g. 5 plants and 100w led mars

  Od K. D. Dne 05/Jan/2024 :

  Titul : Daguzan karine
  Komentáře : Super bien

  Od C. G. Dne 28/Dec/2023 :

  Titul : Giant Plants
  Komentáře : This was my second grow and I must say, what a plant to grow Hydro! Took me 80 days total to grow 4 of these! Grew seeds straight in 15l autopots with airdomes, 50% coco 50% perlite as substrate, Only used plagron Cocos A Cocos B Nutrients full grow , 420w pureled quantum board, 4x4 tent. Plants grew very big, 140cm was tallest and shortest was around 95cm! Considering grow took 80 days, yield was exceptional at over 900g dry! I did No training and very little defoliating, even though these plants have an insane amount of leaf's! Average DLI beyond seedling stage was around 45 and I followed a VPD chart when I went into flowering! Will Grow Again!!!!!!!!!

  Od J. F. Dne 18/Dec/2023 :

  Titul : Firt Time
  Komentáře : RQS is the only way to go. The competition is no match.

  Od D. R. Dne 15/Dec/2023 :

  Titul : Lightening fast
  Komentáře : Potent, easy to grow, great yield strong, strong smell but easy to conceal almost 60 days exact. Newbie grower but I feel like a veteran right now 3 oz from each

  Od P. K. Dne 20/Nov/2023 :

  Titul : Pit
  Komentáře : Schnell (60Tage).... kleine, harte Buds, Durchschnitt 33g trocken... lecker!

  Od J. N. Dne 30/Oct/2023 :

  Titul : Impressed
  Komentáře : Very healthy vegative fase. Even with only using potting soil and sand. It is small but all i did for LST was tie down the mainstem once with a pipecleaner. Forming good 5 tops. It shed many fan leaves into flower but i think thats because i used very old soiltabs(gonna buy better next time) The flowering time of 30-40 days does not hold true for me. They must have a super setup RQS. New pistils and Calyxis still establishing for me with this time. Still impressed with genes though. Uniform Whats more important i can grow this without a charchoal filter. A closet grow without smell without filter in a terraced house is kinda revolustionizing tbh. All i need is my 250W hps. 4 pots, 50l pottingsoil and sand. And a Half hitch knot with a small rope. And my closet is full of weed. So easy. Will buy again Oh and orion is also great. Slightly more lenghty bulky firefoxy Soon ready to harvest, bet the smoke is great also

  Od D. A. Dne 23/Oct/2023 :

  Titul : Good
  Komentáře : 10/10

  Od A. G. Dne 17/Oct/2023 :

  Titul : Das ist der Formel 1 Rennwagen unter RQS Sorten
  Komentáře : Leider hat ein Mitarbeiter von RQS beim verpacken nicht richtig aufgepasst .... Denn normalerweise hätte er sehen müssen, das 1 von den 5 Samen beschädigt war und zu 99% nicht keimen wird. Normalerweise hätte der RQS Mitarbeiter diesen 1 Samen wegwerfen müssen, vor allen Dingen weil die F1 Hybrid Samen teuer sind! Wie auch immer, ich gebe trotzdem 5 Sterne für den Speed der Pflanze. Habe schon einige Autoflowers gegrowt, aber diese hier hängt sie alle ab. Der Speed den sie an den Tag legt ist unfassbar. Die geht nach knapp etwas über einer Woche schon in die Vorblüte lol. Ist aber nach 1 Woche auch schon so groß wie andere (normale) Autoflower erst nach 2-3 Wochen. Die Epsilon geht richtig steil. Freue mich schon auf das Ergebnis. Achja, 4 von 5 gekeimt. 3 von den 4 sehen aus wie Drillinge. Die vierte ist ein klein wenig "buschiger" und kleiner. Aber das ist kein Problem mit Low-Stress-Training. Krass ist der Speed - das ist der Ferrari unter den Cannabissorten von RQS.

  Od G. D. Dne 16/Oct/2023 :

  Titul : top
  Komentáře : snel , meer dan 5 sterren ,


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 36788 recenzí

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.