• Apollo F1
 • Apollo F1
 • Apollo F1
 • Apollo F1
 • Apollo F1

Apollo F1

Lemon x Black Domina x Sugar Mangolia

Odrůda Apollo F1 je robustní indika, která byla vyšlechtěna z vybrané linie čistých hybridů. Má delikátní a komplexní aroma se silnými tóny borovice, citrusů, bylinek a dokonce i vanilky. Tato odrůda navozuje uvolňující účinky, které stimulují mysl. Jedná se tedy o velice stabilní F1 odrůdu, která produkuje zdravé a uniformní rostliny.
(20)
Napsat recenzi
Počet semen:
1x
€ 15.50
3x
€ 38.00
5x
€ 57.00
10x
€ 105.00
25x
€ 210.00
Výprodej!
Sleva!
€ 38.00

€ 38.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (13)
 • Fotografie od zákazníků (3)

Apollo F1: Odvážné a Moderní Aroma s Vyváženými Účinky

Video id: 875971450

Odrůda Apollo F1 je vitální samonakvétací hybrid, který se může pochlubit silnou strukturou a delikátním aroma. Tato odrůda vznikla zkřížením inbredních linií z odrůd Lemon, Black Domina a Sugar Magnolia a podědila tak řadu skvělých vlastností od svých předků. Stejně jako bůh Apollón z antického Řecka, po kterém je tato odrůda pojmenovaná, tak tato odrůda navozuje vyvážené a kreativní účinky, které mohou inspirovat a vylepšit vaše vnímání hudby, tance či poezie.

Apollo F1

Aroma, Chuť a Účinky odrůdy Apollo F1: Vysoký Obsah Terpenů s Vyváženými Účinky

Odrůda Apollo F1 má po usušení čerstvé aroma, které kombinuje vůni borovice s bylinnými tóny a s jasným náznakem citrusové kůry. V pozadí si také můžete všimnout náznaku vanilky a levandule, což připomíná moderní konopné odrůdy, jako je například Cookies a nebo další odrůdy z USA. Odrůda Apollo F1 produkuje spoustu pryskyřice s vysokým obsahem kanabinoidů (hlavně THC) a s komplexním mixem terpenů, jako je myrcen, terpinolen, farnesen, karyofylen, ocimen, limonen a linalool. Výsledkem jsou vyvážené účinky, které jsou typické pro kvalitní hybridní odrůdy. Těšit se tak můžete na silné uvolňující účinky (typické pro myrcen, farnesen a linalool) v kombinaci s jasnou euforií a motivujícími účinky, které pohání obsah terpinolenu, ocimenu a limonenu.

Apollo F1

Pěstování odrůdy Apollo F1: Robustní, Uniformní a Produktivní

Odrůda Apollo F1 je robustní odrůda s kompaktní strukturou a jasnou, indikovou morfologií. Rostliny vyrostou do střední výšky a její větve rostou velice blízko sebe a již brzy začnou produkovat spoustu palic a temně zelené listy. Odrůda Apollo F1 je samonakvétací a celý její životní cyklus trvá asi 80 dnů. Po uplynutí této doby se můžete těšit na velkou sklizeň obrovských a tlustých palic, které na sobě mají spoustu trichomů.

ç

Apollo F1
Apollo F1 data sheet
Odrůda: F1 Hybrid auto
Genetická Výbava: Lemon x Black Domina x Sugar Mangolia
THC: Velmi Vysoký Obsah
Výnos: XXL
Výška: 55 - 75 cm
Kvetení: 45 - 50 dní
Sklizeň: 75 - 80 dní od vyklíčení
Účinek: Kreativní, Motivující, Tělesná uvolněnost, Uklidňující
Chuť: Borovicová, Bylinná, Citrusová, Levandulová, Vanilková
Hlavní terpeny: Farnesen, Karyofylen, Myrcen, Terpinolen
Klima: Krátké Léto

  Od C. M. Dne 09/May/2024 :

  Titul : Der Dude
  Komentáře : Hab 3 Samen gekauft von diesen sind alle innerhalb 24 std gekeimt. Ich bin schon auf das Ergebnis gespannt. RQS ist einfach top mit ihrer Qualität.

  Od J. M. Dne 11/Apr/2024 :

  Titul : Janina
  Komentáře : So far: 3 von 3 gekeimt. Robuste Pflanzen! Top!

  Od E. R. Dne 12/Mar/2024 :

  Titul : apollo1312
  Komentáře : robuste pflanze, hat alles mit sich machen lassen und ist sieht trotz gezwungener trockenperioden und düngeproblemen perfekt aus. Beim ersten mal an der Blüte riechen ist mir ein lautes "Oh Wow" wiederfahren. Lecker und fruchtig.

  Od C. G. Dne 04/Mar/2024 :

  Titul : Best customer service period.
  Komentáře : I ordered multiple seeds from them and germinated them all under the same conditions in the same container as I always do. They all 4 germinated within 2 days, but the Apollo f1 took 2 days longer to move to my rockwool and net pot. From then on it never grew at all. It could've been something on my end, but yet they didn't question. Immediate free replacement, and that works for me 100% of the time. Respect. I'll never stop using their genetics!

  Od T. P. Dne 21/Feb/2024 :

  Titul : Highhly recomended
  Komentáře : Very stable and easy to grow

  Od M. B. Dne 02/Feb/2024 :

  Titul : f1 wow
  Komentáře : very consistent grow and very powerful. super bushy.

  Od P. K. Dne 12/Dec/2023 :

  Titul : Pit
  Komentáře : 70 Tage, 50g trocken an der Pflanze, lecker, plättend. Zusammen mit Orion (40g) im SOG angebaut. Beeindruckend!!!

  Od M. H. Dne 07/Sep/2023 :

  Titul : Noize
  Komentáře : Eine sehr schöne Sorte. Sie wächst schnell und synchron mit den anderen. Die Blütezeit ist Recht kurz gehalten aber das Wachstum macht es wet.

  Od W. R. Dne 14/Aug/2023 :

  Titul : Apollo F1
  Komentáře : Wow amazing results really enjoyed growing them And smoking them!! All 3 seeds came out almost identical with about 56grams per plant taste and smell also really good 👍 can’t wait to try more F1s from RQS!!!

  Od D. C. Dne 12/Jul/2023 :

  Titul : Apollo F1
  Komentáře : Ho notato una velocità e omogeneità nella crescita e sviluppo molto elevate, il profumo é intenso e dolce. Consiglio vivamente di provare un seme F1, non é l unico da me acquistato e non sarà neanche l ultimo

  Od E. R. Dne 07/Jun/2023 :

  Titul : Fast
  Komentáře : It germinated on the 3 Day and now start growing,really exited to follow this one. My first F1

  Od J. P. Dne 09/Mar/2023 :

  Titul : Apollo F1
  Komentáře : Hyvin kasvaa. Kaikki F1 hybridit kasvamassa ja tätä odotan eniten. Toistaiseksi hyvältä näyttää.

  Od J. O. Dne 27/Feb/2023 :

  Titul : Kalchias
  Komentáře : Awesome, my first F1 and it is really the fastest growing seed I've bought here. Using some minerals and some blowing clay in the earth it got water every second day and is under fresh air conditions, further more, it overtook normal feminized or autoflowering seeds. I am looking forward to see the blunts of this amazing plant.


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.

Kategorie
eKomi silver seal
4.7 z 5
z 37806 recenzí

F1 Hybrid Konopná Semínka

Disclaimer

Konopná semínka mohou být v EU volně distribuována podle zásad vzájemného uznávání. Nicméně je vaší zodpovědností se před objednáním semínek seznámit s platnými zákony ve vaší zemi.