By Adam Parsons

VŠE, CO JSTE KDY CHTĚLI VĚDĚT O ROYAL MOBY

O silném konopném kmenu Royal Moby jste již možná slyšeli. Tento druh marihuany je známý jako jedna z nejsilnějších a nejúčinnějších odrůd. Ale i pokud jste již tento druh konopí někdy kouřili, jedli nebo použili ve vaporizéru, je dost pravděpodobné, že existují aspekty Royal Moby, se kterými jste se dosud nepotkali. Zde je ucelený přehled vlastností tohoto zeleného, lepkavého drahokamu.

HISTORIE KONOPNÉHO KMENE ROYAL MOBY

Aby bylo možné vyprávět příběh Royal Moby, nejprve vás musíme seznámit s příběhem jiného slavného kmene marihuany: Moby Dick. Tento příběh se odehrál na španělském venkově. Někteří pěstitelé tam experimentovali s různými kombinacemi konopných kmenů. Objevili silný hybrid dvou hlavních odrůd marihuany: sativa a indica.

Tento hybrid, známý jak svými silnými, opojnými účinky a bohatým růstem, vešel ve známost jako Moby Dick. Další pokusy vedly k vytvoření druhé odrůdy kmene, se silnějším vlivem sativy. Moby Dick je obecně známý jako jedna z klasických odrůd.

Ale Royal Queen Seeds povznesli Moby Dick na zcela novou úroveň. Vytvořili unikátní variaci na tuto klasiku, známou jako Royal Moby. Stejně jako Moby Dick je i Royal Moby křížencem White Widow a Haze. Tento kmen má vyšší koncentraci THC než jiný z konopných kmenů od Royal Queen Seeds.

Royal Moby je širokou veřejností uznáván jako vynikající kmen. Na 2012 Cannarias Cannabis Cup získal tento kmen první cenu jako "Nejlepší venkovní sativa". Royal Moby letos také získal ocenění na pražském Czech Cannabis Cup.

CHUŤ ROYAL MOBY

Podle většiny kuřáků má tento kmen příjemnou, středně intenzivní, nasládlou chuť. Royal Moby je často popisován jako druh konopí s květinovou nebo ovocnou chutí. Když lidé chtějí popsat, jak kouř této odrůdy chutná, používají taková slova jako med, tropická chuť a nektar.

CHUŤ ROYAL MOBY

Coby sušená bylina má tento kmen zpravidla jemnou a neutrální vůni. Nicméně, jakmile ho zapálíte, rozvine se silná, přitažlivá vůně. Většina lidí, kteří se s vůní Royal Moby seznámili, ji popisuje jako pikantní a teplou, s náznakem lahodného jídla.

Royal Moby feminizované velmi detailní foto rostliny konopí

SILNÝ ÚČINEK PRO KRÁLE

Konzumace Royal Moby má epicky silné účinky. Proto je tento kmen určen pro zkušené uživatele konopí. Většina lidí pociťuje v případě tohoto kmene dominantní komponent, který představuje sativa. Nicméně, účinky indicy jsou také silné.

Na většinu lidí má Royal Moby silně opojné a inspirativní účinky. Lidé zpravidla popisují pocity euforie, nadšení a zvýšené tvořivosti. Někteří spotřebitelé označují tento kmen jako afrodiziakum. Stav navozený Royal Moby má tendenci vyvolat vysoce aktivní pocit, tento kmen není tou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají bylinu, která jim pomůže usnout.

Společně s psychedelickými a mysl obohacujícími vlastnostmi tohoto kmene řada lidí popisuje také značný příliv fyzické energie. Royal Moby je dobře známý schopností stimulovat chuť k jídlu. Díky tomu je vynikající volbou pro ty, kteří mají problémy s příjmem potravy, nechutenstvím nebo trávícími potížemi.

Obecně platí, že účinky navozené kouřením Royal Moby trvají hodinu až hodinu a půl. Někteří uživatelé popisují delší účinky, až dvě hodiny. Stejně jako u ostatních kmenů marihuany účinek a délka působení závisí na zkonzumovaném množství.

PĚSTOVÁNÍ ROYAL MOBY

Navzdory tomu, že jde o směs sativy a indicy, se Royal Moby chová a roste podobně jako sativa. Kmen je pojmenován po legendární velrybě a to právem; rostlina je vysoká, bujná a silná. Proto je dobré poskytnout Royal Moby dostatek prostoru.

Tento kmen můžete pěstovat jako venku, tak i uvnitř. Ale vzhledem k tomu, že získal Cannabis Cup pro nejlepší venkovní sativu, je lepší ho pěstovat venku. Při pěstování uvnitř dokáže Royal Moby dosáhnout výšky šesti stop. Pod širým nebem vyrůstá do výšky až devět stop. Kmen následuje obecný vzorec růstu sativy: větve jsou dlouhé a štíhlé, plné palic.

Jak se dá očekávat, taková velká rostlina může přinést značnou sklizeň. Při pěstování uvnitř pod umělým světlem zpravidla sklidíte zhruba 200 gramů na stopu čtvereční. Sklizeň při pěstování venku závisí na tom, kolik slunečního světla rostlina m á. Royal Moby miluje sluneční světlo, čím více, tím lépe. Za ideálních podmínek, při dostatku slunečního světla, můžete z každé rostliny získat až 1000 gramů. Vzhledem k tomu, že roste do takové výšky, Royal Moby potřebuje dostatek vody a živin, a to v průběhu celého vegetačního období.

Část tohoto kmene představovaná indicou je potvrzená jednou věcí - doba květu Royal Moby je krátká, obvykle k ní dochází po 9-10 týdnech. Ve většině oblastí na severní polokouli lze palice tohoto konopného kmene sklidit v polovině či na konci října.

Royal Moby konopí 420 rqs marihuany semena

KMEN, KTERÝ SI ZAPAMATUJETE

Ať už se chcete potěšit sladkým kouřem Royal Moby nebo o tom uvažujete, doufáme, že tento průvodce vám přinesl užitečný kontext a informace. Royal Moby je vynikající volbou pro širokou řadu kuřáků konopí, od těch, kteří si chtějí vypěstovat vlastní konopí, po příležitostné, rekreační uživatele, i pro ty, kteří potřebují denní dávku zeleného léčiva. Když budete hledat kmen, který má silné, mysl otevírající účinky, vzpomeňte si na Royal Moby.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.