Power Plant pochází z odrůdy dagga, což je dominantní sativa produkovaná v Jižní Africe a přilehlých zemích. Jihoafrické odrůdy jsou známé svým rychlým rozvojem a včasným květenstvím, na rozdíl od poklidné sezóny nutné pro většinu odrůd sativa. Power Plant dozrává téměř viditelně, v Nizozemsku dozraje při pěstování venku ještě před Halloweenem. Ve středomořském klimatu, např. ve Španělsku, roste ještě rychleji. Je to rostlina pro pěstitele, kteří chtějí získat silnou sativu a chtějí ji získat rychle!

V průběhu 90. let odcestovalo několik pěstitelů z Nizozemí do Jižní Afriky, kde získali genetiku, která by mohla být skvělým doplňkem jejich sbírky. Pomocí genetických vzorků, které shromáždili, dokázali vyprodukovat téměř ryzí sativu (12% indicy). Tato rostlina konopí se mohla v přiměřené době dostat do amsterodamských coffee shopů. Známá jako Power Plant je tam k nalezení i v současnosti.

Pružná a přizpůsobivá, Power Plant je vhodná pro pěstování uvnitř, ať již v půdě nebo hydroponicky, nebo na rozlehlých zahradách. Při zkrácení má Power Plant velké množství hustých květenství, která měří zhruba 15 cm. Není-li zastřihována, může Power Plant vyprodukovat tři až čtyři květenství o délce 20 cm. Power Plant je olivově zelená a má drobné listy. Intenzivní, silná vůně bude pravděpodobně v místech, kde je nutností zachovat nenápadnost vyžadovat použití regulátoru zápachu.

Royal Queens Seeds Power Flower je bezkonkurenční kmen konopí ztělesňující to nejlepší od Royal Queen Seeds. Power Flower je stabilní fúzí indicy a sativy. Tato Power Plant je významná neuvěřitelně silným účinkem, který se mísí se sametovou a neuvěřitelně uvolňující vůní a intenzivní chutí.
Obsah THC je 15%.

Na rozdíl od řady ostatních konopných odrůd Power Flower ani v jednom případě nepůsobí stavy neštěstí. Power Flower je nenáročná rostlina a je dokonalá pro začátečníky. Obvyklá klientela Royal Queens Seeds je informována o tom, aby dodrželi plán každodenního zavlažování a rostlinu přihnojovali každé tři dny. Zavlažování a přihnojování je třeba pozastavit dva týdny přes sklizní.

RELATED STORY
Easy Bud

Power Flower vypadá v průběhu květenství nádherně, a to díky bílému poprašku, který je v kontrastu s tmavě smaragdovými listy. Jakmile Power Flower přestane růst, nevyžaduje žádnou další péči. Po období květenství získají květy Power Flower přitažlivou nefritovou barvu. Jsou plné pryskyřice a vyžadují minimální prořezávání.

Čas od času se označuje jako "víkendový uvolňovák". Power Flower má plamenný efekt. Může způsobit, že si lehnete na pohovku nebo do postele a budete se neustále usmívat. Možná také odložíte práci, kterou na ten den máte. Power Flower je bezpochyby ten nejsilnější kouř, jaký si kdy vychutnáte.

Power Flower od Royal Queen Seeds se snaží obnovit dobře známé kvality slavného konopí z Amsterodamu. Feminizovaná rostlina vyroste do výšky více než 1 metru. Při pěstování uvnitř může dosáhnout výšky až 1,5 metru, ale při pěstování venku přesáhne i 2 metry. Upřednostňuje vlahé klima, které naleznete v Kalifornii nebo Itálii. Nicméně ji lze pěstovat i na jihu Franice a v Německu, navzdory skutečnosti, že pro tento kmen nejsou vhodné severnější zeměpisné šířky.
Power Plant byla proslavená vysokou sklizní a společnost Royal Queens Seed je potěšena, že může říct, že u Power Flower je téměř stejně velká. Pěstitelé mohou očekávat 65-85 gramů z rostliny nebo 650 g na metr čtvereční při osvětlení 600W. Je-li Power Flower pěstována na čerstvém vzduchu, dokáže vyprodukovat 100 gramů na rostlinu, ale bude potřebovat hodně slunce a dostatečnou výživu.

Power Flower Feminized cannabis seeds

Díky tak výjimečné sklizně během pouhých 8 týdnů pěstování, a téměř nenáročnému pěstování, je Power Flower zcela jistě hlavním kandidátem na úspěšný kultivar na trhu. Díky dostatečnému osvětlení sluncem, se uprostřed palic tvoří velké množství nefritově zbarvených hrudek. Power Flower je vhodná pro pěstování u moře. Klidnější produkce ji také činí vhodnou pro pěstitele začátečníky, kteří chtějí, aby během pěstování došlo k co nejméně problémům.
Power Flower poskytne kuřákům výraznou chuť sladkého a koláčů, která připomíná citrón a limetky. Tato sladká a svěží chuť je podpořena svěží vůní borovice. Nejde jen o oživení chuťových pohárků, ale také o silný halucinogenní účinek, který je současně plný energie.

Kouř jemný a probudí nervový systém i po velmi malém zkonzumovaném množství. V průběhu pracovního dne lze zažít účinky sativy, ale Power Flower práci  moc nepodporuje. Alternativně si zakuřte Power Flower v 16:20 nebo později. Díky obohacujícímu, často percepčnímu, účinku je Power Flower spíše vhodná pro večerní užití. Na druhou stranu, řada milovníků sativy potěší uvolnění, které přijde i po velmi malém množství šluků této odrůdy.

Díky příjemnému kouři, relativně uvolněnému růstu a velkým palicím vás Power Flower zcela jistě potěší.

Feminized Power Flower Cannabis

Během 90. let vyrazila skupinka holandských nadšených pěstitelů do jižní Afriky, kde hodlali získat genetický materiál, který by mohli přidat do své sbírky. Ze získané genetiky vznikl strain téměř čistě Sativa složení (Indica 12 %).

KOUPIT POWER FLOWER SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.