SEZNAMTE SE S TOUTO RYCHLE ROSTOUCÍ JIHOAFRICKOU SATIVOU

Sativy jsou ceněny pro své obrovské rozměry a sklizně, ale tato produktivita má často i nějaký háček. Pěstitelé se musí obrnit trpělivostí a vyčkávat, než jejich obrovské stromy budou připraveny kvést. To samozřejmě dává smysl. Čím větší výnosy, tím více času je potřeba k vývoji a k dozrání.

Konopný svět je různorodé místo. Vždy se dá nalézt nějaká odrůda, která nabízí něco jiného a Power Flower je přesně takovou genetickou anomálií. Tato obrovská sativa vyprodukuje pěknou sklizeň za rychlou dobu. Pojďme se seznámit.

JIHOAFRICKÉ KOŘENY: GENETICKÁ HISTORIE ODRŮDY POWER FLOWER

Power Flower je původem z Jižní Afriky, tedy ze země, která je proslulá původními a silnými sativami. Tato genetika si našla svou cestu na západ v batozích dobrodružných lovců odrůd z Nizozemí.

Nizozemci hráli obrovskou roli v tvorbě konopného světa v Evropě i mimo ní. Přivedení Jihoafrických sativ do genofondu není žádnou výjimkou. Během 90. let minulého století se skupina Nizozemců, kteří byli lační po nových odrůdách, vydala do divočiny Jižní Afriky a tam objevili původní rostlinu se jménem Dagga.

Dagga - je afrikánské slovo pro konopí. Této rostlině se daří ve vlhkých roklích a plošinách v rurálních regionech Jižní Afriky. Přírodní výběr a adaptace vedla ke vzniku obrovských sativ. Naše skupinka Holanďanů byla tak unesena touto rostlinou, že si vzali několik semínek a vrátili se domů s čerstvou genetickou výbavou.

Po rigorózním šlechtění a experimentaci se podařilo této skupině vyšlechtit odrůdu Power Flower. Tato sativa-dominantní odrůda má 88% genetiky ze sativy a pouze 12% z indiky. Tato odrůda byla vypuštěna na konopnou scénu v Amsterdamu, kde si získala srdce evropských kuřáků i kuřáků z celého světa.

ELEKTRIZUJÍCÍ ZHULENOST: ÚČINKY ODRŮDY POWER FLOWER

Jako sativa-dominantní odrůda má Power Flower účinky, které jsou spíše živější. Pár potáhnutí vám doslova rozsvítí mysl. THC se vám dostane do krve a rychle penetruje vaši hematoencefalickou bariéru. Jakmile je uvnitř vaší hlavy, spustí se neurochemický ohňostroj. Psychoaktivní molekula se naváže na receptory CB1 a katalyzuje kaskádu dopaminu a serotoninu. Jak se váš mozek koupe ve směsi těchto náladu zlepšujících neurotransmiterů, jistě pocítíte, jak se vás zmocní euforie.

Jak si dovedete představit, Power Flower je motivující odrůda, která ve vás vzbudí kreativitu. Jedná se o skvělou odrůdu na kouření přes den, před prací či před tvorbou umění. Kouření těchto palic společně s ranní kávou vás může navnadit na produktivní den. Obsah THC dosahuje až 19% a diktuje tak rychlé nastoupení zhulenosti, která může trvat hodiny.

Power Flower má i terapeutickou stránku. Tyto náladu povznášející účinky mohou pomoci v boji proti úzkosti a ve vypořádání se se stresem a obavami. Středně vysoké množství CBD také pomáhá s léčbou těchto neduhů.

LESNÍ AROMA: CHUŤ A VŮNĚ ODRŮDY POWER FLOWER

Pokud si přivoníte ke sklenici plné palic odrůdy Power Flower, budete ihned přeneseni do lesa. Stačí zavřít oči a představit si půdu plnou mechu, vzpřímené borovice, které se naklánějí ve větru. Terpenový profil těchto rostlin produkuje distinktivní zemitou vůni s citrusovými a borovicovými tóny. Toto přírodní aroma jistě potěší toho hipíka, co máte v sobě, který by nejraději objal každý strom.

Power Flower by Royal Queen Seeds

Power Flower

Power Flower Royal Queen Seeds

Genetic background South African Sativas
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Low
Blend 88% Sativa, 12% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time October
Effect Strong up high

Buy Power Flower

RYCHLE ROSTOUCÍ A PRODUKTIVNÍ: PĚSTITELSKÉ VLASTNOSTI ODRŮDY POWER FLOWER

Lovci odrůd si poprvé uvědomili cenu svého objevu tehdy, když viděli tuto rostlinu kvést. Power Flower nemá při kvetení typické vlastnosti sativ. Jako většina sativ, i Power Flower vyprodukuje obrovské výnosy a vytáhne se do gigantických rozměrů, ale na rozdíl od většiny sativ to zvládne za daleko rychlejší dobu. Od začátku kvetení si tak budete muset počkat pouze 8 týdnů, než se budete moci pustit do sklizně.

Power Flower vyprodukuje úchvatné výnosy v indooru i v outdooru a preferuje mírné klima. Rostliny, které byly kultivovány v indooru, potřebují rozumné množství prostoru a mohou se vytáhnout do výšky 120 cm. Vyprodukují výnosy dosahující 550g/m².

Rostliny pěstované venku se mohou vytáhnout až do výšky 200 cm a vyprodukovat až 550 g/rostlinu. Ke sklizni budou vaše krásky připraveny v průběhu října.

Power Flower je opravdovou konopnou legendou a má vše, co byste od takové legendy očekávali - příjemnou chuť a aroma, energetické účinky a obrovské výnosy za krátkou dobu. Všichni milovníci sativy by si tuto odrůdu neměli nechat ujít, jelikož se jí určitě nebudete moci nabažit.

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.