By Steven Voser

ICE: Dokonalý hybridní kmen s dominancí indicy pro ty, kteří konopí užívají před usnutím a milovníky hašiše

ICE je dominantní kmen konopí, který je známý mrazivým vzhledem palic, stejně jako extrémně silným účinkem. I když je jméno v podstatě zkratkou pro "indica crystal extreme", je těžké si pro tento hybridní kmen marihuany představit výstižnější název: kvetoucí palice jsou také plné lesklé pryskyřice, a vy byste si stejně tak mohli myslet, že jsou poprášení ledovými krystaly. Tento kmen, milovaný večerními uživateli díky uvolňujícímu účinku, je dokonalým kmenem pro ty, kteří hledají úlevu úlevu od chronické bolesti, úzkostí, stresu nebo nespavosti. Coby vítěz Cannabis Cup 1998 má ICE dlouhou historii prodeje na ulici, díky němuž získal svoji dobrou pověst

Technické vlastnosti

ICE je hybrid vypěstovaný zkřížením tří klasických kmenů konopí: čistý Afghan, Northern Lights a Skunk. Výsledkem je kmen, který z 90 procent tvoří indica a z 10 procent sativa, jde o jednu z nejvíce uvolňujících odrůd hybridů se silným účinkem na trhu.

Vysoký obsah THC v kmenu ICE je zhruba 18 až 21 procent a rostlina také poskytuje středně vysoký obsah kanabinoidů. Nicméně, nejvýraznější vlastností tohoto kmene je vysoká produkce pryskyřice. Díky ní získávají palice mrazivý vzhled, stejně jako extrémně lepkavou konzistenci: u produktu ICE je běžné, že se nalepí na nádobu, v které se skladuje a mnoho uživatelů hlásí, že při pokusech o namletí tohoto konopí došlo k zalepení drtičky. Ostatní uživatelé hlásí, že tento kmen snadno projde "stěnovým testem" - když palici přitisknete na stěnu, zůstane přilepená jako při použití kytu.

Účinky kouření ICE

Jak již bylo zmíněno, konzumace ICE přináší extrémně vysoký účinek, který přichází okamžitě. Díky tomu je oblíbeným mezi uživateli konopí, kteří trpí nespavostí: jednoduše si zakouří předtím než jdou spát, lehnou si a užijí si dlouhou noc hlubokého spánku.

Nicméně ICE není vyhrazena pouze pro nespavce. Vzhledem k 90 procentům indicy je tento kmen také dokonalým pro uživatele, kteří chtějí snížit míru stresu a úzkosti. Účinek ICE trvá zhruba dvě hodiny, což je dokonalé v okamžicích, kdy se chcete vrátit a užít si film nebo video hru.

Stejně jak řada kmenů indica, je i ICE známý tím, že vyvolává značný hlad, díky čemuž je skvělou možností pro ty uživatele, kteří trpí nechutenstvím. Ale buďte opatrní pokud se rozhodnete, že si zakouříte před snídaní nebo obědem, protože potom si můžete uprostřed dne neplánovaně zdřímnout. S ohledem na tuto skutečnost mohou ti, kteří si zakouří přes den, shledat ICE vhodnější pro vaporizéry. Při použití ve vaporizéru je kouř tohoto kmene mnohem lehčí, tělo se výrazně sníží zatímco dojde ke zdůraznění hlavy. Tak dosáhnete všech euforických a uvolňujících účinků, aniž byste své tělo vystavili silné tělesné zátěži.

ICE má velmi hustý kouř, někdy popisovaný jako směsice skunku a hašiše. Ostrá, kořeněná chuť je velmi výrazná, ale není nepříjemná. I když nováčkům se může zdát kouř poněkud těší, milovníci a znalci konopí si ho díky této kombinaci jemných chutí a vůní zamilují. Díky vysokému obsahu THC někteří uživatelé také hlásí, že ICE má příchuť benzínu, připomínající slavné nakyslé kmeny a jejich odrůdy.

ICE pro pěstitele

Indica crystal extreme lze pěstovat jak venku, tak uvnitř, nejvhodnější jsou teplá klimata s dostatkem světla. Je to dobrý kmen pro začínající až středně pokročilé pěstitele, vykvete relativně rychle po šesti až osmi týdnech. Nicméně, někteří pěstitelé dávají přednost tomu, že si na sklizeň počkají deset týdnů a maximalizují tak obsah pryskyřice v palicích.

ICE Feminizovaná konopná semínka

Ice

Ice

Genetic background Afghan x Northern Light x Skunk
Yield indoor 400 - 450 gr/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 8 - 10 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Low
Blend 10% Sativa, 90% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 150 - 200 cm
Harvest time Early October
Effect Physical stoned

Buy Ice

Kvetoucí palice ICE jsou velmi husté, což umožňuje relativně vysokou produkci na malém prostoru. Co se týká hybridních kmenů, celková sklizeň nebývá nejvyšší, jde o 55 až 65 gramů na rostlinu, což odpovídá zhruba 300 až 400 gramům na metr čtvereční při použití 600W osvětlení. Rostliny jsou celkem krátké, obecně nedosazují výšky vyšší než jeden metr. Nicméně, někteří pěstitelé toho dokáží využít a získají vyšší sklizeň zaštipováním rostliny, protože ta poté vytváří keříky.

ICE je také skvělá pro milovníky hašiše, z nevyužitého rostlinného materiálu lze získat značné množství. Royal Queen Seeds tvrdí, že co se týká výroby hašiše, nabízí nejlepší feminizovaný kmen. Je to něco, co milovníkům hašiše nahradí relativně nízký výnos.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.