Několik severoamerických kmenů marihuany, které byly vypěstovány v 80. a 90. letech, pochází ze států Oregon a Kalifornie. Tyto státy jsou v poslední době ke kuřákům marihuany přátelštější, umožňují kouření konopí z léčebných účelů. Společně s těmito zákony přišly silnější kmeny marihuany, určené zejména pro lékařské použití, i když nejsou cizí ani rekreačním uživatelům. Díky úspěšnému křížení různých thajských odrůd indica i sativa, byla vypěstována nová odrůda, která má nelepší vlastnosti každého ze zkřížených kmenů. Dvěma z nejoblíbenějších odrůd byly Blueberry a Northern Lights. Pokračující křížové opylení mělo za následek vytvoření marihuany, která je po celém světě známá silnou a ovocnou chutí charakteristickou pro odrůdy Blueberry, zejména u hybridu Blue Mystic. Blue Mystic má chutné borůvkové aroma, působí proti úzkosti a díky tomu je tato odrůda nejznámější jak u uživatelů rekreačních, tak těch, kteří marihuanu užívají z léčebných důvodů.

Rodokmen Blue Mistic lze vysledovat až ke dvěma nejznámějším odrůdám konopí, Northern Lights a Blueberry, které vytvořily hybrid tvořený z 80% indicou a z 20% sativou. Kombinace těchto dobře známých odrůd nabízí to nejlepší z obou světů, příchuť a vysokou výnosnost Blueberry a vydatný a silný účinek Northern Lights.

Další z charakteristických vlastností kmene Blue Mistic je rychlý růst. Vypěstovat ho lze do okamžiku sklizně za méně než 3 měsíce, vykvete zhruba po 7-9 týdnech. I když rostlina neroste do extrémních výšek, zpravidla je vysoká zhruba 80-120 centimetrů, objem úrody lze snadno zvýšit zastřiháváním do keříku. Průměrná rostlina Blue Mistic vyprodukuje 55-65 gram kvalitního konopí. Je to odrůda, vyžadující teplo více než kterákoli jiná. Po celém světě ji lze pěstovat uvnitř, ale v teple, v teplých klimatech ji lze úspěšně pěstovat venku, např. ve Středomoří nebo v Kalifornii. V Severní Evropě a ostatních méně příznivých klimatech jsou úspěchy s pěstováním venku malé a doporučuje se, pokud v takových oblastech žijete, abyste ji pěstovali uvnitř nebo si vybrali jiný kmen. Kouř Blue Mistic je nicméně tak vysoké kvality, že pěstování uvnitř je vhodnější pro získání méně silné odrůdy.


Blue Mistic se velmi snadno rozpozná, neboť její barva je světle až tmavě modrá, s občasnými náznaky šedé. Barva rostliny je konzistentní ať už je čerstvě sklizená nebo usušená. Doporučuje se, abyste před kouřením nechali rostlinu důkladně proschnout, a umožnili tak krystalům THC zcela vyzrát a vytvořit kapičky, a získali tak díky vstřebání oleje maximální možnou koncentraci THC, kdy olej umocní účinky palic. Platí to zejména pro použití ve vaporizéru nebo dýmce.

Vlastnosti kmene Mistic Blue umožňují její použití při léčbě úzkostí a nespavosti. Bezprostředním důsledkem kouření Blue Mistic je zklidnění, ospalost nastoupí zhruba po 45 minutách až hodině. Je známo, že je velmi silná a proto se pod vlivem jejího požití nedoporučuje řídit a/nebo obsluhovat těžké stroje. Častější uživatelé hlásili neschopnost (nebo přinejmenším nedostatek vůle) zůstat aktivní, často tento stav nazývali "uzamknutím". Účinek je silný, i když příjemný, nesmí být zaměňován se skutečně paralyzujícím účinkem, který je popisován při použití tvrdých drog. Někteří šli tak daleko, že popsali chuť Blue Mistic jako porovnatelnou s pitím sklenice borůvkového džusu nebo sklenky ovocného vína. V hrdle je jemnější a umožňuje snazší inhalaci než méně kvalitní druhy marihuany a je skvělá pro ty, kteří nemají rádi hustý kouř, který je charakteristický pro porovnatelně kvalitní kmeny, jako jsou varianty diesel nebo čistá indica.

Blue Mistic je feminizovaný kmen, což znamená, že semínka produkují pouze samičí rostliny, což je značně pohodlné pro ty, kteří ji pěstují pro osobní i komerční použití. Samčí rostliny je třeba odstranit, aby se zabránilo opylování rostlin, neboť opylování rostlin v jedné sadbě často vede k poklesu obsahu THC v pěstovaných produktech. Feminizované kmeny pěstiteli umožňují kultivovat pouze úrody se samičími rostlinami, a díky tomu získají maximální účinnost THC.

 

Prodám modré mystické konopných semen on-line


Zatímco základem pojmenování je typická borůvková chuť a vůně, v případě, že je úroda sklizena později než obvykle, robustnost těchto atributů mírně slábne. Na oplátku je dosaženo silnějšího a výraznějšího účinku. Lidé často berou sílu chuti a vůně jako indikátor síly omamných nebo léčivých účinků rostliny, i když pravdou  může být přesný opak.

Blue Mistic se rychle stal jednou z oblíbených rostlin. Má jak léčebné kvality, které jsou lékaři vyhledávány, tak i silný účinek, který je často neporovnatelný s většinou ostatních komerčních nebo vlastních pěstovaných druhů používaných k hledání potěšení. Pěstování je jednoduché, charakteristickou vlastností je zejména neobvykle nízká výška. Produkuje kvalitní sklizeň se silnými účinky a to téměř v bezobslužných podmínkách a má extrémní schopnost rozrůstání se do šířky s krátkým vegetačním cyklem. Klony, které začnete pěstovat na své zahradě se snadno shání, ale pro zajištění těch nejlepších podmínek při růstu se doporučuje pěstování ze semínek. Mnohé z větších semenných bank nabízí odrůdu za rozumné ceny. Royal Queen Seeds, jedna z nejrenomovanějších semenných bank na světě nabízí řadu balení osiva s třikrát účinnějšími semínky než získáte za cenu jednoho klonu.

Prodám modré mystické konopných semen on-line

V hornaté oblasti Oregonu a Kalifornie kdysi působila skupina zkušených pěstitelů konopí, kteří se věnovali vývoji několika nových strainů, jež nakonec položily základy pro severoamerické variety marihuany, s nimiž se můžeme dnes setkat.

KOUPIT BLUE MYSTIC SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.