• Vaporizér Arizer Air 2
 • Vaporizér Arizer Air 2
 • Vaporizér Arizer Air 2
 • Vaporizér Arizer Air 2
 • Vaporizér Arizer Air 2

Vaporizér Arizer Air 2

Pack content:

RQS Pollinator Grinder With Mill
3 volné konopných semen
Pokud máte rádi suché bylinky, pak je vaporizér Arizer Air 2 přesně pro vás. Tento vylepšený model zahřívá bylinky již za několik sekund a má skvělou výdrž baterie.
 5.00/5 (1) Napsat recenzi
Vyberte color
 • Modrý
 • Černá
€ 169.00 No stock
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

Arizer - Air 2: Úžasný Vaporizér do Kapsy

Vaporizér Arizer Air 1 udělal úžasný dojem na majitele vaporizérů. Může se pochlubit nastavitelným ovládáním teploty a dlouhou výdrží. Model Air 2 je vylepšená verze tohoto klasického vaporizéru a má stejné vlastnosti jako původní model a ještě několik vylepšení navíc.

AIR 2 JE URČEN POUZE K VAPORIZOVÁNÍ SUŠINY

Arizer zůstal věrný svým kořenům. Výrobci tohoto vaporizéru preferují jednoduchost a lepší chuť sušených bylin. Společnost Arizer vytvořila model Air 2 tak, aby byl přenosný a silný.

SKVĚLÁ PŘENOSNOST

Air 2 je velice přenosný vaporizér, který má hliníkové tělo a váží pouhých 116g. Tento malý přístroj, který připomíná pero, se vejde téměř do každé kapsy a vy jej tak můžete diskrétně přenášet i užívat. Náústek je vyroben z odolného borosilikátového skla, které je lehké a jemné. Gumová čepička udrží naládovanou bylinku na místě, když jste zrovna v pohybu.

VYLEPŠENÍ SÍLY

Nový model je asi o 50% silnější než jeho předchůdce. Vaporizér Air 2 zvládne 90 minut neustálého užívání. Jakmile je vybitý, musíte vyjmout baterie a nabít je - to zabere asi 3 hodiny. Vaporizér lze používat, zatímco se nabíjí, ale nejdříve po 15 minutách od zapojení. Na rozdíl od originálního modelu, Air 2 lze nabíjet pomocí micro USB.

MŮŽETE CÍLIT NA SPECIFICKÉ MOLEKULY POMOCÍ PŘESNÉHO NASTAVENÍ TEPLOTY

Keramické tepelné tělísko zahřeje obsah nerezové komory již za 10-30 sekund, podle použitého nastavení. Nemusíte tedy čekat dlouho a brzy si užijete páru plnou kanabinoidů. Na tomto zařízení lze nastavit teplotu v rozmezí 50-220°C. OLED displej a jednoduché ovládání pomocí 3 tlačítek vám umožní nastavit teplotu po 1°C. Tato kontrola vám umožní si přesně nastavit každé potáhnutí a vy tak můžete cílit na specifické kanabinoidy, flavonoidy a terpeny.

INTERIÉR TOHOTO VAPORIZÉRU JE ZKRÁTKA ÚCHVATNÝ

Vnitřek vaporizéru Air 2 se skládá z kondukčního tepelného systému a izolované cesty pro vzduch, která je celá vytvořená z borosilikátového skla. Tento moderní materiál zaručí jemný a chutný vapor. Arizer také vylepšili svou zahřívací komoru. Tato součást vaporizéru nyní poskytne lepší průchod vzduchu než kdy dřív. Vrstva teplovodivé pasty navíc zaručí lepší vodivost tepla.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Čistění vaporizéru Air 2 je velice jednoduchá záležitost. Stačí odstranit náústek, vložit jej do isopropyl alkoholu a propláchnout horkou vodou. Zbytek přístroje nevyžaduje žádnou údržbu.

DÁREK OD NÁS

Royal Queen Seeds pro vás má drtičku a tři náhodná konopná semínka zdarma s každým nákupem vaporizéru Air 2. Drtička je nezbytná pro vapování suchých bylinek. Můžete je použít ke zpracování vašich bylinek, které potom vložíte do zahřívací komory. Semínka vám umožní si vypěstovat vlastní bylinky, které potom můžete s chutí vyvapovat.

AIR 2 JE KOMPLETNÍ BALÍČEK

Arizer Air 2 obdržíte jako kompletní balíček. Všechny nástroje, které budete potřebovat pro užívání a údržbu vašeho zařízení, obdržíte společně s vaporizérem. V balíčku tak naleznete:

1x Vaporizér Arizer Air II
1. 18650 nabíjecí baterii
1x Nabíjecí kabel s USB adaptérem
1x Skleněná aroma trubka 70mm
1x Zahnutá skleněná aroma trubka 70mm
1x Skleněné aroma nádobí
2x Silikonové čepičky na náústek
1x Krabička na vaporizér
1x Nerezové míchátko
4x Nerezové filtry
1x Vzorek aromatických látek
1x Návod k použití

Dostupné barvy: Černá, Mystic Blue

***Upozorňujeme, že Vaporizér Arizer Air 2 je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.***


  By F. Z. on 05/Mar/2020 :
  (5)

  Title : Great Vaporizer
  Comment : Great Vaporizer. Easily heats up, smoke is rich and smooth.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.