• CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+

CRAFTY+

Pack content:

3 volné konopných semen
Drtička s Průhledným Víčkem
Pokud hledáte vaporizér, který kombinuje všestrannost, kvalitu a možnost přizpůsobení, tak je vaporizér CRAFTY+ přesně pro vás. Společně s vaporizérem obdržíte i aplikaci, která vám umožní upravit nastavení vaporizéru. Zároveň je malý a snadno se přenáší. Vaporizér je vyroben tak, aby vydržel, a proto je vyroben z oceli a hliníku. Pouze po omezenou dobu obdržíte k vaporizéru drtičku a tři semínka.
(3) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 229.00

€ 229.00 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 229 body
Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (2)

Vaporizér CRAFTY+: Ultimátní Nástroj Pro Kvalitní A Všestranný Vaping

Vaporizér CRAFTY+ je dalším skvělým produktem od Storz & Bickel, kteří v minulosti vytvořili slavný vaporizér Volcano. Rozměry vaporizéru CRAFTY+ jsou 11,0 x 5,7 x 3,3 cm a váží pouhých 137 gramů. Je kompaktní, lehký a velice snadno přenosný. Můžete ho mít neustále s sebou v batohu, kapse či kabelce a úplně zapomenete, že ho tam máte. Nenechte se jeho malou velikostí obelhat, CRAFTY+ v sobě skrývá pořádnou sílu. Obsahuje také všestrannou sadu vymožeností, díky kterým je lepší než konkurence.

Vaporizér CRAFTY+ je vyroben z oceli a hliníku a využívá nejnovější technologii hybridního zahřívání (kombinuje vedení a proudění tepla), které zaručí, že z vašich kanabinoidů dostanete co nejvíce.

APLIKACE

Jednou z největších výhod vaporizéru CRAFTY+ je jeho aplikace. Tato aplikace vám umožní nastavit teplotu vaporizéru v rozmezí mezi 40°C a 210°C. Dále můžete upravovat základní teplotu, prodloužit dobu do vypnutí přístroje a upravovat nastavení světla, zvuku a vibrací. Aplikace vám tak umožní pozvednout vaši vapovací zkušenost na úplně novou technologickou úroveň, protože můžete změnit prakticky cokoliv. Aplikace má dokonce i možnost lokalizace vašeho vaporizéru CRAFTY+ pro případ, že jej nemůžete nalézt.

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ, VYSOKÁ VŠESTRANNOST Vaporizér CRAFTY+ je velice všestranný. Do nádobky se vejde až 0,25 gramů sušiny, ale bude fungovat s jakýmkoliv množstvím. Vaši preferovanou teplotu můžete nastavit pomocí aplikace a nebo můžete využít dvou základních, přednastavených teplot. Zahřátí přístroje zabere asi 60 sekund a jakmile bude připraven k použití, tak začne vibrovat a svítit zeleně (ale jak jsme již zmínili výše, toto lze také upravit v aplikaci). Jakmile si potáhnete, tak kouř projde chladící jednotkou, která zaručí, že do vašich plic se dostane jen jemný kouř.

Nabití na plnou kapacitu baterie zabere přibližně dvě hodiny a s plnou baterií můžete přístroj používat po dobu 45 minut. Pokud si chcete rychle zakouřit, tak stačí přístroj nabít po dobu 20 minut.

MNOHO PŘÍSLUŠENSTVÍ, SNADNÁ ÚDRŽBA

V balení s vaporizérem CRAFTY+ naleznete extra sítka, USB nabíječku, náhradní těsnění, dávkovací pouzdro, plnící nástroj a mnoho dalšího. Aplikace vám připomene, kdy bude třeba přístroj vyčistit a provede vás krok za krokem celým procesem.

AKČNÍ BALÍČEK OD RQS: DOSTAŇTE VAPORIZÉR CRAFTY+ + DRTIČKU RQS + 3 SEMÍNKA!

Tento balíček obsahuje:

1x RQS Drtička S Průhledným Víčkem3x RQS Bonusová Semínka (Náhodný Výběr)

***Upozorňujeme, že vaporizér CRAFTY+ je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.***

CRAFTY+ data sheet
Zdroj tepla: Kondukce & Konvekce
Velikost: 11 x 5,7 x 3,3 cm
Váha: 135 gr
Teplota: 40ºC - 210ºC / 104ºF - 410ºF
Čas nahřátí: 60 sek
Velikost komory: 0,25 gr
Typ ovládání: Digitální
Použito s: Sušina & Drip / polštářek na liquid

  Od B. A. Dne 09/Aug/2019 :

  Titul : Qualité au top
  Komentáře : La batterie est un peu juste, mais sinon, top. A régler sur 210 degrés pour un effet sensible.

  Od H. R. Dne 11/Apr/2019 :

  Titul : Gutes Produkt mit Schwächen beim Akku
  Komentáře : Der Sevice von RQS war top! Man ist sehr bemüht, so dass auch individuelle Kundenwünsche berücksichtigt werden! Der Crafty ist ein tolles Gerät, wenn man damit zurechtkommt, dass er drei - mit etwas Glück vier - Sitzungen hält, ehe er wieder an die Steckdose muss!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Only registered user can ask a question. Login
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.