• CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • 3 Free Seeds
 • RQS Pollinator Grinder With Mill

CRAFTY+

Pokud hledáte vaporizér, který kombinuje všestrannost, kvalitu a možnost přizpůsobení, tak je vaporizér CRAFTY+ přesně pro vás. Společně s vaporizérem obdržíte i aplikaci, která vám umožní upravit nastavení vaporizéru. Zároveň je malý a snadno se přenáší. Vaporizér je vyroben tak, aby vydržel, a proto je vyroben z oceli a hliníku. Pouze po omezenou dobu obdržíte k vaporizéru drtičku a tři semínka.
(9) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 229.00

€ 229.00 (-0%)

  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (2)
 • Recenze (8)

Vaporizér Crafty Plus: Ultimátní Nástroj Pro Kvalitní A Všestranný Vaping

Vaporizér CRAFTY+ je dalším skvělým produktem od Storz & Bickel, kteří v minulosti vytvořili slavný vaporizér Volcano. Rozměry vaporizéru Crafty Plus jsou 11,0 x 5,7 x 3,3 cm a váží pouhých 137 gramů. Je kompaktní, lehký a velice snadno přenosný. Můžete ho mít neustále s sebou v batohu, kapse či kabelce a úplně zapomenete, že ho tam máte. Nenechte se jeho malou velikostí obelhat, CRAFTY+ v sobě skrývá pořádnou sílu. Obsahuje také všestrannou sadu vymožeností, díky kterým je lepší než konkurence.

Vaporizér Crafty Plus je vyroben z oceli a hliníku a využívá nejnovější technologii hybridního zahřívání (kombinuje vedení a proudění tepla), které zaručí, že z vašich kanabinoidů dostanete co nejvíce.

APLIKACE

Jednou z největších výhod vaporizéru Crafty Plus je jeho aplikace. Tato aplikace vám umožní nastavit teplotu vaporizéru v rozmezí mezi 40°C a 210°C. Dále můžete upravovat základní teplotu, prodloužit dobu do vypnutí přístroje a upravovat nastavení světla, zvuku a vibrací. Aplikace vám tak umožní pozvednout vaši vapovací zkušenost na úplně novou technologickou úroveň, protože můžete změnit prakticky cokoliv. Aplikace má dokonce i možnost lokalizace vašeho vaporizéru CRAFTY+ pro případ, že jej nemůžete nalézt.

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ, VYSOKÁ VŠESTRANNOST

Vaporizér Crafty Plus je velice všestranný. Do nádobky se vejde až 0,25 gramů sušiny, ale bude fungovat s jakýmkoliv množstvím. Vaši preferovanou teplotu můžete nastavit buď prostřednictvím aplikace, a nebo můžete použít jednu ze tří přednastavených teplot. Vaporizér se zahřívá asi 60 sekund a jakmile bude připravený k použití, tak problikne zeleným světlem a zavibruje (jak jsme zmínili dříve, toto lze upravit v nastavení v aplikaci). Jakmile si potáhnete, tak kouř projde chladící jednotkou, která zaručí, že do vašich plic se dostane jen jemný kouř.

Crafty Plus se nabíjí asi 1,5 hodiny a na jedno nabití jej můžete nepřetržitě používat 45 minut. Pokud si chcete rychle zakouřit, tak stačí přístroj nabít po dobu 20 minut.

MNOHO PŘÍSLUŠENSTVÍ, SNADNÁ ÚDRŽBA

V balení s vaporizérem Crafty Plus naleznete extra sítka, USB nabíječku, náhradní těsnění, dávkovací pouzdro, plnící nástroj a mnoho dalšího. Aplikace vám připomene, kdy bude třeba přístroj vyčistit a provede vás krok za krokem celým procesem.

AKČNÍ BALÍČEK OD RQS: DOSTAŇTE VAPORIZÉR CRAFTY+ + DRTIČKU RQS + 3 SEMÍNKA!

Tento balíček obsahuje:

 • 1x RQS Drtička
 • 3x RQS Bonusová Semínka (Náhodný Výběr)

Prohlášení

Přečtěte si prosím pokyny k aktivaci záruky na vaporizér, které jsou součástí balení.

Na naše vaporizéry se vztahuje roční záruka výrobce, kterou společnost RQS zařizuje přímo u výrobce. Někteří výrobci nabízejí prodlouženou záruku i po uplynutí této doby. Po uplynutí jednoroční lhůty se obraťte přímo na výrobce. Uschovejte si krabici výrobku, sériové číslo a fakturu jako doklad o koupi.

Upozorňujeme, že vaporizér CRAFTY+ je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.

CRAFTY+ data sheet
Velikost komory: 0,25 gr
Typ ovládání: Digitální
Zdroj tepla: Kondukce & Konvekce
Čas nahřátí: 60 sek
Velikost: 11 x 5,7 x 3,3 cm
Teplota: 40ºC - 210ºC / 104ºF - 410ºF
Použito s: Sušina
Váha: 135 gr

  Od M. C. Dne 20/Mar/2023 :

  Titul : Top
  Komentáře : Excelente

  Od J. R. Dne 29/Aug/2022 :

  Titul : Mercedes Benz im punkt Qualität.
  Komentáře : Wirklich gut durchdachtes Produkt. Man merkt das man Qualität in der Hand hat. - Boost Modus, mit Temperatur Erhöhung, vorhanden der gut funktioniert. - LEDs zeigen beim Laden, den Ladezustand an; Beim Rauchen geben sie sinnvolle Information - Das Gerät vibriert - Alles natürlich einstellbar Rauchen ist deutlich angenehmer. Es ist schwierig an der Rauchmenge die Wirkung abzuschätzen. Man unterstützt mit dem Kauf ein Deutsches Unternehmen, auch ein Vorteil. 5/5 würde erneut kaufen, aber wahrscheinlich sogar den Mighty. Vielleicht knallt der sogar noch mehr.

  Od F. P. Dne 06/Mar/2022 :

  Titul : Ottimo vaporizzatore
  Komentáře : Un prodotto di qualità superiore, vapore buono e corposo, batteria che dura 3-4 sessioni, tascabile bel design e ottimo da portare in giro, più che soddisfatto.

  Od R. S. Dne 31/Dec/2021 :

  Titul : Remi
  Komentáře : Best vaporizer! Before I had mighty, but more like this one. Light, good temp control, battery good enough. About grinder end seeds... TOP quality! Strenghly recommended!

  Od T. K. Dne 15/Oct/2021 :

  Titul : Great products and quick delivery.
  Komentáře : Buying crafty plus vaporizer was great choice. It takes cannabis consuming in a whole new level. I haven't own a vaporizer before. It's fast and easy to use and it produces lot of vapor. Only thing is that it lasts about 30-40 minutes overall vaping time. Depending of the temptature settings and times of use. If you are heavy steamer, i would consider buying mighty vaporizer because it has longer lasting battery. Still highly recommending this product!

  Od Y. G. Dne 09/Aug/2021 :

  Titul : Yoman
  Komentáře : Très bon produit livré rapidement

  Od B. A. Dne 09/Aug/2019 :

  Titul : Qualité au top
  Komentáře : La batterie est un peu juste, mais sinon, top. A régler sur 210 degrés pour un effet sensible.

  Od H. R. Dne 11/Apr/2019 :

  Titul : Gutes Produkt mit Schwächen beim Akku
  Komentáře : Der Sevice von RQS war top! Man ist sehr bemüht, so dass auch individuelle Kundenwünsche berücksichtigt werden! Der Crafty ist ein tolles Gerät, wenn man damit zurechtkommt, dass er drei - mit etwas Glück vier - Sitzungen hält, ehe er wieder an die Steckdose muss!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Selim Taallah | 2022-12-11 16:03:46

s'agit-il de la V2, celle avec bol en céramique et durée de vie de la batterie améliorée ?

Royal Queen Seeds Team

Hello Selim, Yes, this device includes the USB C charger and has the ceramic chamber. https://www.royalqueenseeds.fr/vaporisateurs/447-vaporisateur-crafty.html

Od Martin | 2022-06-10 20:55:48

Is this the USB C version?

Royal Queen Seeds Team

Yes it's the USB-C version.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.