5 SEMÍNEK ZDARMA navíc pro prvních 100 zákazníků, kteří použijí kód 22PCR5
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+

CRAFTY+

Pack content:

RQS Pollinator Drtička s Mlýnkem
3 volné konopných semen
Pokud hledáte vaporizér, který kombinuje všestrannost, kvalitu a možnost přizpůsobení, tak je vaporizér CRAFTY+ přesně pro vás. Společně s vaporizérem obdržíte i aplikaci, která vám umožní upravit nastavení vaporizéru. Zároveň je malý a snadno se přenáší. Vaporizér je vyroben tak, aby vydržel, a proto je vyroben z oceli a hliníku. Pouze po omezenou dobu obdržíte k vaporizéru drtičku a tři semínka.
(6) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 229.00

€ 229.00 (-0%)

Nakupte a vyhrajte 229 body
  Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (0)
 • Recenze (5)

Vaporizér CRAFTY+: Ultimátní Nástroj Pro Kvalitní A Všestranný Vaping

Vaporizér CRAFTY+ je dalším skvělým produktem od Storz & Bickel, kteří v minulosti vytvořili slavný vaporizér Volcano. Rozměry vaporizéru CRAFTY+ jsou 11,0 x 5,7 x 3,3 cm a váží pouhých 137 gramů. Je kompaktní, lehký a velice snadno přenosný. Můžete ho mít neustále s sebou v batohu, kapse či kabelce a úplně zapomenete, že ho tam máte. Nenechte se jeho malou velikostí obelhat, CRAFTY+ v sobě skrývá pořádnou sílu. Obsahuje také všestrannou sadu vymožeností, díky kterým je lepší než konkurence.

Vaporizér CRAFTY+ je vyroben z oceli a hliníku a využívá nejnovější technologii hybridního zahřívání (kombinuje vedení a proudění tepla), které zaručí, že z vašich kanabinoidů dostanete co nejvíce.

APLIKACE

Jednou z největších výhod vaporizéru CRAFTY+ je jeho aplikace. Tato aplikace vám umožní nastavit teplotu vaporizéru v rozmezí mezi 40°C a 210°C. Dále můžete upravovat základní teplotu, prodloužit dobu do vypnutí přístroje a upravovat nastavení světla, zvuku a vibrací. Aplikace vám tak umožní pozvednout vaši vapovací zkušenost na úplně novou technologickou úroveň, protože můžete změnit prakticky cokoliv. Aplikace má dokonce i možnost lokalizace vašeho vaporizéru CRAFTY+ pro případ, že jej nemůžete nalézt.

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ, VYSOKÁ VŠESTRANNOST

Vaporizér CRAFTY+ je velice všestranný. Do nádobky se vejde až 0,25 gramů sušiny, ale bude fungovat s jakýmkoliv množstvím. Vaši preferovanou teplotu můžete nastavit buď prostřednictvím aplikace, a nebo můžete použít jednu ze tří přednastavených teplot. Vaporizér se zahřívá asi 60 sekund a jakmile bude připravený k použití, tak problikne zeleným světlem a zavibruje (jak jsme zmínili dříve, toto lze upravit v nastavení v aplikaci). Jakmile si potáhnete, tak kouř projde chladící jednotkou, která zaručí, že do vašich plic se dostane jen jemný kouř.

CRAFTY+ se nabíjí asi 1,5 hodiny a na jedno nabití jej můžete nepřetržitě používat 45 minut. Pokud si chcete rychle zakouřit, tak stačí přístroj nabít po dobu 20 minut.

MNOHO PŘÍSLUŠENSTVÍ, SNADNÁ ÚDRŽBA

V balení s vaporizérem CRAFTY+ naleznete extra sítka, USB nabíječku, náhradní těsnění, dávkovací pouzdro, plnící nástroj a mnoho dalšího. Aplikace vám připomene, kdy bude třeba přístroj vyčistit a provede vás krok za krokem celým procesem.

AKČNÍ BALÍČEK OD RQS: DOSTAŇTE VAPORIZÉR CRAFTY+ + DRTIČKU RQS + 3 SEMÍNKA!

Tento balíček obsahuje:

 • 1x RQS Drtička S Průhledným Víčkem
 • 3x RQS Bonusová Semínka (Náhodný Výběr)

***Upozorňujeme, že vaporizér CRAFTY+ je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.***

CRAFTY+ data sheet
Zdroj tepla: Kondukce & Konvekce
Velikost: 11 x 5,7 x 3,3 cm
Váha: 135 gr
Teplota: 40ºC - 210ºC / 104ºF - 410ºF
Čas nahřátí: 60 sek
Velikost komory: 0,25 gr
Typ ovládání: Digitální
Použito s: Sušina

  Od R. S. Dne 31/Dec/2021 :

  Titul : Remi
  Komentáře : Best vaporizer! Before I had mighty, but more like this one. Light, good temp control, battery good enough. About grinder end seeds... TOP quality! Strenghly recommended!

  Od T. K. Dne 15/Oct/2021 :

  Titul : Great products and quick delivery.
  Komentáře : Buying crafty plus vaporizer was great choice. It takes cannabis consuming in a whole new level. I haven't own a vaporizer before. It's fast and easy to use and it produces lot of vapor. Only thing is that it lasts about 30-40 minutes overall vaping time. Depending of the temptature settings and times of use. If you are heavy steamer, i would consider buying mighty vaporizer because it has longer lasting battery. Still highly recommending this product!

  Od Y. G. Dne 09/Aug/2021 :

  Titul : Yoman
  Komentáře : Très bon produit livré rapidement

  Od B. A. Dne 09/Aug/2019 :

  Titul : Qualité au top
  Komentáře : La batterie est un peu juste, mais sinon, top. A régler sur 210 degrés pour un effet sensible.

  Od H. R. Dne 11/Apr/2019 :

  Titul : Gutes Produkt mit Schwächen beim Akku
  Komentáře : Der Sevice von RQS war top! Man ist sehr bemüht, so dass auch individuelle Kundenwünsche berücksichtigt werden! Der Crafty ist ein tolles Gerät, wenn man damit zurechtkommt, dass er drei - mit etwas Glück vier - Sitzungen hält, ehe er wieder an die Steckdose muss!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.

Momentálně nemáme žádné otázky od zákazníků.

Zeptejte se na otázku
Děkujeme za váš dotaz, byl úspěšně zpracován a odeslán našemu týmu.

Zeptejte se na otázku

Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.