• CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+
 • CRAFTY+

CRAFTY+

Pokud hledáte vaporizér, který kombinuje všestrannost, kvalitu a možnost přizpůsobení, tak je vaporizér CRAFTY+ přesně pro vás. Společně s vaporizérem obdržíte i aplikaci, která vám umožní upravit nastavení vaporizéru. Zároveň je malý a snadno se přenáší. Vaporizér je vyroben tak, aby vydržel, a proto je vyroben z oceli a hliníku. Pouze po omezenou dobu obdržíte k vaporizéru drtičku a tři semínka.
(11) Napsat recenzi
Výprodej!
Sleva!
€ 229.00

€ 229.00 (-0%)

Přidat do zapamatovaných produktů
Doprava
Zdarma
Bezplatny
Návrat
Tajnost
Jak Nakupovat

 • Více informací
 • Parametry
 • Otázky (2)
 • Recenze (10)

Vaporizér Crafty Plus: Ultimátní Nástroj Pro Kvalitní A Všestranný Vaping

Vaporizér CRAFTY+ je dalším skvělým produktem od Storz & Bickel, kteří v minulosti vytvořili slavný vaporizér Volcano. Rozměry vaporizéru Crafty Plus jsou 11,0 x 5,7 x 3,3 cm a váží pouhých 137 gramů. Je kompaktní, lehký a velice snadno přenosný. Můžete ho mít neustále s sebou v batohu, kapse či kabelce a úplně zapomenete, že ho tam máte. Nenechte se jeho malou velikostí obelhat, CRAFTY+ v sobě skrývá pořádnou sílu. Obsahuje také všestrannou sadu vymožeností, díky kterým je lepší než konkurence.

Vaporizér Crafty Plus je vyroben z oceli a hliníku a využívá nejnovější technologii hybridního zahřívání (kombinuje vedení a proudění tepla), které zaručí, že z vašich kanabinoidů dostanete co nejvíce.

APLIKACE

Jednou z největších výhod vaporizéru Crafty Plus je jeho aplikace. Tato aplikace vám umožní nastavit teplotu vaporizéru v rozmezí mezi 40°C a 210°C. Dále můžete upravovat základní teplotu, prodloužit dobu do vypnutí přístroje a upravovat nastavení světla, zvuku a vibrací. Aplikace vám tak umožní pozvednout vaši vapovací zkušenost na úplně novou technologickou úroveň, protože můžete změnit prakticky cokoliv. Aplikace má dokonce i možnost lokalizace vašeho vaporizéru CRAFTY+ pro případ, že jej nemůžete nalézt.

*Kvůli rozhodnutí od Apple není mobilní aplikace Crafty+ momentálně dostupná v iOS obchodě.*

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ, VYSOKÁ VŠESTRANNOST

Vaporizér Crafty Plus je velice všestranný. Do nádobky se vejde až 0,25 gramů sušiny, ale bude fungovat s jakýmkoliv množstvím. Vaši preferovanou teplotu můžete nastavit buď prostřednictvím aplikace, a nebo můžete použít jednu ze tří přednastavených teplot. Vaporizér se zahřívá asi 60 sekund a jakmile bude připravený k použití, tak problikne zeleným světlem a zavibruje (jak jsme zmínili dříve, toto lze upravit v nastavení v aplikaci). Jakmile si potáhnete, tak kouř projde chladící jednotkou, která zaručí, že do vašich plic se dostane jen jemný kouř.

Crafty Plus se nabíjí asi 1,5 hodiny a na jedno nabití jej můžete nepřetržitě používat 45 minut. Pokud si chcete rychle zakouřit, tak stačí přístroj nabít po dobu 20 minut.

MNOHO PŘÍSLUŠENSTVÍ, SNADNÁ ÚDRŽBA

V balení s vaporizérem Crafty Plus naleznete extra sítka, USB nabíječku, náhradní těsnění, dávkovací pouzdro, plnící nástroj a mnoho dalšího. Aplikace vám připomene, kdy bude třeba přístroj vyčistit a provede vás krok za krokem celým procesem.

AKČNÍ BALÍČEK OD RQS: DOSTAŇTE VAPORIZÉR CRAFTY+ + DRTIČKU RQS + 3 SEMÍNKA!

Tento balíček obsahuje:

 • 1x RQS Drtička
 • 3x RQS Bonusová Semínka (Náhodný Výběr)

Prohlášení

Přečtěte si prosím pokyny k aktivaci záruky na vaporizér, které jsou součástí balení.

Na naše vaporizéry se vztahuje roční záruka výrobce, kterou společnost RQS zařizuje přímo u výrobce. Někteří výrobci nabízejí prodlouženou záruku i po uplynutí této doby. Po uplynutí jednoroční lhůty se obraťte přímo na výrobce. Uschovejte si krabici výrobku, sériové číslo a fakturu jako doklad o koupi.

Upozorňujeme, že vaporizér CRAFTY+ je vyloučen z dárkového schématu Royal Queen Seeds.

CRAFTY+ data sheet
Velikost komory: 0,25 gr
Typ ovládání: Digitální
Zdroj tepla: Kondukce & Konvekce
Čas nahřátí: 60 sek
Velikost: 11 x 5,7 x 3,3 cm
Teplota: 40ºC - 210ºC / 104ºF - 410ºF
Použito s: Sušina
Váha: 135 gr

  Od L. V. Dne 12/Dec/2023 :

  Titul : Didn't expect very good shop
  Komentáře : Wow, my package was a real christmas present - i've got brand new vapo with a very good price, but received a whole bunch of presents with it along ! Delivery was fast (6 days). I recommend!

  Od S. R. Dne 12/Dec/2023 :

  Titul : Schorry
  Komentáře : Gutes Gerät. Handlich kompakt. Auch ohne App nutzbar Anschalten, warten blinkt rot (heizt auf) Wenn bereit grün Nächste Temperatur Stufe Einfach Power Button 3x in Folge drücken Dann heizt Gerät hoch (blinkt rot) Wenn fertig Lampe grün (Dauer boost aufheizdauer ~ 10sec) (App funktioniert leider nicht auf neuen Android Versionen! ) Es gibt aber eine online App. https://www.storz-bickel.com/de/app/web Wenn man bei Android oben auf die drei Punkte rechts oben in der Ecke klickt, gibt es eine Option herunterladen. Dann installieren Dann hat man die App trotzdem. Akku hält 4 Sitzungen Habe Auto Off bei 60sec Temp 180°C Boost bei 10% Max temp 200°C bei mir. Für unterwegs sehr praktisch. vorpräparierbare Kapseln sind zu empfehlen Für exxesivere Sessions Dann eher auf den mighty oder mifgty + Setzen, der hat doppelte Akku Leistung Und nen sieb für Flüssigkeiten/ öle dabei Und nen Display mit temp Anzeige Kommt ohne App aus.

  Od M. C. Dne 20/Mar/2023 :

  Titul : Top
  Komentáře : Excelente

  Od J. R. Dne 29/Aug/2022 :

  Titul : Mercedes Benz im punkt Qualität.
  Komentáře : Wirklich gut durchdachtes Produkt. Man merkt das man Qualität in der Hand hat. - Boost Modus, mit Temperatur Erhöhung, vorhanden der gut funktioniert. - LEDs zeigen beim Laden, den Ladezustand an; Beim Rauchen geben sie sinnvolle Information - Das Gerät vibriert - Alles natürlich einstellbar Rauchen ist deutlich angenehmer. Es ist schwierig an der Rauchmenge die Wirkung abzuschätzen. Man unterstützt mit dem Kauf ein Deutsches Unternehmen, auch ein Vorteil. 5/5 würde erneut kaufen, aber wahrscheinlich sogar den Mighty. Vielleicht knallt der sogar noch mehr.

  Od F. P. Dne 06/Mar/2022 :

  Titul : Ottimo vaporizzatore
  Komentáře : Un prodotto di qualità superiore, vapore buono e corposo, batteria che dura 3-4 sessioni, tascabile bel design e ottimo da portare in giro, più che soddisfatto.

  Od R. S. Dne 31/Dec/2021 :

  Titul : Remi
  Komentáře : Best vaporizer! Before I had mighty, but more like this one. Light, good temp control, battery good enough. About grinder end seeds... TOP quality! Strenghly recommended!

  Od T. K. Dne 15/Oct/2021 :

  Titul : Great products and quick delivery.
  Komentáře : Buying crafty plus vaporizer was great choice. It takes cannabis consuming in a whole new level. I haven't own a vaporizer before. It's fast and easy to use and it produces lot of vapor. Only thing is that it lasts about 30-40 minutes overall vaping time. Depending of the temptature settings and times of use. If you are heavy steamer, i would consider buying mighty vaporizer because it has longer lasting battery. Still highly recommending this product!

  Od Y. G. Dne 09/Aug/2021 :

  Titul : Yoman
  Komentáře : Très bon produit livré rapidement

  Od B. A. Dne 09/Aug/2019 :

  Titul : Qualité au top
  Komentáře : La batterie est un peu juste, mais sinon, top. A régler sur 210 degrés pour un effet sensible.

  Od H. R. Dne 11/Apr/2019 :

  Titul : Gutes Produkt mit Schwächen beim Akku
  Komentáře : Der Sevice von RQS war top! Man ist sehr bemüht, so dass auch individuelle Kundenwünsche berücksichtigt werden! Der Crafty ist ein tolles Gerät, wenn man damit zurechtkommt, dass er drei - mit etwas Glück vier - Sitzungen hält, ehe er wieder an die Steckdose muss!


  Nemůžete napsat recenzi, jelikož jste si tento produkt nezakoupili.
Od Selim Taallah | 2022-12-11 16:03:46

s'agit-il de la V2, celle avec bol en céramique et durée de vie de la batterie améliorée ?

Royal Queen Seeds Team

Hello Selim, Yes, this device includes the USB C charger and has the ceramic chamber. https://www.royalqueenseeds.fr/vaporisateurs/447-vaporisateur-crafty.html

Od Martin | 2022-06-10 20:55:48

Is this the USB C version?

Royal Queen Seeds Team

Yes it's the USB-C version.

Only registered user can ask a question. Přihlášení
Recommended products:
Zákazníci, kteří si koupili tyto produkty, také zakoupili

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.