Royal Queen nyní nabízí specializovanou řadu rychle rostoucích odrůd některých oblíbených kmenů. Rychle rostoucí řada v sobě kombinuje oceňovaný účinek těch nejlepších kmenů s rychlým vegetačním obdobím samo kvetoucího konopí. Výsledkem je rychle rostoucí feminizovaný kmen s vysokým obsahem kanabinoidů. 

Ne samokvetoucí, ale rychleji feminizované kmeny

Naše první generace hybridů, které jsou výsledkem spojení vysoce účinných klonů s třetí generací samo kvetoucího konopí. Genetika rychlého kvetení nabízí krátkou a přímou cestou k palicím té nejvyšší kvality. 

S krátkým vegetačním období, které se dokončí během pouhých 8 týdnů, patří moderní hybridy mezi ty nejrychleji rostoucí kmeny, které jsou momentálně k dispozici. Jsou geneticky kódované tak, aby kvetly na urychlené časové ose s žádoucně krátkým vegetačním obdobím. Pouze po 6-7 týdnech kvetení nastává čas sklizně. V případě venkovního pěstování se naše hybridy sklízí o 1-2 týdny dříve než jejich originální protějšky. 

Všechny nové rychle rostoucí konopné kmeny 
Candy Kush Express

Které kmeny jsme použili pro vytvoření naší rychle rostoucí řady? Nyní nabízíme rychlejší verze Royal Cheese a Royal Caramel. A v roce 2014 rozšíříme nabídku semen o dva zcela nové kmeny: Speedy Chile a Candy Kush Express. 

Royal Cheese Fast Flowering

Skunk #1  pocházející z Londýna a klasické kmeny UK Cheese, Royal Cheese svojí  výraznou chutí, vůní a rozsáhlou sklizní nikdy nezklamou. Rychle rostoucí verze Royal Cheese, již tak efektivního kmene, kvete během velmi krátkého období a přinese úrodu světové úrovně za překvapivě krátkou dobu. 

Sweet Caramel Fast Flowering Cannabis

Royal Caramel, dominantní indica, je jedním z našich nejoblíbenějších kmenů. S hustou strukturou palic a sladkými, léčebnými molekulami, zažijete potenci Royal Caramel ještě než ji začnete kouřit. Lidé mají Royal Caramel rádi kvůli jeho komplexní chuti a hluboce uvolňujícími, produktivnímu účinku. Je ideální jako léčebné konopí. 

Speedy Chile

V roce 2014 se těšíme na Speedy Chile a Candy Kush Express, představíme je na jaře společně s dalšími vzrušujícími kmeny. Díky hvězdnému odkazu severokalifornského OG Kush, Candy Kush nabízí jemnou sladkost a energetické účinky. Naše 2014 Candy Kush Express zajistí rychlou sklizeň palic s maximální silou.