Fast flowering cannabis strains

Royal Queen nyní nabízí specializovanou řadu rychle rostoucích odrůd některých oblíbených kmenů. Rychle rostoucí řada v sobě kombinuje oceňovaný účinek těch nejlepších kmenů s rychlým vegetačním obdobím samo kvetoucího konopí. Výsledkem je rychle rostoucí feminizovaný kmen s vysokým obsahem kanabinoidů. 

Ne samokvetoucí, ale rychleji feminizované kmeny

Naše první generace hybridů, které jsou výsledkem spojení vysoce účinných klonů s třetí generací samo kvetoucího konopí. Genetika rychlého kvetení nabízí krátkou a přímou cestou k palicím té nejvyšší kvality. 

S krátkým vegetačním období, které se dokončí během pouhých 8 týdnů, patří moderní hybridy mezi ty nejrychleji rostoucí kmeny, které jsou momentálně k dispozici. Jsou geneticky kódované tak, aby kvetly na urychlené časové ose s žádoucně krátkým vegetačním obdobím. Pouze po 6-7 týdnech kvetení nastává čas sklizně.

V případě venkovního pěstování se naše hybridy sklízí o 1-2 týdny dříve než jejich originální protějšky. 

Všechny nové rychle rostoucí konopné kmeny

Které kmeny jsme použili pro vytvoření naší rychle rostoucí řady? Nyní nabízíme rychlejší verze Royal Cheese (Fast Flowering) a Honey Cream. A v roce 2014 rozšíříme nabídku semen o dva zcela nové kmeny: Speedy Chile (Fast Flowering) a Candy Kush Express (Fast Flowering)

Skunk XL pocházející z Londýna a klasické kmeny UK Cheese, Royal Cheese (Fast Flowering) svojí  výraznou chutí, vůní a rozsáhlou sklizní nikdy nezklamou. Rychle rostoucí verze Royal Cheese (Fast Flowering), již tak efektivního kmene, kvete během velmi krátkého období a přinese úrodu světové úrovně za překvapivě krátkou dobu. 

Honey Cream, dominantní indica, je jedním z našich nejoblíbenějších kmenů. S hustou strukturou palic a sladkými, léčebnými molekulami, zažijete potenci Honey Cream ještě než ji začnete kouřit. Lidé mají Honey Cream rádi kvůli jeho komplexní chuti a hluboce uvolňujícími, produktivnímu účinku. Je ideální jako léčebné konopí. 

V roce 2014 se těšíme na Speedy Chile (Fast Flowering) a Candy Kush Express (Fast Flowering), představíme je na jaře společně s dalšími vzrušujícími kmeny. Díky hvězdnému odkazu severokalifornského O.G. Kush, Candy Kush Express (Fast Flowering) nabízí jemnou sladkost a energetické účinky. Naše 2014 Candy Kush Express (Fast Flowering) zajistí rychlou sklizeň palic s maximální silou. 

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.