Budoucnost je zelená a vaše kariéra může být též

Royal Queen Seeds je skvělým místem k pěstování tedy k budování kariéry. Kde jinde můžete využít své talenty k tomu, abyste byli součástí té nejlepší konopné seedbanky v Evropě? K vytvoření té nejlepší seedbanky potřebujete daleko více lidí, než mistry pěstitele a skvělou genetiku. Potřebujeme značné množství tvrdě pracujících, kreativních lidí, kteří nám pomůžou pěstovat a šlechtit i nadále.

Nudíte se ve své práci? Neuspkojuje vás? Jste z ní totálně unavení? Možná potřebujete změnit zaměstnání. A nebo se musíte přidat k týmu vítězů, kde vaše kariéra bude vzkvétat. RQS ušlo dlouhou cestu za krátkou dobu. Jsme si jisti, že budoucnost je zelená a stejně jak potřebujeme přilákat nové pěstitele, tak potřebujeme přilákat i nové zaměstnance.

JSTE ROYAL QUEEN SEEDS MATERIÁL?

Royal Queen Seeds hledá lidi, kteří mají vášeň pro konopí. Ale musíte také ukázat nějaké výsledky. Brzy budeme nabírat lidi na širokou škálu pozic. Přirozeně budeme také potřebovat nějaké konopné znalce, kteří mají mistrovské schopnosti s pěstováním. Ale bude zde i mnoho příležitostí pro zájemce o práce mimo pěstování.

Umíte to se slovy? Budeme hledat spisovatele. Umíte více jazyků? Stále vytváříme obsah v několika jazycích, takže budeme potřebovat i překladatele. Možná máte umělecký talent? To je dobře, protože šikovné grafické designéry rádi zaměstnáme.

Možná, že hledáte více konvenční roli v naší úžasné společnosti? Pokud ano, tak je to jenom dobře. Budeme nabírat zájemce o pozice v marketingu, zákaznické podpoře, či prodavače. Royal Queen Seeds chtějí spojit pěstitele pomocí těch nejlepších, feminizovaných semínek. Abychom tohoto cíle dosáhli, tak potřebujeme jen ty nejlepší zaměstnance.

Toto je vaše šance! Přispějte ke globální, konopné komunitě a pracujte pro nejlepší, konopnou seedbanku. Pokud si myslíte, že na to máte, neváhejte a zašlete nám vaše CV pomocí přiloženého, kontaktního formuláře.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.