By Adam Parsons

Jak většina uživatelů a pěstitelů marihuany ví, na celém světě existuje řada konopných kmenů. Rovněž ví, že tyto různé kmeny lze smíchat v různých poměrech a vytvořit tak směsi různého síly a vůně, kterou uživatelé při nákupu těchto rostlin hledají. Nicméně, v některých případech si uživatel pouze přeje koupit jeden specifický kmen.

Special Queen Growing OutdoorsExistuje jeden kmen marihuany, který se jmenuje "Special Queen Cannabis" nebo "Special Queen #1", který se relativně snadno pěstuje a udržuje a je ideální rostlinou pro prvopěstitele. Tento kmen je hybrid vyvinutý nizozemskou společností Royal Queen Seeds. Tento kmen je geneticky 50/50 kombinací odrůdy "indica", která pochází ze Středního Východu a "sativa", je to rostlina pěstované ze semínek. Obecně platí, že většina rostlin má na květech jak samčí, tak i samičí reprodukční orgány. Nicméně, Special Queen Cannabis je feminizovaná rostlina, což znamená, že nedochází k vypěstování žádné samčí rostliny. Tato společnost se specializuje na pěstování roslin z pupenů vytvořených samičí rostlinou.

Jako většinu rostlin marihuany ji lze pěstovat jak uvnitř, tak i venku. Venku, při dostatečném množství slunečního světla dokáže rostlina dosáhnout výšky devíti stop a má trojnásobní výnos oproti rostlině pěstované uvnitř. Rostlina je připravená ke sklizni již po osmi týdnech. Je to odrůda, která velmi dobře toleruje plísňová onemocnění a je vhodná pro pěstování v místech, na nichž dochází k značnému kolísání teplot.

Obrovské pole konopí pěstované na speciální velikosti Queen Seeds

(Obrovské pole konopí pěstované na speciální velikosti Queen Seeds)

Kouření tohoto kmene má středně-vysoký až vysoký účinek, který trvá dlouho a je uvolňující. Vůní kouře popisuje zhruba 40% uživatelů jako sladkou nebo kořeněnou a 20% ji popisuje jako mikrobiologickou. Chuť této rostliny popisuje 40% uživatelů jako hořkou, 35% ji popisuje jako nakyslou, zatímco 15% a 10% uživatelů chuť popisuje jako sladkou, respektive mikrobiologickou.

Pokud jde o účinky na tělo, 56% uživatelů uvedlo, že účinky konopí cítí v celém těle, zatímco 44% uživatelů konopí uvedlo, že účinky cítí zejména v hlavě. Většina uživatelů, zhruba 20%, hlásilo příliv energie a klidu, zatímco menší procento uživatelů cítilo otupující bolest, chuť  k jídlu, otupělost. Co se týká mentálního účinku, uživatelé uvedli, že zkušenost byla podnětná, relaxační, vzrušující a povznášející.


Special Queen Cannabis strain report
Z lékařského hlediska může tento kmen, stejně jako ostatní kmeny marihuany, použít k léčbě různých onemocnění, např. zažívacích nevolností a zvracení. Mnoho uživatelů ji použilo k léčbě glaukomu, epilepsie, bolesti, poruch pohybového aparátu a astma. Vzhledem k tomu, že je marihuana psychoaktivní látkou, někteří uživatelé ji používají k léčbě některých psychiatrických poruch, např. poruch příjmu potravy jako je bulimie a anorexie. Jak můžete vidět, existuje dlouhý seznam léčebného použití tohoto kmene a bude mít pravděpodobně i další využití, neboť stále více zemí připravuje zákony, které by povolily léčebné použití konopí.

Buy Cheap Special Queen cannabis seeds online

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.