Nový konopný Seefinder - najděte to pravé pro sebe!

By Adam Parsons

Jak většina uživatelů a pěstitelů marihuany ví, na celém světě existuje řada konopných kmenů. Rovněž ví, že tyto různé kmeny lze smíchat v různých poměrech a vytvořit tak směsi různého síly a vůně, kterou uživatelé při nákupu těchto rostlin hledají. Nicméně, v některých případech si uživatel pouze přeje koupit jeden specifický kmen.

Special Queen Growing OutdoorsExistuje jeden kmen marihuany, který se jmenuje "Special Queen Cannabis" nebo "Special Queen #1", který se relativně snadno pěstuje a udržuje a je ideální rostlinou pro prvopěstitele. Tento kmen je hybrid vyvinutý nizozemskou společností Royal Queen Seeds. Tento kmen je geneticky 50/50 kombinací odrůdy "indica", která pochází ze Středního Východu a "sativa", je to rostlina pěstované ze semínek. Obecně platí, že většina rostlin má na květech jak samčí, tak i samičí reprodukční orgány. Nicméně, Special Queen Cannabis je feminizovaná rostlina, což znamená, že nedochází k vypěstování žádné samčí rostliny. Tato společnost se specializuje na pěstování roslin z pupenů vytvořených samičí rostlinou.

Jako většinu rostlin marihuany ji lze pěstovat jak uvnitř, tak i venku. Venku, při dostatečném množství slunečního světla dokáže rostlina dosáhnout výšky devíti stop a má trojnásobní výnos oproti rostlině pěstované uvnitř. Rostlina je připravená ke sklizni již po osmi týdnech. Je to odrůda, která velmi dobře toleruje plísňová onemocnění a je vhodná pro pěstování v místech, na nichž dochází k značnému kolísání teplot.

Obrovské pole konopí pěstované na speciální velikosti Queen Seeds

(Obrovské pole konopí pěstované na speciální velikosti Queen Seeds)

Kouření tohoto kmene má středně-vysoký až vysoký účinek, který trvá dlouho a je uvolňující. Vůní kouře popisuje zhruba 40% uživatelů jako sladkou nebo kořeněnou a 20% ji popisuje jako mikrobiologickou. Chuť této rostliny popisuje 40% uživatelů jako hořkou, 35% ji popisuje jako nakyslou, zatímco 15% a 10% uživatelů chuť popisuje jako sladkou, respektive mikrobiologickou.

Pokud jde o účinky na tělo, 56% uživatelů uvedlo, že účinky konopí cítí v celém těle, zatímco 44% uživatelů konopí uvedlo, že účinky cítí zejména v hlavě. Většina uživatelů, zhruba 20%, hlásilo příliv energie a klidu, zatímco menší procento uživatelů cítilo otupující bolest, chuť  k jídlu, otupělost. Co se týká mentálního účinku, uživatelé uvedli, že zkušenost byla podnětná, relaxační, vzrušující a povznášející.


Special Queen Cannabis strain report
Z lékařského hlediska může tento kmen, stejně jako ostatní kmeny marihuany, použít k léčbě různých onemocnění, např. zažívacích nevolností a zvracení. Mnoho uživatelů ji použilo k léčbě glaukomu, epilepsie, bolesti, poruch pohybového aparátu a astma. Vzhledem k tomu, že je marihuana psychoaktivní látkou, někteří uživatelé ji používají k léčbě některých psychiatrických poruch, např. poruch příjmu potravy jako je bulimie a anorexie. Jak můžete vidět, existuje dlouhý seznam léčebného použití tohoto kmene a bude mít pravděpodobně i další využití, neboť stále více zemí připravuje zákony, které by povolily léčebné použití konopí.

Buy Cheap Special Queen cannabis seeds online