Kush je jedním z nejslavnějších konopných kmenů a náš Special Kush je výnosná odrůda indica, která je ideální pro pěstování venku i uvnitř. Rostlina má historickou linii a její původ lze vystopovat k zelenajícímu se pohoří Hindúkuš v Indii a Afghánistánu. Rozhodli jsme se, že našim klientům přineseme feminizovaná semínka konopí, která jsou ideální pro pěstitele, kteří chtějí sklízet kvalitní marihuanu v pohodlí své vlastní zahrady. Rostlina je vhodná pro všechny pěstitele konopí, kteří hledají to nejlepší, které je na naší planetě k dispozici. Náš Special Kush roste neuvěřitelně rychle, stejně jako v přírodě.

Special Kush Bud
I když je náš Special Kush vhodný pro ty, kteří pěstují marihuanu venku, tomuto kmeni se skvěle daří i při pěstování uvnitř. Rostlina roste neuvěřitelně rychle a palice jsou zralé zhruba po šesti až osmi týdnech.

Náš Special Kush je dokonalý pro začátečníky i zkušené pěstitele, skvěle se mu daří v kterémkoli vnitřním prostředí. Vzhledem k tomu, že tento kmen rychle zaplní jakýkoli vnitřní prostor, pěstitelé by měli změnit harmonogram osvětlení na 12 hodin tmy ještě v době, kdy je rostlina malá. Náš Special Kush jsme také navrhli tak, aby měl vynikající výnosnost a ti, kteří ho pěstují uvnitř, mohou při 600W vysoce intenzivním osvětlení snadno sklidit více než 400 gramů na metr čtvereční. Jednotlivé rostliny mají výnosnost až 150 gramů. Vzhledem k tomu, že chceme našim zákazníkům poskytovat semínka za rozumné ceny, náš Special Kush je dokonalý pro ty, kteří mají omezený rozpočet, ale i tak vyžadují vysoce kvalitní marihuanu.

Special Kush konopí

Ti, kteří marihuanu pěstují venku, mohou využít dalších vlastností našeho Special Kush, neboť tato rostlina preferuje teplé podnebí, např. v Severní Africe, Španělsku nebo Itálii. Je-li zajištěn dostatek slunečního svitu a správné množství živin, Special Kush snadno vyroste ve velký strom, který může poskytnout výnosnost vyšší než je jedna libra z jedné rostliny. Pevné palice jsou pokryté trichomovými krystaly, a jak se blíží sklizeň na konci září, krásně se třpytí. Kouř našeho Special Kush je obohacující a je více než vhodný pro ty,kteří si chtějí po dlouhém dni stráveném péčí o zahradu odpočinout. Chuť finálního produktu připomíná hašiš té nejvyšší kvality.

Kush je také oblíbencem současných umělců a o této rostlině bylo napsáno nesčetné množství písní. Náš Special Kush je dokonalý pro začínající pěstitele, dobře se vyrovnává se změnami teplot. I když se bude tomuto konopnému kmenu dařit v jakémkoli prostředí, preferuje teploty okolo 80F. Kouř a zralé palice mají květinovou vůni, chuť připomíná žvýkačku. Pokud hledáte vynikající druh, dokonalý doplněk vaší konopné zahrádky, náš Special Kush má nízkou cenu a protože jsou semínka feminizovaná, z každé rostliny získáte velkou sklizeň vynikající marihuany.

Koupit Special kush 1 cannabis semena

Kush je v případě variet Indica to samé, co Haze u variet Sativa. Kush, podobně jako Skunk, je označení, které popisuje celou rodinu konopných rostlin. V dnešní době termínem Indica označujeme typ rostliny, která se přirozeně vyskytuje v oblasti Indie (odkud pochází).

KOUPIT SPECIAL KUSH 1 SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.