HONEY CREAM INDICA JE DOBRÝ LÉK

Chuť Španělska, Honey Cream, feminizovaná rostlina dle expertů představuje produktivní konopný kmen. Tento klasický kmen konopí pochází ze Španělska a během krátké doby se rozšířil do celého světa. Je to čistý hybrid indicy, kombinace Maple Leaf Indica, White Rhino a BlueBlack. Maple Leaf je nejlepší kmen indica s velkými palicemi, listy a plný krystalů trichomu. Maple Leaf odvozuje svůj původ od Hindu Kush z Afghánistánu. Rostlina chutná sladce s pomerančovou příchutí. Mnozí říkají, že je to afrodiziakum, velmi uvolňující. White Rhino je hybrid White Widow a nepojmenovaného druhu severoamerické indicy. Palice jsou v případě kmene, který vznikl kombinací Maple Leaf, White Widow pocházející z Afghánistánu v Severní Americe, husté. Rovněž se pěstuje v Brazílii a Indii. Má silný léčivý účinek. Uživatelé mají rádi uklidňující účinky rostliny, které zmírňují bolesti. S ohledem na finální květenství, BlueBlack smíšený s hybridem Honey Cream Indica je skunk, který přidává ovocnou chuť kříženci hybridní rostliny indica, která navozuje euforické účinky a pomáhá bojovat se stresem. Honey Cream představuje se svoji sladkou, zemitou chutí prolnutí nejznámějších druhů indicy na světě. Vychutnejte si ho po večeři, kdy navodí pocity štěstí. Mnozí tento kmen považují za všelék na fyzická onemocnění a podporu rozvoje duševních aktivit.

Honey Cream nabízí to nejlepší z nejlepších. Chuť je komplexní a sladká, silná. Název kmene je odvozen od bohaté karamelové vůně. Semínka Royal Queen se snadno pěstují, a vzhledem k tomu, že dominantní rostlinou je indica, rostlina je nízká, roste blízko země, což přináší vyšší výnos a potenci. Vytváří bohatá květenství, která připomínají těžký baldachýn. Palice rostliny se lesknou díky přítomnosti pryskyřice obsahující trichomy a THC. Roste jako klasická indica, má nízký keřovitý vzrůst a palice plné pryskyřice. Při použití 600 W osvětlovacího systému je vegetační období při pěstování uvnitř zhruba dva měsíce, poté lze sklízet. Běžná rostlina vytvoří zhruba 500 gramů účinné byliny. Nadšení pěstitelé, kteří vydrží čekat déle, získají pravděpodobně něco více palic. Ti, kteří Honey Cream pěstují venku mají jednu výhodu, a to venkovní prostor. Tento kmen zpravidla přináší podobné výnosy, ale pro dosažení těch nejlepších výsledků musí být sklizeň provedena na začátku podzimu. Honey Cream dosahuje výšky 100 až 140 centimetrů, má velmi vysoký obsah THC a osivo je k dispozici v balení po jednom, třech nebo pěti feminizovaných semínek.

Uživatelé tohoto kmene byli v hodnocení převážně pozitivní, v Medical Marijuana Strains Dot Com byl ohodnocen známkou A-. Klíčení probíhá bez jakýchkoli problémů. Tato rostlina je velmi lepkavá a pěstitelé z celého světa zaznamenali aromatickou chuť a vůni. Nejnovější výzkum ukázal, že směs tvoří z 90 procent indica a z 10 procent sativa. Recenzenti shledali chuť lahodnou směsicí sladkosti a kořenění příchuť, s nádechem skunku. Doprovází ji smetanově vanilkové podtóny. Účinky jsou rychlé a silné. Jak říká jeden z recenzentů, sednete si a zůstanete sedět. Funguje skvěle večer, zejména pro ty, kteří hledají skvělé výsledky při čtení, sledování televize, milování a poslouchání hudby. Účinky přichází rychle, jsou silné a po několika šlucích se zklidníte. Lidé s posttraumatickým stresovým syndromem, PTSD, mají s užíváním Honey Cream dobré zkušenosti, současně také skvěle funguje při uvolňování stresu, stimulaci chuti k jídlu a zmírnění bolestí.

Honey Cream Feminized Cannabis seeds

I když mnozí Honey Cream kouří, rozumní uživatelé dosahují těch nejlepších výsledků s využitím rasterizérů. Kmen funguje při valorizaci ještě lépe. Rasterizéry jsou tím nejlepším způsobem jak získat veškeré THC a eliminovat jakékoli doprovodné spaliny, které by mohly plicím škodit. Ceny rasterizérů v poslední době značně klesly a jde o způsob jak získat nejsilnější THC. Zvýšení teploty odpařování na zhruba 180 až 240 stupňů přináší skvělé výsledky. To eliminuje toxický materiál a současně umožňuje, aby se psychoaktivní složky THC dostaly do plic čistě a silně. Laboratorní výzkum California NORML a Multidisciplinary Association for Psychological Studies, neboli MAPS, prokázal, že vaporizace efektivně podporuje nejlepší účinky kanabinoidů a současně eliminuje toxiny vznikající během kouření. Konopný kouř neobsahuje toxiny, které jsou škodlivé jak pro plíce, tak dýchací systém. To zahrnuje velmi karcinogenní látky, např. polycyklické aromatické uhlovodíky, které se vytváří při spalování. Studené, čisté páry vytváření při spalování psychoaktivní látky jsou příjemnější na patře, a současně přináší ty nejvyšší léčivé a psychologické účinky.

Zatímco odpařování je nejnovější a nejlepší způsob jak získat maximum z chuti a účinnosti při přímé konzumaci Honey Cream Indica jiným způsobem neb v potravinách, sladkostech a nápojích, v případě potřeby funguje i klasické kouření. Ve finále přináší vyváženou chuť, která velmi připomíná sladkosti. Voní jako dobré kadidlo nebo vonná svíčka a současně přináší léčivé účinky. Chcete-li zažít hluboký, dlouhotrvající účinek, cesta k získání Honey Cream začíná s feminizovanými semínky Royal Queen. Karamelizovaná odrůda existuje již 15 let a je známa vysokým obsahem THC, který zpravidla představuje 17 až 20 procent sušených palic. Je dokonalá pro pěstování ve stísněných prostorách, nicméně skvělých výsledků se dosahuje i při pěstování venku. Tento kmen dokáže po běžném vegetačním období, při pěstování uvnitř, vyprodukovat zhruba dvě libry sušených palic. Honey Cream je hybridní kmen indica budoucnosti, který je k dispozici u Royal Queen. Je lepkavý, nasládlý a má ty nejlepší léčebné účinky a výraznou karamelovou vůni, kterou všichni milují.

Honey Cream Fast Flowering Cannabis

Honey Cream má intenzivní, velmi sladké, téměř karamelové aroma. Příchuť je o něco méně sladká než aroma a lze ji popsat jako sladkou až zemitou. Díky komplexní genetice může tato varieta přinášet pestrou škálu chutí a vůní, nejsilnější je nicméně sladké, krémově karamelové aroma.

KOUPIT HONEY CREAM SEMENA

JE VÁM 18 NEBO VÍCE LET?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.