By Ryan Najjar

Pokud jste se dívali na menu s deserty a všimli si, že Honey Cream je k dispozici, tak byste si jej určitě vybrali. Pokud hledáte odrůdu na pěstování, pak je krásná, plná a nesmírně sladká odrůda Honey Cream skvělým přírůstkem do vaší zahrady. Tato odrůda vznikla ve Španělsku a je zde velice oblíbená a je tedy na čase ji představit i zbytku světa.

GENETIKA ODRŮDY HONEY CREAM

Jednou z hlavních věcí, kterou na téhle odrůdě milujeme, je její komplexnost. Odrůda Honey Cream spatřila světlo světa díky třem různým odrůdám a co je ještě lepší je fakt, že se jedná o velice známé a oblíbené odrůdy.

Prvním rodičem je odrůda BlueBlack, což je kříženec odrůd Blueberry a Black Domina. Jedná se o velice indika dominantní odrůdu, která je známá pro svou sladkou a kořeněnou chuť s náznaky lesního ovoce. Druhým rodičem je odrůda Maple Leaf Indica, což je potomek původní odrůdy z Afghánistánu a jedná se o odrůdu s velice silnými tělesnými účinky. Posledním rodičem je odrůda White Rhino, která v sobě nese geny odrůd z Afghánistánu, Brazílie a Jižní Indie. Je oblíbená pro své silné účinky plné euforie.

• Odrůda Honey Cream je mixem genetik z odrůd BlueBlack, Maple Leaf Indica a White Rhino.

ÚČINKY ODRŮDY HONEY CREAM

I se středně vysokým obsahem THC, který dosahuje 16%, má tato odrůda dostatek síly. Jelikož jsou všechny její rodiče indika dominantní odrůdy, pak nejspíše očekáváte silné tělesné a uvolňující účinky a tato odrůda vám je dodá. Ať už si chcete oddechnout po dlouhém dni v práci a nebo chcete rychleji usnout, Honey Cream vám s tím pomůže. Je to také skvělá odrůda pro medicinální uživatele, jelikož vám pomůže s některými symptomy, jako je například insomnie, chronická bolest a nebo dokonce svalové napětí.

• Honey Cream vás dostane svými tělesnými a uklidňujícími účinky a také vám pomůže od některých symptomů.

CHUŤ A AROMA ODRŮDY HONEY CREAM

Jsme si jistí, že při zaznění jejího jména jste na ni dostali chuť. Co se týče chuti, tak se jedná o vyváženou směs sladkých a zemitých tónů. Aroma je ale opravdu něco a také stojí za jejím jménem. Téměř okamžitě ucítíte po celé místnosti sladkou vůni, která připomíná med či karamel. Také si můžete všimnout jemných nuancí dalších vůní, ale obrovská sladkost je všechny přebije.

• Odrůda Honey Cream má sladkou a zemitou chuť s vůní medu a karamelu, společně s dalšími lehkými tóny.

Honey Cream

Honey Cream

Honey Cream

Genetic background BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 6 - 7 weeks
THC strength THC: 16% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 35% Sativa, 65% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 625 - 675 g/per plant (dried)
Height outdoor 180 - 250 cm
Harvest time Early October
Effect Psychedelic high

Buy Honey Cream

PĚSTOVÁNÍ ODRŮDY HONEY CREAM

Pokud víte, jak indika dominantní odrůdy rostou, pak již nejspíše tušíte, jak bude vypadat i tato odrůda. Jedná se o relativně malou rostlinu, dosahující velikosti 1,6 m v indooru a 2,5 m v outdooru. Je vcelku keřovitá s masivním vrcholem, který je tvořen hustými květy. Při správné péči se můžete těšit na sklizeň dosahující 550 g/m² v indooru a 675 g/rostlinu v outdooru. Díky poslednímu vývoji této odrůdy je doba kvetení kratší než kdy dříve. Je tak rychlá, že na sklizeň se můžete těšit již 6-7 týdnů po vyklíčení! Pokud pěstujete v outdooru, tak bude vaše rostlina připravena ke sklizni již na začátku října. Není však potřeba nikam spěchat. Když ji necháte růst o něco déle, tak se můžete těšit na větší výnos.

• Honey Cream roste jako klasická indika.
• Můžete ji sklidit již po 6-7 týdnech kvetení.

ZÁVĚREM...

Doufáme, že vás nemusíme nadále přesvědčovat a že vás odrůda "Honey Cream" naprosto dostala. Tato odrůda je plná relaxace a sladké chuti. Jelikož kvete daleko rychleji, než mnoho dalších odrůd, tak si můžete její sladkou chuť a silné účinky vychutnat dříve než kdy jindy!

• S rychlou dobou kvetení, uklidňujícími účinky a sladkou chutí a vůní je odrůda Honey Cream jednou z nejlepších odrůd na trhu.

Je vám 18 nebo více let?

Obsah na RoyalQueenSeeds.com je vhodný pouze pro dospělé a neměli by jej prohlížet osoby mladší 18 let.

Ujistěte se, že jste obeznámeni s daným zákonem ve vaší zemi.

Kliknutím na VSTOUPIT potvrzujete,
že vám je
18 a nebo více let.